Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: piter »

Zapraszamy na koncert laureatów Ostróda Reggae Festiwal 2006 i 2007 - zespołów Lars i Majestic.
24 październik 2008
godz. 19.00
bilet: 10 pln

MORZE REGGAE przypływ z Trójmiasta” zalewa Polskę! Wysoki stan wód przypływu utrzymywał się będzie od 24. października do połowy grudnia 2008, a obejmie kilkanaście miast, głównie w centralnej i północnej części kraju. Przyczyną zalewania MORZEM REGGAE jest front wytworzony przez dwa trójmiejskie zespoły Majestic i LARS, które postanowiły wyruszyć we wspólną trasę koncertową.
Obydwie grupy mogą pochwalić się osiągnięciami na krajowej scenie; Majestic to laureat Ostróda Reggae Festiwal 2006, zaś LARS może poszczycić się zajęciem 2. miejsca na tym samym festiwalu rok później. Ponadto wystąpili na licznych festiwalach (Heineken Open’er, Afryka Reggae Festiwal, Reggae na Piaskach, Reggae nad Wartą, Slot Art i wielu innych). Charakterystyczna mieszanka reggae i ska (Majestic), twardszego brzmienia z pogranicza rocka, hard core'u czy drum'n'bass (LARS) oparta na reggae’owym brzmieniu gwarantuje dobrą zabawę przed i wielką moc na scenie. Podczas koncertów promowany będzie debiutancki album zespołu LARS „Live Act Reggae Squad”.
Uwaga! Zetknięcie się z MORZEM REGGAE może powodować długotrwałe zatonięcie w muzyce. Więcej na http://www.morzereggae.pl


KONCERTY:
24.10 (pt) – OSTRÓDA – Młyńskie Koło
25.10 (so) - LEGIONOWO – Miejski Ośrodek Kultury
7.11 (pt) - NASIELSK – Nasielski Ośrodek Kultury
8.11 (so) - WARSZAWA – PUB WETLINA
13.11 (czw) - SŁUPSK - KELLER PUB
14.11 (pt) - KOSZALIN - PUB GRAAL
15.11 (so) - KOŁOBRZEG – LATARNIA
16.11 (nd) - BIAŁOGARD - Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
28.11 (pt) - TCZEW – Alternatywne Centrum Kultury "ZEBRA
29.11 (so) - TUREK – Miejski Dom Kultury
30.11 (nd) – BYDGOSZCZ – Klub Studencki SPIN

[foto]http://www.positive.pl/images/plakat_morze_reggae.jpg[/foto]

[foto]http://www.positive.pl/images/Majestic.jpg[/foto]
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: dr Jamajczyk »

NO to przybywam za morzy........
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Respecta »

ehh... fajnie wiedzieć...
szkoda że zajęcia kończą sie o 20 a w ostr przy dobrych wiatrach bd o 21
+droga do młyna...

eee jednak chyba mnie nie bd
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: dr Jamajczyk »

....to bedzie najwieksza impreza emocjonalnie od 12 lat... super " WIELKA MOC" kiedys prowadzilem konkurs na OSTRÓDA REGE FESTIWALU i MAJESTIC wygra£>>>>>WIELKA MOC
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Sajmon »

pewnie bym wpadl zobaczyc znajome ryje :P, pewnie bym sie dobrze bawil i pewnie bym zalowal ze mnie nie bedzie gdyby nie fakt ze akurat w tym czasie bede w stolicy bawil sie na 20tych urodzinach JVSS. zyczcie nam dobrego jumpa :D

bawta sie bezpiecznie :)
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: dr Jamajczyk »

...za£owac to mógbys dopiero jak bys by£
zupe£nie gdzie indziej np: w Samborowie na DYSCE do rana z mordobiciem...
wazne jest to ze s£uchamy Zyciowej Wiabracji w kazdym mozliwym miejscu na ziemii...
[foto]http://www.humorek.com.pl/c65/w/21.jpg[/foto]
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: olka »

muzyka pierwsza klasa ... :D kto nie był niech żałuje :P
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Respecta »

wszędzie ten sam schemat
białe murzyny
joł joł sensumila joł silasilaj joł joł rege bans joł
rege skun rege gandzia joł joł sensimila joł

żal.pl
to ja już wolę Inner Circle
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
LonelyRider
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2006-04-29, 10:12:50
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: LonelyRider »

...co masz do Inner Circle?? :/
struggle is my manner,
truth is my redeemer,
sorrow is my companion,
love is my foundation
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Respecta »

właśnie nic nie mam bo to murzyn który sie zachowuje jak murzyn
i nagrał jeden znośny kawałek to i tak dobrze jeśli spojrzeć przez pryzmat polskich artystów
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
greg69
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2007-09-12, 12:39:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nagórki Olsztyn
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: greg69 »

Hej respekta mam pytanko na śniadanko!
Słuchałeś wogole kawałków/textów w/w kapel czy jestes zwykłym trolem i niemasz juz na co narzekac... Co do kapeli - LARS -dawno niesłuchałem polskiej kapelki reggae z tak dobrymi textami pisanymi z takim dystansem. I niema tam wcale przytaczanych przez Ciebie silasi aj, skunów,i innych takich, bo piszac takie bzdety sam pokazujesz jakie masz pojecie o muzie w temacie ktorej sie wypowiadasz...

aaaa tak wogóle to wszyscy którzy mają dłuzsze włosy i grają pare progów w dół to słyszałem ze jedzą kotki małe takie... rozumisz

pozdrawiam znajomków z Ostródy!!!
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Respecta »

nie jestem trolem, jednak z tego co się nasłuchałem mogę śmiało stwierdić że już nic mnie nie zaskoczy, miliony piosenek o jaraniu skunak i takich roznych, polowa polskich "rasta" nie widziała skuna na oczy a śpiewa o legalizacji marihuany

to jest po prostu żal.pl

legalizuj legalizuj i cała sala wyje w zachwycie o legalizacji zielska którego na oczy w życiu nie widziało a później się takie typy ustawiają na czele w pochodach młodzieży wszechwiejskiej <--- TO JEST ŹAL.PL

mam już tego po dziurki w nosie, mnie się rege kojarzy z klubami w uk tylko dla czarnych i strzelaninami w tych klubach, wam z rownoscia i legalizacja, śmiech na sali troche otwartości na świat i obiektywizmu
jak nie wiesz o czym piszesz, nie wiesz co się dzieje w innych krajak a nie tylko w naszej zaściankowej polsce to się lepiej zamknij bo ośmieszasz sam siebie

u nas wszyscy artyści wzorują się na artystach zagranicznych, ten sam rytm prawie te same słowa, wszystko dla komercji i żeby być fajnym i kul, u nas się to sprzedaje bo operują popularnymi hasłami, czekam z niecierpliwością na polskiego artystę z własnym stylem i ze słowami odpowiadającymi polskim realiom czyli nie ze wszyscy się upalamy i jest joł tylko coś o życiu, o codziennosci, to jest już sztuka tworzyć na te tematy i jednocześnie robić to tak aby się sprzedawały

ale poco się wysilać lepiej iść na łatwiznę i rzucać tekstami które nie mają żadnego przełożenia na polskie życie

żal mi ludzi takich jak Ty Greg69...
wyrośniesz na zaściankowego polaka takiego jak kaczor
a gdy pojedziesz gdzieś poza polskę jak zobaczysz przy czym się tak durnie upierałeś
to możesz się załamać...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
greg69
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2007-09-12, 12:39:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nagórki Olsztyn
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: greg69 »

No spoko Respekta z tego co nadal piszesz ile to sie rege nasłuchales nadal moge stwierdzic ze jednak muzy i kapel o ktorych piszesz i tego o czym śpiewają- na uszy niesłyszałes... Piszesz: "...nie ze wszyscy się upalamy i jest joł tylko coś o życiu, o codziennosci..." Zdziwiłbyś sie po zapoznaniu z tworczoscią LARS że chłopaki właśnie o takich prostych, wspomnianych przez Ciebie rzeczach potrafią śpiewać zejebiste numery. Ale łatwiej oczywiście powtarzac wyświechtane przez siebie schemaciki i być kolejnym teoretykiem muzyki- spoko każdy ma jakieś hobby.
Jeśli tobie ta muza kojarzy sie z czarnymi , strzelanami w klubach - ok niestety niewszyscy są tacy światowi i obyci w temacie jak ty wiec wybacz moją zaściankowość- dla mnie koncerty na które mnie niesie kojarzą sie poprostu z zabawą, piwkiem, dobrą muzą i spotykaniem znajomych mord.
Na Jamajce czy w UK podczas różnych imprez owszem są "incydenty" nawet z uzyciem klamek i inne rzeczy ktore niemuszą mi sie wcale podobac,chodzi tu raczej o świadomość i uzywanie muzgu. Ale jesli wszyscy którzy tworza jakąkolwiek muze czy organizują imprezy myśleliby w tej kwestii tak jak Ty - to dobiero by było kaczorowo i dalej tańcowalibymy na polu krakowiaka albo w najlepszym wypadku przemycone z Włoch -italo-disko-polo hehe
Wiesz zamiast ponarzekać załóż może kapele która bedzie grałą tą jedyną słuszną muzę... organizuj koncerty z których bedziesz zadowolony ,albo poprostu proponuje wyluzować poślady bo to niezdrowe chyba tak sie pocić i spinać... ;)
Zdrówka życzę
kortek
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2008-11-09, 22:59:11
Gadu-Gadu: 0

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: kortek »

do Respecta

a jak wyglądają ludzie palący marihuanę?
:lol:
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Sajmon »

ale zes sie podpalil... szczerze to nie wiem o czym mowisz, cos o skunach na oczach, tru rastach... a Ty kiedy ostatnio widziales skuna? albo lepsze pyt: kiedy ostatnio widziales jakiegos rastamana?
troche mnie smieszy Twoje podejscie do sprawy bo najzwyczajniej krytykujesz, a nie jest to konstruktywna krytyka. w 3 zdaniach oceniles paredziesiat osob ktore byly na tej imprezie, ze wyja z zachwytu o legalizacjii. i niech wyja, nie podobalo sie? trzeba bylo nie przychodzic
mowisz ze reggae kojazy Ci sie z klubami w UK- okiej, skoro imponuja Ci takie standardy i zachowania, gratulacje, tylko nie wydaje mi sie zeby to bylo takie reggae, przy ktorym chcialbys sie bawic. wrzuciles pl reggae do jednego worka, a prawda jest taka ze popisales sie wyjatkowa ignorancja i nieznajomoscia tematu. obczaj ze Lars i Majestic nie tworza CALEJ pl sceny. mowisz ze nic Cie juz nie zaskoczy, a to ciekawe bo ja siedze w temacie reggae juz dlugi czas, a co chwila znajduje sie ktos, z czyms, co mnie zaskakuje, a ja jakos specjalnie pl scena sie nie interesuje.

"czekam z niecierpliwością na polskiego artystę z własnym stylem i ze słowami odpowiadającymi polskim realiom czyli nie ze wszyscy się upalamy i jest joł tylko coś o życiu, o codziennosci, to jest już sztuka tworzyć na te tematy i jednocześnie robić to tak aby się sprzedawały"
dostarczasz mi tyle smiechu ze glowa mala: Tallib, Grubson, Bob1, MadMajk, Mikael, Jr Stress, OlaMonola, Pablopavo i Reggaenerator, do tego masa soundow jak JVSS, LSM, Wspolny Mianownik, Zjednoczenie, Singledread, Roots Revival, Kadubra... i wiele wiele wiecej... kurde chlopie, nie mow tu ze nie ma w pl nikogo ambitnego

"ale poco się wysilać lepiej iść na łatwiznę i rzucać tekstami które nie mają żadnego przełożenia na polskie życie"

ale poco się wysilać lepiej iść na łatwiznę i rzucać tekstami które nie mają żadnego przełożenia w rzeczywistosci... nie wiem kim jestes i skad zes sie urwal, pewnie kojaze Cie z imprez, ale z tego co tu napisales wynika ze ze scena reggae nie masz zbyt wiele do czynienia, takze zrob mi przyjemnosc i nie wypowiadaj sie na tematy, ktorych nie znasz. z gory dziekuje.

"żal mi ludzi takich jak Ty Greg69...
wyrośniesz na zaściankowego polaka takiego jak kaczor "

mi zal takich pieniaczy jak TY, nie oceniaj innych to moze Ciebie nie beda oceniali.
a na przyszlosc, nie przychodz na imprezke i nie psuj innym zabawy. a jak musisz juz koniecznie przyjsc to przynajmniej nie komentuj, bo w ten sposob wychodzisz na pajaca

pzdr
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Sajmon »

ps.

chcialbym jeszcze przypomniec ze pl reggae to nie tylko kapele, to tez Lion Stage, Agencja Maken, P.M.P, Free Colours, Reggaenet i RRR, Siodemki.com, Hakobo, reggaebeat, kazdy kto chce zorganizowac byle jakis koncert, kazdy kto ma gramofon w domu i cos tam probuje z jakimis parties. kazdy kto sie tym interesuje tworzy ta kulture, wiec nie badz ignorantem i zanim cokolwiek napiszesz, przemysl to 2 razy
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: dr Jamajczyk »

Popieram Sajmona....nie widze w tym nic dziwnego ze kotos ma si3e i robi kapele a jezlei jest to rege i nie atakuje faszyzmem tylko poztywna wibracjá a przypadkiem pasujáca do palenia zio£a to mi£e....mi£e !!!
Co do smiesznych teori ze tylko rastamani w jamajce pala zio£o to zostawiam to bez komenatrza bo zycie wyznacza inne przestrzenie niz np kortek czy respekta co myslá ze muzyka to w markecie powina byc sprzedawana...inna jest be pasujecie do Ostródzkiego Festiwalu Discopolo
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: czarny0 »

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :ok: :faja: :diabel: nic dodać nic ująć!
Awatar użytkownika
Johnny Fontane
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 280
Rejestracja: 2007-02-22, 14:21:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: znienacka
Kontakt:

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: Johnny Fontane »

wielki szaconeczek że chciało Wam się poświęcać tyle uwagi i trudu i wogóle na to odpisywać ;]
chcesz podobać się kobietom
twardy dla nich bądź jak beton
zapuść wąsy, z tyłu grzywę
kwiata kup, poczęstuj piwem
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: Morze Reggae-koncert Majestic i Lars-Młyńskie Koło-24.10.08

Post autor: czarny0 »

kłaniam się nisko :D :aniol: bo On Jest a co my ludziska robimy to już nasza bajka-ON -Jah Jest--- i na pewno na nas nie sra -bo nie ma takowej potrzeby :P :P :P :3majsie: :3majsie: :3majsie:
Zablokowany