I znowu się z nas śmieją...

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: sen »

Powiedziawszy szczerze, taki rozkład głosów odpowiada chyba nastrojom społecznym w Ostródzie. Resentymenty postpeerelowskie trzymają się nieźle.
Chyba dobrze się stało... :)
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: ostrodzianin »

No i Pan Czesław udowodnił, że lepiej mu się współpracuje z lewicą niż z prawicą czyli z kolegami z PiS, Dobrem Wspólnym i na ostatnim miejscu oczywiście z PO. Gratulujemy Panie Czesławie, może lepiej jednak poprosić o przyjęcie do SLD?
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: jezuita »

:zegar: dobrze ze zegar wyborczy tez się kreci ..... jednak w tym szaleństwie jest metoda już na początku skradziono wzory: or£a i mieczy, tylko koronę i sens ukradli...jak tu zapominać...Towarzysz Czesio jak oczywiste, niczego nie musząc udowadniać, pokazuje ze sojusz działa i ma się bardzo dobrze...a tak na marginesie czy nie było innego pomysłu na święto grunwaldzkie ? mogliście bohaterowie np nazwać hotel GRUNWALD na pewno postoi dłużej niż wasza kadencja :brawo:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: toledo »

Gazeta Ostródzka znowu popisała się krotochwilną relacją. :D Oto według niej spadkobiercy PZPR starają się likwidować pozostałości komunistycznych symboli a przeszkadza im w tym prawica. :o Czołowym likwidatorem jest zaś kto????

— No to nadal będziemy mieli pomnik "ubeków", a mogliśmy nadać mu inne znaczenie — skomentował głosowanie sekretarz urzędu miasta Cezary Wawrzyński.

Ostatnio na drugim krańcu Polski dowiedziałem się, że nasze kochane miasto mimo upływu lat nadal kojarzone jest z donosem na księdza odprawiającego mszę. W Gdańsku spytano się mnie, czy jeden z miejskich urzędników nadal lubuje się w drzemce na chodniku. :aniol: :aniol: :aniol: Teraz pewnie będzie o przekabacaniu pomników....
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: sen »

Proponuję przenieść pomnik w okolice Urzędu Miasta - jakby co, bliżej będzie miał, żeby zdrzemnąć się w jego cieniu :P
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: FinChan »

I dołożymy mu ........................................ KORONĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:brawo: :brawo: :brawo: :o :o :o
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: sprawiedliwy »

Mam prośbę, proszę o wyjaśnienie w sprawie pomnika, to ja już całkowicie się pogubiłem.
Czy zmiany nazwy pomnika z tzw. milicyjno - ubeckiego, na pomnik grunwaldzki chciał obecny pełniący obowiązki burmistrza (jak to pisze prasa kojarzony z lewicą)?
A kto był przeciw zmianie - radni lewicowy czy też radni PIS, PO czy Dobro ? Kto była za, a kto był przeciw?
A czy radny który lata w wolnych chwilach w stroju krzyżackim - był za czy przeciw?
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: I znowu się z nas śmieją...

Post autor: ALCHEMIK »

sen pisze:Proponuję przenieść pomnik w okolice Urzędu Miasta - jakby co, bliżej będzie miał, żeby zdrzemnąć się w jego cieniu :P
:D :D :lol: :lol: :brawo: :brawo: :P :P
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany