Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: lasser »

Z przykroscią dowiedziałem się dzisiaj z GO,że UM w poniedziałek 10.11.2008 będzie zamkniety dla chołoty.Ostatecznie to jeden z niewielu dni ,kiedy moge załatwic sprawe w UM,bez zwalniania z pracy.Kto tak traktuje mieszkańców.Wiekszosc samorzadowych urzedów normalnie pracuje.Kto nas olał?-zadaję pytanie Panu Burmistrzowi,sorki chyba wyjechał do Osterode,więc olo.
Gość

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: Gość »

Ludzie to jest najzwyklejszy skandal - to ja chciałem załatwić swoją sprawę a tu - Urząd zamknięty!!! Tak to się świętuje w urzędzie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend - a mieszkańcy Ostródy niech robią co chcą. Pytam się kto tu jest dla kogo?????
aloszka

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: aloszka »

O ile mi wiadomo, to w tym kraju podczas świąt religijnych i państwowy chla sie wódę, więc decyzję o zamknięciu urzędu w tym czasie uważam za słuszną.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: toledo »

:D :D :D
Janek

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: Janek »

Olo pewnie trzeźwiał po tylu dniach wolnego aż dziw bieże że wytrzymał do 11 na własnych nogach :)
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: dr Jamajczyk »

zostawcie (...) bo nawet kije grzebanie grozi smrodem
ogladalem zdjecia z akcji pod pomnikiem powiem tak
jak by nie musieli przyjas ci co byli sluzbowo to
po co wam niepodleglosc macie przeciez telewizje
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

masz jednak bardzo poważny problem z osobowością Jamajczyku. Zastanawiam się, jaką krzywdę zrobiła ci Polska, że tak jej nienawidzisz. W porządku, mogłeś spieprzyć nawet na Jamajkę, ale nie rzygaj na nią, bo jeszcze będziesz chciał tu wrócić.
A do kloaki - bo tak Polskę przedstawiasz - wpada najczęściej g.... :)
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: czarny0 »

sceptyk pisze:masz jednak bardzo poważny problem z osobowością Jamajczyku. Zastanawiam się, jaką krzywdę zrobiła ci Polska, że tak jej nienawidzisz. W porządku, mogłeś spieprzyć nawet na Jamajkę, ale nie rzygaj na nią, bo jeszcze będziesz chciał tu wrócić.
A do kloaki - bo tak Polskę przedstawiasz - wpada najczęściej g.... :)
Uuuuu!widzę że tu dopierdasy kwitną jak stokrotki na odchodach! :| A jaką krzywdę zrobił tobie Jamajczyk,że tak rzygasz na niego nienawiścią? :aniol: Jak jesteś taki POLAK to se rośnij w dumę na swej śmierdzącej grządce.Jamajczyk nie zieje do Polski nienawiścią-mówi o politykach,A to WIELKA różnica!Takie personalne dopieprzactwo tylko utwierdza mnie w tym,że nic się nie zmienia w polskim piekiełku :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Rosnę w siłę :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

sam jesteś święty? :) Zwyczaj plucia na wszystko to nasza narodowa przywara i obaj niewiele się różnicie. Jego znam - ciebie nie - i rozumiem powody jego nienawiści do polskiej rzeczywistości, ale nie muszę się z nim zgadzać. Więcej, te bluzgi również mnie dotyczą, a skoro uważam je za wstrętne, więc komentuję tak, jak na to zasługują. Coś widzę, że w obronie "mojej grządki" tobie też od czasu do czasu dołożę :)
Wiesz, Polska to jest mój kraj - z wszystkimi ułomnościami, z osobnikami pokroju Jamajczyka - nie muszę akceptować wszystkiego, co się tu dzieje, ale pluć na to nie pozwolę. Jasne? :evil:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: toledo »

Pomijając obskuranckie słownictwo, Jamajczyk dotknął istotnej kwestii: sposobu świętowania narodowych rocznic przez rodaków. Kwiaty, cmentarze, apele i pomniki. Dęta feta. To niezbyt pociaga większośc i dlatego na tego typu uroczystościach większościa są oficjele i delegacje.

Myślę, że czas już dojrzał by przynajmniej niektóre swięta - np. Odzyskania Niepodległości - zamiast martyrologii lansowały radość z niepodległości. Tak jak w Stanach. powinno się juz skończyć z tymi ciągłymi Zaduszkami.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

Absolutna zgoda. Scenariusz zawsze taki sam.Msza, namaszczone martyrologią przemówienia i śmiertelna powaga.To też nasza narodowa cecha - samoudręczanie. Świętujemy najczęściej klęski i jesteśmy dumni, że ktoś tam wyrżnął kwiat narodu.
Tej martyrologicznęj zajadłości nie należy utożsamiać z pamięcią historyczną. To dwie różne sprawy. :)
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: czarny0 »

:lol:Bluzga z ciebie jak z najlepszego piekiełka Ja na nic nie pluję bo nie mam tego w zwyczaju! :D duma zobowiązuje -także do dobrego wychowania :D CO? zabolało?Spytaj Polskę czy ją nie boli taka nienawiść :D :twisted: :aniol:
aloszka

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: aloszka »

Jamajczyk wyraża swoje myśli tak, że nie rozumiem o co mu chodzi. Ciekawe, czy on sam wie?
Może to wina anglosaskiej klawiatury ;-)
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

czarny0 pisze::lol:Bluzga z ciebie jak z najlepszego piekiełka Ja na nic nie pluję bo nie mam tego w zwyczaju! :D duma zobowiązuje -także do dobrego wychowania :D CO? zabolało?Spytaj Polskę czy ją nie boli taka nienawiść :D :twisted: :aniol:
Cieszę się, że jest wreszcie na forum posłaniec miłości - bliźniego - dla uściślenia :)
Zabierz się za pouczanie miłosnika voo doo, ja się dostosuję, acz z trudnością :) :) :) :aniol: :aniol: :aniol:
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: czarny0 »

aloszka pisze:Jamajczyk wyraża swoje myśli tak, że nie rozumiem o co mu chodzi. Ciekawe, czy on sam wie?
Może to wina anglosaskiej klawiatury ;-)
Bo trzeba czytać po prostu w domyśle a nie dowalać co się chce przeczytać :-D :-D :-D :aniol:
aloszka

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: aloszka »

czarny0 pisze:
aloszka pisze:Jamajczyk wyraża swoje myśli tak, że nie rozumiem o co mu chodzi. Ciekawe, czy on sam wie?
Może to wina anglosaskiej klawiatury ;-)
Bo trzeba czytać po prostu w domyśle a nie dowalać co się chce przeczytać :-D :-D :-D :aniol:
Ty też juz nie pal... To (...) robi sieczkę we łbie.
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: czarny0 »

:aniol: I ciebie Sceptyku też będę bronić jak będzie taka potrzeba!! :lol: Na razie dajesz sobie świetnie radę sam :D :D :D :D :D :D :D :D :aniol:
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: czarny0 »

aloszka pisze:
czarny0 pisze:
aloszka pisze:Jamajczyk wyraża swoje myśli tak, że nie rozumiem o co mu chodzi. Ciekawe, czy on sam wie?
Może to wina anglosaskiej klawiatury ;-)
Bo trzeba czytać po prostu w domyśle a nie dowalać co się chce przeczytać :-D :-D :-D :aniol:
Ty też juz nie pal... To (...) robi sieczkę we łbie.
Z ziół to wolę mieszanki do surówek :D :D :D :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: toledo »

Jak u Różewicza: każdy rozmawia wyłącznie ze sobą. Bo tylko sam siebie rozumie.

Zamiast słów mozna by z lepszym efektem używać emotikonów.
Gość

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: Gość »

jak juz sie chcecie bawic w szukanie krzywdy u mnie to lepiej odpowiecie dla czego 30 milionów Polaków nie jest ludzmi z usmiechem na ustach tylko liczá czyjesc pieniadze tak ze scyzork sie otwiera w kieszenii...hahahahah
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

święte słowa :)
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: dr Jamajczyk »

swietosci do tego bym nie miesza£ wiara to jedno a komornik PROVIDENTA tylko liczy
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: Jacek-P »

toledo pisze:Myślę, że czas już dojrzał by przynajmniej niektóre swięta - np. Odzyskania Niepodległości - zamiast martyrologii lansowały radość z niepodległości. Tak jak w Stanach. powinno się juz skończyć z tymi ciągłymi Zaduszkami.
:brawo: Zgadzam się w 100%
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: sceptyk »

mniejsza o świętość, problem polega na tym, że ogromna ciężko harująca, pchająca do przodu kraj większość milczy, a ci którym "się wszystko nalezy" jęczą, warczą , strajkują, wymagają, oczekują itede itepe. Powoli się to zmienia, ale się nie zmieni, bo lubimy litować się nad biednymi, pokrzywdzonymi, wykorzystywanymi, cierpiącymi itede itepe... cwaniakami, na których bulimy ciężką kasę. A jak już nam państwo zabierze haracz na utrzymanie tych biednych, pokrzywdzonych itede itepe...idziemy do Prowidenta, żeby wziąć kasę na własne utrzymanie i dalej słuchamy jak płaczą ci biedni, wykorzystywani itepe itede... bo lubimy :-D
Gość

Re: Urząd Miasta dla mieszkańców?Czy mieszkańcy zostali olani ?

Post autor: Gość »

moze lubisz tego s£uchac...jeczenie jakie to fajne???
Zablokowany