Czt jesteśmy tolerancyjni?

Moderator: Jacek-P

Patrycja

Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: Patrycja »

Proponuję, małą sondę: Czy jesteśmy tolerancyjni? Proszę o krótkie odpowiedzi TAK , NIE LUB NIE WIEM. Materiał ten wykorzystam jako część mojej pracy dyplomowej. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Czy jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: Jacek-P »

Sonda dostępna jest pod adresem:
http://www.ostrodaonline.pl/sonda/index.php?poll_id=8

Pozdrawiam
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
sykstus

Re: Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: sykstus »

ja jestem
x-laski

Re: Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: x-laski »

wiadomo, ze wiekszosc nie jest tolerancyjna
NIE
"Pi"

Tolerancja za wolność!

Post autor: "Pi" »

Taka jest właśnie prawda o Polakach ale czy to nie jest zjawisko powszechne , światowe?
Matrix jest tak kosmiczny, jak wspomnienia np: Jerzego Urbana czy jakiegoś innego gościa. Większość społeczeństw na ziemi broni się przed biedą i paranojami związanymi pobytem innych rąk do pracy. Polacy po latach wolności rynku zrozumieli, że fabryka może być nawet Francuska, grunt aby była w niej praca.
ciekawy

Re: Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: ciekawy »

Brutalna fala
Zorganizowane grupy przestępcze podzieliły między siebie jednostki Wojska Polskiego. Mimo rozbicia i aresztowania szefów gangu Marka Medweska (Oczko) grupa ta nadal działa i wprowadziła swoich ludzi do jednostek wojskowych, przede wszystkich w województwach zachodniopomorskim i lubuskim. Narkotyki były specjalnością gangu Oczka i tak jest nadal. Potwierdzeniem obecności ludzi z tej grupy w wojsku może być niedawna akcja żandarmerii i policji w Kołobrzegu. W tym samych czasie żandarmeria wojskowa likwidowała grupę rozprowadzającą narkotyki w kołobrzeskiej jednostce, a policja rozbijała współpracującą z nią siatkę działającą w mieście. Podobne skoordynowane akcje przeprowadzono niedawno w Żaganiu i Ostródzie. Specjalnością gangsterów ulokowanych w podwarszawskich jednostkach jest kradzież i wynoszenie broni z jednostek. Podobnie dzieje się w jednostkach usytuowanych w pobliżu naszej wschodniej granicy, m.in. w Lublinie i Dęblinie.
Przestępstwa wojskowej starej fali wydają się dziecinne przy wyczynach nowej fali. Osoby nie podporządkowujące się przestępczej hierarchii są traktowane tak samo jak nielojalni gangsterzy: są bite, torturowane, gwałcone, zastraszane są ich rodziny, a przede wszystkim są zmuszane do popełniania przestępstw. Żołnierze podporządkowujący się nowej fali mogą liczyć na niewielkie stałe pensje bądź działki narkotyków, są też oczywiście chronieni przed przełożonymi służbistami. - Wydawałoby się, że nic prostszego, jak wyjść na przepustkę i zgłosić się na przykład na policję, opowiadając o przestępczych praktykach w jednostkach. Niestety, o takiej wizycie dowiaduje się żandarmeria wojskowa, od której przestępcy kupują informacje. Ktoś, kto zdecyduje się więc na taki krok, praktycznie wydaje na siebie wyrok - opowiada starszy szeregowy Piotr K., służący w Warszawie. Piotr K. nie chciał rozprowadzać narkotyków na mieście, więc ostrzeżono go, że pierwszą karą będzie zgwałcenie jego dziewczyny. Gdyby to nie pomogło, grożono podpaleniem sklepu należącego do jego ojca. Piotr K., tak jak tysiące innych żołnierzy, zgodził się na współpracę.
TOLERANCYJNA

Re: Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: TOLERANCYJNA »

JESTEM I TO JAK NAJBARDZIEJ !!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
pewien ekolog
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Miasto nad Rzeką i Jeziorem Ostródą zwane

Re: Czt jesteśmy tolerancyjni?

Post autor: pewien ekolog »

...kobieto czy wiesz co mówisz?...nikt nie jest tolerancyjny...każdy ma jakąś osobę, urząd, kraj, którego nie toleruje...a tolerancja to nie tylko usmiechanie sie do ludzi i mówienie im jacy to oni sa biedni...mam pytanie: ile osób ciebie nie toleruje i dlaczego?...odpowiedz sobie szczerze...
...obywatelu dołóż starań!!!
...My ci też dołożymy...
Zablokowany