Podwyżka dla starosty

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Jasne radna Ewa ma wolną wolę, ale radny P. z kolei jej nie ma, bo głosuje nie tak jak trzeba. To facet przekupny. Za to cycuś jest urzędnik, który nie wypełnia swoich obowiązków. Starosta jak otrzymałby podwyżkę to zarabiałby więcej od marszałka, ale wiceburmistrz, który już zarabia więcej od marszałka, tak naprawdę nie zarabia więcej. Miasto ma większy budżet od powiatu, chociaż w rzeczywistości nie ma, ale ma. Jak nam wygodnie tak plotkę puszczamy. Zwykły zjadacz chleba i tak nie sprawdzi. Smutne te wywody.

Z jednym się zgadzam. Plotka ma dziś nadal większe przebicie niż fakty. Poniżanie (byle nie mnie) jest nośne. A granie na najniższych instynktach (zawiść, etc.) daje najlepsze efekty.
pompeja

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: pompeja »

Dajcie już spokój z tym starostą rzecz jest taka ze łasy na kasę i tak go historia zapamięta. Wolałbym jednak żeby był zapamiętany za uczciwą i społeczną oraz pełną sukcesów prace.
Na razie tak nie jest.
Chyba Pan satrosta zapomniał że pełni funkcję społeczną.
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

Jeżeli apelujesz o "dajcie spokój" to czego kontynuujesz? Funkcje starosty czy burmistrza nie są funkcjami społecznymi. Pozwolę też sobie wytknąć ci, że z twoim poglądem nie zgadza się większość moich znajomych. To jest tak: im więcej nadają na kogoś tym bardziej ludzie temu nie wierzą. Akurat za tego starosty u nas jest najwięcej zmian na lepsze.
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

toledo pisze:Jasne radna Ewa ma wolną wolę, ale radny P. z kolei jej nie ma, bo głosuje nie tak jak trzeba. To facet przekupny. Za to cycuś jest urzędnik, który nie wypełnia swoich obowiązków. Starosta jak otrzymałby podwyżkę to zarabiałby więcej od marszałka, ale wiceburmistrz, który już zarabia więcej od marszałka, tak naprawdę nie zarabia więcej. Miasto ma większy budżet od powiatu, chociaż w rzeczywistości nie ma, ale ma. Jak nam wygodnie tak plotkę puszczamy. Zwykły zjadacz chleba i tak nie sprawdzi. Smutne te wywody.

Z jednym się zgadzam. Plotka ma dziś nadal większe przebicie niż fakty. Poniżanie (byle nie mnie) jest nośne. A granie na najniższych instynktach (zawiść, etc.) daje najlepsze efekty.
Wciąż sam sobie zaprzeczasz? Czy większość wypowiedzi piszesz będąc pod wpływem alkoholu? W każdym stanie inne poglądy?
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

pompejo, czyąby Starosta był człowiekiem nie uczciwym? Przybliż ten temat
jest

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: jest »

Jest bo myśli że każdego można kupić, sam to udowadnia :)
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

Konkretnie, co złego zrobił. Nie insynuujcie,. Konkretnie. Jak na razie to ostatnio zrobił udaną, jedyną tego typu w Polsce Konferencję z wielkim sukcesem http://www.powiat.ostroda.pl//index.php ... &Itemid=33.
Kiss

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Kiss »

Ale Was boli jego sukces.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: dr Jamajczyk »

sukces wielki tylko gdzie
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

W Powiecie, W Ostródzie
zły porucznik

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: zły porucznik »

Sukces? :o Niech ta miernota, co zwą go starostą da już sobie spokój. A zresztą... niedługo wyrok w sprawie pomówienia przez Wołodymira członków dawnej rady nadzorczej szpitala. Myślę że wtedy tej brodatej gębie nie będzie do śmiechu.
wtf

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: wtf »

Ukr... factory, wszystko na temat :)
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

Kundle, do budy........ :bije:
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

Wołodia trzymaj się, wykończ tą hydre............ :brawo: :brawo: :brawo:
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

[quote="zły porucznik"]Myślę że wtedy tej brodatej gębie nie będzie do śmiechu.

Masz na myśli Oldzia?
ostatnie dane ze szpitala dowodzą,że decyzja o wywaleniu byłej rady nadzorczej była słuszna.I to jest już wystarczający powód aby starosta podwyzkę dostał.Uratował miliony.I mimo swoich wielu wad tylko Włodek mógł mieć odwagę na podjęcie takiej decyzji.Ponosi za to wielką cenę,ale uważam że mimo wszysto waqrto było tak zrobić.Trzymaj się Włodek.
pompeje

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: pompeje »

Dajcie spokój z tą podwyżka dla starosty. Na szczęście o niej decydują wszyscy radni. decyzja zapadła że Pan starosta podwyżki nie dostanie bo tak uznali wybrani przez mieszkańców radni w naszym imieniu.
koniec kropka.
uważam że w ciągu 2 lat starosta dostał wystarczająco wiele podwyżek.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Gość pisze:
toledo pisze:Jasne radna Ewa ma wolną wolę, ale radny P. z kolei jej nie ma, bo głosuje nie tak jak trzeba. To facet przekupny. Za to cycuś jest urzędnik, który nie wypełnia swoich obowiązków. Starosta jak otrzymałby podwyżkę to zarabiałby więcej od marszałka, ale wiceburmistrz, który już zarabia więcej od marszałka, tak naprawdę nie zarabia więcej. Miasto ma większy budżet od powiatu, chociaż w rzeczywistości nie ma, ale ma. Jak nam wygodnie tak plotkę puszczamy. Zwykły zjadacz chleba i tak nie sprawdzi. Smutne te wywody.

Z jednym się zgadzam. Plotka ma dziś nadal większe przebicie niż fakty. Poniżanie (byle nie mnie) jest nośne. A granie na najniższych instynktach (zawiść, etc.) daje najlepsze efekty.
Wciąż sam sobie zaprzeczasz? Czy większość wypowiedzi piszesz będąc pod wpływem alkoholu? W każdym stanie inne poglądy?
To się napij podwójnie anonimowy gościu. Albo wylecz kaca. To też możesz uznać za zaprzeczenie. A ja gościu poglądów nie zmieniam, nawet jak opisuję bełkot wypowiedzi na tym forum.
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

Bełkot ty masz chyba na imię :lol: mierny rzeczniku.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: sceptyk »

jeszcze Ci się nie znudziło dyskutować z tym trollem - szkoda czasu, toledo... :)
Gość

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: Gość »

toledo pisze:
Gość pisze:
toledo pisze:Jasne radna Ewa ma wolną wolę, ale radny P. z kolei jej nie ma, bo głosuje nie tak jak trzeba. To facet przekupny. Za to cycuś jest urzędnik, który nie wypełnia swoich obowiązków. Starosta jak otrzymałby podwyżkę to zarabiałby więcej od marszałka, ale wiceburmistrz, który już zarabia więcej od marszałka, tak naprawdę nie zarabia więcej. Miasto ma większy budżet od powiatu, chociaż w rzeczywistości nie ma, ale ma. Jak nam wygodnie tak plotkę puszczamy. Zwykły zjadacz chleba i tak nie sprawdzi. Smutne te wywody.

Z jednym się zgadzam. Plotka ma dziś nadal większe przebicie niż fakty. Poniżanie (byle nie mnie) jest nośne. A granie na najniższych instynktach (zawiść, etc.) daje najlepsze efekty.
Wciąż sam sobie zaprzeczasz? Czy większość wypowiedzi piszesz będąc pod wpływem alkoholu? W każdym stanie inne poglądy?
To się napij podwójnie anonimowy gościu. Albo wylecz kaca. To też możesz uznać za zaprzeczenie. A ja gościu poglądów nie zmieniam, nawet jak opisuję bełkot wypowiedzi na tym forum.
By nie pozostać pod ostrzałem z powodu anonimowości którą stosujesz jako broń, pozwolę się przedstawić. Nazywam się Legierski Marcin. Numer PESEL oszczędzę tak jak i adres. Teraz byśmy dyskusję skierowali na merytorczny tor niezbędne jest byś ty się przedstawił drogi Toledo. W końcu nie cierpisz anonimowości. Więc czekamy.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: sceptyk »

dośc ciekawie recenzujesz wątki moderatorze :)

Do gościa:
a ja jestem Kubuś Puchatek i też mam pesel, ale go nie podam - adres jak w książce :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Tadeusz Karski? Odpowiada. A może Franciszek Rybicki? jak chcesz prowadzić dyskusję to wystarczy się zalogowac pod jednym nickiem. Na przykład: Legierski.
TOLEDO:)

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: TOLEDO:) »

Internet=anonimowość. Włodek=ostatnie podrygi
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: toledo »

Dziecinada.
TOLEDO:)

Re: Podwyżka dla starosty

Post autor: TOLEDO:) »

To nie koncert życzeń:) This is the end... słowa tej piosenki nie dadzą wam zmrużyć powiek. Sen o victorii zmienił się w koszmar. Zejdźcie na ziemię, taka szansa już nie powróci. Nie mieliście szacunku dla tych, którzy was szanowali. :aniol: :D
Zablokowany