Sokół

Moderator: Jacek-P

Piotrek

Doping na trybunach

Post autor: Piotrek »

Na mecze SOKOŁA chodze regularnie od trzech sezonów. Byłem z SOKOŁEM gdy spadał z IV ligi i jak się podnosił. Jestem też teraz gdy SOKÓŁ jest bliski awansu do III Ligi. Martwi mnie tylko jedno. Doping na trybunach. Nadal na stadionie dopingowanie SOKOŁA nie jest najlepiej odbierane. Chceiliśmy z kumplem to zmienić. Na mecz zJeziorakiem zrobiliśmy flagę, którą chyba każdy widział, krzyczeliśmy. Wtedy bawił się cały stadion. Podobnie było na Polonii. Czy uważacie, że powinno powstać coś takiego jak Klub Kibica? Uważam, ze Ostródę stać na prawdziwy doping przez całe spotkanie. A gdy już wejdziemy do trzeciej ligi doping powinien być nie tylko u siebie, ale też na wyjazdach. Napiszcie co sądzicie o wprowadzeniu na nasz stadion prawdziwego dopingu!
BRUNO

Re: Doping na trybunach

Post autor: BRUNO »

Byl kiedys taki fan klub ,bylo to w koncu lat 70tych .Ztworzyli go uczniowie
szkoly zawodowej i bylo wesolo na meczach. Mamy zdolna mlodziez to niech
cos zorganizuja.
Pozdrowienia dla kibicow oraz gratulacje dla druzyny
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

Niestety, wczorajszy mecz z Orlętami zakończył sie remisem. Można chyba powiedzieć, że szczęśliwym, bo jak trzykrotnie goście obejmują prowadzenie... Na trybunach padały stwierdzenia, że wczorajsza obrona wyglądała jak ser szwajcarski. Pewnie racja, ale w defensyfie gra cały zespół. Ale i tak najgorszymi aktorami tego widowiska byli sędzia i znów niestety trener Sokoła Jerzy Radziwon. Co sędzia wyprawiał, to już do takich scen arbitrzy zdążyli nas przyzwyczaić. Z resztą przy drugiej bramce dla naszych wyraźnie pomógł. Jednak żelazne nerwy tak lubianego przez zawodników, kibiców i oczywiście przeze mnie Radziego to już chyba historia. Publiczne obraźliwe krzyki w stronę prezesa (czy winnego czy nie braku chłopców do podawania piłek 'sic'!!) to duuuża przesada. Nerwówka z ławki udzieliła się chyba też zawodnikom, bo nie zagrali na swoim optymalnym poziomie. Czyżby uszczelki nie wytrzymywały dużego ciśnienia!!?? 'Optymalny' skład, w jakim w sobotę zagrał Sokół, ni jak ma się do potrzeb awansu czy nawet liderowania IV lidze. Nie robiłbym tragedii, czasami gra sie słabiej, ale może czas coś zmienić? A w sprawie kibicowania... Przed dwoma tygodniami sam rozdałem 40 trąbek zakupionych przez anonimowego :)) sponsora, a wczoraj słyszałem tylko kilka. Pomeczowe bójki to też nie jest przejaw dobrego kibicowania. Ale szczęście jednak jest po naszej stronie, trzy punkty przewagi nad Jeziorakiem i wolny los w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Co wy na to??
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

aha, jakby ktoś nie znał wyników:
Motor Lubawa 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg 1-1 Mrągovia Mrągowo
Warmia Olsztyn 3-3 Warmia i Mazury Olsztyn
Ewingi Zalewo 5-1 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 3-3 Orlęta Reszel
Miłkowski 26, Ciesielczyk 37, Radziwon 77 - Kwiatkowski 18, Wiciński 30, 65
Jeziorak Iława 2-1 Błękitni Orneta
Figurski 60, 82 - Skowyrski 28
Tęcza Biskupiec 0-2 Polonia Pasłęk
Ostrock

Sokół jest liderem !!!

Post autor: Ostrock »

Nie spodziewałem sie zwyciestwa z Granica Kętrzyn, Sokół jednak nie dał za wygrana i rozgromił Granice 2-1. Dziękuje całemu Zespołowi !
donio

Re: Sokół jest liderem !!!

Post autor: donio »

Liderem to jest bo i był... :)) Dużo sytuacji w Kętrzynie i błąd Hołubca. "Landryn" mimo dobrej formy jest jeszcze bramkarzem niedoświadczonym i takie błędy jak ten w niedzielę zdażą mu się jeszcze nie raz. Ważne żeby się nimi nie przejmował, tylko wyciągał z nich lekcje i żeby drużyna grała tak, aby te blędy nadrobić strzelając więcej goli niż przeciwnicy. Trzeba utrzymać przewagę na jezioraczkiem nieboraczkiem do końca rundy i bez niepotrzebnej nerwówki przygotowywać się do być może historycznej wiosny!!
mieszkaniec

Sposor potrzebny

Post autor: mieszkaniec »

Może banda j...... i jannosik czekamy
Bywalec

Sokół a sponsor

Post autor: Bywalec »

Czekamy az skapnie coś z mafijnej kasy jannosika z Ostródy
zendar

Re: Sokół

Post autor: zendar »

tak sobie [pomyślałem że skoro Jackiewicz jest dobrym przykładem "sokoła" to moe pod jego nieobecnoścć pokazać młodym rodziców darka jackiewicza to jest przykład dobrego wychowania sportowego coi wy na to ?
zendar

Re: Sokół

Post autor: zendar »

tak sobie [pomyślałem że skoro Jackiewicz jest dobrym przykładem "sokoła" to może pod jego nieobecność pokazać młodym rodziców darka jackiewicza to jest przykład dobrego wychowania sportowego co wy na to ?
BRUNO

Re: Sokół

Post autor: BRUNO »

Przedewszystkim podziekowania dla "donio" za rozpoczecie tematu SOKOL.
Po przeslo 10ciu latach udalo mi sie zobaczyc mecz Sokola ,jakos wczesniej
moje pobyty w Ostrodzie byly latem gdy byla letnia przerwa.
Akurat trafilem na mecz z OKP ,chociasz przegrany to jednak widac
ze pan Radziwon robi duzo dobrej roboty.Donio ty zreszto tez .
Szkoda tylko ze moje informacje zOstrody pochodza tylko z internetu.
Pozdrowienia dla druzyny oraz kibicow.
donio

Re: Sokół

Post autor: donio »

thx BRUNO, 3m sie w tych 'sztanach'... :))
cinek

Re: Doping na trybunach

Post autor: cinek »

DOPINGU NARAZIE NIE PRZEWIDUJE BO OSTRÓDA OD LAT JEŻDZIŁA NA STOMIL I TAM SIĘ WYŻYWAŁA. ALE MOŻE W 3 LIDZE. PRZYDAŁYBY SIĘ NA PEWNO SZALIKI.
Koleżanka z Morąga.

Re: Sokół

Post autor: Koleżanka z Morąga. »

Fajnie. Nareszcie znam sposób na ostródzkich chłopaków.
Mokry podkoszulek.
NadJaremBrigade

Re: Sokół

Post autor: NadJaremBrigade »

Mniejmy nadzieje że nowy zarząd coś zmieni jeśli faktycznie do połowy stycznia wyzerują bilans to może być ciekawie. Może jakiś sponsor ciekawy sie pojawi. Naszczęście trener radziwon nigdzie nie odchodzi. Jak pozyskają jakichś fajnych zawodników i nie sprzedadzą swoich najlepszych piłkarzy to 3 liga będzie w naszym zasięgu.
zendar

Re: Sokół

Post autor: zendar »

wierzę że nowy zarząd sprosta zadaniu i zlikwiduje długi pana Hocha. Uważam że trzeba zrobic bilans otwarcia dla tego zarządu a to dal możliwośc dalszej jego oceny.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Re: Sokół

Post autor: Tytus Andronikus »

Jest nie dobrze, bo tak naprawdę wszystko trzeba zacząć od początku. Szkoda Miłka ale takie są prawa rynku. Co do nowego zarządu, czas pokarze i myśle , że nie będzie czego żałować.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

ładnie........................

Post autor: dr Jamajczyk »

Wynik 6-1 to jest dopiero czad.................Panowie z Sokoła aby tak dalej...........przecież jezoraki nie mogą wygrywać
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

prosze nie zniżać się do poziomu kibiców jeziorak to są dopiero takie tłumany ze w głowie sie nie mieści
wynik żeczywiście imponujący
a jeziorak ostatnio zremisował z zamkiem kurzędnik a wszystko to podobno przez sedziego
Vinn
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2004-07-17, 16:57:42
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Vinn »

Pozyjemy zobaczymy co z tego Naszego Sokola bedzie zycze awansu i pieniazkow a co bedzie to bedzieale...............................................................................................Jak to bylo tak to bylo ale nigdy tak nie bylo aby jakos tam nie bylo :)
Anonymous

wyniki...........

Post autor: Anonymous »

nie ma III ligii ale dziś jest mecz Star" Działdowem o 16.30
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Sokół Ostróda 5:1 Start Działdowo
Anonymous

tak !

Post autor: Anonymous »

To piekny wynik ! Brawo
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

sokół:tecza 0:0....dyluś złożył dymisję
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

I dobrze zrobił. Szkoda ze tak puźno.
Zablokowany