Żadnego ataku na stsrostę???

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

oldzio, przestań, nie obrażaj ludzi , bo to co ty pisałeś to była żenada....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Oldzio, czy to prawda,że byłeś w PRON-ie w czasie stanu wojennego? Bo skoro jesteś autorem hasła wyborczego Nosewicza, to dobrze wiedzieć, kto wkłada pojęcie solidarność w usta kandydata na posła.
Podpowiem ci rozwinięcie tego hasła,żeby brzmiało wiarygodnie:
SoLiDarny z ludźmi ... Janowicza
Tak by mi pasowało i byłoby prawdziwe :D
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Ale się lament podniósł. W Gazecie Ostródzkiej nie pochwalili starosty. Nie może być, a tyle mu wszyscy zawdzięczają... :lol:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

To nie ten temat pieseczku, poszczekaj na właściwych forach i nie odciągaj od tematu. Sam za młody byłeś by do tej szczytnej organizacji stanu wojennego należeć.

Ale kolega pewnie zasługi jakieś do szczytnego hasła budowy socjalistycznej ojczyzny wniósł. Za to go nawet nie potępiałbym, gdyby nie jego późniejsze działania.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

pomyłka, Toledo, właśnie że należał.... To Czarcio był za młody...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Taram!! Jakby ktos nie wiedział, to i w tym tygodniu nie było żadnego ataku na tarostę w Gazecie Ostródzkiej. Co więcej, o nim w ogóle się już nie mówi. A to tylko może cieszyć i to nie tylko mnie...
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Może nie w G.O ale sporo pewnie się mówiło o staroscie na wyjazdowym spotkaniu na Ukrainie.Uważam,że Boni zatracił instynkt.Sojusz z Nosem przypłaci w następnej kadencji utratą stanowiska dyrektora S.P.nr.1.A innego się w miedzyczasie nie doczłapie.Nikt już go nie lubi.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A Kierozal jak zwykle się z tego wywinie.To jest gośc ,który dla własnego interesu sprzeda każdego.Boniego też.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Pac wart pałaca, jak mówili starożytni Rzymianie :-D
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Tys prowda,jak mawiał Pyzdra.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Przez ostatnie pół roku redaktor Kłokocki z G.O. strasznie ubolewał jakie to może być nieszczęscie jeżeli nie poprawi się sytuacja bloku operacyjnego w szpitalu.I oto dziś czytam w ostródzkiej,że blok operacyjny jest remontowany.Czyli to,co spędzało sen z powiek pana redaktora,dobiega końca.I co?Zamiast pochwał pod adresem spółki za podjęcie remontu mamy artykuł pióra Kłokockiego jakie to niebezpieczeństwa czychają na mieszkańców Ostródy,gdyby coś tam ,nie wiem co, się stało i sala operacyjna na bloku jest zamknięta.Normalnie strach się bać.Do tego jeszcze ten niepokój lekarzy,oczywiscie anonimowo,bez nazwisk,no bo przecież teraz w szpitalu to jest taki zamordyzm ,że o Boże ty mój.A wiadomo,że ci niby anonimowi lekarze to tak naprawdę tylko jeden lekarz,który przestał być radnym powiatowym,ponieważ do głowy nigdy mu nie przyszło,że dyrektorem szpitala też niedługo nie będzie.A pan redaktor to jest przecież wielki wielbiciel geniuszu pana doktora,no to i bzdury jak zawsze w gazecie wypisuje.Ciekaw jestem,kiedy wygasa panu doktorowi kontrakt w szpitalu.Chyba już czas aby poszukał sobie nowego miejsca pracy.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Ciąg dalszy rozważań na tematy etyczne. Są dwa zawody najwyższego zaufania publicznego- polityk i dziennikarz. Etyka dziennikarska jest elementem wyjątkowa o ważnym, ponieważ dziennikarz w dużym stopniu wpływa na opinię publiczną.
Mając na względzie powyższe można stwierdzić,że:
- kłokocki, ze względu na standardy jakie sobą reprezentuje nie jest dziennikarzem i zaliczanie go do tego grona obraża całą brać dziennikarską.
- kłokocki, jako człowiek, prezentuje tak niski poziom etyczny, że jakakolwiek dyskusja o tym człowieku jest zwykłą stratą czasu.
- dla mnie osobiście bardzo przykra jest konstatacja, że osoba, którą kiedyś lubiłem i szanowałem, wpisuje się w ten kloaczny sposób opisywania rzeczywistości. Mówię tu o Basi Chadaj- Lamcho. Ogromne rozczarowanie :cry:
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Co do pani Basi.W Ostródzie jest tak jak i wszędzie.Tylko ryby nie biorą.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Nie do końca. Znam w Ostródzie ludzi, którzy nie brali, nie biorą i nie będą brać. :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Ja też takich znam ale są to ludzie,którzy politykę omijają wielkim łukiem.Znam też takich ,którzy są blisko polityki,i chociaż za rękę ich nie złapałem,to z dużym prawdopodobieństwem mogę przypuszczać,że brali,biorą i brać będą.Smutne to ale prawdziwe.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

ja znam takich również w naszej ostródzkiej polityce, ale to rzeczywiście rzadkie okazy :)
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Rzadkie okazy są pod ochroną.Mogą więc spać spokojnie.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

No właśnie w szpitalu trwa czystka bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych, byle tylko wywalić osoby i fachowy personel, bo może byli związani z prezes Bilińską. Nie dziwię się, że wszyscy się boją i nikt publicznie nie wypowie swojej opinii, bo miła mu pracy za całkiem przyzwoite pieniądze jak na służbę zdrowia. Ale jest sprawiedliwość. Jedna z pielęgniarek wygrała w czwartek sprawę w sądzie pracy w Ostródzie. To tylko potwierdza tezę zemsty ukraińskiego starosty Brodziuka (nie Brodiuka). mam nadzieję, że jego dni są już policzone. Ale zastanawia mnie jedna rzecz gdy czytam ten artykuł. Najpierw jakaś kobieta z funduszu mówi, że to nagła awaria, a potem że wyłaączenie bloku zostało zaplanowane. Manipulacja? Nie sądzę. To raczej prezes coś kombinuje.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

właściwie, to mogę ci, kanalio powiedzi4eć tylko - spadaj na drzewo
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Czy wiecie forumowicze, kto jest szefem w Sadzie Pracy. żona zastępcy burmistrza Ostródy. Ciekawe????
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

...wybacz ale takie nowosci to juz sa tak stare ze ludzie o tym wiedzieli 15 lat temu...i w sumie nie widze zwiazku....kobieta robi swoje i podczas orgazmu jezeli w tym wieku go jesze ma to pewnie nie mówi do Lubajniaka ty mój burmistrzu....wyluzuj i spósc wode...
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Buuu... już się boję sceptyku... jesteś żałosny jak reszta zwolenników na tym forum tego pajaca z Grunwaldzkiej. A tak w ogóle to jak mogę spadać na drzewo, z którego ty jeszcze nie zszedłeś? :-D
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Warto pewne rzeczy przypomnieć. Co do wygranego w/g jasia procesu, to jak w większości jego informacje są nie prawdziwe, ponieważ została zawarta ugoda pomiędzy spółką a pielęgniarką.
Tytusie , nie wiem co mówi kobieta do lubajniaka i w jakim języku wschodnim w jakim on został wychowany a dziś się do niego nie przyznaje chociaż ma te same korzenie co burmistrz. Nie chcę mówić o prawdziwych nazwiskach tych panów. Jak jesteś tak dociekliwy, to zainteresuj się .
euroostrodzianin
początkujący
początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 2007-08-20, 09:39:47

Post autor: euroostrodzianin »

jedno jest pewne takie pokrzykiwania panów ze Stajni Augiasza nad Drwęcą może świadczyć tylko o jednym - tylko to im zostało

ugodę - nazywają wygraną

remont bloku operacyjnego - katastrofą

a mądre i skuteczne rządy Starosty bolą ich aż się skręcają z bólu

chłopcy dostają w dupsko aż miło - sprawy w sądzie przegrywają, popisywać się na sesjach nie ma jak, bo mądrzy radni nie słuchają pieniaczy i bełkotów, a przed nami jeszcze najlepsze

i tego się biedny jasiu boisz, truchlejesz wręcz i jedyne co możesz to trzęsącymi się paluszkami postukać w kalwiaturkę a trzęsiesz się tak że strachu aż robisz falę na jeziorze Drwęckim.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

"mądre i skuteczne rządy starosty...?, a to dobre, o mało ze stołka nie spadłem. Nie rozśmieszaj mnie euromatołku, ani mnie, ani reszty społeczeństwa które potrafi mysleć i już dawno przyznało, że pomylili się głosując na obecnego starostę Wołodymira. Ale jak to mówią: przyjdzie kryska na matyska. Pozdrawiam, tylko żeby ci dupa z żalu nie pękła.
Zablokowany