OKS Sokół Ostróda - MLKS Motor Lubawa

Nieoficjalne forum fanów klubu Sokół Ostróda

Moderator: Jacek-P

FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

OKS Sokół Ostróda - MLKS Motor Lubawa

Post autor: FC Ostróda »

xxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 2010-12-27, 21:56:11 przez FC Ostróda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaczy93
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 194
Rejestracja: 2006-12-06, 13:34:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

1:0

Post autor: kaczy93 »

Jupi! słyszałem skończyło sie 1 :0 dla nas , koega mówił że doping był duży!
...i tyle miałem do powiedzenia... :P
Sokół Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-10, 15:27:43

Post autor: Sokół Ostróda »

Taaa duzy ludzie by się ruszyli a nie siedza i skubią słonecznik :-x Na stadionie było około 350 kibiców jak by jedna piąta sie dołączyła do tej małej grupki kibicujacych to by było o wiele lepiej a tak to w 15 osób to ciezko idzie ale wazne że znowu sie udało
Awatar użytkownika
bamburek
początkujący
początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 2006-08-21, 09:08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: bamburek »

Dobre określenie "udało się"
Obrazek
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

Jak sie patrzy na młodych co siedzą i słonecznik dłubią to sie śmiać chce żaden kurwa nie może trochę dać coś od siebie dla klubu i piłkarzy w postaci głośnego dopingu tylko słonecznik sobie je na to go stać. My PRAWDZIWI kibice Sokoła robimy o wiele więcej od tych pikników ostatnio np. przygotowaliśmy sami nowe dwie flagi na które musieliśmy wydać trochę kasy. Byłoby nas więcej, wyglądałoby to o wiele lepiej. Po raz kolejny zawiodłem się na mieszkańcach Ostródy :( miasto mające ponad 30 tysięcy mieszkańców nie ma kibiców (Oprócz oczywiście nas 15 osób) Wstyd!

Pozdro dla tych co byli i nie wstydzili się przy tak licznej publiczności dopingować zespół. Niech inni to przemyślą i kiedyś sie może zdecydują na głośny doping i odezwą się na forum
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

oczywiście nie mam tu na myśli starszych osób emerytów i rencistów od nich nie oczekuje wsparcia, mówię tu o młodych osobach które mogą pokrzyczeć i przy okazji fajnie sie pobawić
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Starsi kibice Sokola zrobili juz swoje, i rowniez kibicuja nawet jezeli nie wykrzykuja wulgarnych textow, oczywiscie w oczy sie rzuca ta bardzo mala grupka mlodych kibicow , bo maja flagi, transparent trabki, spiewaja piosenki, krzycza, gwizdaja, siedza przewaznie w gornym rogu, i jest ich niestety naprawde mala garstka, gdyby bylo tam wiecej ludzi i kazdy chociaz czesciowo dopingowal tak jak ONi to napewno pilkarzom gralo by sie lepiej, mysle ze zasluguja na to nawet jak nie zawsze wygrywaja, mamy druzyne w miescie i powinnismy byc z tego dumni, kibicowac i dopingowac ich powinnismy nawet jak slabiej graja, przeciez oni to dla nas robia, nie dla siebie.
a tu takie archiwalne zdjecie kibicow sokola. To byly czasy i dopingi.
Obrazek
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

zgadzam się z tą wypowiedzią po części. Nie było żadnych wulgarnych okrzyków czy wyzwisk doping był w 100% kulturalny reszta bardzo mądrze napisana. Jeżeli nie ma osób które chcą dopingować zespół to moim zdaniem nie mają dla kogo piłkarze grać. A co do wyników to jak na razie nie są złe chłopaki grają nieźle szczególnie na własnym stadionie.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Oczywiscie nie mialam na mysli ze tym razem czy w tym sezonie te wulgarne okrzyki byly, mialy miejsce kiedys jak bylam kilka ryzy na meczu ... i ta sama grupka mlodych ludzi dopingowala ale to juz stare czasy.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

FC w przypadku ostródy powinno znaczyć Fight Club ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

To prawda że kiedyś tak było że padały wulgarne okrzyki ale tak już nie jest bo tamtych co byli kiedyś już nie przychodzą na mecze
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

nie tyle chodziło mi o okrzyki
co o akcje w stylu

gwizdek końcowy i kibice biegnący przez murawę w stronę drużyny przeciwnej z kijami ;] przestałem chodzić na mecze bo bardziej prawdopodobne było że nie wrócę do domu w jednym kawałku ;]

nie wiem jak jest teraz gdyż dawno już nie byłem
możliwe że jest inaczej jednak niesmak pozostaje ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

Na Sokole do takiego czegoś teraz nie dochodzi to na jakim ty byłeś meczu że takie coś przeżyłeś?
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Same opinie o dopingu a o samej grze nikt nie pisze. Moim zdaniem Sokół rozegrał słaby mecz i gdyby nie niefrasobliwość Motoru byłoby kiepsko. Jedna składna akcja i bramka ale tak zawsze przecież nie będzie. Mam szacunek do trenera i piłkarzy ale z taką formą daleko nie zajedziemy. Klasowa drużyna zrobiłaby sobie w sobotę trening strzelecki ale po kolei:

bramkarz: Piotr Oliwa-zdecydowanie za słabe warunki fizyczne jak na IV ligę, po prostu trochę za słaby.
obrona: sporo prostych błędów w ustawieniu. W tym meczu dobrze zagrał jedynie Paweł Oliwa a przyzwoicie R. Śnieżawski. Za to Wietek wcale nie ma zdrowia i stąd kilka prostych błędów i na lewej stronie nie bardzo się odnajduje.
pomoc: tu jest znacznie lepiej choć wyraźnie brakuje skrzydłowych. Maj z Dąbrowskim jak najbardziej, Nurek też będzie niezły ale reszta łącznie z rezerwowymi niezbyt imponująco. No może jeszcze Krogulec.
atak: takiej formacji w Ostródzie po prostu nie ma. Tragedia!!!
Reasumując z tych chłopaków rewelacji się zrobić nie da. Kilku niezłych graczy nie zrobi całej gry. Bardzo liczę na powrót Babala, Dylusia i Miłka bo jak będą w formie to zmienią oblicze drużyny. Żal mi P. Śnieżawskiego, który mógłby być czołową postacią zespołu ale to przecież niestety człowiek kontuzja :-(
Sokół Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-10, 15:27:43

Post autor: Sokół Ostróda »

Zagrali słabszy mecz i tyle ważne są 3pkt.W Braniewie tez grali nieźle mało brakowało a wywieźli byśmy chociaż remis,Szczytno roznieśli 4:1 Sokół w porównaniu z innymi ekipami nie gra aż tak źle.Babal już wrócił i był na ostatnim meczu ale na trybunach.Potrenuje jeszcze z tydzień i w sobotę z Granicą już może zagra a może nawet i w środę ze Startem wejdzie z ławki.
Miłek wróci dopiero w październiku jak narazie jedyny napastnik który jeszcze coś w miarę reprezentuje to Lewkowicz a reszta to dno.Wróci Miłek to w napadzie powinno sie wszystko poukładać.Pomoc i obronę mamy w miarę dobrą jeszcze niech wróci Baczewski i razem z Nurkiem,Babalem i Pawłem Śnieżawskim powinni coś zdziałać.
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

Łysy o grze dużo nie pisaliśmy bo o tym można porozmawiać na oficjalnym forum Sokoła- http://www.sokolostroda.fora.pl chociaż tutaj także można coś wspomnieć. Najbardziej mnie martwi forma Ostródzkich kibiców :)
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Start Działdowo 1-0 Sokół

ciekawy wynik w Iławie gdzie Jeziorak wygrywa jak narazie 2-1 z ŁKS Łomża (II liga) w centralnym PP.
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

Już wygrał tylko ze 3:1

Relacja będzie na stronie http://www.okssokol.republika.pl
FC Ostróda
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2007-06-10, 15:59:16
Gadu-Gadu: 9541476

Post autor: FC Ostróda »

FC Ostróda pisze:Już wygrał tylko ze 3:1

Relacja będzie na stronie http://www.okssokol.republika.pl
Oczywiście z meczu Sokoła
Zablokowany