Ani słowa o polityce czyli historia straconej kasy

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Rozmaitości Ostródzkie
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2007-12-03, 17:08:02

Ani słowa o polityce czyli historia straconej kasy

Post autor: Rozmaitości Ostródzkie »

Autor tekstu: Włodzimierz Godlewski
W starej anegdocie psychiatra bada pacjenta. Na kartce rysuje koło. - Z czym to się panu kojarzy? – pyta. – Z seksem – odpowiada badany. Psychiatra rysuje trójkąt. – A to? – Też z seksem – pada odpowiedź. Lekarz rysuje kwadrat. – To też jest seks – konsekwentnie twierdzi pacjent. – Wie pan co? Moim zdaniem ma pan obsesję seksualną – diagnozuje lekarz. – Co? Ja mam obsesję? - krzyczy pensjonariusz Tworek. – To ja niby mam obsesję? A kto mi to wszystko narysował? Muszę się Państwu przyznać, że po wydaniu trzech numerów Rozmaitości Ostródzkich czuję się zupełnie jak psychiatra z powyższej anegdoty. Cokolwiek byśmy w naszej gazecie nie napisali, czegokolwiek nie powiedzieli, część z naszych czytelników – głównie tych, wypowiadających się na forach internetowych – wie swoje i zdania nie zmieni: TO JEST GAZETA POLITYCZNA!!....

Serdecznie zapraszamy do całości artykułu, który znajduje się pod adresem:
http://www.oberlandia.pl/index.php?opti ... Itemid=208

Prosimy o komentarze, najciekawsze opublikujemy.
Redakcja Rozmaitości
http://www.oberlandia.pl
Ostatnio zmieniony 2007-12-04, 15:08:35 przez Rozmaitości Ostródzkie, łącznie zmieniany 2 razy.
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

no nareszcie ktos zajął sie tym tematem - ciekawe, ciekawe ta informacja o straconych pieniążkach - straconych to złe słowo - bo Bank naliczył karne odsetki - z jednej strony zwrot dotacji z banku a z drugiej karne odsetki naliczone od 2005 roku - jest na tym forum od kilku tygodni. Toż to jest granda w biały dzień!!! Inaczej tego nie potrafię nazwać
Patrzcie Państwo na kogo głosowaliście w wyborach na burmistrza w zeszłym roku

Powinien Pan się ze wstydu zrzec tej funkcji publicznej
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

heheee a macie na to dowody?? bo jesli to prawda to ktoś tu powinien beknąć
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

ale jedna uwaga jak ktoś nie wie o co chodzi to po przeczytaniu wstępu nie zajrzy do linku - bo co to za wstep o jakimś seksie i polityce???

trzeba pojechać konkretem a nie pitu pitu chlastu chlastu - od razu między oczy - dużymi literami MIASTO MUSIAŁO ZWRÓCIĆ DOTACJĘ LUB ZAPŁACILISMY ODSETKI KARNE

stąd tak mało komentarzy pod ta ważną dla mieszkańców informacją
Hucuł
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2007-12-02, 23:12:10

Bez przesady Japa

Post autor: Hucuł »

Japa to jest wstęp do artykułu, co mają dawać wycinki ze środka?? Miasto straciło dotację i musiało zapłacić odsetki, o tym i wielu innych sprawach piszą rozmaitości ostródzkie w wyżej podanym linku. Ludzie nie są idiotami zrozumieją o co chodzi. pitu pitu chlastu chlastu i tak dalej.
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Re: Historia straconej kasy

Post autor: wyborca »

Rozmaitości Ostródzkie pisze:– Co? Ja mam obsesję? -
Najwyraźniej tak panie autorze. Temat już tyle razy przedstawiany zarówno na forum jak i na sesjach rady miasta.
Zastanawia mnie jakie to jeszcze wątpliwości w tej sprawie będzie miała radna Dakowska. Najwyraźniej nie docierają do niej wyjaśnienia prawne, które w tej sprawie otrzymała z różnych źródeł.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jeżeli wszystko jest cacy, to dobrze. Wystarczyło za te 100 złotych polskich, które burmistrz buli co tydzień dla GO i podaje informacje o imprezach, podać literalnie, że miasto nic nie straciło, że wszystko zgodnie z parwem (tu paragrafy) i po raz pierwszy pieniążki podatników poszłyby na cel społecvzny.

Ale tak sie nie stało. No to teraz można sie domniemywać, że cacy nie jest, a może nawet jest szkaradnie. I te wszystkie krytykanty rację mają?

No panie burmistrzu poinformuj ogół wyborców jak się rzeczy mają. Z publicznych pieniędzy władza ma się rozliczyć, więc rozlicz się Pan.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Przepraszam, zero się wymknęło: za te 1000 (słownie tysiąć) złotych....
kot_alik
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2007-12-03, 20:19:58
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OST

Post autor: kot_alik »

Widzę, że sprawa zrobiła się głośna (po tym artykule???). Obejrzałem relacje z sesji RM i ten temat wzbudzał wiele kontrowersji. Oj dostało się panu viceDąbrowskiemu. A swoją drogą to skandal!! Jak można być tak nieodpowiedzialnym i przez własną głupotę tracić taki szmal!!!
martini
początkujący
początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 2007-09-30, 16:08:44

Post autor: martini »

CZY KTOŚ ZNA MOŻE e-mail do CBA może NIK ?
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

jeszcze za tą winde przy UM pogli by się wziąść .
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

prawda.........

Post autor: Tytus Andronikus »

...winda jak mówia zródla jest przystosowana do worzenia ziemniaków dla Burmistrza i Wójta co do niepelnosprawnych to jest w tym przypadku kilka wad np: brak antyposlizgowej podlogi co pozwoli z czasem na tanczenie przez bywalców windy brek-densa.....
Zablokowany