OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Moderator: Jacek-P

czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Post autor: czujnik zła »

Rewelacja!!!!!,właśnie wróciłem z imprezy i jestem pod niesamowitym wrażeniem.Program,publika,żywiołowość,otwarte serca,usmiechy na twarzach strudzonych,starszych ludzi,szczerość ,Kochana Ania,świetne występy,nie wspomnę o wystroju sali.Uf....dosyć pochwał.Jednego tylko nie rozumiem,Ostródzkie Kaziuki i nikogo z vip-ów miejskich,czyżby Pan Burmistrz zapomniał o swoich korzeniach?Ale mniejsza o to,świadectwo całkowitego braku kultury politycznej,wstyd oj wstyd.Podobno miasto organizuje Kaziuki na własną rękę,pewnie pod nazwą ,,Nosewiczowe Kaziuki Urzędu Miasta" :D .Można było zrobić wspólną imprezę ,w czasie kryzysu jak znalazł ,oszczędziliby publiczne pieniądze.Reasumując-gratulacje dla Starostwa Powiatowego-super impreza. :brawo:
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Post autor: ostrodzianin »

Jeszcze dziś rano w tym temacie był ohydny komentarz "misia polarnego", ton i treść tego komentarza wskazywał na jedną osobę w tym mieście, podłą i bezczelną - znanego skandalistę. Dziękuję administratorowi, że usunął tę kreaturę z tego tematu.
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Post autor: czujnik zła »

Zgadza się kolego,sądzę,że sam usunął ten wpis.Przypomniał sobie jak ,,Fakt" rozpisywał się o ich miejskiej imrezce,zakrapianej,na której tańczyły dziwne stworzonka(okazało się ,że to niczemu niewinne dzieciaki, uczennice z Wilna).Więc wolał uniknąć dziwnych skojarzeń.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Post autor: ostrodzianin »

sam nie mógł tego wpisu usunąć najwyżej mógł go zmodyfikować.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: OSTRÓDZKIE XI KAZIUKI WILEŃSKIE-SUKCES POWIATU I OSTRÓDZIAN

Post autor: miś_polarny »

Potwierdzam, że mój komentarz został usunięty i otrzymałem ostrzeżenie.

Neguję, że jestem osobą o bycie którą mnie podejrzewacie. Ja nawet nie mam pojęcia o kim mówicie :o . Nie zmienia to jednak faktu, że lubię imprezy zakrapiane alkoholem i towarzystwo dam. To całkiem naturalne i nie rozumiem waszego oburzenia. Uważam, że usunięty post był całkiem naturalny i spontaniczny :)
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Zablokowany