ruszyła strona projektu

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

ruszyła strona projektu

Post autor: Jacek-P »

Pod adresem http://www.ostrodaonline.pl/mwb dostępna jest strona projektu "Mazurska Wieża Babel" w ramach którego powstało forum Dialog - Tolerancja - Zrozumienie.
Zapraszam
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Jummol

Re: ruszyła strona projektu

Post autor: Jummol »

Stronka niczego sobie, mnie się podoba.
Anonymous

Re: ruszyła strona projektu

Post autor: Anonymous »

"Wierza Babel" ma dlamnie znaczenie nie co inne niż w istocie zbudowanie forum dialogu !Raczej była to forma pokazania Bogu jacy ludzie są przebiegli i skończyło sie tym , że kazdy mówi w innym jezyku !!!Formalnie dialog tak !!!!!!!
Anonymous

Re: ruszyła strona projektu

Post autor: Anonymous »

Wieża Babel to nazwa projektu. Masz rację, powinna się kojarzyć z tym, z czym się kojarzy Tobie.
Miała zbliżyć ludzi do Boga - budowali ją bo chcieli dosięgnąć nieba. Stało się inaczej - Bóg pomieszał im języki i nikt nie mógł się porozumieć. Dlatego dokończenie budowy było niemożliwe.
Myślę, że to dobra nazwa. Mocno symboliczna. Mazurska Wieża Babel - żyjemy obok, a mówimy innymi językami: zobacz, ile mamy różnych przekonań, które nas różnią, poglądów, zahamowań w stosunku do innych. Uważasz, że ludzie nie zachowują się wciąż tak, jakby byli na tej wieży? Ja myślę, że dokładnie tak samo. A śmieszniejsze jest to, że rozumiemy brzmienie, a nie potrafimy pojąć sensu. Dlatego druga część projektu nazywa się własnie dialog - tolerancja - zrozumienie. To daje do myślenia. Tak ja to widzę.
>
> "Wierza Babel" ma dlamnie znaczenie nie co inne niż w istocie
> zbudowanie forum dialogu !Raczej była to forma pokazania Bogu
> jacy ludzie są przebiegli i skończyło sie tym , że kazdy mówi
> w innym jezyku !!!Formalnie dialog tak !!!!!!!
Anonymous

Re: ruszyła strona projektu

Post autor: Anonymous »

Dziękuje za zrozumienie jestem sercem za porozumieniem.
Zablokowany