26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

FizzMan
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-25, 20:05:25
Gadu-Gadu: 9405796

26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: FizzMan »

26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

W imieniu świątecznego organizatora zapraszamy na Reggae Boxing Day Christmas w rytmach Reggae, Dancehall, Dub, UK, który odbędzie się 26.12 w Klubie Młyńskie Koło.
W gorący drugi dzień swiąt zagrają :

Orthopheads
FizzMan Selecta
Apsik


Miejsce: Klub Młyńskie Koło – Ostróda – ul. Mickiewicza 21
Data: 26 grudnia 2009r.
Start: godz.19
Wjazd: 10zł

Obrazek

Orthopheads – początki sięgają 2002 roku, dwóch selektorów Fisher i El Mariachi, jeszcze nie mając nazwy soundsystemu sprawdzali swoje siły w miejscowych klubach. 2003 pod nazwą Orthopheads oraz z dwoma nowymi członkami soundu, MC Warzyfko i Slavassi (bongosy), kontynuowali wdrążanie pozytywnych dźwięków trójkolorowych i tez z akcentem trójkolorowym w lokalną społeczność, dub, reggae, breakbeat. Do największego i najlepszego występu zalicza się Ostróda Reggae Festiwal 2004- scena sounsystemowa. W 2006 roku każdy zaczął chodzić swoimi ścieżkami muzycznymi i projekt zaniknął. Lipiec 2009 Fisher i Dawid postanowili reaktywować projekt urozmaicając dawkę prezentowanej muzyki o dancehall, ragga, jungle.

http://www.myspace.com/orthopheads
Kliknij aby powiększyć

FizzMan Selecta - a tak naprawdę - Kamil Ambroziak.To młody DJ zainspirowany mocnymi wibracjami basu oraz skoczną muzyką reegae, dub oraz uk. Swoją inspirację do muzyki rozpoczął już w bardzo młodym wieku. Początki jak dla każdego początkującego stawiane były przy pomocy komputera, aż po czas dotknięcia po raz pierwszy: gramofonów, płyt winylowych, profesjonalnego miksera oraz CD player'ów. Sety swoje ubarwia skocznymi kawałkami pochodzącymi z Polski, Jamajki jak i Wielkiej Brytanii, dokładając do tego mocne wibracje basu. FizzMan również specjalizuje się w muzyce elektronicznej co pcha go do intensywniejszej pracy za konsoletą jak i eksperymentowania z muzyką.

[foto2=]http://img189.imageshack.us/img189/3889 ... electa.jpg[/foto2]
el selecta
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2009-03-25, 19:54:10
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: el selecta »

trzeba przyjsc bo sa swieta!!!!!!!!!!!!!!!to po 1sze.trzeba przyjsc bo bedzie mega muza to po 2gie...............trzeba przyjsc bo trza sie napic........to po 3cie..!!!!!!
Awatar użytkownika
KryTyk
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2006-02-12, 10:20:01

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: KryTyk »

el selecta pisze:zeba przyjsc bo sa swieta!!!!!!!!!!!!!!!to po 1sze.trzeba przyjsc bo bedzie mega muza to po 2gie...............trzeba przyjsc bo trza sie napic........to po 3cie..!!!!!!
Nie ma co piękna reklama imprezy :D
- nie chcem ale muszem -
el selecta
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2009-03-25, 19:54:10
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: el selecta »

mam w sobie , mam w sobie tą moc.mam w sobie , mam w sobie tą moc!!!!!
FizzMan
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-25, 20:05:25
Gadu-Gadu: 9405796

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: FizzMan »

Posiada może ktoś zdjęcia z imprezy?
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Myszoł »

Nie wiem, w którym momencie imprezy miałeś tą moc. Ogólnie impreza kibel straszny. Jak nie Daro z dżanglami, ale oke, jednym się podoba innym nie, to Apsik (na zdrowie) z kulawymi skreczami wyskakiwał. Fizzman jedynie nadrabiał doborem utworów. On jedyny chyba nie grał dla siebie, tylko dla ludzi. Tak, tak zaraz będzie, że Myszoł szyderca, któremu się nic nie podoba powiedział. No ale sorry, przy tym bawić się nie szło. Gadajcie sobie co chcecie, ja mam to w dupie. Impreza była słaba i wszystko w tym temacie.

Pzdr
Po napisanym poście pamiętaj, aby podziękować moderatorowi za to, że go nie skasował... Chyba, że to zrobił.

http://www.myspace.com/godzina_jamajszczyzny_2
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Fisher »

Myszoł pisze:Jak nie Daro z dżanglami
nie wiem o ktorej przylazles bo moze nie slyszales, ale dżangli nie gralem
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: ewana2666 »

prawda,fisher tym razem polecial w innym klimacie,wiec nie mam pojecia skąd to wytrzasnąłeś,poza tym widzialam Cię kilka razy na parkiecie.
faktycznie,spodziewałam się lepszej imprezy,było wyjątkowo mało ludzi,apsik jak zwykle skreczami kaleczył dobre utwory.(chociaż zdziwiłam się,gdy w jego repertuarze pojawił się funk!:O)fizzman w porządku,na przyszlosc trochę mniej polskiego mainstreamu chociaz i tak bardzo na plus:))(tarantula biczo!) dariusz w dobrą stronę,jednak za mocno się zamknąłeś z gatunkiem.dawid na samiuśkim początku soczysty secik z ortopedowego dabplejta,mniam

i na przyszłość zejdzie trochę z ceny biletów,bo jestr stanowczo za wysoka ; O
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Fisher »

ewana2666 pisze:...dariusz w dobrą stronę,jednak za mocno się zamknąłeś z gatunkiem...
big beat, funk, old skool breaks, UK hip hop (instrumentalne wersje w większości), mi się wydawało, że grałem 4 gatunki w sumie, na którym się zamknąłem?
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
ewana2666
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 2008-12-27, 14:19:12
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: ewana2666 »

może inaczej,nie chodzi o gatunek a o brzmienie,źle to ujęłam.
ale w bardzo dobrą stronę,niestety nie oszukujmy się,ale nie ma tu odbiorców tej muzyki,a szkoda...ja to bylam zachwycona:D!
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Johnny Fontane »

a było reggae?

nas niestety odstraszyła cena, a raczej nieadekwatność ceny do produktu
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Fisher »

Johnny Fontane pisze:...nieadekwatność ceny do produktu
skąd wiesz jak produkty się przedstawiły skoro Cię nie było?
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
FizzMan
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-25, 20:05:25
Gadu-Gadu: 9405796

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: FizzMan »

Kogo nie było niech nie zabiera głosu...to po 1
Kto nie słyszał niech nie wypowiada się o adekwatności do ceny...to po 2
a po 3 z pretensjami o cenę biletu do organizatora-> (Kara$)!
ijahman
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-12-15, 23:45:01
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: ijahman »

Johnny Fontane pisze:a było reggae?

nas niestety odstraszyła cena, a raczej nieadekwatność ceny do produktu

...w pewnych kregach kraza opowiesci o pewnym proznym i gwiazdorskim soundzie na litere R,ale ciiicho ;) ;]

i za Fiszerem ...skad wiesz czy produkt wart byl swojej ceny skoro sie Cie nie bylo ?
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Johnny Fontane »

viewtopic.php?f=19&t=2524

viewtopic.php?f=19&t=2501

viewtopic.php?f=19&t=2471

viewtopic.php?f=19&t=2463

viewtopic.php?f=19&t=2413

linki do kilku imprez na które wejściówka kosztowała tyle samo, ewentualnie oscylowała w granicach 10 zł, na wszystkich tych imprezach była gwiazda wieczoru za którą się zwykle płaci, zwykle warta tej wejściówki. Na tej imprezie nie było ani znanego polskiego soundu o dobrej renomie, ani zagranicznych gości a wejściówka taka sama.
To miałem na myśli i to chciałem powiedzieć, ale jak to mówią "uderz w stół" :)
Co do "próżnego i gwiazdorskiego soundu na literę R" to polecam na przyszłość radzić się bardziej poważnych i trzeźwych źródeł.

Było reggae?
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Fisher »

czlowieku posluchaj co Ty mowisz w wywiadzie do TV Ostróda a co piszesz na forum. Przedewszystkim Ty mowisz tak: "...interesujemy sie ta muzyka od bardzo bardzo dawna" a tak na marginesie ile Ty masz lat az tak bardzo bardzo dawno siegasz w muzykę? Graliscie na imprezie gdzie byl 15 zł wjazd i ludzie weszli a Ty za dyche nie potrafisz wejsc, i jeszcze cytuje Ciebie samego: "...ten nasz wycinek reggae, czyli takie early reaggae, stare reggae, pierwsze reggae, najlepsze reggae, bla bla bla... yyyy nikt nam takiej imprezy nie zrobi i nie zrobił także sami musieliśmy to sobie to zrobić..." a zrobiliście sobie?

dla przypopnienia:
http://www.ostrodaonline.pl/TVO/Produkc ... 11-23.html
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Myszoł »

Wole wyłożyć piętnastaka na real cool sound niż dyche na Otropheads. Przynajmniej wiem jaki gatunek będzie można usłyszeć.
Po napisanym poście pamiętaj, aby podziękować moderatorowi za to, że go nie skasował... Chyba, że to zrobił.

http://www.myspace.com/godzina_jamajszczyzny_2
FizzMan
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-25, 20:05:25
Gadu-Gadu: 9405796

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: FizzMan »

Każdego jest sprawą osobistą co woli i na co woli wydać pieniądze...Ja od siebie, nie trzymając niczyjej strony chcę dodać, ze ten niby rewelacyjny sound Ostródy jakim rest real cool nie pokazuje się z dobrej strony bo dobre kołysanki puszcza(nie mam nic do starego rasowego regału) ostatnio mieli pole do popisu przed Positive(dosyć sporo czasu) no i ja na oczy nie widziałem bawiących się ludków na parkiecie bardziej to było oczekiwanie na litość Positivu aby weszło w końcu na scenę.Nie wspomnę o powtarzającym się repertuarze więc jeśli już sie idze na real cool to z góry wiesz już na co idziesz, a jak jesteś dobry ze słuchu muzycznego to już z góry możesz sobie napisać track listę.Poza tym czemu przed ras lutą o suport zostali poproszeni orthopheads a nie real cool??

p.s cena biletów z tego co wiem to zawsze decyzja organizatora.... nie ludków którzy starają się coś zagrać i z jakiejś strony pokazać swój kunszt muzyczny.
ijahman
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-12-15, 23:45:01
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: ijahman »

Co do "próżnego i gwiazdorskiego soundu na literę R" to polecam na przyszłość radzić się bardziej poważnych i trzeźwych źródeł.
to EGO wielkosci pałacu kultury to tylko Twoje czy calego soundu?? ;]

i dodam jeszcze,ze co poniektórzy potrafia tylko gęgac nie wnoszac nic do tematu.
Awatar użytkownika
DeeSee
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-08-03, 11:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: DeeSee »

Krótko, zwięźle i na temat: kiepska impreza, zupełnie nie warta swojej ceny.
kujtan
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-23, 21:11:07
Gadu-Gadu: 0

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: kujtan »

każdy lubi co innego, jak ktoś chce iść z kumplami na piwko to znajdzie te 10 zł i jedyną rzeczą na jaką narzekać można to nie ogrzana tylna sala w młynie... soundy chcą się zaprezentować jak najlepiej i we własnym stylu, ale nie mogą zapomnieć że grają przede wszystkim dla publiczności... w domu można grać co tylko się komu żywnie podoba lecz publiczność swoje wymagania ma...

Apsik robi technicznie dobre skrecze tylko gramofony ma za słabe...
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Johnny Fontane »

Fisher pisze:czlowieku posluchaj co Ty mowisz w wywiadzie do TV Ostróda a co piszesz na forum. Przedewszystkim Ty mowisz tak: "...interesujemy sie ta muzyka od bardzo bardzo dawna" a tak na marginesie ile Ty masz lat az tak bardzo bardzo dawno siegasz w muzykę? Graliscie na imprezie gdzie byl 15 zł wjazd i ludzie weszli a Ty za dyche nie potrafisz wejsc, i jeszcze cytuje Ciebie samego: "...ten nasz wycinek reggae, czyli takie early reaggae, stare reggae, pierwsze reggae, najlepsze reggae, bla bla bla... yyyy nikt nam takiej imprezy nie zrobi i nie zrobił także sami musieliśmy to sobie to zrobić..." a zrobiliście sobie?

dla przypopnienia:
http://www.ostrodaonline.pl/TVO/Produkc ... 11-23.html
Dariusz w dalszym ciągu trzeźwo i na temat ;]
FizzMan pisze:Każdego jest sprawą osobistą co woli i na co woli wydać pieniądze...Ja od siebie, nie trzymając niczyjej strony chcę dodać, ze ten niby rewelacyjny sound Ostródy jakim rest real cool nie pokazuje się z dobrej strony bo dobre kołysanki puszcza(nie mam nic do starego rasowego regału) ostatnio mieli pole do popisu przed Positive(dosyć sporo czasu) no i ja na oczy nie widziałem bawiących się ludków na parkiecie bardziej to było oczekiwanie na litość Positivu aby weszło w końcu na scenę.Nie wspomnę o powtarzającym się repertuarze więc jeśli już sie idze na real cool to z góry wiesz już na co idziesz, a jak jesteś dobry ze słuchu muzycznego to już z góry możesz sobie napisać track listę.Poza tym czemu przed ras lutą o suport zostali poproszeni orthopheads a nie real cool??

p.s cena biletów z tego co wiem to zawsze decyzja organizatora.... nie ludków którzy starają się coś zagrać i z jakiejś strony pokazać swój kunszt muzyczny.
FizzMan - jak się gra z samych winyli i chce się pokazać to co ma się najlepszego to trudno się nie powtarzać. Jeśli chodzi o ostatnie granie przed Positivem to mieliśmy sporo czasu do popisu, ale... odwiedziliśmy się o tym w trakcie seta :) mieliśmy grać 45 minut i na tyle wzięliśmy płyt, w trakcie okazało się że mam grać 1,5h i trzeba było kombinować. A z publiką jest różnie - raz się bawi raz nie, chyba sami wiecie najlepiej.
FizzMan pisze:p.s cena biletów z tego co wiem to zawsze decyzja organizatora.... nie ludków którzy starają się coś zagrać i z jakiejś strony pokazać swój kunszt muzyczny.
no oczywiście że tak! i pierwszy i drugi post był adresowany do organizatora, tym bardziej nie rozumiem świętego oburzenia wykonawców i najazdów na real cool sound. jeżeli uraziło was to że urzyłem słowa "produkt" to sorry, ale chyba z mojego drugiego posta dość jasno widać o co mi chodziło.
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: Fisher »

Johnny Fontane pisze:Dariusz w dalszym ciągu trzeźwo i na temat
jezeli nie masz nic konkretnego do pisania to nie pisz takich glupot
a ty co ćpałeś gwiazdorze ze nie kumasz o co tu chodzi?

nie byles, nie wiesz jak było to nie zasmiecaj forum glupimi spostrzezeniami
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
greg69
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2007-09-12, 12:39:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nagórki Olsztyn
Kontakt:

Re: 26.12 Reggae Boxing Day Christmas @ Młyńskie Koło

Post autor: greg69 »

Witka!
Tak sie przyglądam całej tej dyskusji i pomimo że nie byłem na imprezie to pomimo zatrzeżenia z punktu 1;) pozwolę zobie wrzucić trochę przemyśleń

Co do ceny wjazdu na bibe- rzeczywiście 10pln to na 3 lokalne składy troszku zbyt wysoka cena... Spokojnie tyle można bulić za koncerty dojeżdżających bandów grających na żywca/selektorów z poza miasta czy nawet "gwiazdek" bądź co bądź bardziej atrakcyjnych i znanych. Nie ma co się czepiać nazewnictwa - choćby "gwiazdy", "produkt", "trzeźwo" - ludzie troche dystansu...
Co do stażu chopaków z rcs w tej muzie to pamietam ich z imprezek ska reggae jeszcze jakies 8 latemu czy to u was w ostródzie czy w olku czy gdziekolwiek indziej gdzie grało coś fajnego, więc wiek niema tu nic do rzeczy- może oni po prostu baaardzo wcześnie zaczęli i podchodzą do tego w inny sposób?
Graliśmy też parę imprezek z tym "R" soundem i powiem szczerze żadnego nadęcia i gwiazdorzenia w tym wszystkim niewidze. A wysławianie swojego soundu i muzy którą się gra że jest zajebista, najlepsza itd... w reggae jest rzeczą normalną i oczywistą- czy wyobrażacie sobie soundy które np. na kleszu obrażają się na siebie bo ktoś kogoś nazwał tak czy owak :lol: ??
Zresztą Krzysiek we wspomnianym wywiadzie widać że mówił to z przymrużeniem oka i sam się śmiał na końcu więc niewiem o co tyle halo...
A opinie od więcej niż jednej osoby że cena zbyt wysoka, czy też inne - można potraktować nie jako zarzuty tylko cenne wskazówki - co zrobić następnym razem żeby było więcej osób i lepsza zabawa :wink:
Tymczasem wszystkim znajomkom i jeszcze niepoznanym z Ostródy życzę konkretnej biby dziś wieczorem i zajebistych imprezek w nadchodzącym roku!!!
Zablokowany