Co dalej z festiwalem?

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Co dalej z festiwalem?

Post autor: Johnny Fontane »

"Kochani!
Bardzo dziekuję za przybycie na ORF 2009. Kolejny raz udowodniliście, że warto dla was organizować ten festiwal. Przez 3 dni festiwalu odwiedziło nas ok. 20000 osób, na co pewnie wpływ miała wyśmienita, słonaczna pogoda.
Jednocześnie ogromnie Was PRZEPRASZAM za to, co zdarzyło się w piątek przy kasie!!! Rzeczywiście, nie przewidziałem wielu rzeczy i ze skruchą przyznaję się do błędu. Chcę, żebyście wiedzieli, że jest mi bardzo przykro, iż naraziłem Was, naszą publiczność na niepotrzebny stres. Niestety człowiek się uczy na błędach i jak się okazuje nawet kilka razy.
Ogólnie ujmując Ostróda Reggae Festiwal prawdopodobnie przeszedł do historii...
Biorąc pod uwage wszystkie aspekty, odeszła mi ochota do organizacji tej imprezy. Z całym szacunkiem dla Was, ale przerosło mnie to wydarzenie. Przepraszam raz jeszcze.
Mam nadzieję, że wyrosna w Polsce festiwale, które będa w stanie godnie zastąpić ORF.
Za kilka dni siadamy z Miastem Ostróda do rozmów na temat przyszłości tej imprezy. Jeśli okaże się, że owocnych, istnieje taka możliwość, że będziemy dalej organizować dla Was ten festiwal.
Pozdrawiam Was gorąco...
Big Up...
Piter"

Zadowoleni?!
Ostatnio zmieniony 2009-08-20, 21:56:47 przez Johnny Fontane, łącznie zmieniany 2 razy.
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: NA REGGAE - POLE NAMIOTOWE NA PLAZY NAD JEZ. DRWĘCKIM !!!!

Post autor: ostrodzianin »

Uważam, że ten kolo powinien dostać bana za ostatnie słowa. To po pierwsze a po drugie - wychodzi na jaw kultura osobista. I po trzecie - skoro otwarcie przyznajesz się, że przerasta Cię ta impreza to po co się tym zajmujesz?
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: NA REGGAE - POLE NAMIOTOWE NA PLAZY NAD JEZ. DRWĘCKIM !!!!

Post autor: czarny0 »

Johnny-nie powiesz mi ,że z powodu wypowiedzi na forum[na temat lub obok] Piter wywiesił białą flagę.Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażenia opinii i nie sami malkontenci :D -cholera-trudne słowo :P :lol: -Znałam ja do niedawna takiego negującego typa i pokłony Panu biję,że zdmuchnął go za horyzont,bo typ był encyklopedycznym wzorcem negatywa.BRRRRR....nie życzę nikomu!!!!a tutaj jak widzę-nie tak źle. :) A odnośnie festiwalu i dalszych losów-tak to już bywa-im większa imprezka tym więcej zgryzów. A "chłopaki " i tak dadzą rade -będzie dobrze- Pozdrawiam :)

==============================================
a pan,panie ostródzianin-coś pan taki wrażliwy :P
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: NA REGGAE - POLE NAMIOTOWE NA PLAZY NAD JEZ. DRWĘCKIM !!!!

Post autor: mmgg »

Johnny Fontane czemu nie napiszesz wszystkiego ? główną powodem rezygnacji jest sprawa finansowa !! a nie jakieś nieprzychylne komentarze
chyba rok temu kiedy radni miasta musieli dorzucić sporo kasy na bilety muzyków z Jamajki ,Munie zapewniał że w tym roku festiwal będzie miał sponsora ;

więc po co ten gnój na forum
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: NA REGGAE - POLE NAMIOTOWE NA PLAZY NAD JEZ. DRWĘCKIM !!!!

Post autor: Johnny Fontane »

Jasne że nie przez wpisy na forum co nie zmienia faktu że niektórych forumowiczów informacja ucieszyła...
Przepraszam jeśli czyjeś wrażliwe uszy/oczy zostały zbrukane moim słownictwem ;]
ostrodzianin pisze:Uważam, że ten kolo powinien dostać bana za ostatnie słowa.
poszukaj kolegów w klasie od września
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: NA REGGAE - POLE NAMIOTOWE NA PLAZY NAD JEZ. DRWĘCKIM !!!!

Post autor: czarny0 »

mmgg-ja tu na forum gnoju nie widzę-są emocje no i dobrze,bo temat festiwalu wart tego /......rok temu kiedy radni miasta MUSIELI dorzucić sporo kasy....[.cytuję]OŁ Dżidziuś!- POWINNI!!! bo fest nie tylko daje zarobić miastu ale przede wszystkim stawia Ostródę w czołówce miast wartych odwiedzenia /no i może nauczy to pieprzone,małe miasteczko :P hehe-cytat -większej tolerancji-a to jest wartością nieprzeliczalną! /no to PA jak mówił Szekspir :D
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: wygrzeb »

Który to juz raz przekonałes się, że koszary są za ciasne na taką imprezę? Ile razy słyszałeś od mieszkańców , że trzydniowa impreza w centrum miasta przeszkadza im ?
Przestań się mazać jak baba, załatwiaj sponsorów i zrób to jak należy, czyli w odpowiednim miejscu i szanuj ludzi.
Ku chwale ojczyzny.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: sprawiedliwy »

Ludzie spoko, festiwal bedzie. Wszak kaska z tego jest z.......ta.
A teraz postraszy troche burmistrza.... za rok wybory ...
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: 24adamson »

byłem w weekend w sopocie był festiwal śmigałem po klubach do rana na monciaku tysiące ludzi do rana wszystkie bary zapchane (nie kilka jak na deptaku w ostródzie tylko kilkadziesiąt) godz.2 w nocy na telebimach muza hałas w całym miescie procesja tysięcy ludzi do skmki i tam żaden sopocianin nie pie..doli żeby skończyć z festiwalem bo mu hałas przeszkadza ludzie każdy kogo znam a nie pochodzi z naszego miasta zazdrości nam imprez jakie się u nas odbywają .nie ma w ostródzie terenów pod inwestycje pod przemysł(pamietamy chęci na fabryke kronospanu)bo sama ekologia wokól nas to musimy korzystać z turystów miasto powinno pomagać w tworzeniu tanich kwater prywatnych tak jak jest nad morzem np we władku tam nawet na podobnym osiedlu jak wałdowo ludzie śpią na poddaszach a właściciele mają z tego pieniądz na cały rok musimy tworzyć marke ostródy poprzez liczne atrakcje dla turystów np festiwale i bardzo przydałby się ten amfiteatr nad drwęckim dla mnie festiwal regge daje nam dużo dobrego a wiadomo że po kazdym koncercie jest bałagan a regowcy są wyluzowani i przyjażnie nastawieni i prosiłbym żeby każdy tetryk z ostródy wyluzował na te pare dni w roku.w większości regowcy to studenci którzy chcą się wyszalec za młodu ale oni kiedyś jako dorosli będą do nas przyjeżdżać i opowiadać dzieciom jak to się bawiło w ostródzie.
nie jestem fanem rege ale jestem tolerancyjny i nawet na moim weselu królował zespól mesajah z kawałkami każdego dnia i tak musiało być
pozdro dla normalnych ostródzian
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: wygrzeb »

Zdecydowana większość regałowców to młodzież bez grosza przy duszy. Mają tylko kasę na pociąg, wejściówkę i serki topione. Czasem zaszaleja i kupią pare piw lub tanie wino, które skonsumują na ławeczce.
Jeśli mamy zamiar ściągnąć tu turystów z pełnym portfelem, to trzeba pomysleć o imprezach innego typu.
Zgadzam się z przedmówcą, amfiteatr dużo by pomógł.
Jestem przekonany, że festiwal będzie nadal istniał, a to całe zamieszanie spowodowane jest huśtawką nastrojów organizatora. :wink:
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: Maria Ewa »

zgadzam się z przedmówcą, sama widziałam jak jeden taki z dredami podniósł z ławki resztki niedojedzonej zapiekanki i ku uciesze swoich kolegów i obrzydzeniu czekających na autobus po prostu zjadł! Czy on zostawił tu duuuuużo pieniędzy?
Wątpię.
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: 24adamson »

ok bo wielu z nich to studenci tylko prosze mi wytłumaczyć dlaczego jak w sobote byliśmy w tawernie z przyjaciółmi o godz.20:00!! było pełno ludzi brak wolnych stolików a jak zwolnił się jeden chcieliśmy pizze to pani kelnerka powiedziała nam że już nie podają pizzy bo nie mają ciasta niespodziewali się tylu ludzi czyli co nie zarobiły knajpy nawet w tym nowym barze w kajkowie było pełno regowców i niejedli serki tylko pizze prosto z pieca a nie ze śmietnika a w poniedziałek!! w tawernie siedzieli przy nas brazylijczycy(jakiś zespół chyba) byli sympatyczni bardzo im się podobało i stół też mieli zastawiony daniami i piwami nie "serkami" we wszystkich barach zarobili ale malkontenci widzą tylko tych co na ławkach jedli troche obiektywizmu w wypowiedźiach prosze i szerszej obserwacji świata pozdrawiam
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: Johnny Fontane »

dokładnie - trzeba było spróbować w niedziele kupić fajki w obrębie kilometra od koszar - pustki w sklepach, ponadto rozumiem ze te wszystkie sklepy i kioski otwarte jak nigdy do późnych godzin wieczornych na mieście to dla tych studentów kupujących serki? miasto zarabia. jeśli ktoś choć trochę się interesuje to wie że "studenci jedzący serki" czyli ci biedniejsi pojadą sobie na te tańsze i położone bliżej dużych ośrodków akademickich festy - Płock, Bielawa (tam bilety koło 30 zico chyba) a do ostródy przyjeżdżają w większości Ci którzy naprawdę czują i znają tę muzykę ( tak mi się przynajmniej wydaje)
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: wygrzeb »

Widocznie przyjechało też trochę młodzieży z dobrych domów. Mama dała na bilety i pizzę, a nawet papieroski :wink:
Zmierzam do tego, że najlepszą promocją dla miasta są imprezy transmitowane przez TV. Ktoś podawał przykład Mrągowa gdzie organizują kabaretony ( nędzne zresztą ) , festiwal country ( szczyt wiochy ) i jakieś przyśpiewki kresowiaków i maja okazję zobaczyć to miliony. A przecież Ostróda bije pod każdym względem Mrągowo.
Amfiteatr !! W Ostródzie postawiłbym na jakis folk i szanty, kwestia do dyskusji. Festiwal reggae niech sobie istnieje, a kto go będzie organizował, Piter czy Urząd Miasta, ma drugorzędne znaczenie.
A właściwie to czemu nie Urząd Miasta? :wink:
Słuchaj Piter, może faktycznie odpocznij sobie i zamij się tym na czym znasz się najlepiej, czyli komiwojażerką ;-)
Nie trzymaj tylu srok za ogon na raz. Do tego trzeba mieć mocna psychikę. :wink:
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Re: Co dalej z festiwalem?

Post autor: ryba »

Johnny Fontane to Piter? :shock:
Któregoś dnia muszę na spokojnie wziąć to forum , zupełnie bez emocji :-D
Zablokowany