SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: lasser »

Tego doprawdy sie nie spodziewałem,wpłynął wniosek jakiejś szemranej grupy radnych o odwołanie mojego ulubieńca w radzie miasta.Janek to najskuteczniejszy radny miejski,docieka prawdy,mówi prawdę i jest sobą.Mieszkańcy go uwielbiaja,łacznie ze mną :brawo: A tu masz-SLD rekoma PiSu chce bronic się przed jego dociekliwoscią.Ogladam sesje RM,cóz Pan Burmistrz jeszcze nie odpowiedział na żadne pytanie Pana Janka,tylko rumieniec rozpalał mu sie do czerwoności.Moim skromnym zdaniem,mieszkańca naszego miasta,powinni odwołać ale tego pana co siedzi obok niego na sesjach.To dopiero porażka,kto go wybrał przewodniczącym RM.?Robie transparent dla Janka i idę na sesję,zróbcie to samo,zapraszam. :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

No i teraz wiadomo co było prawdziwą przyczyną tzw. rozpadu koalicji: nos i SLD posługują się słabymi PiS-owcami do uciszenia nieposłusznych. Ale to i tak się nie uda. Doktorek nie zamilknie.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: sprawiedliwy »

Czy ten doktorek to jest były sekretarz Podstawowej Organizacji Partyjnej w szpitalu, za czasów nieboszczki PZPR?
A potem koalicjant SLD w poprzedniej kadencji?
To ta sama osoba czy nie?
Nie pisałem długo bo ze sklerozy zapomniałem hasła. A nie potrafię się na nowo zalogować. Chyba za dużo wódy pobieram .....
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: lasser »

Słuszna racja Sprawiedliwy-to ten sam doktorek-i co z tego,tam też miał jaja i dlatego olał egaekutywę.Mało kogo było wtedy na to stać ,by sie postawić PZPR.Człowiek to osobowość a nie partia,ona akurat wtedy rządziła.Ale nie martw sie własnie został odwołany z funkcji wice,trudno ,będzie grzmiał z drugiego rzędu.Cieszy jedynie fakt odkrycia kart przez wielu ukrytych szczurów w tej SLD-owskiej radzie.Mam nadzieje ,że to ich ostatnie podrygi. :aniol: gdyby głupota.......to KRewa dawno by odleciał :D
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: SLD-kontra DOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Jacek-P »

Podczas XXX Sesji Rady Miasta odwołano Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Ostródzie Jana Stasiulewicza. 11 głosów za, 10 przeciw.
Powołano nowego Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Ostródzie. Został nim radny Jan Liberacki.

(18:50) Sesja jeszcze trwa.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: sprawiedliwy »

Czyli "ten doktorek" kiedyś był w PZPR, ale ich olał, potem był w SLD (przynajmniej był radnym SLD) potem jak SLD zaczęło lecieć na pysk to ich olał i przeszedł do PO. Dobrze kumam? :o
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: ostrodzianin »

Czyli PiS poszedł pod rękę z SLD Brawooo PiSowcy głosujecie razem z eseldowcami, którzy składaja kwiaty pod pomnikiem UBOWCÓW - brawo - gazety się z pewnością ocieszą taką informacją!
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: lasser »

Długo musieli czekac na wodziczkę stawianą przez SLD,oj bedzie się lało.Za przysługę trzeba zapłacić,prawda Jasiu?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Z arytmetyki wynika, że PiS ma kłopot. Przynajmniej dwóch radnych z tej partii nie poparło sojuszu Najmowicza i Nosewicza, bo w sojusz SLD i PiS nie za bardzo wierzę. Chyba, że PiS stanowią wyłącznie ludzie bez żadnych wartości, a tak przecież nie jest.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: ostrodzianin »

toledo pisze:Z arytmetyki wynika, że PiS ma kłopot. Przynajmniej dwóch radnych z tej partii nie poparło sojuszu Najmowicza i Nosewicza, bo w sojusz SLD i PiS nie za bardzo wierzę. Chyba, że PiS stanowią wyłącznie ludzie bez żadnych wartości, a tak przecież nie jest.
sorki toledo przecież PiS współpracował nawet z Samoobroną (seksafery) i Ligą Polskich Rodzin (faszyzująca młodzież wszechpolaków) to co tam takie SLD - postkomuniści składający hołd UBEKOM? Skoro Panu Najmowiczowi to nie przeszkadza, a także nie przeszkadza PZPRowska przeszłość burmistrza, PRONowska przeszłość wiceburmistrza oraz pijaństwo w pracy i obrażanie uczuć religijnych przez naczelnika to o czym my tu debatujemy?
Brawo Panie Najmowicz gratulacje a ja myślałem że jest Pan mądrym człowiekiem...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Polityka to jest taka pani, która dużo o moralności plecie, a prostytuuje się na kazdym kroku. W myśl tego poglądu postępuje też częśc (może i większość) polityków, ale to nie oznacza, że wszyscy. Nie oznacza też, że wolna od takiego postępowania jest jakakolwiek partia. W każdej są różni ludzie. Dotyczy to takze PiS. Znam również w Ostródzie takich, którzy się nie szmacą, mają honor i poglądy nie tylko na pokaz. Podobnie w SLD, w której rządzi u nas - na razie mam nadzieję - nieciekawe grono.
W PO też są tacy, którzy szmacą się w zależności od własnego interesu. Myśleli na przykład, ze dzięki wygranej w powiecie pozałatwiaja swoje interesy, a tu stop.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: JJ23 »

No i wreszcie się doczekałem nowej koalicji w radzie miasta.Koalicji,która przecież istniała już od dawna.Miłość Czesia i Jasia trwała w najlepsze,,ale była przez obu panów skrywana przed opinią publiczną.Jednakże,doktor ginekolog,zapewne z racji doświadczenia zawodowego,wcześniej od innych zaważył ,że związek ten urodzi niedługo potworka.
No i właśnie nastąpił poród.Potworek przyszedł na świat w piątek 03.10.2008.Ojcem chrzestnym został znany wszystkim w naszym grodzie niejaki szkodnik syberyjski.Dziecku nadano imię PiSoLew.
Gość1

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Gość1 »

Zgadzam się z Toledo. PiS zaczyna realizować własne cele i rozpoczną własną polityczną grę. Wiadomo jedno że raz będzie grał w stronę PO a niestety czasem przeciw niej. Myślę że będzie to tak właśnie wyglądało do wyborów.

Co do koalicji cudaki z Platformy niech wskażą jedną rzecz która załatwił z PiSem jako koalicjantem. Pamiętajcie że to co dla jednych jest twarda polityką dla innych może być oszołomstwem, lekceważeniem itp.
Może PiSiory się zorientowały że PO powolutku schodzi na dno i nic nie da się z nią ugrać.

Jak ja pamiętam to rozpad zaczął się od sprzeczki Panów Brodiuka i Najmowicza. U nas w starostwie Starosta wyzywał i wygnał ze swojego gabinetu przewodniczącego RM. Chodziło chyba o jakiś wyścig kolarski, ze Brodzik choć nie organizował to się wepchał na piedestał. Całe starostwo o tym c huczało. Tak się nie zachowują ludzie na poziomie. Goś w dom, Bóg w dom jak mówi powiedzenie.
czarny0
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2008-09-23, 17:00:52
Gadu-Gadu: 0

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: czarny0 »

I dlatego drogie dzieci,od polityki proszę się trzymać jak najdalej,bo można coś brzydkiego złapać.A i bawiąc się we własnej piaskownicy,proszę uważać za co rączką chwytamy,bo może nas spotkać przykra śmierdząca niespodzianka.I nie dość że będzie trzeba długo rączki myć,to jeszcze można złapać lambliozę i odbębiać posiedzenia w w-c,bo ta zabawa nie tylko wyjdzie wam bokiem. :P :P :P :P :P :P :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Z tego co pisze Gość1 wynika, że Najmowicz przyszedł z pretensją, o to co wszyscy oglądaliśmy. Lang na zakończenie etapu poprosił o zabranie głosu starostę, a wogóle nie zwrócił uwagi na przewodniczącego Rady Miejskiej i czarnowłosego naczelnika wydziału UM. Jeżeli dopiero po roku sprawa dojrzała.... to o Najmowiczu nie najlepiej świadczy. Spraw osobistą, kiszoną przez wiele miesięcy, wykorzystuje za pretekst do stawiania zarzutów natury niby-politycznej. Dziecinada albo perfidia.

Na marginesie sam bym go wyrzucił: niech pretensje zgłasza do Langa.
Nowa

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Nowa »

Czytam i brzydzę się zachowaniem wszystkich. I tych co "rządzili" w poprzedniej kadencji i tych co "rządzą" teraz. Nie piszcie bzdur, że jedni są lepsi, a drudzy gorsi czy też na odwrót. Ekipa z miasta ma swoje za paznokciami i o tym wiadomo od dawna. A czy Włodek jest rzeczywiście taki szlachetny?? Kilku etatowych forumowiczow chetnie by go nobilitowało, a do szlachetności bardzo mu daleko. Robi to samo co poprzednicy, a to jeszcze nie wszystko co czeka nas w przyszłości. W całkiem nie odległej niestety :-x
Wafel

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Wafel »

Właśnie Nowa masz rację to chyba nie wszystko co nas czeka.
Zgadzam się że niektórzy wchodzą Włodkowi w d... bez wazeliny. A kto zna troszkę historię polityki Ostródzkiej to wie kto co w niej zdziałał i co robił.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Nowa pisze:Czytam i brzydzę się zachowaniem wszystkich. I tych co "rządzili" w poprzedniej kadencji i tych co "rządzą" teraz. Nie piszcie bzdur, że jedni są lepsi, a drudzy gorsi czy też na odwrót. Ekipa z miasta ma swoje za paznokciami i o tym wiadomo od dawna. A czy Włodek jest rzeczywiście taki szlachetny?? Kilku etatowych forumowiczow chetnie by go nobilitowało, a do szlachetności bardzo mu daleko. Robi to samo co poprzednicy, a to jeszcze nie wszystko co czeka nas w przyszłości. W całkiem nie odległej niestety :-x
Nie chodzi o Włodka, tylko o to że przeciwstawił się tym "brudom za paznokciami". I nie chodzi o szlachetność - poczytaj antagonistów, a przekonasz się, że wyzwisk i obelg mają pełne geby, ale żadnych konkretów o "brudach" - lecz o transparentność i brak nieformalnych powiązań władzy z biznesem (także tym szemranym).

A co nas, Nowa, czeka w tej nieodległej przyszłości?
Nowa

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Nowa »

Apokalipsa Toledo, apokalipsa. Przykre jest to, że za pieniądze podatników siedzi kilku takich jak min. TY i klikacie co wam ślina na język przyniesie. A jaka jest rzeczywistość?? Szpital pomińmy z nadzieją, że naprawdę dobrze się to wszystko ułoży... a co z resztą. Czytałam ostatnie wiadomości z oficjalnej strony powiatu i zastanawiam się, dlaczego starosta na spotkanie z marszałkiem nie zabrał jeszcze z połowy urzędu? Dlaczego używa oficjalnej strony do propagandy w rodzaju stwierdzeń "ostróda tak chciała"? Uważam, że nawet największy wielbiciel Włodka powinien się opamiętać i przejść do konkretów. Przecież to starosta obiecał nam w swoim expose, że marszałek da nam "morze pieniędzy". Ja jeszcze złotówki nie widziałam :-x . Dwa lata mydlenia oczu no i g... . Zastanawiam się też co kieruje tymi osobami, które są w koalicji?? Przecież nic właściwie z tego nie mają, dostały po kilka złotych na kilometr nakładki i to chyba będzie niestety na tyle. Część z koalicjantów żyje jeszcze wyłącznie nienawiścią do Fijasa itp. i chyba to im na te 4 lata wystarczy. Mają satysfakcję, ale jak się obudzą za rok, to niestety tylko satysfakcja im zostanie. :x Szkoda, że często są tak bardzo pochłonięci swoją pracą, że nie za bardzo interesują się tym co Włodek wyczynia. Moją intencją jest otwarcie oczu tym, którzy mają je od 2 lat zamknięte. Proszę mnie nie utożsamiać z UM, tymi ludźmi brzydzę się jeszcze bardziej. Piszcie co chcecie, przecież nie robicie tego za darmo.
Gość1

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Gość1 »

Bravo Nowa w końcu ktoś normalny na forum się wyjawia. Pazernożercom z Platformy mówimy dosyć.
Na poważnie to Nowa poruszyła wątek tzw wolnego mandatu radnego który jest sprzedawany za interesiki i stanowiska. Jedno co zauważyłem ze jak sprzedawany dla Włodka Brodziuka to dobrze jak dla Najmowicza, czy Nosewicza to źle.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Nowy nick - stara śpiewka. Jak ktoś ślepy albo zacietrzewiony to tylko czubek własnego nosa widzi.
Te złotówki możesz zobaczyć chociażby na rozpoczętej rozbudowie szpitala. Poprzednia prezes (ulubienica miejskiej GTW), życzyła sobie z naszej kasy (budżetu powiatu) kilkunastu milionów, obecna przy pomocy starostwa (starosty) pieniądze znalazła poza budżetem.
Apokalipsa to nie czeka nas - zwykłych mieszkańców - ale promineckich nierobów, których jedynym zadaniem jest dążenie do przejęcia pełni władzy w mieście (co już się prawie udało) i powiecie (gdzie szanse są mizerne mimo ciągłego jazgotania dwóch czy trzech radnych zatrudnionych na samorządowych posadach w mieście.

Strona internetowa służy informacji. Można dyskutować, czy nie za dużo tam informacji z uroczystości i spotkań, ale to też te złotówki, których nie dostrzegasz Nowa. (Konkretnie 1000 zł za jedną kolumnę ogłoszeń, którą wywala miasto z podatnika kieszeni.) To też sposób na pokazanie działań i spraw, które dziwnym trafem część mediów miejskich wogóle nie dostrzega.

Marszałek "da pieniądze" jak powstaną solidne programy i takie pieniądze płyną do powiatu na działania młodzieży, budowę boisk, itp. Poczytajcie sobie cytowaną przez was stronę internetową, a się dowiecie. Nie ma natomiast na projekt wiaduktu, który miasto olewa, pewnie dlatego, że z inicjatywą wyszedł starosta. Z przywołanej informacji wynika, że stwierdzenie "ostróda tak chciała" pochodzi od marszałka.

Na koniec panie Nowa, nie mydl oczu, że się brzydzisz ludźmi z urzędu miasta. Na to nie da się nabrać, żaden przedszkolak, który zaczął składać litery w słowa.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: toledo »

Dokładny zapis ze spotkania z marszałkiem: Starosta zwrócił uwagę na potrzebę budowy wiaduktu nad torami kolejowymi w Ostródzie, który usprawniłby ruch samochodowy. Budowa ta mogła ruszyć wspólnie z samorządem miejskim w ramach zintegrowanego projektu rozwoju lokalnego pt. "Program Rozwoju Turystyki w obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego". Marszałek Województwa Jacek Protas, odpowiedział, że Ostróda nie zgłosiła takiej potrzeby, zgłoszony został natomiast wniosek na budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który został zatwierdzony do realizacji przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. „Ostródzianie zadecydowali coś innego, Ostródzianie będą mieli problem” stwierdził Marszałek Jacek Protas.
Nowa

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Nowa »

Nie jestem w stanie z Tobą dyskutować, bo to przez Ciebie przemawia zacietrzewienie. No i jeśli każdy kto napisze gorzką prawdę o Włodku jest według Ciebie z UM to ty jesteś opętany, albo tak jak pisałam wcześniej masz płacone za propagandę. To jest przykre, a i nie mogę się doczekać na te programy i inwestycje. Zapytam się za rok i za dwa... mam nadzieję, że dotrzymacie słowa? Bo przez 2 lata nie zabardzo wyszło, szkoda.
Nowa

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: Nowa »

A i jeszcze jedno. Oficjalna strona podaje suche fakty z wydarzeń (99% to niestety tourne po powiecie), polemikę zostawmy sobie na forum.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Re: SLD-kontraDOKTOR=Sesja RM-bedzie się działo!3.10.2008 11.00

Post autor: sceptyk »

Nova: Piszcie co chcecie, przecież nie robicie tego za darmo.
Ja piszę za darmo, nie licząc gorzały, którą wychleję za popieranie starosty i dokładanie burmistrzowi(gorzała mi bardzo szkodzi :beksa: ).
A toledo pisze za darmo zupełnie, bo on oficjalnie jest abstynentem. :D
Oj Nova, Nova... po co ubierasz się w szatki obiektywizmu, kiedy prawda jest naga :)
Nie dopuszczam myśli, że musisz chodzić w jakichkolwiek szatkach, bo nago pewnie jesteś strasznie brzydka... :roll: :twisted:
Zablokowany