Gimnazjalistki z promilami

Moderator: Jacek-P

Anonymous

Gimnazjalistki z promilami

Post autor: Anonymous »

Zadziwiajacy zbieg okoliczności niedawno odbyło się kolejne bicie piany programem profilaktyczno-badawczym FAS a młodzi pija i biorą. Może warto zainteresować się co wyczynia za "nasze" pieniążki pełnomocnik Burmistrza ds. kapslowych.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Super fotka, to z wakacji?

Post autor: Tytus Andronikus »

To , że gnoje piją alkohol to już od dawna wiedziałem. Obawiam się tylko tego ,że picie staje się pewnym standardem, nawet dla gówniarz.
8) Widziałem kiedyś zdjęcie Kolegi Witka S -prawie syn. A nawiasem mówiąc pieniądze Pełnomocnika z tzw. kapslowego idą w 6% na OSTROCK- od 3 lat ....."Festiwal odbył się dzięki Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która jest głównym sponsorem imprezy" cytat. :lol: :lol: :lol: http://www.ostrock.ostroda.pl/. Jako były załogant popieram te 6 %.
Anonymous

Dodam jeszcze 6%

Post autor: Anonymous »

I za to mu chwala reszta to UUUUUU
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Zawsze ktoś będzie Konpielka !

Post autor: jezuita »

Tak dla św. spokoju "Pozdrowienia dla Pana Konopki i Gandzika !" -od Kazika. :D
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

...picie to jest dobre na obycie...:D

Post autor: pewien ekolog »

...ha...właściwe spożywanie alkoholu jest normalną koleją rzeczy...jednakże będąc nieletnim kurduplem często sięgałem po wino marki wino...teraz jednak bardziej w szlachetniejsze trunki popadłem, a młodzi jak chcą niech piją...przynajmniej wiedzą jak to jest...a jak nie mają do tego głowy, bo w środku miasta siedzą to po prostu są durne...kiedyś to trza było się bunkrować, a teraz myslą, że wszystko im wolno...a popatrzyli by na swoje zachlane mordy tak jakoś z boku...inaczej wyglądające wtedy..."a w domku to takie grzeczne dzieci..."...słychać później rodziców..." i nawet śmieci mi wyniesie, dwa razy w tygodniu" - mówi sąsiad...i pytanie - A kto za nie odpowiada??...hołk chopcy i dziewczęta z AA...
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
Zablokowany