Kryzys ( Szukam Pracy)

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ! Jestem Dawid i mam 20 lat. Poszukuje pracy. Jestem młodym , ambitnym pełnym entuzjazmu mężczyzną. Poniżej zamieszczam swoje CV.

Zatrudnienie
• [ 22.08.2007 -21.11.2007 - Pracownik transportu wewnętrznego w Rakom Polska sp. z o. o. Zakład drzewny w Drygałach
• 01.02.2008- 20.02.2008 – przedstawiciel handlowy firmy Sprint Go w Ełku
• 01.04.2008- 30.04.2008 – przedstawiciel handlowy Polskiej Grupy Energetycznej Exatel ( Maks sp. z o o.)
• 04.06.2008- 27.10.2008 – Dozorca (sprzątanie terenu WDW, zabezpieczanie obiektów przed kradzieżą) w wojskowym Domu Wypoczynkowym w Orzyszu ul. 1-go Maja
• 02.12.2008-31.12.2008- Robotnik Gospodarczy – Urząd Miejski w Orzyszu ( roboty publiczne)
Wykształcenie
• 2006- 2009- Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego w Piszu Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych system zaoczny
Działalność ochotnicza Wolontariusz Caritas
Ukończony kurs pierwszej pomocy :)
Bardzo dobra znajomośc Komputera

Języki
J. angielski – średni
J. rosyjski - średni
Atuty: dyspozycyjność, uczciwość,łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
pracowitość, obowiązkowość lojalność zawodowa





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)"

Ps. Nie którym może się nie podobać że w taki sposób szukam pracy ale każdy sposób jest dobry !!
Ostatnio zmieniony 2009-07-23, 09:22:33 przez szczurek_1989, łącznie zmieniany 1 raz.
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Witam ogłoszenie nadal Aktualne :)
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: Maria Ewa »

Cytuję "- Dotąd młodzi ludzie z Olsztyna wyjeżdżali za pracą do Irlandii, teraz my będziemy ich ściągać do Ostródy – mówi z przekonaniem Olgierd Dąbrowski, wiceburmistrz Ostródy..."

i dalej

"- Będzie u nas dużo ciekawej pracy – zapewnia. - Nasz ruch na Euro to hotel, baza treningowa, stadion z zapleczem, z krytymi trybunami i oświetleniem…"

i dalej

"- Jak mnie ktoś pyta, po czym poznać, że miasto się zmienia na plus, ja mówię, że najszybciej poznamy to po… dzieciach w przedszkolu, bo statystyki mówią prawdę – przekonuje wiceburmistrz. - Jeśli do niedawna w przedszkolu było 43 procent dzieci, a dziś jest ponad 60 procent, to o czym to świadczy? O tym, że matki tych dzieci mają pracę i że zarobki pozwalają umieścić dziecko w przedszkolu."

i jeszcze...

"Jeśli ktoś zarzuca, że w Ostródzie stawia się hotel dla bogatych, Olgierd Dąbrowski mówi, że przy bogatych, biedniejsi też swoje zarobią. Zawsze przecież w otoczeniu powstanie rozbudowana sieć drobnych usług dla każdego. Zarobi więc hotelarz, ale zarobi też lodziarnia, a nawet sprzedawca wiatraczków dla dzieci. Na razie bezrobocie spadło poniżej 10 procent, co cieszy, ale po inwestycjach będzie jeszcze lepiej."

WIĘC PROPONUJĘ ZAPYTAĆ U SAMEGO MISTRZA
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Tylko że nie jestem z Ostródy i nie znam waszych władz a za ofertypracy byłbym bardzo wdzięczny :)
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: jezuita »

[foto]http://www.naszaostroda.pl/images/resiz ... 65_398.jpg[/foto]
może zapytasz o odnowienie tej elewacji tez robota na rynkowy start...pozdro wytrwałości
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Remont tego budynku by się na pewno przydał ale władza zapewne poczeka z tym do ostatniej chwili
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: mmgg »

Aktualne ogłoszenia z Gazety Olsztyńskiej
*
Lider w branży, ogólnopolska firma Fortuna Sp. z o.o. poszukuje pracowników do Salonu Gier w Ostródzie


http://ww3.wm.pl/image_big.inc.php?d=/i ... m(800x800)
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: Bond »

Wymagania 50 cm w bicepsie i kark szerszy od głowy :-D
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: jezuita »

Minister Rostkowski nie da na remonty szkół..z 0.8 PKB sukcesu gospodarczego przed miesiacem jest juz 0.2 KB
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Ogłoszenie znów aktualne , szukam pracy także w Olsztynie :)
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Czekam na poważne oferty!! Zależy mi na pracy!!
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: Bond »

"szczurek 1989" wydaje mi się, że za pomocą takich ogłoszeń pracy nie znajdziesz. Ja przynajmniej bym nie zwrócił na Ciebie uwagi. Musisz napisać cv i podanie z zachowaniem ładnej szaty graficznej. Odpowiednio się ubrać przygotować mowę dlaczego tu albo tu. Przdstawić swoje atuty i maszerować od zakładu do zakładu. Możesz również odpowiadać pocztą elektroniczną na ogłoszenia.
Ogólnie powinieneś, wygląd, mowę i dokumentację dostosować jakością do poziomu z którego będzie wynikało, że zależy Ci na pracy i jesteś sumienny i kompetentny.
Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, ale tylko tak znajdziesz sobie pracę.
pozdrawiam i powodzenia :-D
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: studentka »

Bond pisze:"szczurek 1989" wydaje mi się, że za pomocą takich ogłoszeń pracy nie znajdziesz. Ja przynajmniej bym nie zwrócił na Ciebie uwagi. Musisz napisać cv i podanie z zachowaniem ładnej szaty graficznej. Odpowiednio się ubrać przygotować mowę dlaczego tu albo tu. Przdstawić swoje atuty i maszerować od zakładu do zakładu. Możesz również odpowiadać pocztą elektroniczną na ogłoszenia.
Ogólnie powinieneś, wygląd, mowę i dokumentację dostosować jakością do poziomu z którego będzie wynikało, że zależy Ci na pracy i jesteś sumienny i kompetentny.
Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, ale tylko tak znajdziesz sobie pracę.
pozdrawiam i powodzenia :-D

to prawda. szukanie pracy przez internet to generalnie nieporozumienie- małe szanse, ze ktos w ogole to przeczyta. Ostórda nie Warszawa- jak nie pochodzisz, to nie znajdziesz.

dwa, doswiadczenie zawodowe- piszemy od najswieższego do najstarszego z datami, nie odwrotnie!
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: studentka »

szczurek_1989 pisze:Czekam na poważne oferty!! Zależy mi na pracy!!

A komu nie zależy w dzisiejszych czasach? 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Zgadzam się z tym co piszecie :) szukam także i w ten sposób i teraz nawet w całym kraju. Wybieram się właśnie do stolicy na kilka rozmów kwalifikacyjnych :D :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: toledo »

Powodzenia
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: ryba »

mmgg pisze:Aktualne ogłoszenia z Gazety Olsztyńskiej
*
Lider w branży, ogólnopolska firma Fortuna Sp. z o.o. poszukuje pracowników do Salonu Gier w Ostródzie
Obrazek

Starałem się o tą posadę. Niestety, koniecznie trzeba znać język niemiecki i to w stopniu zaawansowanym. Ostróda ma być takim polskim Las Vegas i pomału będziemy się przestawiać na klientelę z wyższych sfer . Dawno temu pisałem maturę z niemieckiego, ale kiedy to było ? :? Aparycję jeszcze mam, ale pamięć już nie ta. :?
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: jezuita »

ja ja Ryba... tylko nie ma już Marek nie zapomnij...Pozdrowienia
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Czy u nas na mazurach musi być tak ciężko o prace??

Jestem właśnie w trakcie kursu prawa jazdy mam nadzieje że jak zdam go pozytywnie szybciej znajdę prace :)
Chcę pracować , chce w końcu się usamodzielnić, rozpocząć życie na własną rękę ale jak na razie to nie możliwe gdyż nie mogę znaleźć pracy . Obecnie szukam także miejsca gdzie mógłbym odbyć staż . Jeżeli wiecie gdzie poszukują ludzi do pracy w Okolicach Olsztyna , Ostródy to dajcie znać , bo bardzo mi na tym zależy, Jestem 20-letnim mężczyzną mieszkającym na mazurach nie daleko Ełku. Poszukuję jakiejkolwiek pracy (najchętniej z zamieszkaniem choć nie koniecznie), jestem praktycznie bez środków do życia, a od rodziców wciąż pieniędzy brać nie będę. Podejmę od zaraz pracę, która pozwoli mi usamodzielnić się.I jeszcze raz ponawiam prośbę Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość zatrudnienia mnie to bardzo proszę o kontakt.
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

A może choć podpowiecie mi gdzie można w Ostródzie znaleźć prace ?? Jak ją znaleźć :) ?? Dajcie nam młodym szansę :)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: studentka »

szczurek_1989 pisze:A może choć podpowiecie mi gdzie można w Ostródzie znaleźć prace ?? Jak ją znaleźć :) ?? Dajcie nam młodym szansę :)

łazisz po firmach i osobiscie skladasz im CV. innego pomysłu nie mam. tak masz najwieksze szanse na cokolwiek, bo pracodawca widzi, ze sam przychodzisz, ze ci zalezy, po prostu inaczej patrzy. w ogole nie wiem, ostrózki rynek pracy nie wyglada chyba zbyt dobrze
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
szczurek_1989
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-11, 12:06:36
Gadu-Gadu: 10698425

Re: Kryzys ( Szukam Pracy)

Post autor: szczurek_1989 »

Na początek kilka faktów które Cię odstraszą a mnie skompromitują, a więc: - wiek: 20 lat(to tylko metryka)- doświadczenie zawodowe: niewielkie ale jest Dlaczego szukam tu pracy , ponieważ jestem pazerny na sukces, mam wysokie ambicje, które mimo licznych porażek nie maleją a to tylko dlatego gdyż jestem otwarty na nowe doświadczenia. Posiadam Otwarty umysł, gotowy do Ciągłego uczenia się .Cechuje mnie przede wszystkim dynamizm i energia a co za tym idzie wytrwałość i skuteczność w działaniu. Juz nawet wierszem pisze a PRACY jak nie było tak nie ma :(
Zablokowany