Ławnicy nędznicy???

Moderator: Jacek-P

zendar

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: zendar »

Pan Bieliński w swoich wypowiedziach potwierdził że w samorządzie to on sie przebujał. Facetowi udaje się nic nie robić. Mówił o p. Dakowskiej. Przecież nie o to chodzi. Chodzi o to że on sam głosował na ławników jawnie. Osoby będące na sali zwróciły mu uwage. Jego odpowiedz była jasna - jemu wolno a pan panie s......aj. On z tego rajcowania nic nie rozumie. Radni jego zdaniem mogą nie przyjąc zdania Wojewody. On grozi Sądem NSA. A to dobre, to w jego stylu. Może ktos powie co on takiego zrobił dla miasta i jego mieszkańców.
Marcelina

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: Marcelina »

Podpisał umowę spółki PWiK Ostróda w Tyrowie
zendar

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: zendar »

o czym ta umowa spółki PWiK mówi. Co jest w niej takiego szczególnego że o niej Marcelino piszesz. Jedno jest pewne że młody dyrektor jak poszedł do PWiK to szybko sie wybudował przy tak dużej inwestycji jaka została prowadzona w tej Spółce.
OC

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: OC »

...........jak bym zarabiał 7 tyś misięcznie, to też bym się szybko wybudował.........
Nowy

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: Nowy »

a ja proponuje na ryby
Nowy

Re: nie wiem co on zrobił dla miasta

Post autor: Nowy »

pytałem znajomych co on robi dla miasta. Wszyscy mi odpowiedzieli, że robi dla siebie - pobiera wynagrodzenie.
AC

Nie wybudujesz

Post autor: AC »

za 7000 PLN miesięcznie, za 3000 musisz przeżyć, 4000 PLN przez cztery lata to za mało. Policz; działka, dokumentacja, prezenty, geodeta, nadzór budowlany, wykonawca, materiał, odbiory, ogrodzenie, uporządkowanie terenu. Na coś zbraknie.
OC

Re: Nie wybudujesz

Post autor: OC »

A co ja jestem Urząd Kontroli Skarbowej??????????????????????????????
Jestem za wprowadzeniem podatku katastralnego : podatek od własności!
Pan Dyr. zarobił więcej niż wydał, to kwestia jego sumienia i PIT-u chyba Urząd Skarbowy jeszcze działa?????????????????????????/
Marcelina

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: Marcelina »

Moja uwagaaa była ironiczna.
Nie mogę więcej na tym forum powiedzieć.
Pozdrawiam.
zendar

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: zendar »

ile pan dyrektor zarobił jest w BIP a ile wydał? nie jadł nie pił, za zarobione pieniądze wybudował sie. Policzmy kto jescze się wybudował będąc u władzy lub kupił mieszkanie.
Trybun

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: Trybun »

Zendar, daj spokój BIP.
Nie wiesz, oczym mówisz....
Chwała Ci za dobre intencje!!!
wacek

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: wacek »

BIP - to Biuletyn Informacji Publicznej dostępny dla każdego. Myślę że o to chodziło dla Zendara. Może się mylę.
wacek

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: wacek »

Gazeta napisała Wojewoda odrzucił uchwałę o wyborze ławników. Ławnicy do poprawki. Klub Porozumienie nie popisał się. Zawodowcy!!!!!!!
Rabin 34

Re: Ławnicy nędznicy???

Post autor: Rabin 34 »

Rada to 1/3 logiczni gośći, 1/3 to populiści politycy i 1/3 prywatka więc i decyzje są "piękne'.
Ozjasz

Szalom Rabin 34

Post autor: Ozjasz »

Czy jesteś z łodzkich czy tech kieleckiech, bo ja jestem z tych łodzkich z linii niemiackich zwanych Goldschmitów, z linii polskich nazywana Złotykowal. Ty Rabi 34 masz racja, one nie tylko w 1/3 uprawiaja prywata, one cała trzytrzecia uprawia prywata i co ty na to, gdzie ta logika aby tyla była tych radnych tylko sobie a nie komu. Ale żeby tylko te domy budować tu. Po co? Co to jest? Ajajajajjj,
Szalom
Estera

Ozjaszu

Post autor: Estera »

Jakie to szczęście, że Ty się odezwałeś, ja też jestem z łodzkich Goldencwejgerów.
sen

Re: Ozjaszu

Post autor: sen »

Moze odezwie sie ktory z ostrodzkich Samulonow?
marta

Re: Ławnicy łapownicy//????/

Post autor: marta »

A gdzie jest napisane , że ludzie bezrobotni to same matoły i menele.Wśród kandydatów na ławników , też są osoby wartościowe i uczciwe.To, że akurat ktoś stacił pracę nie może go przekreślać , pamiętaj nigdy nic nie wiadomo , nie życzę Ci smaku bezrobocia .To, że ktoś chce się wyrwać z bezczynności to jeszcze nie dowód na to ,że leci tylko na kasę. A może w ten sposób chce udowonić sobie i innym, że jest czegoś wart . I wcale nie znaczy ,że jak biedny to zaraz wyciągnie rękę po łapówkę.Okazuje się , że apetyt na łapówki ujawnia się głównie u tych co już się czegoś dorobili.ŻYCZĘ CI ŻYCZLIWSZEGO SPOJRZENIA NA BEZROBOTNYCH,życie przed tobą , a pisze ono przeróżne scenariusze.
Rabin 34

Odrzucono tylko jedna uchwałę dotyczącą pani Dakowskiej!

Post autor: Rabin 34 »

Cała prawda- nie pół prawdy, Kolego Wacku.
WOLNOMULARSTWO NARODOWE

Jaha wybacz, bo mówią , że czynią dobrze.

Post autor: WOLNOMULARSTWO NARODOWE »

Zweryfikujcie tych radnych AWS z poprzedni kadencji, to zobaczycie jaka Ostróda jest "piękna".
Sld niech nie myśli tylko, że jest lepsze. Już zatrudniono 7 osób z ramienia parti Sld w urzędzie Miasta i spadachroniarzy z powiatu., to jest zniejszannie chyba kosztów-własnych a nie obsługi urzędu.
Burmistrz jak widać walczy z bezrobociem.
Skuteczność widać nawet na łamach ex-"głosu ostródy" wychwala Janowicz.
To może ktoś powie jasno dlaczego już pan Janowicz nie mam zamiaru inwestować? Wyprał kasę w szpitalu , zaplacił długi a po 2 latach odebrał o 500 tyś więcej , bo przecież niec nie robi się za darmo.
Pan Janowicz sponsorował Antochowskiego,a rok temu drukował plakaty w Nidzicy dla Nosewicza i oczywiście nie ma na to dowodów jak mówi p.Nosewicz.
W tym kraju, jak za PRL bepilowanie własnej dupy ,to juz przesada w tych czasach.
STARY ZGRED BELFER

Re: Jaha wybacz, bo mówią , że czynią dobrze.

Post autor: STARY ZGRED BELFER »

Masz całkowitą rację! Od siebie dodam tylko, że pan J. na wszelki wypadek sponsorował również kampanię wyborczą b. burmistrza Wasilewskiego. Bo a nuż doktorek by wygrał wyścig o fotel burmistrza i co wtedy?
N

Post autor: N »

Sponsorowanie doktorka czy posła jemiołę z Miłomłyna to grzech smiertelny.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Czy jest ktoś, kogo p.J. nie sponsorował?
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Kasia Ławnikiem !

Post autor: jezuita »

W wyborach do sejmiku województwa otrzymała 900 głosów jednak było to za mało aby zostać radną sejmiku wojewódzctwa.Obecnie jako bezrobotna została ławnikiem. Czy jest czyjąś żoną ?- Przecież to Paną po 40-ce, widać można patrzeć inaczej !!!
Gość

Post autor: Gość »

Czy masz coś przeciwko paniom po 40-tce.?
Zablokowany