Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: mozzarella »

size=150]
Zapraszamy na nową pizze do restauracji ,,COLUMB"
[/size]

Nowa receptura,lepszy smak,ciekawy wygląd to niektóre atuty naszej pizzy
Przyjdź a nie pożałujesz

kto nie spróbuje niech nie ocenia


Dla wszystkich odwiedzających naszą restauracje w okresie ferii 10% rabatu na wszystkie rodzaje pizzy plus dwa sosy gratis
ZAPRASZAMY
:lol: :D :-D :-)
Ostatnio zmieniony 2010-02-03, 12:33:50 przez mozzarella, łącznie zmieniany 1 raz.
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: mozzarella »

Zapraszamy naWalentynki. Smaczne dania zostaną zaprezentowane przez nowego Szefa Kuchni w Restauracji Columb

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-02-15, 15:24:30 przez mozzarella, łącznie zmieniany 2 razy.
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: mozzarella »

A tu podaje menu Walentynkowe restauracji COLUMB
Serdecznie zapraszam :)
Ostatnio zmieniony 2010-01-20, 20:24:25 przez mozzarella, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: Jacek-P »

mozzarella pisze:A tu podaje menu Walentynkowe restauracji COLUMB
Serdecznie zapraszam :)



Kliknij aby powiększyć

To podaj jeszcze login i hasło do skrzynki Gmail, żebyśmy wszyscy mogli zobaczyć to menu ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: mozzarella »

Teraz lepiej?
pozdrawiam :)
dawid106_98_1998
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-14, 20:35:20
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: dawid106_98_1998 »

WITAM
W dniu Świętego Walentego odwiedziłem Restauracje Columb.Byłem bardzo mile zaskoczony wystrojem,obsługą kelnerską oraz świetnym jedzeniem.Zestawy Walentynkowe przygotowane przez Szefa kuchni zachęcały Gości do skosztowania nowych potraw.Jedzenie było przepyszne a deser (babeczka) "PALCE LIZAĆ"
"NIEBO W GĘBIE"
TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
piter10.10.10
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-02-15, 08:51:28
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: piter10.10.10 »

Ja tez wczoraj odwiedziłem restauracje Columb !!! Byliśmy z dziewczyną bardzo miło zaskoczeni :D smaczne jedzonko, nowe dania stworzone przez Szefa Kuchni były wyjątkowe. To co zobaczyliśmy tam było bardzo miłym doświadczeniem fajnie ustrojona sala ,przemiłe dziewczyny które obsługiwały gości a jedzonko pyszota , babeczki czekoladowe BOSKIE :D :D :D :D :D . Gratulacje dla Szefa Kuchni
Na pewno częściej teraz będziemy odwiedzać Restauracje Columb :D :D :D :D :D :D
Dziękujemy za nie zapomniane WALENTYNKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D



TAK TRZYMAĆ... :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: Johnny Fontane »

jakoś ostatnio wpadliśmy na pizze - na prawdę bardzo dobra, polecam :-)
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Były gość
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-02-15, 11:32:08
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: Były gość »

Ludzie ludzie... Co wy za bzdury wypisujecie ?? Po znajomości to napisaliście ? Przecież wy macie tam tragiczne ceny. W Columbie nie ma szefa kuchni. Jest tam taki co ma około 26 lat i wielki szef kuchni, myśli że rządzi ludźmi starszymi od siebie i że ich czegoś nauczy, proszę pamiętać że człowiek starszy ma więcej doświadczenia. Przykro mi, ale ten wasz lokal nie robi teraz wrażenia na ludziach. I chodź jeszcze nie dawno tam byłem (w połowie października) to jedzonko było naprawdę SMACZNE i co ważne, PIĘKNIE przystrojone. Przykro mi, ale JA już tam więcej nie przyjdę, chyba że wróci ten prawdziwy, znający się na gotowaniu (o ile dobrze pamiętam to STANISŁAW, taki grubszy i wysoki, widać że szef prawdziwy) Szkoda że jego nazwiska nie znam bo chciałbym je tutaj wymienić. Bardzo smacznie i ładnie mają w Altanie. I jeszcze jedno, nie róbcie pizzy tak jak Gruby pan "B" róbcie jak była w 2008 i 2009 roku. Proszę mi przypomnieć jeszcze o tych pomidorach segregowanych przez szefa kuchni, z których jak dobrze pamiętam był robiony sos do pizzy. Sam szef to robił ? :o Ciekawe kto to w tedy pisał, chyba nie sam szef co ? Z mojej strony to wszystko, nie chciałem nikogo urazić. No cóż, POWODZENIA PANIE... Ps: ZA MŁODZI LUDZIE TAM RZĄDZĄ.
Aatar
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-15, 13:37:43
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: Aatar »

Tak mi się wydaje, że co niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego co wypisują na forum. Po pierwsze brak poprawnej polszczyzny, co bardzo widać w wypowiedzi "byłego gościa". Po drugie to nie powinniśmy osądzać dobrego kucharza po wyglądzie (bo jak grubszy - to lepszy???) Po trzecie uważam iż polskie gusta kulinarne się zmieniają i to co było dobre 2 lata to niekoniecznie sprawdzi się w 2010 roku. A konkurencja nie śpi ;) i w tym względzie trzeba sobie zapracować na uznanie. Pozdrawiam wszystkich, którzy mimo wszystko odwiedzają nasze ostródzkie lokale. :-D
Były gość
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-02-15, 11:32:08
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: Były gość »

Jeśli chodzi o byki, to fajne były te plakaty, OCIEKAJĄCE MIŁOŚCIĄ... Szkoda że je zerwali, mieli by więcej gości... ALE SĄSIEDZI Z INNYCH RESTAURACJI. Chociaż tam też gości nie brakowało. Tutaj wykazał się ten co je wymyślił, ale oczywiście KAŻDY ma swój gust. I może to był POLSKI GUST, nie koniecznie KULINARNY. Ja proponuje obiady w ALTANIE, a pizze w KRESOWEJ.
dawid
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2010-01-14, 09:58:13
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: dawid »

..a ja odnosze dziwne wrażenie ,ze mozzarella,dawid106_98_1998 i piter10.10.10 to jedna i ta sama osoba ;]...tak wrazenie utwierdzajace mnie w tymze przekonaniu ;]
...malo tego nie wierze w to ,ze ktos zalozyl konto tylko poto aby wyrazic swoja opinie... ;]
dawid106_98_1998
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-14, 20:35:20
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: dawid106_98_1998 »

Ty "Były gość' odpiurkaj się od tej restauracji jak się nie znasz to nie pieprz głupot!!!!Byłem tam wczoraj i wiem co i jak.I nie gadaj,że im grubszy szef tym lepszy.Chodzę tam od dawna i właśnie teraz się polepszyło.




PS.JAK SIĘ NIE ZNASZ TO NIE GADAJ
mozzarella
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-18, 19:28:25

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: mozzarella »

Staram się, chcę coś fajnego i nowego wprowadzić do restauracji, ale wnioskując z co poniektórych komentarzach, najlepiej było by nic nie robić i brać za nic pieniądze. Nie widzę najmniejszego sensu w tym, żebym sam sobie pisał pozytywne komentarze z innych kont użytkowników. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do mojej osoby lub mojej pracy i chce porozmawiać to zapraszam do restauracji Columb. Rozumiem, że każdy może wyrazić swoje zdanie, bo w końcu od tego jest forum, ale niech ma odwagę się podpisać pod swoim komentarzem. Wydaje mi się, że w tym przypadku negatywne opinie, są niczym innym jak tylko zazdrością, że jednak można na Ostródzie zrobić coś fajnego i innego niż w innych lokalach. Jestem ciekaw, czy osoby wystawiające negatywne oceny na temat Columba, były w ostatnim czasie w restauracji i osobiście przekonały się o zmianach jakie nastąpiły. Chyba przeszkadza komuś to, że chcę coś zmienić pokazać coś fajnego i nowego- tak jak chociażby zestawy walentynkowe, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród gości. To chyba dobrze że coś się zmieniło w Columbie? Widzę że wielu ludziom to po prostu się nie podoba,tylko nie wiem czemu, jaki mają cel w tym że tak piszą na mój temat i innych którzy pracują w Columbie.

Za dobre komentarze bardzo dziękujemy :)
Ostatnio zmieniony 2010-02-16, 07:21:54 przez mozzarella, łącznie zmieniany 1 raz.
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: wygrzeb »

Godność ludzka? Bardzo dobra rzecz, ale nie dla kelnera.- Fornalski /ZAKLĘTE REWIRY/

Lorneta i meduza dla wszystkich !
112
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2009-04-27, 10:22:20
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: 112 »

Johnny Fontane pisze:jakoś ostatnio wpadliśmy na pizze - na prawdę bardzo dobra, polecam :-)
Uważaj żebyś nie przytył.
piter10.10.10
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-02-15, 08:51:28
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: piter10.10.10 »

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."
— Mahatma Gandhi




Życzymy powodzenia oby tak dalej, dla nas juz wygraliście........ :) :) :)

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH :D
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: ost2006 »

No nic w najbliższym czasie wybiorę się skosztować tej pysznej pizzy albo nie pysznej jak będzie smakowała albo nie dodam swoją opinię:)
anulkal
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2008-02-12, 10:39:41
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: anulkal »

Columb sory ale odpada!!! w lato obsługa straszna-powolna, niesympatyczna. nio chyba że wkońcu będę miło zaskoczona. specjalnie się tam wybiore w przyszły weekend.;]
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: MatrixOST »

Ja też się przewiozłem na Columbie. Zaszliśmy z kumplami na kielicha ... Wlał nam po 50tce i po krótkiej rozmowie wylał z powrotem do butelki. Bardzo się zniesmaczyliśmy...
Ostatnio zmieniony 2010-03-12, 12:33:48 przez MatrixOST, łącznie zmieniany 1 raz.
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: olka »

piwko po 5 zł i miła obsługa :) aż chce się iść ... menu jeszcze nie miałam okazji wypróbować
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: jezuita »

spotkany w Columbie... Ola poznajesz sąsiada na klipie http://www.youtube.com/watch?v=05SIDb7lalU
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: olka »

o kurka poznaję poznaję :) dobry kawałek muszę przyznać, ciężko sie patrzy ale słucha fajnie... :brawo:
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
OdTak
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-13, 10:18:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: OdTak »

Może troszkę późno ale lepiej tak jak wcale, chciałbym podziękować za przepyszne dania serwowane w dniu Św. Walentego, z moją kobietką spróbowaliśmy pierwszego zestawu a po zjedzeniu poszliśmy osobiście podziękować szefowi kuchni za przygotowanie czegoś tak wyśmienitego. Jak najbardziej polecam tą restaurację i pozdrawiam szefa kuchni który widać że chce coś robić dla ludzi a nie nachapać się kasą i nic nie robić.
A do konkurencji:
Nic nie dadzą negatywne komentarze jeśli człowiek czuje się całkowicie usatysfakcjonowany jedzeniem jakie tam serwują.
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Restauracja Columb-opinie,promocje,nowości,zaproszenia

Post autor: MatrixOST »

Ten wątek wygląda jakby pisała jedna osoba z różnych kont. ? Bo to się robi nudne już.... Zgodnie z życzeniem...
Zablokowany