KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: ostrodzianin »

http://www.efakt.pl/Rejs-2-czyli-poslow ... 572,1.html

Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sportu w Ostródzie parlamentarzyści PO i PSL, PiS i Lewicy zgodnie jak nigdy opróżniali w ekspresowym tempie kieliszki. Mogą się spierać o Katyń, mogą obrzucać się w Sejmie inwektywami, ale jest coś, co poselską brać łączy ponad podziałami. To zamiłowanie do balangowania. Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sportu w Ostródzie parlamentarzyści PO i PSL, PiS i Lewicy zgodnie jak nigdy opróżniali w ekspresowym tempie kieliszki. Za nasze zdrowie? Niekoniecznie. Ale na pewno na nasz koszt. A dla urozmaicenia zabawy politycy zafundowali sobie pijacki rejs statkiem. Co sprowadziło do Ostródy aż 11 posłów i senatorów? Oficjalnie: otwarcie Orlika, czyli boiska ze sztuczną nawierzchnią dla młodzieży. Pretekst dobry jak każdy inny. Z ceremonią otwarcia delegacja z Warszawy uwinęła się w godzinę, zjadła obiad, a potem – w końcu to Komisja Sportu – urządziła sobie zawody w piciu wódeczki! Fantazji przy tym politykom nie zabrakło. Nie balowali w zwyczajnym hotelowym barze, ale na statku. A spokojny początkowo rejs szybko nabrał rumieńców. Wesołe okrzyki parlamentarzystów i towarzyszących im samorządowców niosły się hen po wodzie. – Jest tak pięknie, wszystkim się tu bardzo podoba – dzielił się z nami wrażeniami z wycieczki senator Stanisław Gorczyca (51 l.) z SLD.
Dla niektórych parlamentarzystów rejs po Jeziorze Drwęckim trwał jednak za krótko. Bo kiedy opuszczali statek, pod pachą ściskali butelki, które ściągnęli ze stołu. Wolno im, w końcu wszystko zapłacone było z góry. Przez was, drodzy podatnicy...
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: Maria Ewa »

Fajna fotka z tego artykułu, gdzie to można odstać, bo byłma w kilku kioskach i nie ma.

http://www.efakt.pl/Rejs-2-czyli-poslow ... 572,3.html

Mały paluszek do góry i chlup!
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: 24adamson »

he he jaki skandal dla mnie to jest przykład że nasz burmistrz jest dobrym gospodarzem ,przecież to nasza cecha narodowa -gościnność.Przedstawiał walory naszego miasta ,to taki marketing.
jak mój szwagier profesor z niemiec przyjeżdża do ostródy to też pijemy wódke a jak jestem u niego tozłopiemy browary

...veni vidi vici...
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: czujnik zła »

Boże ty Mój,kolejna wpadka-ludziska z ratusza opanujcie się.Czarny,burmistrz,zca...kto nastepny będzie upokarzał nasze Miasto?To pasmo nieszczęść zapewne zakończy się dopiero po wyborach.Ostatnie swawole na koszt podatnika,na 2010 rok przewidywany deficyt w budŻecie miasta 54% i smierć następcom,pozostaną ruiny ,zgliszcza i nikomu niepotrzebne hotele.Teraz juz wiem dlaczego Jasio broni czarusia?-nałogowi twórcy SLD :beksa:
mieszkaniec
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2009-05-09, 09:12:27
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: mieszkaniec »

Już to przerabialiśmy przed poprzednimi wyborami. Jakie to nieszczęścia nawiedzą Ostródę jak wygra Nosewicz. Sodoma i gomora. Nawet paszkwil na burmistrza nie pomógł. Po wyborach to samo. Olaboga teraz to dopiero będzie się działo. A tu proszę koniec kadencji. Wszystko co było obiecywane jest realizowane. Miasto inwestuje, rozwija się. Tak też będzie po kolejnych wyborach. Na nic wasz krzyk rozpaczy i szukanie sensacji. To, że goście piją alkohol, to akurat żaden skandal. Nie byli w pracy. Byli na zamkniętym spotkaniu. Ty czujniku na imprezach to co, może stoisz w kącie i z nikim nie pijesz, czy może nikt z tobą nie chce pić, dlatego masz taką awersję do pijących? Jak to jest? Czy może podwójne standardy Kalego? Coś mi się zdaje, że tak właśnie jest. Nie bądź świętszy od papieża.
Swoją drogą, to ten co zrobił te zdjęcia "pijącym" musiał być mocno zdeterminowany skoro wypłynął na jezioro za statkiem, żeby je zrobić. Po trupach, za wszelką cenę szukanie sensacji.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: toledo »

No i wiadomo, że znowu winni są ci co ujawnili, a nie ci co pili!!!!! Dobre.....

Ciągle ktos (pod różnymi nickami) lansuje też tezę o paszkwilu na Nosewicza, w rzeczywistości paszkwile produkowano pod innym zgoła adresem.

Natomiast co do samego pijaństwa. To nie pierwszy ani ostatni poselski eksces. Co prawda, szkoda że znów zauważony, zwłaszcza w powiązaniu z Ostródą. Nikogo to specjalnie nie wzrusza, ot jeszcze raz se dali w gaz.
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: 24adamson »

widzisz toledo tak to jest co ich nie zabije to ich wzmocni właśnie prosći ludzie wyborcy widzą właśnie w takich doniesieniach jak te brudne polityczne gierki i ten co atakuje ginie od własnej broni a akurat burmistrz jest taką osobą co nie pomoże i nie szkodzi taki bierny mierny ale wierny tym prostym obywatelom pokazuje im taką ludzką twarz pijąc w towarzystwie by ugościć posłów żeby mieli miłe wspomnienia z ostródy. a platforma taka oburzona podwyżką dla burmistrza mogła wykorzystać ten fakt jako potkniecie koalicji sld-pis a tu proszew starostwie dali też staroście więc po co to krzyczeć że coś jest skandalem a to jest tylko życie nasze polskie...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: toledo »

Podwyżki chodza w innym temacie. Zreszta bzdurne to krzyki. Podwyżki płac są systematyczne w całym kraju (były wszędzie i nigdzie nie było takiej histerii jak w Ostródzie), a jednym z pomijanych powodów jest to, że rosną płace w całej administracji i dość śmiesznie by wyglądało, gdyby szef (burmistrz, wójt czy starosta) zarabiał tyleż lub mniej niż jego podwładni.

Co zas do początku wypowiedzi. Sejmowa komisja sportu wiele razy juz dawała popisy gazowania. Tabloidy wiedzą o tym doskonale i nie dopatrywałbym się tu żadnego ataku na kogokolwiiek. Oni trafiaja w przypadku tej komisji "w ciemno". Pic pijemy i pewnie pic będziemy, rzecz w tym, że nie umiemy nawet tego zorganizować. Chyba, że właśnie o to chodziło. o pokazanie, że "jesteśmy swoje chłopaki i pijem jak ludzie". Czyli - idąc tokiem tym dalej - była to swoista akcja promocyjna: Ostródy i organizatorów balangi.
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: 24adamson »

toledo musze się z tobą zgodzić w tym temacie a z tymi centrami i tą całą komisją jest jak z komisjami przetargowymi oferenci zawsze chcą uzyskać przychylność komisji :)
przykład rosyjska kandydatura miasta soczi na organizatora igrzysk każdy na świecie "domyśla " się dlaczego wygrali :)
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: Luiza22 »

Jak dobrze przeczytałam to ONI bawili się za nasze pieniądze??? Ja proszę aby Burmistrz Nosewicz zapąłcił za ten rejs z własnej kieszeni dostał przeciez podwyżkę, to jeszcze za pieniadze podatników organizuje balangi na statku??/ To naprawdę jest gorszące i skandaliczne
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: Luiza22 »

24adamson pisze:he he jaki skandal dla mnie to jest przykład że nasz burmistrz jest dobrym gospodarzem
????
czy ty adamsonie nie jeseś przypadkiem przydupasem burmistrza ze takie bzdury piszesz?
Interesuje mnie jak burmistrz wytłumaczy się z zakupu alkoholu na tą imprezę, bo przecież nie będzie nam wmawiał, że każdy przyniósł ze sobą swoją butelkę albo to co piją to jest coca cola nalewana do kieliszków.
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: 24adamson »

luiza daruj sobie podpasko jestem za młody na to by być w tym politycznym bagnie nie jestem za nikim a to co napisałem jest z ironią śmieje się że tak jest wszędzie gdzie ktoś kto decyduje o czymś ważnym to mu ci chcący to mieć włażą mu w tyłek.Nie jestem za żadną opcją polityczną staram się w swoich obserwacjach tego co robią nasi radni i etc. być obiektywny uważam że tacy burmistrzowie czy starsotowie.wójtowie i tak zarabiają horendalne sumy a jeszcze w czasie kryzysu sobie podwyższają diety.
a jesli chodzi o ten rejs to taka forma promocji i marketingu ostródy i niech każdy spojrzy na działania firm które chcą zaistnieć na rynku czy wygrać przetargi ,organizują spotkania bankiety itp żeby zdobyć przychylność decydentów i prezesi tych firm nie wykładają kasy ze swojej kieszeni a z dochodów firmy więc nie rozumiem dlaczego nosek miałby płacić za ten bankiet za paluszki i kawy na sesjach też my płacimy a przecież wszyscy dostają diety??
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: czujnik zła »

Kolego BOND!!!!!!!!!!!!!!!!Moim zdaniem mocno przeginasz.Nie życzę Tobie tego samego,nie kpij z choroby i tragedii człowieka ,kimkolwiek jest.Pan Moderator spi.?Nie moge czytać już tego forum,tragedia za tragedią.MODERATOR zapewne zamknie ten post,w tej sytuacji nie wypada pisac o burmistrzu.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM BURMISTRZA NOSEWICZA

Post autor: toledo »

Masz rację. Moderatorze, zamknij temat. Burmistrzowi należy jedynie życzyć powrotu do zdrowia.
Ten wielki osobisty Jego i Jego najbliższych dramat niech uzmysłowi nam wszystkim jak kruche jest życie i jak nieistotne sa spory i kłótnie, i co w rzeczywistości jest najważniejsze.
Zablokowany