TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Zdziwił mnie ostatni artykuł, "Sąd nad basenem". Nie mam nic przeciwko basenowi, choć ten z planów znacząco różni się od tego co powstaje.

Ten artykuł nie pownien się nazywac "Sąd nad basenem" tylko "Sąd nad marketem" - bo budowa marketu jest tematem zarzutów kontroli NIK, prokuratury i opinni publicznej.

Nie wiem też czemu ma służyć cytowanie wypowiedzi jakiejś blondynki? Co to znaczy smykałka do interesów? To w zasadzie czyj interes jest ważniejszy inwestora czy mieszkańców miasta?
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

mojsa pisze:(...) To w zasadzie czyj interes jest ważniejszy inwestora czy mieszkańców miasta?
Zawsze inwestora, nawet w przypadku gdy jest nim Miasto ....
ale w przypadku gdy inwestorem jest Miasto, interes inwestora jest (przynajmniej powinien być) zarazem interesem mieszkańców.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

na środu miasta basen gówna wyrasta

Post autor: dr Jamajczyk »

Jaki interes inwestora (czytaj miasta) ??? Przecież, to czysta prywatka ten basen a to, że ktoś wziął za zaniżenie ceny, to chyba "normalne" w kraju nad Drwęcą, Wisłą itd. ....zaraz wyjdzie, że „uczciwie” i „normalne” jest branie za majątek miejski do własnej kieszeni..............Co do mieszkańców, to przecież znowu ich wysadzili a teraz jeszcze będą płacić za korzystanie z basenu z pieniędzy edukacji czy lokalnych podatków... Pan Borkow.... i Wasile...,to pewnie karnety gratis na basen dostaną
P.S. Artykuł powinien mieć tytuł „ Basen pełen Gówna”. A urzędników winnych tego stanu powinni nazywać „Szambonury”. Teraz zobaczymy czy „(...)” wywaliło też w prokuraturze.
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

W tym właśne "szczegół".
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Styl gazety - albo bzdury - albo medialna cisza
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Post autor: SoundTrack »

Gitman pisze: CO TO JEST ? CHYBA MUSZE PANU WYJAŚNIĆ A W SZCZEGÓLNOŚCI CZYTELNIKOM TE TOTALNE BZDURY!!!!!
1.Nie Wsio w Pariatkie,Wsiow w Pariatkie-tylko Wsio W Pariadku
http://hard-core.pl/scena.php?id=230

a może jeszcze inaczej a może Gitman jest tak zajebistym menagerem swojego zespolu ze sam nie wie jak sie ów nazywa ?

jak wam przeszkadza GO to jej nie kupujcie nie czytajcie i wogole dajcie sobie z nia spokoj a nie wsiadacie na nia jak na lysa kobyle nie majac zadnych fundamentow do tego zeby miec waty

rownie dobrze czepiajcie sie tego ze truskawki sa czerwone a nie granatowe na jedno wyjdzie ...

zal i tylko tyle powiem ZAL
az sie odechcewa pisac na tym forum... bo z takimi ludzmi nie da sie dyskutować gdyz poniewaz bo nie macie argumentow
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

mój ty obcobrzmiący... znowu kłopoty z osobowością? :D
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Post autor: SoundTrack »

zadnych klopotow nie mam tylko czasami lubie sie posmiac z niektorych ludzi na tym smiesznym forum ;]
bo najbardziej lubie takich co lubią WYJASNIAC

Gitman pisze: CO TO JEST ? CHYBA MUSZE PANU WYJAŚNIĆ (...)
wyjaśnij nam lepiej jakim cudem z takim pomyślunkiem umiesz mówić o.O
dziwne że nie siedzisz na drzewie ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

"gdyż ponieważ bo" - przeurocze. Jakby chłopczyk pisal w jakiejś współczesnej gazecinie.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Re: TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Post autor: Roma »

SoundTrack pisze:

jak wam przeszkadza GO to jej nie kupujcie nie czytajcie i wogole dajcie sobie z nia spokoj a nie wsiadacie na nia jak na lysa kobyle nie majac zadnych fundamentow do tego zeby miec waty



zal i tylko tyle powiem ZAL
az sie odechcewa pisac na tym forum... bo z takimi ludzmi nie da sie dyskutować gdyz poniewaz bo nie macie argumentow

ale czego Ci żal? Gazeta powinna być obiektywna - jaka jest każdy widzi. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest jej nie kupować - co ja zreszta czynię - ale zawsze wpadnie mi w ręce jakis egzemplarz - a to sąsiad pokaże a to siostra zagadnie. Każda Gazeta jest opiniotwórcza - lecz do pewnego czasu, bo ludzie w Ostródzie już wiedzą, że Gazeta czesto mija się z prawdą - i to głównie boli czytelników. Kochani redaktorzy sami swoja pracą wykopujecie sobie dół z wapnem bo jak długo mozna czytać przeinaczane fakty, dopisywane zdarzenia? Jak długo sprzątanie śmieci nad jeziorem bedzie ważniejsze od istotnych spraw w tym mieście takie jak opisywane na tym forum - smród na Chrobrego, nieczynna winada, brak parkingów itd itp. Jak długo stawanie za biznesem o bardzo wątpliwej reputacji jest ważniejsze od pracy samorządów. Jak długo rozdmuchiwane będą "sukcesy" Urzędu Miasta w Ostródzie od prawdziwej pracy innych samorządów np. Miłomłyna, Grunwaldu, Gminy Ostróda, Gminy Łukta.
Jak wiem jak długo - ten czas sie poprostu Wam kończy :-D
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

prawda ze fajne ^^ mnie tez sie podoba ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Patetycznie

Post autor: przekleta »

SoundTrack, a to miła niespodzianka, widzę że jednak coś cię ubodło, aż kipisz nienawiścią pisząc że to „Śmieszne forum”, a jedyne nie śmieszne forum to te, na którym tylko ty się wypowiadasz i twoi monotematyczni koledzy, czyli na forum papierowej GO. Tylko widzisz, żyjemy w demokratycznym kraju i nie masz monopolu na jedyną i obiektywną prawdę. Tutaj mieszkańcy opisują rzeczywistość na tym forum i to my tutaj jesteśmy redaktorami, włącznie z tobą. Nikt nie zmieni treści tego co napisałeś. Możesz się swobodnie przecież wypowiadać. I nie rozumiem dlaczego zakazujesz nam wyrażać swoich krytycznych opinii. Ja uwielbiam się spierać, ale spokojnie i rzeczowo. Bo są różne punkty widzenia. Wasza gazeta, według mojej skromnej opinii, ten różny punkt widzenia co piątek tłamsi na swoich łamach, i śmiem twierdzić, że wielu to już dostrzega. Argumentów to mi się nawet nie chce wymieniać na poparcie tej tezy, wystarczy że temat ten musnęła powyżej koleżanka ROMA. Na szczęście coraz większa liczba mieszkańców ma dostęp do internetu i coraz większa liczba mieszkańców potrafi z tego korzystać i przy konfrontacji waszej gazety z informacjami podawanymi na tym forum wiele osób otwiera swoją mózgownicę i zaczyna się zastanawiać, jak to możliwe, że decydenci i właściciele GO tolerują taką dziennikarską delikatnie rzecz ujmując kompromitację :). Wy nawet sens wypowiedzi mieszkańców w waszej sondzie potraficie zmienić, a co tu mówić o poważniejszych historiach. Tu nawet nie chodzi o przemilczanie niektórych informacji, ale o ich manipulację. No już ostatnia kwestia szpitala, to był majstersztyk. Wasze słowa, które pisał (wykonywał) Pan Kłokocki opisując cały ten konflikt, przy szerokim „recytowaniu” :) Panów FWP, a z drugiej strony popełnianiu własnej interpretacji słów Starosty, „toż” to wirtuozeria była :). Niby dwie strony konfliktu się wypowiedziały, a jednak nie do końca. Chciało by się rzec „prawie dwie strony”, ale jak wiemy prawie robi wielką różnicę :). A już jak Pan Karp wyłuskał olbrzymią ilość nieprawidłowości za czasów zmienionej rady i Pani prezes no to cisza. Plum, jak kamień w wodę. Nie ma tematu szpitala. Pozamiatane i cacy.
SoundTrack, kwestia krytyki GO, to jest taki bębenek, ten bębenek z każdym waszym numerem bije coraz głośniej, a ostatecznym efektem tego zwiększającego się poziomu krytyki ze strony lokalnych mieszkańców będzie prawdopodobnie dotarcie tego niepokojącego „dudnienia” do uszu osób, którzy są właścicielami Gazety Olsztyńskiej. Ja mam ogromną nadzieję, że ten głos dotrze do ich uszu i że cokolwiek oni z tym zrobią to będzie to na rzecz i w interesie lokalnej społeczności. Kiedyś tak będzie, że ta gazeta będzie stała po stronie wszystkich mieszkańców Ostródy, to patetyczne, ale ja w to wierzę :).
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Re: TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Post autor: ostrodzianka »

Roma pisze: Jak długo rozdmuchiwane będą "sukcesy" Urzędu Miasta w Ostródzie od prawdziwej pracy innych samorządów np. Miłomłyna, Grunwaldu, Gminy Ostróda, Gminy Łukta.
Jak wiem jak długo - ten czas sie poprostu Wam kończy :-D
Przyznam, że nie bardzo chciałam cytować akurat Twoją wypowiedź bo atak na mnie pewny z Twojej strony zresztą jak kiedyś.
Ale czym tak bardzo zasłynęła gmina Ostróda lub Miłomłyn, skoro piszesz o prawdziwej pracy samorządów. Ja nie twierdzę, że te samorządy się nie strarają, zapewne bardzo ale cóż takiego osiągnęły.
Łukta i owszem, w Grunwaldzie nie wiem co się dzieje więc w tym temacie głosu nie zabieram, ale co w pozostałych. Podaj jakieś przykłady bo ja nie wiedzę istotnych zmian.
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

Roma napisał (a) "Jak długo rozdmuchiwane będą "sukcesy" Urzędu Miasta w Ostródzie od prawdziwej pracy innych samorządów np. Miłomłyna, Grunwaldu, Gminy Ostróda, Gminy Łukta".
Nie wiem jakie są sukcesy władzy Urzędu Miasta Ostróda, ale podobno, wójt gminy Grunwald ma sprawę karną za oszustwa przy budowie wodociągu. Tak słyszałem. Może się mylę. A sukcesy władzy miejskiej ostródzkiej - no piekny Olo i czarujący Czaruś. Mało?
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

nie wiem ale może nie zauważyliście jest REGE FESTIWAL i szkoda czasu na głupoty
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

jestes nieco monotematyczny. 8)
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Sukcesy

Post autor: przekleta »

Ostródzianka raczysz żartować. Dzisiaj jedynym kryterium sukcesu danego samorządu, to jest ilość środków finansowych pozyskanych ponad ten poziom, który sam może wygenerować. Sukces to nie gry i zabawy, ale konkretne inwestycje, a za to trzeba płacić. Czyli mówimy o środkach z UE, i innych krajowych instytucji. To jest miara sukcesu, poziom pozyskanych funduszy zewnętrznych do budżetów samorządowych, a nie igrzyska dla ludu. Takie igrzyska to nie jest sukces. Sukcesem były by przynajmniej obietnice Nosewicza, że potraktuje sprawę torów przecinających Ostródę poważnie, a co on proponuje razem we współpracy ze starostwem i GDDKiA?? Jakieś irracjonalne rozwiązanie i wywalenie milionów w błoto, czyli jakieś bzdetne rondo wokół dwóch przejazdów. Porównajmy poziom pozyskanych środków w Gminie Łukta, Grunwald w Gminie Ostróda, Iławie, Morągu i w Mieście Ostróda. Miasto Ostróda ze środków z UE ma na koncie okrąglutkie 0. Jeśli jest inaczej to proszę mi wskazać takie sprawozdanie z wykonania budżetu miasta za ostatnie 4 lata gdzie są ujęte środki z UE. Na tym forum wielokrotnie rzucałam to wyzwanie dla śmiałków. Do tej pory nikt nie podjął rękawicy. Proszę bardzo czekam. Czyli według tego kryterium Sukcesami to mogą się pochwalić wszystkie inne jednostki samorządowe dookoła, ale na pewno nie miasto. Gdyby tak w ciągu ostatnich 4 lat miasto pozyskało na inwestycje 20% to byśmy mieli np. sprawę torów rozwiązaną. A więc reasumując Miasto Ostróda 0 sukcesów, inne lokalne jednostki samorządowe mnóstwo sukcesów. :)
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

ostrodzianka pisze:[Ale czym tak bardzo zasłynęła gmina Ostróda lub Miłomłyn, skoro piszesz o prawdziwej pracy samorządów. Ja nie twierdzę, że te samorządy się nie strarają, zapewne bardzo ale cóż takiego osiągnęły.
Łukta i owszem, w Grunwaldzie nie wiem co się dzieje więc w tym temacie głosu nie zabieram, ale co w pozostałych. Podaj jakieś przykłady bo ja nie wiedzę istotnych zmian.
Gmina Grunwald może np. pochwalić się największa liczbą turystów - w ciągu tylko bitwy grunwaldzkiej było tam 100.000 ludzi - mało? pokaż mi inną gminę która ma tylu turystów - wszystkie imprezy miejskie razem wziete łącznie z reggae nie dorównają tej liczbie

Gmina Ostróda - trzeba byc całkowitym ignorantem aby nie dostrzec ile środków unijnych pozyskała ta gmina i to własnie w gminie Ostróda są (np. Morliny) i powstały w ostatnim czasie inwestycje - chociażby Hotel SPA dr Eris

Gmina Miłomłyn - to właśnie ten samorząd przygotował najwięcej wniosków do "programu przykanałowego" rozwoju gmin leżących przy Kanale Elbląskim - 17 wniosków (dla przypomnienia Ostróda tylko dwa!!)

i naprawdę prosze porównaj sobie ilości mieszkanców w tych gminach z ilością mieszkanców Ostródy a co sie z tym wiąże z mozliwościami:

Miasto Ostróda - około 35.000
Gmina Ostróda - 15.000 mieszkańców
Miasto i Gmina Miłomłyn - około 5.000
Grunwald - 6 tys. mieszkańców

tak naprawdę gdyby nie Munje to Ostróda nie miałaby sie czym pochwalić.
I jeśli juz komuś dziekowac to własnie nie jakims tam brzuchatym wladzom tylko Arturowi.

Czym byłaby dziś Ostróda gdyby nie Munje? To ten facet powinien być burmistrzem - tylko dwie sprawy zmienić styl. Bez urazy Panie Arturze ale uważam że wygląd zarośniętego chipisa nie przystoi urzędnikowi

Ostródzianko ja wiem dalczego Wy tego nie piszecie - bo sukcesy innych smorządów bija na głowę "sukcesy" Ostródy i zapewne kładłoby się cieniem na tym co robi a właściwie czego nie robi Ostróda. No bo jakżeby to miałobyć, że napiszecie że w Grunwaldzie jest więcej turystów niż w Ostródzie? Ile lat musieliśmy czekac aby uzbierał się półmilionowy pasażer żeglugi. Tymczasem Grunwald taka liczbe łyknął w kilka sezonów.

I Droga Ostródzianko zerknij czasem na stronę Miłomłyna i jakie środki pozyskuje - bedziesz na bieżąco co robi te małe miasteczko - małe, bo kilkanaście razy mniejsze niż Ostróda.

A zainteresowaliście się kiedyś ile turystów przyjeżdża na Górę Dylewską?
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

Panie Kłokocki pozwolę sobie zacytować cały tekst z wm.pl

Sądzą się dalej

Wtorkowa rozprawa przeciwko staroście ostródzkiemu Włodzimierzowi Brodiukowi oskarżonemu o publiczne pomówienie przez byłych członków rady nadzorczej Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej S.A. nie przyniosła rozstrzygnięcia. Sąd po wysłuchaniu wyjaśnień obu stron zdecydował o powołaniu dodatkowych świadków i wyznaczył termin kolejnej rozprawy na 4 października. Do procesu doszło po tym, jak odwołani członkowie rady złożyli w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przez starostę przestępstwa. Brodiuk zarzucił im bowiem działanie na szkodę społeczności powiatu oraz spółki.
kuraś
:o

Z tego co widać nie znasz pan Prawa Prasowego:
po pierwsze niedopuszczalne jest podawanie danych personalnych przeciwko którym toczy sie postepowanie sądowe. Jak już tak bardzo chcesz pan pisać to Włodzimierz B. - a tak jak to pan podajesz to wygląda to na przestępstwo prasowe, tak samo jak podawanie informacji, że "Brodiuk zarzucił im bowiem działanie na szkodę społeczności powiatu oraz spółki" a sprawdziłeś pan czy rzeczywiście tak było????
Po drugie: A poza tym to dwie informacje o tym samym wydarzeniu w ciągu trzech dni to czemu mają służyć?? - informacji czy dokuczeniu komuś?? - żałosne :twisted:
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

Myślę kolego 'ostródzianin" że się mylisz. Podawanie nazwiska jest niedopuszczalne w sprawach karnych, gdy jeszcze oskarżony jest tylko podejrzanym. Tu natomiast jest chyba sprawa cywilna - i nie ma oskarżonych ale są pozywający i pozwany. Jeżeli się mylę niech nie mnie i innych uświadomi jakiś prawnik.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

sprawiedliwy pisze:Myślę kolego 'ostródzianin" że się mylisz.
nawet na pewno :P :P

GO ma swojego prawnika który decyduje o takich sprawach gdy są jakieś wątpliwości ;] jeżeli było by to niedopuszczalne to cały nakład byłby cofnięty ze sprzedaży bo łamanie prawa prasowego nie może nastąpić ;]

więc jeżeli masz ochotę na dopierdalanie to znajdź sobie POWÓD bo teraz to szukasz dziury w całym :-) (jakiś kompleksik ?)

aha :P i jeszcze sąd ustala czy dane personalne mogą być ujawnione ;]
jeżeli na rozprawie sędzia mówi z imienia i nazwiska to znaczy że tak ;]
jeżeli mówi tylko imię i pierwszą literę nazwiska to znaczy że dane nie mogą być ujawnione ;]

wszystko jasne czy jeszcze chcesz sie do czegoś przypieprzyć ?
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
sprawiedliwy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 199
Rejestracja: 2007-05-27, 09:55:11

Post autor: sprawiedliwy »

A tak k... po ludzku. Sound Track to co chciałeś powiedzieć. Jestem po małym piwie - i ni cholery nie wiem o co Tobie chodzi. JAŚNIEJ I PROŚCIEJ. Jam człowiek prosty.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

jest rozprawa

sąd mówi z nazwiska - można upubliczniać dane

sąd przedstawia osobę z imienia i pierwszej litery nazwiska - nie można upubliczniać danych

jeżeli drzwi przed dziennikarzami zostaną zamknięte to rozprawa nie może zostać upubliczniona

coś mi się wydaje że to piwo nie było małe i nie było jedno xD
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

sobota urodziny kota

Post autor: Tytus Andronikus »

...dobrze powiem tez cos prawdziwego...
G.O. czyli G.O. jest dobra w przypadkach londowania w lesie w przyopadku potrzeby fizjologicznej...to jest parawda....
pozdrawiam Rewolucjonistów
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

SoundTrack pisze:
sprawiedliwy pisze:Myślę kolego 'ostródzianin" że się mylisz.
nawet na pewno :P :P

GO ma swojego prawnika który decyduje o takich sprawach gdy są jakieś wątpliwości ;] jeżeli było by to niedopuszczalne to cały nakład byłby cofnięty ze sprzedaży bo łamanie prawa prasowego nie może nastąpić ;]

więc jeżeli masz ochotę na dopierdalanie to znajdź sobie POWÓD bo teraz to szukasz dziury w całym :-) (jakiś kompleksik ?)

aha :P i jeszcze sąd ustala czy dane personalne mogą być ujawnione ;]
jeżeli na rozprawie sędzia mówi z imienia i nazwiska to znaczy że tak ;]
jeżeli mówi tylko imię i pierwszą literę nazwiska to znaczy że dane nie mogą być ujawnione ;]

wszystko jasne czy jeszcze chcesz sie do czegoś przypieprzyć ?

tym postem przyznajesz się, że nie znasz prawa prasowego:

Art. 13. Ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe.

1. Nie wolno wypowiadać w prasie opinii co do rozstrzygnięcia w postępowaniu sądowym przed wydaniem orzeczenia w I instancji.
2. Nie wolno publikować w prasie danych osobowych i wizerunku osób, przeciwko którym toczy się postępowanie przygotowawcze lub sądowe, jak również danych osobowych i wizerunku świadków, pokrzywdzonych i poszkodowanych, chyba że osoby te wyrażą na to zgodę.


Z tego co napisał Kłokocki wynika, że starosta oskarżył kogoś z rady nadzorczej cytuję 'Brodiuk zarzucił im bowiem działanie na szkodę społeczności powiatu oraz spółki" - a czym według Ciebie jest to sformułowanie. To Sąd ustali czy Brodiuk kogoś oskarżył czy też może nie. Ty jako dziennikarz nie masz prawa dodawać nic od siebie i nie masz prawa publikować danych osobowych. Z tego co wiem rozprawa toczy się przy zamkniętych drzwiach - sąd nie wpuszcza publiczności na rozprawę a dziennikarz Kłokocki dwa razy odbił się od dzrwi wyproszony przez sąd.

Ja się nie dopieprzam - ja tylko przedstawiam fakty - jak poczyna sobie dziennikarz Kłokocki.

I dlatego Kłokocki musi liczyć się z tym, że za takie pisanie może sam stanąć przed sądem.
Coś słabych macie w tej gazecie prawników i jeszcze jedno - red. Kłokocki wkłada w usta Starosty słowa których ten nigdy nie powiedział bo Starosta Brodiuk nigdy nie mówił o podwójnej księgowości a tak właśnie napisał red. Mariusz Kłokocki.

I co kolego, kto ma się teraz bać???
Zablokowany