Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

automat

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: automat »

Jak macie takie kwity na burmistrza że kręci lody na boku to dawajcie są odpowiednie organy ścigania.
Pieprzycie głupoty jak ten wasz nieudacznik Donald Tusk. Na szczęście Platforma Obywatelska to nieroby które dużo mówią a nic nie realizują. Jestem spokojny o Janka w tej sprawie, bo jak zwykle Platfusy dużo szcekają ale ugryźć nie potrafią, a może się boja bo ich wódz Władimir zamieszany jest w jakieś interesiki bo swego czasu deptał ścieżki i dużo gorzały wypił z JAnkiem.
ostródzki policjant

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: ostródzki policjant »

nie to żebyśmy się ich bali, my po prostu niby kogoś spisaliśmy, no ale przecież bójka nie jest przestępstwem ściganym z urzędu ;) a te niby nagranie z monitoringu, no to się nam skasowało przez przypadek :/ no bo Zenek jadł saszetkę no.. i wiecie ten tego :/ a poza tym to w Ostródzie nie ma zorganizowanej przestępczości, mafii (związku gangsterów z biznesem i polityką) też u nas nie ma. nic u nas nie ma, i nie będzie niczego :) za to wykazaliśmy się w niedziele, bo Zenek złapał dwóch małolatów z piwem, to ich spałowaliśmy, a potem jeszcze jednego, co za głośno płakał, zawinęliśmy na dołek. tam to tak go załatwiliśmy, że do dziś nie wie gdzie się podziały kredki z jego tornistra :)
francuz

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: francuz »

MAX pisze:Policja jak zwykle dała ciała. Wszystko jest tutaj http://www.oberlandia.pl/index.php?opti ... Itemid=401
policja lekceważy nawet dziennikarzy, niczego nie mogą się dowiedzieć
As

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: As »

Nie znacie calych sytuacji i okolicznosci, dopowiadacie to czego nie wiecie bazujac na plotkach zaslyszanych od kolegi szwagra przy kolejnej butelce "z czerwona kartka".
Prawda jest taka ze gdyby nie pan J. to wielu z was (celowo z malej litery) nie mialo by pracy albo miejsca zeby rozerwac sie po pracy. I bez glupich gadek typu: ja dla niego nie pracuje itp itd
Co z tego? Gdyby nie bylo lokali i kapitalu inwestowanego w naszym miescie nie byloby turystow, sponsorow, organizowanych zawodow itp itd, a wy bylibyscie bez pracy bo wasz szef nie widzialby sensu otwierania interesu w dziurze w ktorej nic sie nie dzieje. Sam interesu bys tez nie otworzyl bo po co?
Zal wam du.. sciska malomiasteczkowe ciule! Albo sie za duzo laminatow nawachliscie, czy gdziekolwiek tam pracujecie...
Jak byscie sie do czegos nadawali to pewnie sami pracowalibyscie dla pana J. calujac go po rekach z kazda wyplata, smiac mi sie chce jak czytam komentarze ludzi na temat czlowieka, ktorego nawet nie znaja.
Korupcja w Polsce zawsze byla i bedzie, a to ze kazdy kto sie dorobil powaznych pieniedzy jest o nia posadzany tez jest normalne.
Automaty do gier sa na calym swiecie, wszedzie, w sklepach, budkach z kebabem itp, nie jest to latwy interes i o ile mi wiadomo calkowicie legalny. Nie chcesz, nie graj, prosta sprawa. Jak chcecie ludzi bronic przed uzaleznieniami to wycofajcie alkohol i fajki ze sklepow, zobaczcie ile w tym kasy jest i zdacie sobie sprawe ze pan J. wcale nie jest taki bogaty w porownaniu z tymi koncernami. Biznes jest biznes. Ktos dostarcza towar/usluge ktos za to placi i tyle.

Podsumowujac: plotki, pomowienia, gowno warte rozmyslenia pijanego konowala przed monitorem spojego kompa kupionego na raty, zazdrosc, zawisc, niewiedza.

Slowem: Polska

A no i jescze jedno. Nie jestem stronniczy, nie pracuje dla pana J. i nie mam zadnego interesu w tym co powiedzialem.
Gość

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Gość »

z twojego postu wynika że to pan J rządzi miastem. To po co nam rurmistrz?
Gość

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Gość »

Po to żebyś zamiast palić trawę lub inne g..no mógł się pastwić nad klawiaturą.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: toledo »

Słuchaj Blotko. Pomijając juz twego bossa i to czy jest zamieszany w przestępstwa czy nie to, dałeś pochwałę gangsterstwa i społecznego marginesu, jakbys sam chodził z bejsbolem.

Świat się rozwija bez gangsterów. To wrzody i wampiry. Rak. Moralna zgnilizna, której bronisz. To nie oni budują gospodarkę, lecz normalni biznesmeni i zwykli zjadacze chleba, o których piszesz z taką pogarda. Bez złodzieji i bandziorów świat byłby po prostu zdrowszy. Bez jednoręcznych bandytów i bez bandytów dwunożnych miasta rozwijałyby się na pewno prężniej i spokojniej.

Po twoim poscie widać, że piszący o bandyckicg rozgrywkach mieli rację, bo sam Blotko, tą pochwałą to potwierdziłeś.
do As

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: do As »

Słuchaj misiu, skoro Pan J. jest takim poważnym biznesmenem, to czemu nie ma nic na siebie, a jest zatrudniony w jednej ze "swoich" firemek za najniższą krajową? Może dlatego, że nie gra fair? A poza tym masz rację, daje pracę wielu osobom, dobrze płaci, wraz z Panem S. rozwija miasto, zapewnia rozrywkę, a z dwojga złego lepsze swoje "karki" niż inne. Tylko przyszłość takich ludzi rysuje się dwojako: w kolorze białym - długoletnie więzienie, lub w kolorze czarnym - śmierć z ręki innych "szanownych" biznesmenów.
ps. JA I TAK KOCHAM TO MIASTO
ps2. może Panowie J. i S. załatwiliby wiadukt na Drwęckiej? Myślę, że każdy z nas dołożył by z chęcią po 100 zł :wink:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: sceptyk »

problemem nie jest to, że ludzie gloryfikujący przestępców mogą swobodnie wypowiadać się na tym forum. Problemem nawet nie jest to, że w mniejszej skali zaczynamy doganiać Włochy i Rosję w dziedzinie, która się nazywa przestępczość zorganizowana.
Problemem jest to, że w mediach główną wiadomością jest podobno nieprawidłowy przetarg na samochód w Sopocie, a nie przestępcza próba przejęcia szpitala w Ostródzie. Problemem jest to, że główną wiadomością w mediach jest to, że pobili się dwaj gówniarze o dziewczynę, a nie bandycki napad na lokale w Ostródzie.
Wreszcie problemem jest to, że ludzie reprezentujący państwo bez żenady afiszują się znajomością z przestępcą, a to państwo nic to nie obchodzi.
Wreszcie problemem jest strach przed publicznym potępieniem takich zjawisk, bo tylko publiczny opór zmusza państwo do zdecydowanej interwencji.
Włosi dopuścili do rozrośnięcia się tej hydry - opinia jaką wygłosił ten As na forum, była we Włoszech powszechna - teraz walka z mafią jest tak niesamowicie trudna, że nawet aresztowanie ostatnio 900 mafiosów jest niewiele znaczącym sukcesem.
Udało się jednak pokazać społeczeństwu Ostródy, że pan J. nie jest zbawcą tego miasta, tylko zwykłym przekrętem żerującym na publicznej substancji.
Do organów państwa należy rozprawienie się z tym rakiem toczącym Ostródę, ale mam coraz większe obawy, że to państwo, mimo szumnych zapowiedzi PiS, Platformy, nie potrafi sobie radzić z tym, co jest jego obowiązkiem, woli zajmować się dyskredytowaniem przeciwników politycznych. Ciekawe jak długo?
W Ostródzie już doszło do paru nieszczęść związanych z działalnością tego pana. Czy trzeba czekać na następne, żeby państwo wreszcie zrobiło tu, co do niego należy?
Gość

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Gość »

....taki madry wydaja ci sie ze jestes to zrozum ze Pan J i jego dzia£alnosc jest na wieki jak wendeta...a co tego co robi Pan J dla tego miasta zrozum durna pa£o (scepytku) ze gdyby nie pieniadze od niego S£owik nie lata£ by tak bardzo...tragiczne w tym wszystkim jest to ze szara strefa jaká prowadzi Pan J wychodzi na ulice a nie jest jak zawsze skryta w kazamatach inferno....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: sceptyk »

ładnie mnie nazywasz :D
to już i tak jest dobrze, że baza decyzyjna jest w kazamatach Inferno. Jeszcze niedawno była w jednym z urządów samorządowych. teraz ten urząd jest już tylko agendą. Inferno już na zawsze straciło inną agendę - szpital. Kosztowało to 170000 zł odprawy, ale niech tam. Władze szpitala właśnie zastanawiają się jak podejść do 600 000 zł ewidentnych strat, jakie szpital poniósł z tytułu działalności byłych "zbawców" szpitala, Ostródy i kosmosu.
Gość

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Gość »

...kazdy urzád mozna kupic a tego u Brodziuka nie zauwazyles??? Slepy to widzi...
P.S. Co do szpitala mia£ przynies zysk to przynius£ oczywiscie nie taki jak by móg£ po 10 latach ale wszyscy z Urzedów byli zadowoleni...
do sceptyka

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: do sceptyka »

Właśnie Sceptyku ekipa Włodzimierza ze Starostwa i on sam tylko blabla na temat przekrętów szpitalnych. Jeśli macie coś na starą ekipę szpitalną to działajcie a nie tylko straszycie. W mieście już ludzie zaczynają mówić że walka o szpital to walka skrypto polityczna między ekipami burmistrza i starosty, ze za Janowicza było lepiej bo ludzie nie umierali w szpitalu z byle powodu itp.

Zacznijcie działać a nie tylko gadać.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: sceptyk »

nie każdy, gościu...
To,że Brodiuka próbowali kupić, to oczywiste. Brodiuk, przy wszystkich swoich wadach, ma jeszcze jedną - jest krystalicznie uczciwy i dlatego tak niebezpieczny. Długo jeszcze potrwa czyszczenie tego miasta z brudów. Trochę udało się już zrobić, uda się więcej, Cierpliwosci...
Jasne, że to jest wojna między tymi ekipami - jedni posiłkowali się panem J. - inni służbami specjalnymi. Jasne,że dla niektórych za pana J. i Bilińskiej było lepiej - nie było problemów z wyprowadzaniem szmalu ze szpitala.
Działamy, działamy... nie ma obaw...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: toledo »

Gość pisze:...kazdy urzád mozna kupic a tego u Brodziuka nie zauwazyles??? Slepy to widzi...
To smutne co piszesz, bo świadczy o społecznym przyzwoleniu na przekręty. a tak chyba do końca nie jest. Co chyba i do mieszkańców Ostródy powoli dociera. Świadczy o tym nawet następny głos ("do sceptyka"), bo takie bzdury rozsiewaja jedynie goście z Ratusza i od tego "pseudobiznesmena", nie wachając się wykorzystywac nawet do tego nieszczęśliwych zdarzeń i ludzkich nieszczęść. "W mieście gadają..." - to tradycyjny zwrot rozsiewaczy plotek.

Taka to juz kolej rzeczy, że forsę z przekrętów, nielegalnie zdobytą i nieopodatkowaną próbuje się "wyprać" w legalnych interesach. Nie sądzę, żeby akurat OPB było pralnią pieniędzy, ale jeżeli tak twierdzisz to dałes właśnie sygnał do okreslonych służb.
czarny

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: czarny »

Sceptyku Kolega Brodiuk krystalicznie uczciwy dobry żart skroiłeś. Nie takie zabawy z Siemienasem prowadził. Tylko że Siemienas siedzi jemu się udało ale do czasu.
Za dużo wiemy o jego przekrętach i uwikłaniach wiec o szpital jestem spokojny. W nowej kadencji my rozliczymy kolegę Brodiuka za przekręty w szpitalu.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: sceptyk »

Właśnie, ten"żart" o uczciwości Brodiuka jest waszym największym problemem - jak go ugryźć, co? Się nie da :)
Macie jeden poważny problem - powolutku tracicie zęby, którymi mogliście gryźć każdego, kto się wam naraził. Udało się wam paru ludzi wykończyć, ale to już przeszłość... już się nie da...

W związku z Siemienasem, to pamiętam takie zdarzenie, kiedy nie chciał mnie wpuścić do lokalu, bo ja nie chciałem wypić z nim kieliszka szampana. Siemienas to, oryginał, ale nigdy nie był złodziejem i bandytą. Jeden z prezydentów USA uważał go za dobroczyńcę - dostał od niego 100 tysięcy dolarów... na bibliotekę, jeśli się nie mylę.
.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: toledo »

No właśnie, UCZCIWY. Dla was to największy problem. Gdybyście na niego cokolwiek mieli to juz by chodził na waszym paseczku, jak tylu innych, którzy tylko czekają, żeby Nos - jedyna wasza szansa - nie wygrał. Wtedy wylecicie i będą mieli spokojniejsze życie. Więc przestań grozić, bo to tylko ślina....

Przejrzyste i otwarte działanie to jedyny lek na podstołowe i gabinetowe układziki epigonów PRON-u i starego systemu w Ostródzie. I mam nadzieję, że coraz więcej osób zacznie w ten sposób postępować. Jak ci młodzi ludzie z organizacji pozarządowych działających przy poparciu starostwa.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Jacek-P »

Mam ogromną prośbę!
Po raz kolejny odbiegacie od tematu, schodząc na wątek "odwiecznej wojny" miasto - powiat. Są już wątki na ten temat. Jeszcze raz proszę o zachowanie tematyki poszczególnych wątków.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Gość

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: Gość »

propagandzisci sie rozpisuja
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: toledo »

Każdy temat persony typu "gość" cedują na moderatorze na ten temat. Tyle, że potem im argumentów nie staje. pozdrawiam
As

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: As »

O tym wlasnie mowilem, miala byc rozmowa na prosty, jeden temat a zboczyla bardzo, bardzo daleko.
Kazdy broni swojego wuja, sasiada, naszych politykow z "wieloletnim" doswiadczeniem.
Prawda jest taka ze kazdy kto jest przy "korycie" bierze co sie da i obiecuje zlote gory, w koncu nastepuje dzien ze "koperta" puka do drzwi... Koperte bierze i juz nie jest swiety i krysztalowy, dolacza do grona "normalnych" politykow/urzednikow.
To sa dla mnie prawdziwi "gangsterzy", ludzie ktorzy MOGA cos zrobic, ale nie robia bo mysla tylko o wlasnej du...
Ludzie majacy pieniadze i chcacy cos "zalatwic" musza koperty wypelniac, tak w tym kraju to wyglada, chcesz tego czy nie.
Kazdy z was bedacy na miejscu "zamorznych" badz "urzedasow" albo by odpowiednio koperte wypelnial albo odbieral.
I nie wypierajcie sie, kazdy bierze, czemu mialbys jezdzic rozklekotanym malucham jak mozesz czyms nowym, jak sasiad urzednik??

Zycie.

A tak na marginesie, to sa jakies nowinki odnosnie duzych panow pacyfikujacych Ostrode?? Video z kamer w kregielni??
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: sceptyk »

Zróbmy rozbiór tego, co pisałeś wcześniej i tego, co napisałeś teraz.
Po pierwsze. stwierdziłeś,że pan J. jest świetlaną postacią, ściśle współpracującą z władzami miasta, czyli urzędasami - jak ich określiłeś - dla "dobra mieszkańców Ostródy"
Po drugie, jest rzeczą publicznie wiadomą, że pan J. był przez pewien czas urzędasem - prezesem szpitala.
Zadeklarowałeś, że wiadome ci jest, że wszystkie urzędasy biorą. Wszystkie! - tak stwierdziłeś. Więcej, stwierdziłeś, że wszyscy, którzy chcą coś załatwić, muszą dać, bo inaczej nic nie załatwią.
Konkluzja:
- tym samym złożyłeś publiczny donos, że blisko współpracujące z panem J. władze miasta są pogrążone w korupcji, a korumpującym jest pan J.
- oprócz tego,że stwierdziłeś, że pan J. korumpował urzędników ( co w świetle znanych publicznie faktów jest sprawą oczywistą),stwierdziłeś,że pan J. jako urzędnik - a przecież wszyscy urzędnicy biorą - był korumpowany i brał łapówki.

Na miejscu pana J. powiesiłbym nad łóżkiem transparent z napisem : Chroń mnie Boże od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam :D :D :D
Ciekawe... :o
jestem z boku

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: jestem z boku »

Zawsze mnie dziwiła wśród ostródziaków fascynacja przekrętami, cwaniakami, mafią itd. Przekazywane z ucha do ucha tajemnice o różnych przekrętach, zadymach, tajemniczych spotkaniach cwaniaków ...wywoływały u mnie tylko uśmieszek politowania. Sporo w tym mieście ludzi prostych, niewykształconych, by nie użyc określenia zwykłych wiejskich buców i to oni wiodą prym w tym całym żałosnym przedstawieniu. Nie wiem jak to wytłumaczyć, skąd się bierze ten głód na herosów z grubym karkiem i portfelem? Ja nimi zawsze gardziłem, bo to zwykłe zera o IQ małpy . Tutaj łatwo stac sie kimś, bo większośc jest nijaka i nic w życiu nie osiągnie... Czasem wystarczą zaoczne studia na płatnej prywatnej uczelni, gdzie każdy (...) zalicza egzaminy, czasem starczy twarda pięść lub łeb do przekrętów.
Troche za ostro pojechałem, więc rozmydlę. Kompleks małej mieściny i braku perspektyw dotyczy wielu miejsc w tym kraju... To chore miejsce na ziemi zdominowane przez korporacje, związki zawodowe, kościół i nienawidzących się wzajemnie obywateli... Przekażcie sobie znak pokoju - co za hipokryzja!! Na koniec jeszcze raz o śmiesznym acz ładnym misteczku o nazwie Ostróda - takiego zbiorowiska zakomlepsionych pariasów ze świecą szukać :)
... troche odbiegłem od tematu - nie łażę na żadne śmierdzące kręgielnie , oraz nie jadam i nie pijam w lokalach które choć troche kojarzyłyby mi się z tym całym burdelem wiejsko-mafijnym. A taki jestem twardy, a jak xD !!
I nie liczcie na to że coś się tu zmieni, lody kręcą w stolicy to i na wioskach nieład i kozy samopas puszczone ;-)
jestem z boku

Re: Sobotnia rozpierducha w Dario Bowling.

Post autor: jestem z boku »

Przyjeżdża do Ostródy banda wyrośnietych małp, biją po mordzie kogo chcą, policja spisuje , wypuszcza i finito :D
O czym to świadczy? Wasi gangsterzy to zwykli pozerzy i lansiarze, to herosi godni tego miasteczka , którym każdy jest w stanie napluć w twarz :D Dotarło wreszcie? ;-)
Nie lękajcie się ;-)
Zablokowany