Nowy starosta?

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Doszły mnie słuchy, że seria pomówień wyszła bokiem Wlodymirowi. Czy to prawda, że nasz starosta dostał 1 rok na 2 lata w zawieszeniu i będzie mógł piastować funkcję publiczną tylko do momentu uprawomocnienia wyroku? Jako, że sam nie przywykłem do pomówień powyższa treść jest czysto hipotetyczna. Toledo ty jesteś dobrze poinformowany. Jak to jest? Będzie wkrótce nowy starosta?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Re: Nowy starosta?

Post autor: jaś wędrowniczek »

A to żadna tajemnica, ale nie dziwię się, że wszystkie przydupasy starosty siedzą cicho. Ich guru solidnie dostał po łapach za swoje chamstwo, butę, arogancję i bezczelność. W piątek Sąd Rejonowy w Ostródzie skazał brodatego ukraińca za pomówienie byłych członków rady nadzorczej szpitala w Ostródzie. Na dodatek musi ich przeprosić na... łamach Gazety Olsztyńskiej, tak przez siebie znienawidzonej. Mam nadzieję, że już się nie podniesie i zniknie na zawsze z życia publicznego. Jego miejsce jest co najwyżej przy czyszczeniu stawów.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Toledo!!! Gdzie jesteś??? Możesz zabrać głos??? Przecież nie jesteś przydupasem starosty!!! Wypowiedz się nasz forumowy autorytecie!!! hahahahahah
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Nowy starosta?

Post autor: chochlik »

chcielibyście, co? :)
Jest rzeczą charakterystyczną,kto komentuje ten kuriozalny wyrok - Jaś Wędrowniczek i Miś Polarny, czyli hrywna, czyli kRewa, czyli Urząd Miasta. Czyni to z ogromną, wrodzoną delikatnością, jakże inną od "buty i arogancji" i co tam jeszcze,tego brodatego Ukraińca( nazwy własne pisze się z dużej litery,ty oświecony Polaku).
Na komentarz poczekacie gdy będzie znane uzasadnienie tego dziwactwa, bo jeszcze go nie ma.Ale, jak sądzę, otworzyliście "puszkę z Pandorrą" i nie wiem, czy tak bardzo będziecie się cieszyć jak teraz, choć i teraz nie macie specjalnie powodów do radości, bo każdy inny sąd ten wyrok uwali, bo takie "cuda" możliwe są tylko w Ostródzie. Przedwczesna radość :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

miś_polarny pisze:Toledo!!! Gdzie jesteś??? Możesz zabrać głos??? Przecież nie jesteś przydupasem starosty!!! Wypowiedz się nasz forumowy autorytecie!!! hahahahahah
Właśnie zajrzałem na forum. Jestem. Ech, misiu, taki z ciebie niezależny obserwator jak z zapachu pomyj perfumy. Wyzywasz mnie do głosu, a ja - na dobra sprawę - nie wiem na jaki temat. Ty widzę jesteś lepiej poinformowany. A jaś wędrowniczek na pewno, bo sam te lody kręci.

No więc jeżeli jest tak jak mówicie, to:
- po pierwsze - nie cieszcie się, to tylko miłe (dla was) złego poczatki. Oliwa zawsze na wierzch wypływa, a mętna zawiesina na dno opada.
- po drugie - wyrok jest kuriozalny. I mam nadzieję, że ta sprawa spowoduje otwarcie na inne dziwne przypadki, które w Ostródzie miały miejsce.

Uznanie za zniesławienie opinii o działaniu tej grupki osób jest bowiem jednocześnie stwierdzeniem, że nie jest działaniem na szkodę szpitala i mieszkańców powiatu przyznawanie sobie nawzajem ogromnych odszkodowań z publicznej kasy.

Stara rada szpitala - dobrze wiedząc, że nowa władza powiatu wymiecie ich ze szpitala, dała swej koleżance prezes gwarancję zatrudnienia poprzez zapewnienie jej kolosalnego odszkodowania w przypadku zwolnienia. Co ciekawsze ta sama rada pozwoliła by szefowa spółki szpitalnej zapewniła podobną odprawę swemu zastępcy (i bodajże jeszcze jednej osobie).

Tak więc spoko. Pięc minut radochy dla tych, którzy przed wyborami tworzyli i rozrzucali paszkwile na Brodziuka, a od początku kadencji ataki nasilili i cały czas knują jego usunięcie z funkcji i powrót do starego "sprawdzonego" systemu wzajemnycgh powiązań i interesików. To kolejna próba.

Smiesznie brzmią wypowiedzi tychże ludzi o chamstwie, bucie, arogancji i bezczelności. Tak to jest, że swoje cechy charakteru przypisuje się swym wrogom. Ale takie lżenie tylko podkreśla własne ułomności i grzechy tych "ciemnych" osób.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Czy ty negujesz niezwisłość sądów? Sugerujesz ustawienie werdyktu? Jeśli faktycznie masz rację powinieneś zgłosić to prokuraturze. Szykuje się chyba afera grubymi nićmi szyta.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: czujnik zła »

To curiosum nie podlega ocenie i jakiejkolwiek polemice,wręcz przeciwnie.Dziwie się Cochlikowi i Toledo ,że macie chęc na wymiane zdań z tymi szemranymi typami,szkoda czasu.Pożyjemy zobaczymy.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

czujnikowi

krzykaczowi nie schodź z pola
złu oponuj kiedy możesz
kłamstwo górą - to niewola
chwast wyrwany - lepiej orzesz
plony zbierasz a nie perz
co zagłusza prawdy treść
więc nie milcz jeśli chcesz
przyszłość dzieciom swoim nieść
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Nowy starosta?

Post autor: cdn »

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Lithium
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2009-02-01, 21:54:15
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: Lithium »

Misiu Polarny, wybacz, ale masz tak skostniały umysł, że określenie "polarny" jak najbardziej do ciebie pasuje.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Nowy starosta?

Post autor: Walter »

Panowie z PO zapiszcie się do PiSu. Wedle was za Ziobro było żle a to samo robicie podważacie wyroki sądu.

Rozumiem wasze rozgoryczenie przegraną sprawą i wyrokiem, ale niestety ta są tzw efekty Ćwiąkalskiego i takich dziwactw w ostatnim roku w Polsce było wiele. Przypadek wspomnianego Ziobry tez do normalnych nie należny.

Niestety Panowie Włodek będzie musiał uszanować ten wyrok, bo w innym przypadku zostanie on odwieszony. Niezależnie czy jest słuszny czy nie.

Tez jestem zażenowany wyrokiem ponieważ potwierdza on że dziadostwo zawsze może wygrać w tym kraju, niestety sąd osądza tylko fakty nie biorąc pod uwagę całej otoczki spraw, która temu towarzyszy.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Walterze, po raz kolejny proszę byś nie łączył mnie z PO.

Co zaś do faktów i ich oceny to wystarczy odpowiedzieć na takie oto pytania:
1.Czy zmieniając tuż przed wyborami kontrakt z szefową spółki szpitalnej i zabezpieczając jej interes poprzez gwarancję rocznych poborów w przypadku odwołania ze stanowiska (i to bez warunku nie podejmowania pracy w konkurencyjnej firmie - a takie stosuje się zasady w kontraktach menadżerskich) członkowie Rady Nadzorczej działali w interesie mieszkańców miasta oraz szpitala czy nie?
2. Czy członkowie Rady Nadzorczej wypełniając publiczne zlecenie nadzoru nad funkcjonowaniem kierownictwa szpitala podlegają publicznej ocenie czy nie?
3. Czy negatywna ocena ich decyzji jest naruszeniem ich dóbr, czyli czy o ich działalności należy się wyrażać tylko pochwalnie niezależnie od skutków tej działalności?

Pomijam już taki fakt, że w ustawodawstwie państw demokratycznych nie ma paragrafu na karne procesy za wyrażanie ocen i opinii...
Także wyrażanie opinii w sprawie sądowych wyroków.
Ostatnio zmieniony 2009-02-02, 15:07:53 przez toledo, łącznie zmieniany 1 raz.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Nowy starosta?

Post autor: ostrodzianin »

Niejaki hrywna czyli znany wszystkim skandalista cezary pijaczek atakował swego czasu z nienawiścią starostę wypisując okropne teksty na jego temat - naruszając jego godność, cześć i obrażając pochodzenie - prokurator umorzył sprawę uznając, że cezary pijaczek może wypisywać w internecie takie teksty

natomiast gdy ten sam starosta wypowiedział słowa że nie ufa pewnym ludziom - to są uznaje jego winnym.

NA JAKIM MY ŚWIECIE ŻYJEMY??????????

widać komu zależy na takim prawie - kto pierwszy wypisuje teksty w tym temacie - dziś znów na tym forum padają słowa o jakim "ukraińskim brodaczu" - widać że wasza nienawiść aż kipi wam uszami, to tylko kwestia czasu a sprawiedliwość zatryumfuje
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Nowy starosta?

Post autor: jezuita »

...wybaczcie ale nie mogę powstrzymać się od śmiechu...
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Nowy starosta?

Post autor: ostrodzianin »

no, no proszę - starzy wyjadacze z kampanii wyborczej 2006 się odezwali a zatem jaś wędrowniczek, jezuita (z KUL-u?) brakuje jeszcze Krewy i Hrywny :bije:

koledzy z UM - pamiętajcie o starym przysłowiu: ten się śmieje kto się śmieje ostatni :bije:
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Nowy starosta?

Post autor: jezuita »

....nie mogę powstrzymać się od śmiechu....i na marginesie nie pracuje w UM....
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

To podobnie jak ja. Ach oni wszędzie widzą szpiegów, wszędzie węszą spisek i wszystkich mierzą swoją miarą.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Nowy starosta?

Post autor: ostrodzianin »

to są jak zwykle tylko wasze niezbyt mądre przemyślenia - no ale możecie dalej bujać wory
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Nowy starosta?

Post autor: jezuita »

....ja dalej sie smieje....bo moge i to nie są przemyslenia tylko ubaw....
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Nowy starosta?

Post autor: Walter »

Polskie sądy działają jak działają a później są wyroki kwiaty.
Jezuito tu nie ma się z czego śmiać tu trzeba płakać.

Ostródzka prokuratura i sąd są do bani. Prokuratorzy ścigają niewinnych broniąc przestępców bo oni mają tam znajomości. Wiem to z autopsji jak działają prokuratorzy z Ostródy. Co prawda moich spraw nie prowadzili ale niektóre z nich znam z postępowania i jest tam naginanie prawa i to ostre :)

Niestety organy nadzorujące wymiar ścigania i sadownictwa tez nie działają prawidłowo.
Mam nadzieję że kolega Włodzimierz w apelacji wygra sprawę. Szczerze mu tego życzę. Będzie to na pewno dla niego nauczka żeby nie działać emocjami a rozumem.
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Re: Nowy starosta?

Post autor: KRewa »

Trzeba coś tam, coś tam mieć żeby pracować, jak zawiść bierze górę to są efekty. tak na marginesie : gdzie wiara w niezawisłość sądów , prokuratury. Waszym zdaniem jedynie niezawisłe sądy i prokuratura znajdują się w Białymstoku :evil: :evil:
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: Bond »

Moim zdaniem te wszystkie misie i inne czerwone hieny z um. już niedługo będą się smiać, ale baranim głosem. Ciekawe jak z zarzutami wystartują w wyborach????? ten art. 212kk również i was obejmie za te oszczerstwa posting.php?mode=reply&f=21&t=2168#
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Nowy starosta?

Post autor: Walter »

Bond chyba umieściłeś nie ten link co trzeba.

KRewa akurat co do Ostródzkiej prokuratury to można mieć wiele zastrzeżeń i nie używaj tu słów niezawisła bo ona jest skompromitowana nawet w sprawach zwykłych obywateli.
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: Bond »

Jeśli chodzi o wymiar niesprawiedliwości w Ostródzie to zgadzam się w pełnej rozciągłości z Walterem.
A ty misiu, to zgadza się, nie pracujesz w UM, ty tam tylko pijesz w godzinach pracy. Chyba stanę pod twoją chałupą jak będziesz wracał z roboty i zawołam radiowóz z alkomatem :beksa:
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Nowy starosta?

Post autor: ostrodzianin »

Ja oczywiście dalej wierzę w niezawisłość sądów - niestety nie wszystkie takie są - nie będę pisał że "nie ufam" temu a temu sądowi" - bo za takie coś zapadają wyroki,
co do niezawisłości prokuratury - to są sprawy za które inne prokuratury stawiają zarzuty a lokalne prokuratury w takich samych analogicznych sprawach podejmują decyzje o umorzeniu - I TY KREWA O TYM DOBRZE WIESZ, dlatego z cynizmem posługujesz się sformułowaniem o "niezawisłości",
I to na tyle bo jakoś nie mam więcej chęci dyskusji z takim typkiem jak ty
Zablokowany