Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: toledo »

mieszkaniec
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2009-05-09, 09:12:27
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: mieszkaniec »

Było o tym też na jednej z sesji powiatu. Zastanawiająca sprawa, dlaczego taki projekt nie otrzymuje pieniędzy. Należy życzyć prezesowi powodzenia w działaniach zmierzających do pomyślnego zakończenia tej sprawy. Sprawa jest też ciekawa z innego powodu. Otóż marszałek z PO i jego urzędnicy blokują projekt, jak przypuszczam dobry projekt w powiecie, w którym władza leży w rekach PO. Pytanie czy tylko chodzi o brak dofinansowania niedobrego projektu, czy przekładają się na to kwestie polityczne i tarcie w PO, czy zadziałał tu jakiś lobbing, czy jest jakaś inna przyczyna, której nie znamy? Znając dotychczasowe działania prezesa Ogórka i jego determinacje w realizacji założonych planów nie sądzę, aby to odpuścił. Finał może być bardzo ciekawy, z wielu powodów.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: toledo »

Może odpowiedzi należy szukać w zbliżającej się kampanii wyborczej. Marszałkowie z PO nie są chyba w dobrych relacjach wewnątrzpartyjnych i szukaja sobie zaplecza w Olsztynie, stąd działka dla szpitala wojewódzkiego. To krótkowzroczność w kształtowaniu polityki tzw. zrównoważonego rozwoju województwa i interesowność - w dbałośćó o własny (osobisty) interes. Dla mnie dyskwalifikacja polityczna członków zarządu województwa i marszałka.
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: Maria Ewa »

marszałek nie daje kasy dla POwiatu Ostródzkiego, w którym rządzi starosta z PO ale daje za to kasę dla miasta, w którym prym wiedzie SLD. Super! Gratulacje dla marszałka - mam nadzieję, że Tusk już podjął decyzje w sprawie marszałka
POukładany
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-26, 08:20:03
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: POukładany »

Mario tu potrzebna jest radość a nie zazdrość. Zachowujesz się jak ten chłop z anegdoty, w której pan Bóg oferuje spełnienie życzenia pod warunkiem, iż sąsiadowi to samo sprawi w dwójnasób. "Niech mi zdechnie krowa" – mówi zawistny chłop wiedząc, że sąsiad ma tylko dwie....
Prezentujesz niestety typowe narodowe podejście siedzące mocno w genach. Nie chciałbym cię urazić, nie znam cię, ale według mnie takie podejście do życia upodobali sobie w szczególności nieudacznicy i nieroby tacy, co im w życiu nic nigdy nie wychodzi.
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: Maria Ewa »

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecież ja gratuluję marszałkowi mądrych decyzji i mam nadzieję, że premier tez podejmie mądre decyzje. Nic tu nie ma o zazdrości czy braku radości. Wręcz przeciwnie gratulacje raczej ze smutkiem się nie wiążą.

No ale tok rozumowania Pana zdradził nam obawy a jakieś tam zazdrości itd. a może strach o cofnięciu kasy?
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: Maria Ewa »

no a z tymi określeniami typu "nieudacznik i nierób" to za często się powtarzacie :lol:
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: ERYK »

Pan Ogórek się nie poddaje, wytoczy proces cywilny !!!

ALE WALCZY O ROZWÓJ SZPITALA W OSTRÓDZIE !!!!

WIDAĆ, ŻE STAROSTA STOI ZA NIM MUREM I MA RACJĘ BO TO BIZNESMEN PIERWSZEJ KLASY I NAJWAŻNIEJSZE ŻE JEST PRZEJRZYSTY !!!

Bo już kiedyś mielismy jednego biznesmena...... :|

zobaczcie w Gazecie wyborczej, oraz na komentarze na Forum....

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189 ... okiem.html
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: cdn »

http://tvo.xtp.pl/viewpage.php?page_id=367

Brawo Panie Prezesie Ogórek :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Czy Ogórek wygra z marszałkiem?

Post autor: toledo »

CZY KTOŚ WIE CO SIĘ W TYM TEMACIE DALEJ DZIEJE?
Zablokowany