Procesy byłej prezes szpitala

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Procesy byłej prezes szpitala

Post autor: toledo »

Zakończył sie pierwszy z procesów wytoczonych przez czołową menadżer gospodarczą ostródzkiej lewicy, aktualnie członkini Rady Nadzorczej PWiK, z racji byłego prezesowania w szpitalu.

Sąd Okręgowy w Elblągu odrzucil jej powództwo w sprawie nielegalności uchwał Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy PZOZ S.A. dotyczących odwołania byłych członków Rady Nadzorczej i powołania nowej Rady Nadzorczej. W ten sposób Sąd potwierdził legalność podjetych decyzji, w tym odwołania jej z funkcji prezesa.

Teraz żada odszkodowania za zwolnienie. Krążą słuchy, że chodzi o pół miliona złotych.
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Jedną kompromitację zaliczyła i czuję, że będzie następna.

Dzięki bogu sądy mamy jeszcze niezawisłe
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A może pani prezes tak od serca będzie chciała przeznaczyć ewentualne odszkodowanie na wsparcie finansowe ostródzkiego szpitala.Myślę ,że o to pani prezes chodzi.Tyle zatroskania wykazała przecież pani Mirka, jeśli idzie o szpital.Może nawet pobory z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej PWiK przekaże na nasz szpital.Przecież PZOZ S.A. to największa miłość pani M.B.Myślę,że tak będzie.POzdrawiam panią serdecznie życzę POwodzenia.POlska tego pani prezes nie zaPOmni.Pani jest taka soLiDarna z ludzmi.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

ja czytałam ten artykuł - facet, redaktor od kotletów ma jakieś wewnętrzne problemy - wymyśla jakiś niezadowolonych lekarzy, pisze bzdury jak zwykle w szpitalu remontują blok operacyjny a temu to przeszkadza, to niewiarygodne jak można być takim człowiekiem
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

a co w przypadku rozerwaniea brzucha, pęknięcia śledziony? - pisze ten redaktor

no właśnie ja pamietam - śledziona już się pojawiła w publikacjach w tekście poniżej

http://ostroda.wm.pl/Nie-zatrzymywany-w ... sztu,24505

za wm.pl :

"Prokurator zarzuca Sławomirowi J., że między innymi w 2006 roku

- brał udział w pobiciu jednej osoby w wyniku czego doznała ona stłuczenia śledziony


to pewnie w trosce o tę śledzionę pan redaktor poruszył temat?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Roma pisze:ja czytałam ten artykuł - facet, redaktor od kotletów ma jakieś wewnętrzne problemy - wymyśla jakiś niezadowolonych lekarzy, pisze bzdury jak zwykle w szpitalu remontują blok operacyjny a temu to przeszkadza, to niewiarygodne jak można być takim człowiekiem
A jak można wydawać taką gazetę? Okazuje się, że można, Jeszcze kilka miesięcy temu dudnili, że blokuje się remont bloku operacyjnego, a to grozi zamknięciem szpitala. Czyżby dziś remont juz był zbyteczny? A jeżeli trzeba go zrobić, to jak to uczynić bez przerwy operacyjnej? I kto się podejmie zszywać owa przysłowiową śledzionę w kurzu remontu? Chyba tylko redaktor Kłokocki i były ordynator.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

kochani, czy wy nie widzicie o co idzie ta gra? To jest wojna o władztwo nad życiem gospodarczym miasta. To są grube miliony, a Brodiuk w tej zabawie przeszkadza. szpital, to tylko element układanki :)
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

....pojec lepiej do kina i to do Olsztyna....na Kod Dawinci...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

A poza tym, gdzie indziej można przeczytać o problemach, o których władze spółki milczą? Chyba nie na stronie powiatu. Starosta dostałby chyba zawału, gdyby tam znalazła się informacja, że jego podstawiony prezesunio coś spieprzył i ogólnie marny z niego zarządca. Dopiero teraz można powiedzieć, że Wołodymir vel Kononowicz urządził sobie w szpitalu prywatny folwark.
Mandaryn
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-07-26, 17:48:00

Post autor: Mandaryn »

Słuchajcie ten klokocki jest tu tylko pionkiem. Jest zasłoną dymną dla Pani redaktor. Kto by pozwolił na pisanie takich banialuków Panu klokockiemu na pierwszej stronie. No przecież nie on sam. On tam jest po prostu tak stłamszony i wystraszony, że po prostu musi podpisywać się swoim nazwiskiem pod tego typu opisówkami. Ten tekst prawdopodobnie został wielokrotnie sprawdzony przez wszystkich zainteresowanych decydentów, którym zależy na tworzeniu sztucznej czarnej rzeczywistości pod rządami Brodiuka. A swoją drogą ten artykuł na stronie internetowej został świetnie skomentowany przez internautów. Ludzie czytają i widzą. Oni sami w tej gazetce chyba też i już wiedzą, że przeginają. Po prostu zaczynają przegrywać tę wojenkę.
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

Mandaryn pisze:Słuchajcie ten klokocki jest tu tylko pionkiem. Jest zasłoną dymną dla Pani redaktor. Kto by pozwolił na pisanie takich banialuków Panu klokockiemu na pierwszej stronie. No przecież nie on sam. On tam jest po prostu tak stłamszony i wystraszony, że po prostu musi podpisywać się swoim nazwiskiem pod tego typu opisówkami. Ten tekst prawdopodobnie został wielokrotnie sprawdzony przez wszystkich zainteresowanych decydentów, którym zależy na tworzeniu sztucznej czarnej rzeczywistości pod rządami Brodiuka. A swoją drogą ten artykuł na stronie internetowej został świetnie skomentowany przez internautów. Ludzie czytają i widzą. Oni sami w tej gazetce chyba też i już wiedzą, że przeginają. Po prostu zaczynają przegrywać tę wojenkę.
zgadzam się w całej rozciągłości pan red. Kłok. - bojący sie pierdniecia pionek, głowna pani pierdzi na calego ale dlatego że najadła się grochowki z żołędzi i wawrzynu a co gorsza to sie jej odbije czkawką na długie lata oj tak
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Teraz to dopiero robią przekręty w szpitalu. Fałszowanie danych w dokumentach, nielegalnie wybrani prezesi i koniec końcem sprawa prowadzona przez prokuraturę. Co pan na to panie starosto? Chyba dość tych żenujących działań. Wystarczającą się pan skompromitował i czas, by zrezygnował pan z funkcji i mandatu radnego - raz na zawsze. Dla dobra mieszkańców tego powiatu.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Czy można powtarzać kłamstwa bez sensu? Można. Goebels twierdził, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się w końcu prawdą. No i ma naśladowców w Ostródzie.

Jaśko! Skoro twierdzisz, że twoje bzdety to prawda, to napisz to pod własnym nazwiskiem i zgłoś do prokuratury. Bądź propagandzistą pod własnym imieniem i nazwiskiem, a nie zwykłym tchórzem, który cały czas obrzuca g... ludzi a sam ukrywa się pod spódnicą nicka. Łyknij se wędrowniczka, może doda ci chociaż chwilowej odwagi.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

można, Toledo, można... Im już nic nie zostało, tylko szkalowanie innych. Ja tylko się dziwię, że mając tyle faktów w ręku, Starostwo do tej pory nie podało ich do publicznej wiadomości. Właśnie z tego powodu kRewy, Hrywny i jasie mogą jeszcze wciskać kit opinii publicznej. Ale to wybór Starostwa... :cry:
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A jakie to są fakty Sceptyku?Uchyl rąbka tajemnicy.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

wbrew pozorom i insynuacjom, że siedzę grubym tyłkiem na stołku w Starostwie :D, nie nazywam się Starostwo, więc nie ja będę gadał o faktach.
Ale to ogromny błąd, że tych faktów nie chcą ujawnić, tym samym biorą na siebie odpowiedzialność za gnój, który zostawiła im Bilińska.
Stajnię Augiasza Herkules wyczyścił szybko i pochwalił się bogom. Tu czyszczenie musi potrwać, ale dobrze by było, żeby społeczeństwo wiedziało, jaki gnój się wyrzuca. :)
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

sceptyk pisze:można, Toledo, można... Im już nic nie zostało, tylko szkalowanie innych. Ja tylko się dziwię, że mając tyle faktów w ręku, Starostwo do tej pory nie podało ich do publicznej wiadomości. Właśnie z tego powodu kRewy, Hrywny i jasie mogą jeszcze wciskać kit opinii publicznej. Ale to wybór Starostwa... :cry:
:-(
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

Roma pisze:
sceptyk pisze:można, Toledo, można... Im już nic nie zostało, tylko szkalowanie innych. Ja tylko się dziwię, że mając tyle faktów w ręku, Starostwo do tej pory nie podało ich do publicznej wiadomości. Właśnie z tego powodu kRewy, Hrywny i jasie mogą jeszcze wciskać kit opinii publicznej. Ale to wybór Starostwa... :cry:
:-(

a najgorsze z tego jest to że oni czują się bezkarni, plują prosto w oczy i... nic sie nie dzieje - czegoś tu nie rozumiem.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Czyli co chcesz powiedzieć ostrodzianinie? Że żadnej sprawy nie ma? Że prokurator który się wypowiada w artykule kłamie, kręci i mataczy? Opisywanie przez gazety łamiania prawa i to w instytucjach tak dużego zaufania publicznego i obracających publicznymi pieniądzmi jest pluciem komuś w twarz? Zastanów się dwa razy zanim znowu napiszesz coś równie głupiego.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

kochany, wy nie tylko plujecie, wy rzygacie, rzygacie rzygacie....
Wykańczaliście ludzi, bo jeszcze nie umieli się przed wami bronić. Tymi donosikami Kłokockiego możesz sobie tyłek podetrzeć, a im więcej warczycie, tym dla was gorzej :D
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

jaś wędrowniczek pisze:Czyli co chcesz powiedzieć ostrodzianinie? Że żadnej sprawy nie ma? Że prokurator który się wypowiada w artykule kłamie, kręci i mataczy? Opisywanie przez gazety łamiania prawa i to w instytucjach tak dużego zaufania publicznego i obracających publicznymi pieniądzmi jest pluciem komuś w twarz? Zastanów się dwa razy zanim znowu napiszesz coś równie głupiego.

a ty co zaczadział??? gdzie ja to napisałem??? jak widac z tego artykułu jest jakaś akcja ale ja nie odnosiłem się do artykułu a już tymbardziej do cytatów jakiegoś bliżej nie znanego prokuratora. Tu cały szacunek dla instytucji. Natomiast plucie w twarz to widziałem w tv ostroda na sesjach rady powiatu, gdzie jeden taki radny ma "soczystą" wymowę i jak mówi przez zaciśniete zęby to czesto pluje :-D a juz przynajmniej w kącikach ust pojawiają się białe plamki (ślina?)

a jeśli mister dziennikarz śledczy węszący tylko wokół starostwa jest taki dobry to czemu nie zainteresuje się instytucją duuuużego zaufania publicznego jakim jest Urząd Miasta chcesz przykładów: zwrot dotacji ponad 100.000 zł i zapłacenie odsetek karnych od 2005 roku, wskutek złamania umowy z bankiem - to według Ciebie nie jest złamanie prawa? A czym jest umowa cywilnoprawna między bankiem a samorządem? A zapłacenie karnych odsetek z pieniędzy publicznych przez Urząd Miejski - to według Ciebie co to jest?
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Gdyby "nasz dziennikarz śledczy" z równą gorliwością prześwietlał Urząd Miasta, to bez wielkiego wysiłku zostałby wybitnym liderem tej profesji. I to bez wielkiego wysiłku. Tematy same się podsuwają. Mógłby swoje wypociny umieszczać na stronie Urzędu Miasta jako artykuły reklamowe :D
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

słuchaj ostródzianin, czyli jak mam umowę z bankiem i nie zapłacę raty zgodnie z umową to łamię prawo? czy ma zająć się moją osobą prokurator?
Zablokowany