Nowa strona Sokoła...

Komentarze, opinie, dyskusje o ostródzkim sporcie.

Moderator: Jacek-P

thementalist
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-03-29, 20:34:41
Gadu-Gadu: 0

Nowa strona Sokoła...

Post autor: thementalist »

Pozwolę sobie zrobić małą reklamę;) Wraz z kolegami stworzyliśmy nową stronę Sokoła.

http://www.sokol-ostroda.cba.pl

Strona jest nowa, na pewno trzeba wiele na niej poprawić, wnieść wiele nowego, jednak miejmy nadzieję, że z biegiem czasu będziemy się rozwijać. Zapraszam Was serdecznie do logowania się na forum i pisania, oraz do czytania newsów, które będziemy starać się dodawać jak najsystematyczniej. Jeśli zauważycie jakieś błędy lub coś, co się Wam nie spodoba śmiało piszcie;)
Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

e tam.
Tomarak
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-29, 21:25:56
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Tomarak »

Ja uważam, że nowa oficjalna strona Sokoła to super wiadomość :) No bo to nie do pomyślenia, że klub z takiego miasta jak Ostróda nie posiada swojej strony internetowej ;) Chłopaki, powodzenia w prowadzeniu strony, osobiście będę tam zaglądał, aby poczytać zapowiedzi, relacje etc.

Pozdrowienia.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

nie do pomyslenia jest to iż klub z takiego miasta jak Ostróda gra w V klasie rozgrywkek piłki nożnej .
thementalist
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-03-29, 20:34:41
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: thementalist »

Ehh, kolejny malkontent, który potrafi tylko narzekać. Gra się tak, jak pozwalają warunki, Sokół gra zawodnikami z Ostródy, w szerokiej kadrze znajdzie się może jedynie ze dwóch, którzy nie są Ostródzianami. Zrób coś dla klubu, a nie narzekasz. Poza wszystkim w IV lidze (bo tak to się nazywa) grają zespoły z większych miast niż nasze, więc wielkość miasta (bo wydaje mi się, że to rozumiałeś mówiąc 'takie jak') nie ma tu żadnego znaczenia.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Respecta »

gdyby wielkość miasta nie miała znaczenia to ten zespół komediantów grałby w 1 lidze xD

jak narazie... to oni chyba więcej goli strzelają dziewczynom niż do bramki xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: mmgg »

Respecta pisze:gdyby wielkość miasta nie miała znaczenia to ten zespół komediantów grałby w 1 lidze xD

jak narazie... to oni chyba więcej goli strzelają dziewczynom niż do bramki xD
czy ty dziewczynko masz pojęcie o sporcie?
takie " wielkie " miasta jak Pniewy , Wronki , Grodzisk Mazowiecki i kilka innych pewnie było by stolicą Polski gdyby nie Warszawa ,
NIE KOMPROMITUJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

thementalist pisze:Ehh, kolejny malkontent, który potrafi tylko narzekać. Gra się tak, jak pozwalają warunki, Sokół gra zawodnikami z Ostródy, w szerokiej kadrze znajdzie się może jedynie ze dwóch, którzy nie są Ostródzianami. Zrób coś dla klubu, a nie narzekasz. Poza wszystkim w IV lidze (bo tak to się nazywa) grają zespoły z większych miast niż nasze, więc wielkość miasta (bo wydaje mi się, że to rozumiałeś mówiąc 'takie jak') nie ma tu żadnego znaczenia.
moja wypowiedz była ironiczna do wypowiedzi:

"No bo to nie do pomyślenia, że klub z takiego miasta jak Ostróda nie posiada swojej strony internetowej."

ale widać tego jeszcze w szkole Cie nie nauczyli.

zrób coś dla klubu a Ty co zrobileś ?? każda Twoja strona drogi panie długo nie wytrzymała. każda czy to wczesniejsza o Sokole czy o tenisie stołowym.
a co ja zrobiłem ?? coś tam próbowałem. były próby utworzenia dopingu na meczach ale nic nie wyszło, brak zaineresowania prowincjonalnym klubem. były też próby utworzenie w miare profesionalnej strony ( razem z moderatorem forum) ale nie było zainteresowania ze strony klubu w pomocy czy też przekazaniu informacji.
a Ty co robisz dla klubu ??

a jak nazywa się liga w której gra Sokol wiem. tylko ja mówie o poziomie rozgrywkowym.
Ekstraklasa - I poziom
I liga - II poziom
II liga - III poziom
III - IV poziom
IV liga - V poziom.

Klub gra chłopakami z Ostródy ?? i co z tego ?? jakich zawodników ma Jeziorak, Stomil, Huragan czy Start Działdowo ?? nie mów że mają jakieś zaciągi poważnych zawodników. klub co pół roku zmienia trenera ?? ale co tu trener ma do rzeczy ?? trzeba wymienić tych patalachów co wiecznie grają w środku IV ligi.

AMEN
thementalist
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-03-29, 20:34:41
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: thementalist »

Wymienić. Na kogo? Może sam się zaciągnij i pokaż jak grasz.

Nie było zainteresowania mówisz, wystarczyło pójść, zapytać, klub dał błogosławieństwo, wspomoże prowadzenie witryny.

Napisałem tylko post o nowej stronie, chyba źle zrobiłem robiąc to na tym portalu. Tutejszy klub malkontentów od razu atakuje. Jeśli się Kaczorowi czy komuś innemu to co robię nie podoba, to niech nie zwraca na to uwagi, na pewno będzie kilku, którzy z chęcią poczytają sobie o naszym lokalnym, czwartoligowym klubie.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Jacek-P »

No nie mogę. Znowu portal winien. No co za wredny portal. Czy za kryzys w gospodarce też odpowiadamy? ;)
thementalist pisze:Nie było zainteresowania mówisz, wystarczyło pójść, zapytać, klub dał błogosławieństwo, wspomoże prowadzenie witryny.
Tylko się cieszyć, kiedy my próbowaliśmy coś zrobić kilka lat temu, trafiliśmy jedynie na brak zrozumienia tematu.
Jeśli będzie potrzebna pomoc, proszę o kontakt. GG: 3035627 lub PW
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
thementalist
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-03-29, 20:34:41
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: thementalist »

Nie wiem, jak było z Wami, wiem jedynie, że nam udało się uzyskać zgodę i pomoc klubu bez problemu i raczej z zadowoleniem. W razie czego będę pisał :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

zgode na co ?? na prowadzenie strony ?? pomoc ? to może odrazu powiedz ze jesteś synem vice burmistrza.

wymienić na kogo ?? no jasne nie ma ? skoro ostródzianie mogą grać np. w Lubawie to widze że jest problem z tym by lubawiak grał w Ostródzie ? tylko nie pisz że nie ma kogo ? Osenkowski z Warmiaka był niby słaby koleś a w III lidze jakoś sobie radzi.

a czemu mam tego nie komentować ?? mi jedynie nie podoba się to ze w tym klubie nic się nie dzieje a nie strona.
thementalist
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-03-29, 20:34:41
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: thementalist »

Nie ma znaczenia, czyim jestem synem, coś robię. A Ty za przeproszeniem siedzisz na d.... i gadasz tylko, że nie podoba Ci się to czy tamto. A jak masz jakiś pomysł na to, co zrobić, aby w klubie było lepiej, to nikt nie broni Ci iść na mecz i powiedzieć o tym, komu trzeba. Chyba, że potrafisz tylko narzekać.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Respecta »

kaczor pisze: zrób coś dla klubu a Ty co zrobileś ?? każda Twoja strona drogi panie długo nie wytrzymała. każda czy to wczesniejsza o Sokole czy o tenisie stołowym.
a co ja zrobiłem ?? coś tam próbowałem.
no niestety z gówna bata nie ukręcisz...
kaczor pisze: klub co pół roku zmienia trenera ?? ale co tu trener ma do rzeczy ?? trzeba wymienić tych patalachów co wiecznie grają w środku IV ligi.
najpierw trzeba by prowadzić ligę, na wielu podwórkach osiedlowych gra więcej utalentowanych chłopaków którzy nie mogą przyjść i spróbować bo zapierdniczają od rana do wieczora w morlinach, Tobie by się chciało później iść gdziekolwiek? Chyba że na piwko


Trener też nie wiele da jak ciągle jest wymieniany na innego
nowy trener nowe metody nowe wymagania i tak w kółko
potrzebny jest jeden na dłużej aby mógł się zżyć z zespołem i sprawdzić ich dobre i słabe strony
a dotychczasowy sposób zawsze będziemy w 4 lidze, nawet jak nam stadiony wybudują nic to nie da
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

Respecta pisze: najpierw trzeba by prowadzić ligę, na wielu podwórkach osiedlowych gra więcej utalentowanych chłopaków którzy nie mogą przyjść i spróbować bo zapierdniczają od rana do wieczora w morlinach, Tobie by się chciało później iść gdziekolwiek? Chyba że na piwko
kurcze, są dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią, w miastach takich jak np. NML czy Iława istnieją ligi gdzie mogą sobie pograć, porywalizować dzieciaki , u nas tego nie ma (wysłałem mejle do OCSiR i UM w tej sprawie ale cichosza). a tam można by wypatrzyć jakiegoś dzieciaka co się wyróżnia i bach go do Sokoła.

chyba że na piwko ?? kolejny problem piłkarzy Sokoła.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Respecta »

nie wiem... z żadnym nie piłem...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: FC Ostróda »

Rafał po co bierzesz te cale bagno na siebie, bo tak można to nazwać. Klub bez aspiracji który przegrywa mecz z Korszami. Na pewno piłkarzy stać na to aby grali o klasę wyżej no ale prezesom jest to oczywiście nie na rękę bo po co maja zwiększać się koszta utrzymania. Ja prowadziłem poprzednia stronę Sokola i z zarząd w niczym mi nie pomagał, nie wykazywał żadnej chęci współpracy, szczególnie z panem R. na czele a z tymi ludźmi nie można się dogadać maja własne układy. Mam nadzieje ze wrócisz na dobra drogę i zaczniesz śmigać na Stomil bo to chyba ten Rafał o którym myślę a klub bez żadnych perspektyw zostawisz w tyle.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Respecta »

z san marino też pewnie by przegrali xD

o klasę wyżej? chyba jakby wrócili do podstawówki i kiedyś tę "klasę" zdali

najlepszym sposobem na obliżenie kosztów w tej chwili było by
aby zrobić casting na nowy skład xD potem z castingu wyłonić nowych graczy
dać im o połowę mniejsze stawki na początek i powiedzieć że jak zaczną wygrywać to będą mieć więcej mamony
wtedy momentalnie mieli byśmy awanse xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: kaczor »

albo spuścić tą ekipe do B klasy. tam może by awansowali raz dwa do A klasy a potem do V ligi.

dziś przegrali z drużyną 3 od końca.

a temat raczej przenieśc do działu niżej.
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: Johnny Fontane »

przegrali bo sedzia sie zesral i uznal kuriozalna bramke za ktora otrzymal kare od obserwatora
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowa strona Sokoła...

Post autor: czarny0 »

:D :D :D co Cie tak wzięło na sr....nie?Może to grypa żołądkowa? :D :D :D niech se chłopaki kopią....może się kiedyś dokopią :-D :aniol:
Zablokowany