Działania naprawcze nowej rady nadzorczej

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

ponoć takiś grzeczny ostródzianinie :o nie widać.
Mafia w ostródzie była i jej resztki jeszcze są. Brodiuk może już nic nie robić,ale jego zasługi w rozwaleniu tego układu są niepodważalne i za to należy mu się uznanie a twoja opinia tego nie zmieni.
To ,że GO to szmatławiec, mówi całe miasto i tego też twoja opinia nie zmieni.
To jest wolny kraj i możesz pleść bzdury ale licz się z tym,że sporo ludzi będzie cię sprowadzać do pionu.
Od PO się odczep, bo (...) jak do tej pory przylepia się do czerwonych plastusiów a jak widzę, bardzo ich lubisz :P :twisted:
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Trochę kultury sceptyku. Robisz właśnie Platformie opinię.

To czemu całe miasto kupuje GO? Bo mogli by sobie poczytać...inną gazetę. Jest w czym wybierać.
Nie podoba się GO? Złóż skargę do naczelnego.

Zrobiła się moda na PO. A Wy wszyscy ją w ślepo popieracie.
Sceptyku, kogo Ty popierasz...

Niech rządzi Tusk, Rokita, Zdrojewski...
A Ostródą Brodiuk.

Bardzo miło rozmawia się z ludzmi PO.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

ostródzianin pisze:Toledo, opluwasz GO. Wiem co o tej gazecie tu już było pisane.
Kupujesz tą gazetę?
Dlaczego padła gazeta Boguckiego? Trzeba było ją kupować i dokopać GO.

Nie mieszkamy we Włoszech.
Kolesiostwo PO, to jest normalność?
Kolego, ja doskonale trzymam się faktów.

Normalność co to jest dla powiatu?
Kolejne zmarnowane lata? Tym razem przez Platformę.

Ja szanuję rozmówców i życzę im jak najlepiej. Mimo różnicy poglądów.
To być może mój błąd. Ale taki jestem.
Cieszę się, że szanujesz. to w ramach szacunku przestań wpisywać w moje posty swoje myśli.

GO istnieje tylko ze względu na to, że jest dodatkiem do Olsztyńskiej. Inaczej podzieliła by los innych prób uruchomienia lokalnej prasy bez wystarczającego kapitału.
GO jest gazetą związaną ze sponsorami (w tym urząd miejski) i ich interesy reprezentuje. To fakt, ktory wcześniej czy później zmusi do zauinteresowania nie tyle redaktora naczelnego, który jest tylko pracownikiem, ale właścicieli.

Nie wciskaj mi tego PO, bo ja akurat mam nieco inny pogląd, co czytając moje posty w innych tematach każdy średnio inteligentny by pojął.

O mafijnych powiązańiach juz pisałem i na razie na tym poprzestanę. Po prostu są, co każdy mieszkaniec może dostrzec bez sięgania kulis.

Póki co Ostródą rządzi formalnie Nosewicz, a faktycznie O.D. z zapleczem.

Rzeczywiście wolałbym Brodiuka. Chociaż sam w tej stajni Augiasza niewiele by zdziałał. Jestem jednak optymistą i wiem, że po następnych wyborach znajdą sie ludzie, którzy to uczynią. I - mam nadzieję - jak piszę w jednym z wierszyków "będzie ich wielu".
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Toledo, kupujesz GO?
Która gazeta w miastach powiatowych, w wojew. nie jest dodatkiem do Olsztyńskiej?
Które z tych miast nie sponsoruje swojej gazety?
Mafijne powiązania. A ja pytam gdzie są konkrety i dowody?
Kiedy można spodziewać się zniszczenia tych układów?
Jak każdy mieszkaniec może dostrzec układy mafijne?

Nie wciskam Ci PO. Może więc PiS.
Co zrobił dobrego dla Ostródy i powiatu Brodiuk?
Tylko konkrety proszę.

Co do mojej inteligencji. Nie będe pisał jakie mam IQ. Uważam, że nie wypada. Ale zapewniam, że jest ono znacznie wyższe od przeciętnej średniej.
U Ciebie jest podobnie. Myślę, że jesteś człowiekiem mądrym.
Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Na początek. Nie kwestionowałem Twej inteligencji. Wskazałem tylko, że łatwo odczytać z moich postów, że do PO mi daleko. Do PiS zresztą to odległość astronomiczna. Pewnie najbliżej do lewicy, ale nie do Janika i jego kompanii. Na pewno też nie do grupy Wawrzyński, Dąbrowski (zresztą latawiec, bo przeciez był i w PRONie i Unii Wolności, a potem chwycił żagiel SLD), Nosewicz i reszta. z lewicą mają to tylko wspólnego, że pod jej szyldem występują i psują jej wizerunek.

Co do GO i dodatków to nie potwierdzaj mojej wypowiedzi w tonie wątpiącej różnicy, bo to poniżej chyba twojej inteligencji. Nie sponosorują natomiast tam, gdzie działanie władz jest transparentne, czyli tam gdzie nie boją się ujawniania kulis władzy.

Po raz ostatni - bo tu też udajesz naiwnego, żądając dowodów - mafijne powiązania są najtrudniej do udowodnienia z racji wspólnego interesu aż trzech środowisk: władzy, biznesu i zawodowego przekrętu. Ale powiązania te są dostrzegane na poziomie dziwnych decyzji. Tych zaś nawet nie będę wymieniał. Po pierwsze sądzę, że znasz je lepiej ode mnie, a jeżeli nie to poczytaj sobie wypowiedzi chociażby na tym portalu.

Jeżeli żądasz konkrtetów to proszę o rewanż.
Przez dziewięc miesięcy można donosić ciążę, ale efekty administrowania osiągana się w czasie znacznie dłuższym. Mimo to Brodiuk i jego wsparcie mają na swym koncie kilka sukcesów.
1. największy to usunięcie szpitalnej kliki i wybranie (tego dowiedziałem sie dzisiaj) w drodze konkursu nowego Zarządu spółki szpitalnej z prezesem spoza kręgu ostródzkich powiązań. Chociaż GO i towarzysze radni Wawrzyński i Fijas nadawali jak się dało, że wsadzi tam swoich kolesiów.
2. zachowanie dotychczasowych kadr, bez tradycyjnej dla naszej politykierki wymiany "ich" urzędników na "swoich".
3. wprowadzanie zasady transparentności działań i chociaż to początki to sądzę, że nie ugnie się przed naciskami swoich współtowarzyszy.
4. przykładem konsekwencji i transparentności jest wybór w drodze otwartego konkursu dyrektora szkoły zawodowej. GO i SLD znowu grzmiały o partyjnych układach i kupowaniui przez Brodiuka poparcia PiS. Kandydat z tej partii okazał sie po prostu mierny, więc przegrał.

O tylu dokonaniach wiem. I myślę, że będzie ich więcej. A w drodze rewanżu. Napisz mi - TYLKO KONKRETNIE - CZEGO PRZEZ SZEŚĆ LAT DOKONAŁA EKIPA NOSEWICZA I DĄBROWSKIEGO W oSTRÓDZIE
i czego przez osiem prawie lat ekipa SLD w powiecie.

pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

sorry - nie sześć tylko niespełna pięc lat.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

ostródzianin pisze:Toledo, kupujesz GO?
Która gazeta w miastach powiatowych, w wojew. nie jest dodatkiem do Olsztyńskiej?
Mało się orientujesz ostródzianin - w Iławie są niezalezne tytuły - Nowy Kurier Iławski i Echo Iławy - nie mające nic wspólnego z Gazetą Olsztyńską. i zmień nick bo mi psujesz opinię swoimi głupimi wypowiedziami
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

:nonono: alez ostrodzianinie... czy to nie Ty dolaczyles do forum dopiero 11sierpnia? Wiec jak mozwesz nakazywac komus kto dolaczyl 19 lipca zeby zmienil nicka bo..... Jezeli Sam umyslnie zalozyles takiego nicka to albo pisz na nim, albo raczej sam go zmien i nikt nikomu nic nie psuje, bo my potrafimy odroznic pisownie nickow.....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

ostrodzianinie
Nie chodziło mi o pozostałe gazety, tylko te z Edytora(Olsztyńskiej).
Są one sponsorowane przez urzędy. Bo gazety te są deficytowe.
Co do moich głupich wypowiedzi. Tego nie komentuję.

Toledo, bardzo cieszy mnie, że blisko ci do lewicy. Pewnie wiesz po moich postach, że mi także.
Rzeczywiście ekipa SLD w mieście i powiecie nie zrobiła tak naprawdę nic.
Konkrety dobrze znasz. Ale przyznasz, że miasto zmienia się na lepsze.
Zbyt wolno, ale jednak.

Sukcesy starosty które wypisałes to żadne sukcesy. Takich rzeczy mógłby dokonać każdy na jego miejscu, uwierz.

Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Cieszę się, że przyznajesz: dodatki gazety olsztyńskiej są masowo, za zgodą wydawcy, korumpowane. Bo tak dosłownie należy tłumaczyć fakt sponsorowania z publicznych pieniędzy prywatnych karier aktualnych burmistrzów i starostów. Starosta ostródzki w ten układ nie wszedł.

Dziś rozwój miast odbywa się albo przy aktywnym wsparciu władzy, albo bez. Ostróda jest niestety w tej drugiej sytuacji i dlatego rozwija się wolniej. Co gorzej aktywność władzy jest dyktowana przez interes kilku biznesmenów, co prowadzi do zaniku konkurencji, tym samym zmierza ku obrazowi miast południowych Włoch.

Lewicowośc nie znaczy popierania czerwonego sztandaru, a zaprzeczaniu dokonaniom ludzi spod innych barw. Jeżeli ich działania zmierzają do rzeczywistego wdrażania demoktratycznychh zasad.

Dlatego też nie mam bielma na oczach co do rzeczywistych a nie propagandowych działań grupy Nosewicza i Dąbrowskiego. Dlatego też popieram (dopóki realizuje mój punkt widzenia) starostę.

Jeżeli zgadzasz się, że dotychcvzasowe ekipy SLD w powiecie (w mieście zresztą też) niczego nie dokonały, to nie rozumiem dlaczego nie uznajesz oczywistych zmian dokonywanych przez obecną ekipę powiatowej władzy.

Jasne. To mógłby zrobić każdy, dodajmy: kto by chciał, miał determinację i był w miarę odważny. To dlaczego nikt tego przez tyle lat nie dokonał?

Z punktu widzenia każdego mieszkańca są to działania warte wsparcia.

Pozdrawiam
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Jeżeli zgadzasz się, że dotychcvzasowe ekipy SLD w powiecie (w mieście zresztą też) niczego nie dokonały, to nie rozumiem dlaczego nie uznajesz oczywistych zmian dokonywanych przez obecną ekipę powiatowej władzy.

Jasne. To mógłby zrobić każdy, dodajmy: kto by chciał, miał determinację i był w miarę odważny. To dlaczego nikt tego przez tyle lat nie dokonał?

Nie ufam staroście i tyle. Jeżeli wyprowadzi powiat na prostą i zrobi coś dobrego dla powiatu, jestem gotów go popierać. Na razie mogę tylko wierzyć, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Nikt tego nie dokonał bo byli to ludzie z "układu". Zgadza się?

Sponsorowanie nie oznacza od razu korumpowania. Tak myślę.
Może jestem w błedzie.

Pozdrawiam[/quote]
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

ostródzianin pisze:ostrodzianinie
Nie chodziło mi o pozostałe gazety, tylko te z Edytora(Olsztyńskiej).
Są one sponsorowane przez urzędy. Bo gazety te są deficytowe.
Gazety sa sponsorowane przez Urzędy? Czy to znaczy, że Urząd daje łaskawie kasę podatników a Gazeta wkłada mordę w kubeł i pary nie puszcza na nic nie robienie włodarzy? A jak samorząd kasy nie da to wtedy hajda smarujemy bzdurami po tym samorzadzie i karmimi pierdołami czytelników typu "brzydki starosta, brzydki? Czy tobie ostródzianinie w główce sie niepoprzewracało? G... mnie obchodzi czy GO jest deficytowa - nie oznacza to że miasto musi ja utrzymywać.

Szanowni Państwo Radni Miejscy - dleczego pozwalacie na to żeby Urząd Miasta utrzymywał Gazetę Ostródzką? proponuje na najbliższej Radzie Miasta zapytac buemistrza dlaczego wydaje pieniądze podatników na utrzymywanie gazety???? Bo ten informator miejski to można o kant tyłka rozbić - takie informacje powinny być podawane przez Gazetę bez łaski!!!!!!!

Anetchen - młoda słuchaj, mam nick jakim mam, to co mam go zmienić bo ostródzianin ma podobny - wkurza mnie tylko jak ktoś pisze celowo bzdury aby oczernić inne osoby- spójrz na wypowiedzi ostródzianina - bije z nich cynizm i celowe akcje w jedna stronę nie poprate żadnymi faktami tylko chęcia dokopania - choć on twierdzi że nie :-D naprawdę nie trudno zgadnąc kto się kryje z tym nickiem - tym bardziej że podobne były już w użytku - nie jest on zbyt oryginalny
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie ufasz - Twoje prawo, ale fakty trzeba zauważać.

Nieróbstwo nie wynikało z układu, tylko nieumiejętności i braku potrzeby, czyli interesu.

Sponsorować można imprezę, zespół taneczny lub sportowy ale nie podmiot gospodarczy, do tego element czwartej władzy, który ma wpisaną rolę kontroli tej pierwszej władzy. To jest czystej wody korupcja.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

ostródzianin pisze:
Nie ufam staroście i tyle.
[/quote]


Wiesz co ostródzianin ja mogę nieufać osobie, która od kilku lat rządzi Ostródą - a takim jest burmistrz, który dobrał sobie ekipę CW i OD i czeka jak prywatni przedsiębiorcy w imię własnego interesu budują w tym mieście - a on chwali sie tym jakby to Urząd Miasta tego dokonał. Przykład z basenem - to jest jakaś paranoja, że burmistrz chwali firmę prywaciaża, tak jakby to była firma miejscka - przez co wielu ostródzian do tej pory sadzi, że baasen jest miejski.

Ja z kolei ufam staroście, ze rozwali te własnie dziwne układy polityczno-biznesowe, ktróre śmierdzą jak ten smród na ul. Chrobrego. i Ty ostródzianinie sie tego najzwyczajniej boisz. I masz rację bój się bo prawo jest jedno, dla każdego...
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

ostrodzianin pisze:
Anetchen - młoda słuchaj, mam nick jakim mam, to co mam go zmienić bo ostródzianin ma podobny
Widzisz, przeciez ja nie mowie ze masz zmienic nicka:) ... to raczej Ty w swoim poscie kazesz komus go zmieniac,
a czytam dokladnie, nawet bardzo dokladnie co piszecie, i tez mam swoje spostrzezenia, ale szanuje wypowiedzi innych nawet jak mi sie one nie podobaja.

Ps. milo mi ze jeszcze ktos do mnie "mloda" mowi.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ależ jesteś młoda. To widać w Twoich postach. Można rzec: to widać słychać i czuć. I taką będziesz długo jeszcze, bo dusze masz młodą i serce.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

:)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
ostródzianin
początkujący
początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2007-07-19, 16:28:45
Gadu-Gadu: 11320600
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: ostródzianin »

Po raz kolejny nazywa się moje posty bzdurami.
Być może to bzdury.

Postanowiłem nie wypowiadać się już więcej na tym forum.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego. :)
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

ostródzianin pisze:Po raz kolejny nazywa się moje posty bzdurami.
Być może to bzdury.

Postanowiłem nie wypowiadać się już więcej na tym forum.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego. :)
Ja tez mam inne zdanie na pewne sprawy niz Ty i wielu inych uzytkownikow..... Moja rada: nie daj sie prowokowac;> a swoje zdanie dalej pisz..... bez odmiennych zdan dyskusje bylyby nieciekawe....


jak tak dalej bedzie to kto zostanie na tym forum ? ;>
ostródzianin pisze:Postanowiłem nie wypowiadać się już więcej na tym forum.
Tez tak kiedys pisalam.....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Post autor: ostrodzianin »

ostródzianin pisze:Po raz kolejny nazywa się moje posty bzdurami.
Być może to bzdury.

Postanowiłem nie wypowiadać się już więcej na tym forum.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego. :)


polecam forum gazety olsztyńskiej
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Do Ostródzianina
Język na tym forum jest, mimo pewnych wyskoków, w miarę kulturalny. Nie przejmuh sie ostrzejszymi sformułowaniami. Jak zauważyłeś część forumowiczów na różne zaczepki po prostu nie reaguje. A dyskutować warto. Podzielam pogląd na ten temat Anetchen.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

ostródzianin pisze:Po raz kolejny nazywa się moje posty bzdurami.
Być może to bzdury.

Postanowiłem nie wypowiadać się już więcej na tym forum.
Wyyyluzuj!!!!!!!!!!!!!!

Malo to razy mi napisano ze moje posty sa bzdurne i jakos dalej jestem i sieję zarazę na forum!!!!!!!! :lol:
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

"Niezależne forum"

Post autor: przekleta »

"Niezależne" forum Gazety Olsztyńskiej, ojej Ostródzianin, ale jesteś żałosny. Tam są takie same dyskusje o problemach ostródzkich jak na łamach GO, czyli w wielu wypadkach delikatnie rzecz biorąc odbiegające od zdarzeń rzeczywistych, nie odnoszące się do bieżących potrzeb mieszkańców i ich interesów. Także chłopcze roztropcze mi tu dobrze, a po za tym chyba bym się bała wyrażać swoje opinie na tym forum, bo przecież jest jak by nie było kontrolowane przez GO, a więc wydaje mi się, że łatwiej by było identyfikować forumowiczów, przez redaktorów, dlatego nie ma tam żadnych negatywnych informacji piętnujących gazetę ostródzką, bo nikt taki głupi nie jest i tam się nie loguje z zamiarem pisania prawdy o tej gazecie. Redaktorzy mają macki w całym biznesie ostródzkim, a ja pracować ciągle jeszcze chcę. Chociaż tutaj ryzyko też jest, dlatego uważam na słowa, ale prawdopodobnie kiedyś i tak trzeba będzie stanąć twarzą w twarz z tym zakłamaniem (nie moim oczywiście :) ) i wyjść z ukrycia, a ja chciała bym ten moment sama sobie wybrać. Dzisiaj jeszcze jestem na to za malutka. To co dzisiaj robię to jest dopiero praca u podstaw. Chytre przekonywanie jak największej ilości osób do swoich argumentów, lub naprowadzanie ich tak jak by to oni Amerykę odkryli. I dzięki temu takich mrówek jest coraz więcej. A ja właśnie, uważam, że kluczem do rozwalenia tego „chorego” układu w mieście jest „chora” struktura zarządcza w gazecie. Jeśli ta struktura padnie, a co za tym idzie się zmieni, to padnie też ostatni bastion „choroby” w mieście wspierany przez GO. Jaki bastion każdy dobrze wie :). Jeśli odpowiednie osoby w mieście kiedyś odważą się w końcu na otwartą konfrontację, to mam nadzieję, że siła argumentów i zaplecze organizacyjne, logistyczne i ludzkie pozwoli na przecięcie tych wszystkich działań, które dzisiaj dumnie nazywają się „obiektywnym dziennikarstwem” w naszym mieście. Wszyscy decydenci w mieście, którym zależy, wiedzą że tak jest, ale na dzień dzisiejszy są jeszcze za ciency żeby móc się wybić z tego kręgu milczenia i strachu. Siła argumentów jest słabsza od siły propagandy.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

oj naiwna, naiwna, naiwna... :)
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

popieram koleżankę przeklętą - dziennikarze Gazety Ostródzkiej to nie święte krowy, jeśli do ich pracy jest tak wiele zastrzeżeń - zobaczcie ile tematów negatywnych opisywanych jest na tym forum związanym z maistem - ani jeden nie jest poruszany przez tych "obiektywnych" - więc jesli tak wiele mają za pazurami to ktoś wreszcie zrobi z tym porządek. Założysz się scepytku?
Zablokowany