Podwyżka dla starosty

Moderator: Jacek-P

pompeje

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: pompeje »

TOLEDO:) trafiłeś w 10. brak szacunku doprowadził w powiecie do tego co mamy. A będzie jeszcze gorzej teraz zacznie się kupowanie głosów przez Starostę i to będzie jego koniec. Ponieważ ktoś kiedyś obieca więcej.

Skłaniam się za końcem rządów Pana Brodiuka w starostwie. Mam tylko nadzieje że prawicowa cześć rady się szybko obudzi zmieni go samodzielnie i powoła swojego starostę.

Brak szacunku dla innych zawsze prowadzi do porażki.
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

TO JA LEGIERSKI MARCIN:

Miałem dwukrotnie "przyjemność" przebywać w towarzystwie starosty po ok 15-20 minut każdorazowo. Przyznać muszę, że bardziej prymitywnego, bezczelnego i wręcz chamskiego typka jak on nigdy wcześniej nie spotkałem. Aż dziw bierze, że ktoś taki sprzedawał katechizmy :| :D

Powinni nagrać polską wersję "Simple Jack'a" pod tytułem "Simple Wladymir". Film o człowieku rozmawiającymi z Bogiem za pośrednictwem ryb - "Mo mo mo mosz rybko jedzonko".
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Legierski: Z tego co piszesz wynika, że nie przebywałeś w tym towarzystwie. Chyba, ze jesteś ongisiejszym Hrywną czy innym czarusiem, bo chamstwem swych odzywek tamtego jako żywo przypominasz.

Pompeje: Chciałaby dusza do raju, ale nie dają... I pewnie nie dadzą, mimo chęci aż nazbyt wyraźnych...

Do moich TOLEDO :). Pisać każdy może, nawet fałszywki puszczać. Zdrowia życzę. Nie stać waści na własny nicki i podszywasz się pod mój? O'k. Ostatecznie to też forma charakterystycznej działalności niektórych forumowiczów: jeszcze jedna fałszywka.

Mimo wszystko, jako że lubię bliźnich, nawet gdy oni szczerzą ząbki (także szczerbate): WESOŁYCH ZDROWYCH ŚWIĄT.
Malicki Mariusz

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Malicki Mariusz »

Dziwię się Moderatorze, że do tak chamskich odzywek dopuszczasz.
Szkoda. To Forum traci na autentyczności.
Panie Jacku - Moderatorze - obudź się!!!!!
Tu zaczęło się obrażanie ludzi. Szkoda!!!!
emisariusz

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: emisariusz »

Mówiąc szczerze nie moge już was czytać.Poziom tej wymiany zdań jest mierny i prostacki.reasumujac-było 11-11 wiec jego głos mógł dac mu podwyżkę.Nie zagłosował w swojej sprawie(media czyli GO)podały informacje,że sie wstrzymał od głosu -znowu sciema Pami B.A może chciał wreszcie po 2 latach wytępić szczury ,które go podgryzały pod szyldzikiem koalicji?Zapewne tak,to niezły taktyk,więc pozbędzie się ich w odpowiednim momencie.Ta barbi działa mi na nerwy od momentu jak sie pojawiła w radzie,a jasko to odlew tatki,tylko bez zmysłu mowy,typowy roszczeniowiec,zero pracy dla koalicji.Wiec WON :aniol: z nimi Panie starosto,szkoda Pańskich nerwów.
:)

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: :) »

Barbie i niemowa :) Radźcie sobie bez nich :) Powodzenia. Jeden gosć dużo mówi, nawet tym na których "wieszał psy". Gwiazdki z nieba nie obieca, chociaż bardzo się stara. To jest bardzo "przykre", ale pewna era się kończy. Chociaż mi jest bardzo do śmiechu :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów: jawnych i niejawnych, szczerych i ..., zresztą czas już na sen.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Ups. Wybaczcie rozpędziłem się :D
Ostatnio zmieniony 2009-09-16, 20:53:52 przez miś_polarny, łącznie zmieniany 1 raz.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: sceptyk »

ciężko się czyta, bo w końcu ukraiński, choć jest językiem słowiańskim i kiedyś był oficjalnym językiem Rzeczpospolitej Obojga Narodów, nie jest tak popularny jak rosyjski - język oficjalny twoich kumpli od komuny :)
Obrzydliwy jest tylko kontekst tej, skądinąd ciekawej informacji. Tak samo jak twoje doniesienie do straży miejskiej o tym, że ksiądz namawiał do picia alkoholu :roll:
Moja świąteczna dobra rada - znajdź sobie jakąś niedźwiedzicę lub innego Misia -Pysia i rób to, co robią miliardy ludzi na świecie, a co tobie nie jest dane. Ta skądinąd przyjemna (naprawdę!) czynność łagodzi obyczaje i zajmie ci czas, który teraz poświęcasz na demonstrowanie swojego wrednego, zakompleksionego charakteru.
Wyrazy współczucia - przyjmij świątecznie :aniol:
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Ja na kogoś doniosłem? Do straży miejskiej? :brawo: Przecie straż miejska nadaje się tylko do zbierania psich kup. Na tej emeryturze już wam w główkach się gotuje.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: sceptyk »

jeszcze jedna świąteczna rada, ostatnia - zacznij się leczyć, bo obawiam się, sama kuracja seksem może nie wystarczyć :aniol:
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Masz jakąś fobię czy problem związany z seksem? Może czas wybrać się do lekarza? Albo psychiatry?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: sceptyk »

daj już se spokój. Idą Święta i dobrze by było odpocząć od ciebie. Wiem, że niewiele cię one obchodzą, ale daj innym odetchnąć, bo wygoniłeś z forum fajnych ludzi, którzy się tobą brzydzą.
Depresji maniakalno prześladowczej nie wyleczysz publicznie rozładowując swoje złe emocje. Tu trzeba lekarza, niestety. :aniol:
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: JJ23 »

Sceptyku.Nie dyskutuj z tym z chorym człowiekiem.Tutaj potrzebny jest wysokiej klasy specjalista od zaburzeń psychicznych.Osobiscie jednak uważam,że to przypadek nieuleczalny.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Widzę, że drużyna w komplecie.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: FinChan »

Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

:)
Ostatnio zmieniony 2009-09-16, 20:54:17 przez miś_polarny, łącznie zmieniany 1 raz.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Interesująca, choć socjologicznie za normę uznana, jest kwestia postawy Kalego, którą na tym forum prezentują różne "zwierzaczki" i pochodne. Tyle, że owa normę zwie się .....odchyleniem od normy.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Znam jednego takiego zwierzaczka - owczarek kijowski.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

A jednak schizofrenia......
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: miś_polarny »

Udaj się więc do lekarza.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Zablokowany