Nowa plaża

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Nowa plaża

Post autor: Jacek-P »

Witam

Starą plażę z prawdziwego zdarzenia za Park Hotelem znam tylko z opowieści i starych zdjęć. Teraz na moich oczach powstaje nowa plaża. Bywam tam co jakiś czas. Dziś również byłem i zrobiłem panoramę dla tych, co jeszcze nie widzieli lub nie chcą zobaczyć i uwierzyć, że jednak coś tam powstaje.

Wymagany plugin QuickTime
Panorama: Nowa plaża
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: Nowa plaża

Post autor: sen »

A ja pamiętam tę starą plażę - fajna była i mnóstwo ludzi tam przychodziło. Był sklepik z łakociami, oranżadą i lodami na patyku... Pamiętam gwar rozmów i pisków plażowiczów, szum pluskającej wody i zapach tataraku. Fajnie by było, gdyby nad Jez. Drwęckie wróciła plaża, ale niech będzie to plaża dla ludzi, a nie dla wybranych. Moderatorze, wiesz coś więcej?
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Re: Nowa plaża

Post autor: JJ23 »

Moderatorze.Nie mogłeś być na tej plaży dzisiaj i zrobić to zdjęcie.Jest w tej chwli 8.37 rano.Twoje zdjęcia zaś pokazuje panoramę plaży o zachodzie słońca.A to co tam powstaje to jest kolejny interes goscia z Ostródy,który w tym miescie może prawie wszystko.I bardzo wątpię,czy szary obywatel naszego miasta będzie mógł ,tak jak przed laty,korzystać za darmo z uroków tego miejsca.Będzie zapewne ochrona ,która dokonywać będzie segregacji kto może a kto nie może przebywać w towarzystwie osób korzystających z plaży.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa plaża

Post autor: Jacek-P »

1) Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego – etap I zagospodarowania nabrzeża jeziora Drwęckiego w Ostródzie
2) BIP
3) Pieniądze z UE
4) Plaża miejska

Poukładaj to sobie w całość JJ23.

Segregacji to można dokonywać przy zbiorze truskawek a nie na plaży miejskiej ;)
Nikt cię nie będzie zmuszał do chodzenia na plażę miejską wykonaną przez "gościa z Ostródy", to wolny kraj.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Nowa plaża

Post autor: mmgg »

może moderator coś więcej na temat , ilość miejsca np: na parking - bo nie chce mi się wierzyć że osoby z osiedla nad jarem czy jagieły to będą z "buta " szły na tą plaże ?
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: Nowa plaża

Post autor: sen »

mmgg, Moderator podał informację, podał źródło (BIP), gdzie można poszerzyć swoją wiedzę o temacie - wysil się chłopie i zajrzyj. A jak nie będzie ci się chciało z buta grzać na plażę, to masz dwa wyjścia: wpław przez jezioro albo moczyć się w Smordach :).
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Nowa plaża

Post autor: mmgg »

faktycznie zle zadałem pytanie ,
może zasłonie się lenistwem i brakiem czasu, ale obserwując budowe wyciągu dla narciarzy wodnych w pobliżu UM rzuca się w oczy brak miejsc parkingowych , już teraz brakuje tam miejsca !!, a jeśli do tego dodamy w sezonie letnim turystów i ciekawych nowej inwestycji mieszkańców to sprawa będzie oczywista .
BIP sprawdziłem , na papierze to burmistrz jest jedynym najlepszym kandydatem na to stanowisko przez kilka kadencji 8)
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: Nowa plaża

Post autor: sen »

I tu zbiegają się nasze racje - nad Zatoka Drwęcką niedługo nie będzie miejsca na normalny spacer i odpoczynek w ciszy - kto żyw i ma kasę, stawia swoje "klocki" (sic!) nad ta wodą, zlecieli się - jak nie przymierzając - .... do .... :P . Paranoja jakaś :twisted: .
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Nowa plaża

Post autor: kaczor »

na projektach hotelu które będzie stawiać za "Panoramą" OPB widać plaże. oby to nie była ta miejska. już widze jak goście *5 hotelu chcieli by się bawić z plebsem.
Zablokowany