Klip promujący miasto na youtubie!

banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Klip promujący miasto na youtubie!

Post autor: banitez »

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Widziałem, daję 11 punktów na 10 możliwych :) Gratuluje pomysłodawcom, czyli zapewne - jak znam życie - Arturowi Munje, Piotrowi Kolajowi i jeszcze kilku osobom. Oby tak dalej panowie!
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

napewno lepszy niż klip Iławy ale szkoda że ciągle się powtarza jezioro, pasaż, kościoły


można też było wpaść na plaże na kajkusie, pokazać jak grają w siate, zajść na basen, kręgielnie pokazać że takie coś mamy, park - fontanna
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Klip "Ostróda" zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ostródzie.
http://www.ostroda.pl
Realizacja: Yach Paszkiewicz
Muzyka: Piotr Kolaj
Wykonawca: Positive feat. Habakuk & Bakshish, voc. Mercedes

Fajne nawet z "paskuda Oatróda".
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

toledo pisze:Klip "Ostróda" zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ostródzie.
http://www.ostroda.pl
Realizacja: Yach Paszkiewicz
Muzyka: Piotr Kolaj
Wykonawca: Positive feat. Habakuk & Bakshish, voc. Mercedes

Fajne nawet z "paskuda Oatróda".
toledo...
Wykonawca: Positive teat. Mercedes
reszta sie zgadza:)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

toledo napisał tak jak jest na youtubie :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

a wiecie coś moze o promowaniu Ostródy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ??
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

.....chodzi Ci o Tapczanów którzy robili w Emiratach czy szukasz czegos o bazarniku i ostrodzkim bebnie ????
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

no chodzi o Bazarnika i beben.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

kaczor pisze:napewno lepszy niż klip Iławy ale szkoda że ciągle się powtarza jezioro, pasaż, kościoły
można też było wpaść na plaże na kajkusie, pokazać jak grają w siate, zajść na basen, kręgielnie pokazać że takie coś mamy, park - fontanna
Filmik nędzny, nie oszukujmy się, ale muza wymiata.
To dziwne, bo fanem reggae nigdy nie byłem. :lol:
14 razy pokazane jest molo ( liczyłem ), trochę ujęć ze ścisłego centrum miasta, no i obowiązkowo goście festiwalowi ;-) ( promołszyn..promołszyn :P )
Kaczor ma racje, zabrakło sztandarowej plaży na Kajkowie (przypakowani siatkarze lub ratownicy + zgrabne dupy w bikini i lśniące od olejku krągłości ), wypasionej fontanny... Basen i kręgielnia ? No , w sumie tez mógłby być, ale najbardziej brakuje chyba ... śluzy, kotłującej sie wody i dziadka w kapitańskiej czapce, który kręci korbą :) . Na upartego można było wrzucić tez pochylnie , bo chyba z tego słynie nasz region i miasto :lol:
Generalnie troche "przytaniony" produkt , a czemu to nie rozumiem, bo zdaje się, żę był robiony za unijną kasę? :P Trzeba doić frajerstwo z Brukseli !
Spox, moge sie założyć, że krawaciarzom i Ślązakom i tak sie spodoba ;-)
Wystarczy , że zobaczą żaglówkę na jeziorze.
Czytałem komentarze na youtube , to wiem :faja:
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

ryba pisze: Filmik nędzny, nie oszukujmy się, ale muza wymiata.
To dziwne, bo fanem reggae nigdy nie byłem. :lol:
14 razy pokazane jest molo ( liczyłem ), trochę ujęć ze ścisłego centrum miasta, no i obowiązkowo goście festiwalowi ;-) ( promołszyn..promołszyn :P )
Kaczor ma racje, zabrakło sztandarowej plaży na Kajkowie (przypakowani siatkarze lub ratownicy + zgrabne dupy w bikini i lśniące od olejku krągłości ), wypasionej fontanny... Basen i kręgielnia ? No , w sumie tez mógłby być, ale najbardziej brakuje chyba ... śluzy, kotłującej sie wody i dziadka w kapitańskiej czapce, który kręci korbą :) . Na upartego można było wrzucić tez pochylnie , bo chyba z tego słynie nasz region i miasto :lol:
Generalnie troche "przytaniony" produkt , a czemu to nie rozumiem, bo zdaje się, żę był robiony za unijną kasę? :P Trzeba doić frajerstwo z Brukseli !
Spox, moge sie założyć, że krawaciarzom i Ślązakom i tak sie spodoba ;-)
Wystarczy , że zobaczą żaglówkę na jeziorze.
Czytałem komentarze na youtube , to wiem :faja:
... "zabrakło sztandarowej plaży na Kajkowie" hmm... jesli Ty uważsz ją za sztandarową to pozostawiam to bez komentarza, jak również przypakowanych siatkarzy i ratowników jakoś nigdy ich tam nie widziałam :))

... "dziadka w kapitńskiej czapce, który kręci korbą" no cóż szczególnie ta kapitańska czapka mnie rozbawiła. :lol:

... "Wystarczy, że zobaczą żaglówkę na jeziorze." Jesli chodzi o tę żaglówkę to w jakiś bardzo zachęcający sposób nie została tu pokazana do tego stopnia aby mogła przyciągnąć turyste własnie pod tym kątem.

Generalnie filmik mi się podoba na 10 daje 8 ponieważ brakuje rzeczywiście paru rzeczy chociażby tej plaży w Kajkowie, czy np. ujęć z "Dni Morza" w końcu ta impreza przyciąga najwiekszą rzeszę ludzi no i tej "wypasionej" Fontanny.

Ale to oczywiście moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgodzić.
Według mnie film jest bardziej promujący festiwal reggae odbywający się w Ostródzie niż samą Ostródę.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

ostrodzianka pisze:
... "zabrakło sztandarowej plaży na Kajkowie" hmm... jesli Ty uważsz ją za sztandarową to pozostawiam to bez komentarza, jak również przypakowanych siatkarzy i ratowników jakoś nigdy ich tam nie widziałam :))
Bez urazy, ale zgrabnych panienek w bikini też jak na lekarstwo... 8)
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Nie da sie edytować tych cholernych postów :?
ostrodzianka pisze:.
Według mnie film jest bardziej promujący festiwal reggae odbywający się w Ostródzie niż samą Ostródę.
Sugerujesz, że za publiczne pieniądze ktoś lansuje własny biznesik?
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z konsekwencji jakie mogą Cię spotkać za takie insynuacje?
Internet tylko z pozoru zapewnia Ci anonimowość.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Bez przesady. Ostrodzianka takie ma odczucie i ma prawo je wyrazić. Rzeczywiście reggae dominuje. Ale czemu nie ma dominować? Są różne szkoły popularyzacji jakiegoś podmiotu (tu: miasta). Spsób bezpośredni, niejako opisowy, starający się pokazać jak najwięcej.]; i drugi - ws tylu jest tu tak ciekawe zdarzenie, a skoro potrafia tu cos takiego zrobić, to może warto do tej mieściny zajrzeć.

Może Reggae festiwalik jest już wystarczająco popularny, by promować nasz gród?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

filmik oceniam na 3punkty na 12 możliwych !!!!
promuje miasto tylko przez 3letnie miesiące w roku !!
to nie miasto nad morzem śródziemnym , po obejrzeniu tego filmiku przez potencjalnych turystów mogą oni zderzyć się z brutalną rzeczywistością ( żeglarze - brak mariny z prawdziwego zdarzenia)
jak ktoś tu napisał to klip promujący rege w Ostródzie

wiele miast promuje się poprzez pokazywanie uzbrojonych działek pod budowe zakładów pracy ,może pora zmienić nastawienie włodarzy miasta z miasta "turystycznego" na przemysłowe
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Oj Ryba, Ryba chyba troche wyolbrzymiasz.
Napisałam że film mi się podoba.
I niezaleznie od tego w jakim klimacie jest zrobiony to przyznasz, że Ostróda jest ładnym miastem co zresztą zostało na filmie pokazane.
I nawet cieszę się z tego, że Ostróda zaczęła być kojarzona z reggae festiwalem a nie z disco polo.
A osoby, które zrobiły ten filmik napewno włożyły w to dużo pracy i zaangażowania i to się chwali. Niepotrzebnie szukasz dziury w całym.

A teraz zmienie troche. To hasełko pochodzi z onetu:
"Forum - miejsce przeznaczone do prowadzenia pisemnej wymiany myśli w internecie, zbudowane w oparciu o serwer WWW i serię stron zapisanych w języku HTML z wykorzystaniem elementów języków skryptowych."

A tu niestety wystarczy coś napisać i odrazu trzeba odpierać ataki, dlatego jest to mój ostatni post na tym forum. Trochę żałuję ale nie ma to sensu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

ostrodzianka pisze: A tu niestety wystarczy coś napisać i odrazu trzeba odpierać ataki, dlatego jest to mój ostatni post na tym forum. Trochę żałuję ale nie ma to sensu.

Pozdrawiam
Przestań sie mazać i nie bądź melodramatyczna.
To był żart.
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re:

Post autor: banitez »

ostrodzianka pisze: (...) Według mnie film jest bardziej promujący festiwal reggae odbywający się w Ostródzie niż samą Ostródę.
Przecież współorganizatorem festiwalu jest UM, to go sobie promują. Przynajmniej jakaś sensowna i spójna koncepcja promocji się klaruje.
Co do klipu - jest nudnawy, ale za to muza faktycznie jest ok.
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

ostrodzianka pisze:

A teraz zmienie troche. To hasełko pochodzi z onetu:
"Forum - miejsce przeznaczone do prowadzenia pisemnej wymiany myśli w internecie, zbudowane w oparciu o serwer WWW i serię stron zapisanych w języku HTML z wykorzystaniem elementów języków skryptowych."

A tu niestety wystarczy coś napisać i odrazu trzeba odpierać ataki, dlatego jest to mój ostatni post na tym forum. Trochę żałuję ale nie ma to sensu.

Pozdrawiam
masz całkowita rację...tym postem również kończę swoją aktywność na forum...
aaa, dzięki za uznanie, mi też podoba sie ten numer:)
pozdrawiam
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Post autor: sen »

Pozostaje faktem, że gdyby nie muzyka, to klip byłby kaszaniasty, a przynajmniej sztampowy. Pewnie, że trudno pokazać coś, co różni dziesiątki wiosek i miasteczek nad jeziorami, zajrzeć w zakątki różne latem, zimą, wiosną i jesienią... Ale faktem jest też, że odbiorcami takich klipów są "warsiawiacy", a im za wiele nie trzeba, bo w rodzinnym Grójcu w charakterze zbiornika wodnego mają pewnie tylko kałużę po deszczu :P
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Klip promujący miasto na youtubie!

Post autor: dr Jamajczyk »

:boje: Atut turystycznej Ostródy a ty "snie" masz do tego jakies pytania???Jak masz problem z tym molem to wyprowadz sie do Lubawy tam nie ma takich problemów.....a co klipu- spodkalem sie z opiniami ludzi którzy nie nigdy w Ostródzie i mieszkaja w Anglii choc sa z róznych miejsc Polski -we wszystkich opinch wniosek jest jeden " TAM to mozna spedzic urlop-super"P.S. Jestem dumny ze to w Ostródzie jest Festiwal Rege....i nie hcodzi mi o 10000% wzrost sprzedazy wszystkiego co mozna kupic w sklepie czy barze ale o to ze dzis Ostróda ma nowe swiatlo....i to w kolorach muzyki REGE :)
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Klip promujący miasto na youtubie!

Post autor: dr Jamajczyk »

...na filmie molo jest 16 razy - senna maro :bije:
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

Re: Klip promujący miasto na youtubie!

Post autor: sen »

Słuchajcie no, drze Jamajczyk, czytajcie ze zrozumieniem. Zauważyłem, że angielski klimat nie bardzo służy umysłom ostródziaków, zapewne za dużo flegmy w powietrzu :lol: Wszak podkreśliłem, że regowata muzyka robi całe dobro temu filmikowi. Chodzi o to, że klip "saute" jest sztampowy i nie pokazuje tego czegoś klimatycznego, co Ostróda naprawdę posiada, bo niezależnie od g....nej władzy, to jest super miejsce na ziemi :) .
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Re: Klip promujący miasto na youtubie!

Post autor: dr Jamajczyk »

....ciesze sie z tego....
Dziekuje Ci Jah
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

Re:

Post autor: banitez »

piter pisze:
ostrodzianka pisze:

A teraz zmienie troche. To hasełko pochodzi z onetu:
"Forum - miejsce przeznaczone do prowadzenia pisemnej wymiany myśli w internecie, zbudowane w oparciu o serwer WWW i serię stron zapisanych w języku HTML z wykorzystaniem elementów języków skryptowych."

A tu niestety wystarczy coś napisać i odrazu trzeba odpierać ataki, dlatego jest to mój ostatni post na tym forum. Trochę żałuję ale nie ma to sensu.

Pozdrawiam
masz całkowita rację...tym postem również kończę swoją aktywność na forum...
aaa, dzięki za uznanie, mi też podoba sie ten numer:)
pozdrawiam
Szkoda..., ale rozumiem Was. Od jakiegoś czasu na tym forum szerzy się "trolling"!
Zachowanie trolla - Troll rozpoczyna dyskusję przede wszystkim po to, aby wywołać zamieszanie, wyładować w niej swoje negatywne emocje, oraz aby poczuć się ważnym i zauważonym (u trolli cechą charakterystyczną jest konfabulowanie dotyczące własnej pozycji społecznej, zawodu, wykształcenia, doświadczeń życiowych etc.). Rzadziej spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki.
Troll zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, zaś merytoryczna zawartość dyskusji ma dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll "sycił" się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa. (...)
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
Zablokowany