Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
kaczy93
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 194
Rejestracja: 2006-12-06, 13:34:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: kaczy93 »

(...)Okolice Ostródy stają się powoli ulubionym miejscem rajdów naszych parlamentarzystów. Kilka tygodni temu, na policyjnej blokadzie przy wjeździe do miasta, swój pościg za konwojem CBA zakończył poseł PiS Jacek Kurski. Wczoraj drogówka zatrzymała posła Klubu Lewicy Witolda Gintowta - Dziewałtowskiego.

Poseł Witold Gintowt - Dziewałtowski został zatrzymany na krajowej „siódemce” pod Miłomłynem. Z relacji policjantów wynika, że parlamentarzysta znacznie przekroczył dozwoloną prędkość oraz wyprzedzał na linii ciągłej i na skrzyżowaniach. Mandatu nie dostał, bo zasłonił się immunitetem.

Sam poseł twierdzi, że przepisów nie złamał. Z jego relacji wynika, że jadąc ze spotkania z ostródzkimi wyborcami, wyprzedził kilka wlokących się przed nim pojazdów i „lekko najechał na linię ciągłą”. (...)

Źródło: http://www.oberlandia.pl


Tu moja prośba do posłów :
Omijajcie OSTRÓDĘ i okolice ...!!!
...i tyle miałem do powiedzenia... :P
majki

Re: Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: majki »

Niestety Ostródy nie da się ominąć a droga Wawa-Gdańsk jest ostatnio trasą polityczną i nasi kochani osłowie jeżdżą tędy bardzo często. Ale to co zrobił ten cały Dziewałtowski to nic w porównaniu z pittbullem Kurskim i konwojem CBA haha
Mirek

Re: Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: Mirek »

Dajcie już spokój z tymi posłami nie oni pierwsi i nie ostatni. Prawda ważne że nie POwiec wpadał. Przynajmniej na razie oficjalnie nie piszą, bo jagby wpadł to powołał by wszystkie słuzby na baczność. A może już była taka sytuacja.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: studentka »

eeee tam.. mnie kiedys Hołowczyc w Olsztynie na starówie prawie rozjechał swoim autkiem... :mrgreen:
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: toledo »

W wypowiedzi zabrzmiała pewna doza zasmucenia.......... :lol:
emeryt

Re: Kolejny rajdowiec z Warszawy został zatrzymany!

Post autor: emeryt »

No nie taka polityczna bo Tusk wraz z przydupasem Nowakiem latają rządowym samolotem do Gdańska naciągając budżet jak się da czytaj za naszą kaskę.
Zablokowany