WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: olka »

w oczy a nie srać na forum ... kolejny GIG się szykuje więc okazja będzie ...

ps. nie wiem czy wiesz panie respecta ale nazizn to ideologia a nie styl ubierania ... ja też nosiłam glany i sznurówki w drabinkę a nazistką nie byłam i nie jestem ... Bushiemu też daleko do tego ... dodam że wpisałam w google grafika : naziol, nazista i nic co by mi Bushiego przypominało nie zauważyłam , a znam go rownież masę lat ... coś mi się zdaje że ktoś tu żyje chorymi stereotypami tego narodu ...
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Bushi »

Respecta pisze:
Paz pisze: Bushi naziolem? No to ja pierwsze słysze! No ja tyle lat chlopaka znam i nic o tym nie wiedzialem !! :o Teraz mi wstyd!! Sorki Bushi ale z tego co pisze Respecta bede musial przestac Ci reke podawac ;)
Nie wiem kim Ty koles jestes ale to tobie chyba jakas cegla na glowke spadla :evil:
wpisz sobie w google grafika "naziol" wyskoczy ci pełna charakterystyka
nie wiem jak z wątpliwą ideologią Busza ale nie tylko ja zapewne pamiętam Busza z białymi sznurówkami w drabinke na glanach ogolony na łysą pałę (którą został do dzisiaj, pałą , nie łysą) a kończąc na haringtonce na grzbiecie i wytykanie innym pseudo nazi że oni nie są prawdziwymi naziolami tylko on nim jest bo zna "ideologie" śmiejcie sie śmiejcie palanty
w ostródzie żyją jeszcze ludzie którzy pamiętają śmieszne podskoki tego pozera

teraz ostatnio to bushi "znormalnial" ostatnio mam na myśli ostatnie 2-3 lata
jeżeli nie znałeś go wcześniej to chyba tobie coś upadło na głowę bynajmniej cegłówka
raczej fortepian
Do śmiecia!!
Widze ze jestes (...) wiedzącym dzieciakiem... szkoda mi takich jak ty... jestes dla mnie smieciem!! jezeli jestes kozak to ustan twarza w twarz z taka "pałą" jak ja!!moze i ty odczujesz moje wytykanie!! Uwierz ze jak Cie spotkam to ostródzkie "palanty" o tym usłyszą!!

Do reszty normalnych ludzi!!
znacie innych pseudo nazi w miescie oprocz mnie ktorym moglem wpajac do glowy ze ja jestem prawdziwym nazi??
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Johnny Fontane »

dyskusja z tym ... no... nie ma sensu, tylko go nakręcacie ;] kto ma wiedzieć to wie - proste :)

pozdro dla kumatych :P
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: dr Jamajczyk »

i sra na was wszytskich
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Johnny Fontane »

bujaj frajerze
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
DeeSee
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-08-03, 11:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: DeeSee »

A to był taki fajny koncert. :)
Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: groh »

...może zamknijmy temat zanim wszyscy zdążą się nawzajem obsrac - poza tym to wątek o koncercie a nie o tym kto nazi a kto nie i kto komu dokopie :twisted:
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: czarny0 »

:brawo:
Awatar użytkownika
Paz
początkujący
początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-17, 13:57:16

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Paz »

Pisze to tutaj dlatego ze nie ma możliwości zostawiania prywatnych wiadomości użytkownikom. Bushiego znam 7 - 8 lat. Nie był naziolem. Harringtonki , glany , polówki , sweterki w serek , krótkie włosy to styl skinheada nie naziola. Naziole ukradli ten styl nie na odwrót. Rozumiem ze prawie wszyscy chłopaki ze skautów na których koncercie pewnie nie raz byleś to pewnie też naziole??!! Laurel Aitken , Jamajczyk którego mam w awatarze , śpiewający "boss of skinhead's" też jest naziolem ? Człowieku jesteś takim tchórzem ze boisz się nawet przyznać do tego kim jesteś. Najbardziej przeraża mnie myśl ze może ja Ci nawet rękę podaje na tych koncertach, przecież bywasz na nich i każdego znasz... Juz więcej nie pisze na ten temat. Sorry za off.
Jako Polak, ale przede wszystkim jako człowiek, przepraszam za Respecte....
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Johnny Fontane »

:)
Załączniki
:D
:D
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: olka »

dobra koniec tematu ... głowa mnie boli :P
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: dr Jamajczyk »

Johnny Fontane "fraj..." mozesz mówic do swojego starego jak kradnisz mu kiszonkowe ma£iolacki pampersie i przestan sie brandzlowac tym tematem bo kiedy rzadzil w miescie skinhedzi to ty sra£es pod siebie w papera chci nie wiem czy juz by£y w sklepie
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Johnny Fontane »

Ok - powoli i bez nerwów ;]

"przestan sie brandzlowac tym tematem bo kiedy rzadzil w miescie skinhedzi" - policzyłem, w siedemnastu postach słowa "skinhead" użyłem jeden raz i dla określenia gatunku muzycznego także trochę z dupy wyleciałeś z tymi skinheadami. "Pozdrowienia dla ostródzkiej antify" to ironiczna reakcja na trochę śmieszną, trochę smutną sytuację z koncertu, która chyba bardziej obeszła osoby w koło niż mnie ;] czy "brandzluje się" tym tematem? Nie - brandzluje się ręką :]
"bujaj frajerze" - od kiedy zacząłem się udzielać na forum masz do mnie jakieś wąty, prawdopodobnie dotyczące mojego opisu. Zignorowałem dotychczasowe 2 twoje zaczepki potraktowałem jako typowe dla internetowego proroka/napinacza, tym razem odpowiedziałem. Coś w tym jest że nie odonisisz się do tego co piszę w postach tylko do opisu. Zacząłem się nawet zastanawiać czy może opis rzeczywiści "obraża" twoje uczucia religijne - cóż w wyniku normalnej rozmowy na ten temat może i mógłbym go zmienić, ale w obliczu takich twoich powalających argumentów jak wjazd na mojego starego i mój wiek raczej nic z tego ;]
mozesz mówic do swojego starego jak kradnisz mu kiszonkowe ma£iolacki pampersie - sytuacja jest dokładnie odwrotna - oddaje część wypłaty starym za koryto ;] Trochę drażni, kiedy ludzie licząc na anonimowosc medium pod tytułem internet sa w stanie napisac każdą bzdurę, ale rozumiem że pomaga Ci się to dowartościować. Jako że niska samoocena, połączona z pracą na zmywaku w Anglii może prowadzić do stanów depresyjnych, nie mam do Ciebie pretensji.
Jeszcze raz gratuluje argumentów, i już nie mogę się doczekać odpowiedz na ten post - może pojazd po Matce tym razem dla odmiany? ;]
Przyłączam się do Groha i Olki w kwestii zamknięcia tematu, jeśli chciałbyś pogadać na privie to mój numer gg - 544099
Jeśli chciałbyś się "spotkać", i pokazać "pampersowi" co wolno a czego nie w "twoim" mieście, ja nie mam nic przeciwko podaje adres: Pieniężnego 66/3

Buziaki :*
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: Johnny Fontane »

Ok - powoli i bez nerwów ;]

"przestan sie brandzlowac tym tematem bo kiedy rzadzil w miescie skinhedzi" - policzyłem, w siedemnastu postach słowa "skinhead" użyłem jeden raz i dla określenia gatunku muzycznego także trochę z dupy wyleciałeś z tymi skinheadami. "Pozdrowienia dla ostródzkiej antify" to ironiczna reakcja na trochę śmieszną, trochę smutną sytuację z koncertu, która chyba bardziej obeszła osoby w koło niż mnie ;] czy "brandzluje się" tym tematem? Nie - brandzluje się ręką :]
"bujaj frajerze" - od kiedy zacząłem się udzielać na forum masz do mnie jakieś wąty, prawdopodobnie dotyczące mojego opisu. Zignorowałem dotychczasowe 2 twoje zaczepki potraktowałem jako typowe dla internetowego proroka/napinacza, tym razem odpowiedziałem. Coś w tym jest że nie odonisisz się do tego co piszę w postach tylko do opisu. Zacząłem się nawet zastanawiać czy może opis rzeczywiści "obraża" twoje uczucia religijne - cóż w wyniku normalnej rozmowy na ten temat może i mógłbym go zmienić, ale w obliczu takich twoich powalających argumentów jak wjazd na mojego starego i mój wiek raczej nic z tego ;]
mozesz mówic do swojego starego jak kradnisz mu kiszonkowe ma£iolacki pampersie - sytuacja jest dokładnie odwrotna - oddaje część wypłaty starym za koryto ;] Trochę drażni, kiedy ludzie licząc na anonimowosc medium pod tytułem internet sa w stanie napisac każdą bzdurę, ale rozumiem że pomaga Ci się to dowartościować. Jako że niska samoocena, połączona z pracą na zmywaku w Anglii może prowadzić do stanów depresyjnych, nie mam do Ciebie pretensji.
Jeszcze raz gratuluje argumentów, i już nie mogę się doczekać odpowiedz na ten post - może pojazd po Matce tym razem dla odmiany? ;]
Przyłączam się do Groha i Olki w kwestii zamknięcia tematu, jeśli chciałbyś pogadać na privie to mój numer gg - 544099
Jeśli chciałbyś się "spotkać", i pokazać "pampersowi" co wolno a czego nie w "twoim" mieście, ja nie mam nic przeciwko podaje adres: Pieniężnego 66/3

Buziaki :*
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: dr Jamajczyk »

...przepraszam pozostałych ze muszę jakiemuś łosiowi tłumaczyć zasadnicze różnice jeżeli chodzi o twój podpis to zrozum kretynie Bóg jest dla wierzących tylko pozytywem....Jehowi już twój adres znają..... panie Jah!
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: czarny0 »

...decyzję podjęłam i kropkuję i znikam............................
.............................................................................
.............................................................................
DEFINITYWNY KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
==============================================
za słownictwo-/wykropkowałam/ -przepraszam forumowiczów
no ale mnie poniosło-jeszcze raz sorry
Ostatnio zmieniony 2009-01-22, 04:10:27 przez czarny0, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WOŚP 2009 - IZRAEL + VALDO + 365 Dni

Post autor: groh »

W imieniu organizatorów dziękuję osobą bez których organizacja tego koncertu byłaby niemożliwa :D
Burmistrz Miasta Ostróda , Delikates S.C , Hotelik LUIS , Yoona , CKiS , klub Młyńskie Koło
i niech będzie to pozytywna puenta tego tematu.

:x
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl
Zablokowany