Mogą zostać superszkołą

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

obserwatorpiotr pisze:A kim Ty, panienko, jesteś, zeby wygłaszać takie opinie?
W tej szkole, podobnie jak w wielu innych, pracuje wielu wspaniałych pedagogów. Jakim prawem ich obrażasz?
Twoje traumatyczne szkolne przezycia to twój problem, może powinnaś ich przyczyn poszukać w sobie. Bo jakoś żadne ze znajomych dzieci, które w tym gimnazjum osiaga doskonałe wyniki i ma mozliwość rozwijania swoich zdolności nie zgłasza pretensji tegp rodzaju.
sra ta ta ta

A co Ci do moich opinii? wolny kraj mamy, nie?
Z tymi wspaniałymi pedagogami to bym się tak nie rozpędzała.
Ja traumatycznych szkolnych gimnazjalnych przezyc nie posiadam, gdyz jestem z rocznika jeszcze niezreformowalnego i dzięki Bogu ominęła mnie przyjemnosc kształcenia się w gimnazjach.
Moze Tobie znane dzieci nie zgłaszają pretensji do Gim 1, ja znam wiele osób które na tę szkołe bardzo narzekają- szczególnie na szanowną kadrę.
To, że nie słyszysz złych opinii o szkole, to nie znaczy ze problemu nie ma.
A ta szkola naprawde potrafi problemy tuszować.

Dziękuję za uwagę. :lol:
i nie przekonujcie mnie ze jest inaczej bo pogryze.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
obserwatorpiotr
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-08, 09:16:52

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: obserwatorpiotr »

Jeśli nie chcesz żeby ktoś miał zastrzeżenia do twoich opinii, to ich nie wygłaszaj. Szczególnie publicznie. Do twoich wypowiedzi na temat Gimnazjum nr 1 już się tu wcześniej ustosunkowało kilka osób. Może przeczytaj jeszcze raz.
Skoro nie uczyłaś się w tej szkole, nie znasz nauczycieli to nie wypowiadaj się.
Wiadomości z drugiej ręki należy zawsze zweryfikować. Jako studentka raczej nie masz takich możliwości. Nie jesteś przedstawicielką kuratorium ani rodzicem gimnazjalisty.
Przestań rzucać błotem - może dosięgnie czasem osobę, która na to zasłużyła, ale przy okazji obrzucisz nim ludzi, których tylko skrzywdzisz.
Jesteś bardzo arogancką młodą osobą.
Młodość nie wszystko usprawiedliwia.
Z tym wolnym krajem też nie przesadzaj-za słowa czasem można ponieść odpowiedzialność karną. Wolność to nie brak konsekwencji za słowa i czyny
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

:lol:
Ostatnio zmieniony 2008-06-19, 21:39:59 przez studentka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

obserwatorpiotr pisze: Skoro nie uczyłaś się w tej szkole, nie znasz nauczycieli to nie wypowiadaj się.
a czy jedno drugie wyklucza? znam nauczycieli i to bardzo dobrze. mieszkamy w małym miescie jak moze zauwazyłes- poza tym mam mnóstwo znajomej młodziezy gimnazjalnej.
obserwatorpiotr pisze: Wiadomości z drugiej ręki należy zawsze zweryfikować. Jako studentka raczej nie masz takich możliwości.
oj zdziwiłbyś się.
obserwatorpiotr pisze: Jesteś bardzo arogancką młodą osobą.
dziękuję za uznanie. :lol:
obserwatorpiotr pisze: Z tym wolnym krajem też nie przesadzaj-za słowa czasem można ponieść odpowiedzialność karną.
mieszkamy w tym samym kraju? :lol: coś wyidealizowane masz pojęcie o praworządności naszego kraju chyba :lol:
poza tym, to jest forum DYSKUSYJNE, tu się DYSKUTUJE, a dyskusja to między innymi wymiana radykalnie odmiennych poglądów, nie tylko potakiwanie i głaskanie.


ja wiem swoje i koniec.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
obserwatorpiotr
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-08, 09:16:52

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: obserwatorpiotr »

No cóż, drogie dziecko, mamy troche inne zdanie na to, co określasz "Wymianą radykalnie odmiennych poglądów". Moim zdaniem osoba studiujaca, a więc niebawem mająca reprezentować część społeczeństwa legitymującą się wyższym wykształceniem powinna umieć wyrazić swoje poglądy w sposób kulturalny i uzasadniony merytorycznie. Określenie "to jest najbardziej gówniana szkoła w naszym mieście!" raczej tych kryteriów nie spełnia.
To, że wiesz, że pani czy pan X pracuje w danej szkole, ze jakiś znajomy dzieciak Ci się pożali nie daje Ci wiedzy uprawniającej do powyższej wypowiedzi.

Ja z młodzieżą pracuję, mam kontakt z rodzicami (a któż, jak nie oni ma prawo wypowiadać się na temat szkoły zaraz po stronie najbardziej zaangażowanej - uczniach i nauczycielach), znam wielu nauczycieli z ostródzkich szkół osobiście, z wieloma współpracowałem - znam ich stosunek do pracy, zaangażowanie. Posiadana wiedza sprawia, że Twoje wypowiedzi mnie oburzają.

Wiesz, ilu nauczycieli zatrudnia Gimnazjum nr 1? Jesteś w stanie wymienić wszystkich z imienia i nazwiska? Możesz każdemu z nich, patrząc w oczy, powiedzieć, że jest beznadziejnym nauczycielem i podać powody, dla których tak uważasz? Jeśli tak - proszę bardzo-wygłaszaj nadal swoje "radykalnie odmienne poglądy" tak, jak dotychczas.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

:o
Ostatnio zmieniony 2008-06-20, 11:36:31 przez studentka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

:o
Ostatnio zmieniony 2008-06-20, 11:36:50 przez studentka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: studentka »

obserwatorpiotr pisze: Posiadana wiedza sprawia, że Twoje wypowiedzi mnie oburzają
to straszne... chyba się rozpłacze ze wzruszenia...
obserwatorpiotr pisze:No cóż, drogie dziecko, mamy troche inne zdanie na to, co określasz "Wymianą radykalnie odmiennych poglądów". Moim zdaniem osoba studiujaca, a więc niebawem mająca reprezentować część społeczeństwa legitymującą się wyższym wykształceniem powinna umieć wyrazić swoje poglądy w sposób kulturalny i uzasadniony merytorycznie.
no pewnie, zacznijmy ataki personalne.
i co z tego, że Ci uzasadnie mertorycznie moją opinię, jak Ty i tak swoje cały czas...
i daruj sobie ten moralizatorski ton, bo brzmisz jak polscy politycy..
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
obserwatorpiotr
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-08, 09:16:52

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: obserwatorpiotr »

Nie masz się wzruszać, tylko myśleć!!
Uzasadnij! Może mnie przekonasz, że masz rację, że moja wiedza zdobyta podczas pracy z młodzieżą i podczas kontaktów z rodzicami i nauczycielami nijak sie ma do rzeczywistości.
Fakty, proszę, fakty!! Nie jakieś niczym nie poparte obelgi!!

Politycy nie zajmują się umoralnianiem. Moralność to nie ich działka. Raczej etyków i księży.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Mogą zostać superszkołą

Post autor: dr Jamajczyk »

Mi£a Studentko albo szukasz pracy w szkole albo jestes cz£owiekiem który tylko pustym gadaniem robisz "piane na wodzie" choc w tym przypadku nie wiem po co...
Zablokowany