Burmistrz BIS

Moderator: Jacek-P

Monika Krajewska

Burmistrz BIS

Post autor: Monika Krajewska »

Obserwując działania Burmistrza Miasta odnoszę wrażenie, że to nie on rządzi miastem tylko ten drugi- Burmistrz Bis. To jakoś chyba nie fair, bo ja specjalnie nie oddałam głosu na BAB, WAS, KAŁ, SKO, BRO itd tylko głosowałam na NOS. A tymczasem mam DĄB. To wreszcie która marka jest lepsza. Lub innaczej, kto i pod jaką marką występuje.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Skuteczność rządzemia na pierwszym miejscu!

Post autor: jezuita »

Nie jesteś pierwsza w teoriach, co do "Nos" zamiast "Dąb". Prawda jest nadal jedna to właśnie dzięki "Dąb" pan "Nos" jest tam gdzie jest. Oczywiście jest to naturalny i bardzo pospolity kontrakt polityczny ale mimo wszystko patrząc na to od strony SLD lepiej taki niż żaden. Ocena pracy nastąpi przez wyborców za 3 lata. Z drugiej strony jeżeli skuteczność pracy jest transformowana przez "Dąb" na rzecz pana "Nos" to w czy problem przecież każdy zatrudnia swoje siły i nie będę tu przytaczał przykładów o panu "Bab" czy "Was". Jak na razie praca pana "Dąb" jest postrzegana z zewnątrz jako plus: dziennikarze z Europy i wiele innych działań promujących miasto.
Jeżeli chodzi o skuteczność wcześniejszą to pan "Was" podciągną sobie do domu telewizję kablową i nawet z nią nie płaci, bo w mieście Ostróda nie ma telewizji kablowej do domków jednorodzinnych. To różnica w podejściu do pracy pana burmistrza. Oczywiście pan „Was” nie jest jedynym "uczciwym" politykiem tamtej kadencji.
Anonymous

Skuteczność rządzemia na pierwszym miejscu!

Post autor: Anonymous »

...pan "was" /nie można tego pisać z dużej litery/ uczciwością nie grzeszy...tak jest, tak było i tak będzie, bo kto w komunie się wychował nauczył się kombinowania, a on to kombinować potrafi...a poza tym to tak chamskiego człeka ja jeszcze nigdy nie widziałem...
Monia

Re: Burmistrz BIS

Post autor: Monia »

Sorry, ale nie o Panu "was" jest ten temat. Jemu i tak dość długo poświęcano czasu. Coś mi się wydaje, że Panowie nos i dąb grają podobnymi kartami. W UeMie w dość krótkim czasie zatrudniono kilku kolesi. Tadeusz Kościuszko miał podobny etat. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
To są podobne zagrywki jak sprzed paru lat. Miała być jazda nowym busem z toaletą i video a tymczasem znów podstawili starego autosana. W dodatku na karbid.
Kto ?

Monika nie oglądaj dobranocek!

Post autor: Kto ? »

Widzę, że ty Monika masz lekiego doła? Nie inaczej niż zawsze, władza jest władzą ale Ty widzę stałaś się ofiarą spisku bajarzy co mówiuą fantastyczne historie. Praktycznie będzie jak ma być i nie inaczej. Za dużo oglądasz dobranocek!
Monia

Re: Burmistrz BIS

Post autor: Monia »

Sądząc z Twojej pisowni "Ktosiu?" dobranocki są bliższe Tobie. Nikt i nic nie zabroni mi oceniać marnej sceny politycznej tego miasta. To jest prawo każdego obywatela, obywatelki. To w końcu z naszych podatków płacone są pensje samorządowców. I nie chodzi tu o "lekiego doła".
KTO

Re: Burmistrz BIS

Post autor: KTO »

Widzę, że Ty nie kumasz życia. Ja nie mówie, że sex to tirówki na E-7. Znam życie i to co myślisz jest Twoją wolnością. Oceniasz świat polityczny widząc jedynie własną dupę a realizujesz to patrząc przez czubek własnego nosa. Masz stracha, że może się okazać, iż kolejna kadencja będzie należała do SLD.
To nie jest leki dół,cytuje:....."To w końcu z naszych podatków płacone są pensje samorządowców. I nie chodzi tu o "lekiego doła"....". Wniosek jest jeden, świat się kręci bez Ciebie i ja też mówie o wolności słowa.To jest przejaw choroby na władzę Monisiu .
Anonymous

Re: Burmistrz BIS

Post autor: Anonymous »

Ten belkot przypomina mi wypowiedzi naszego starego znajomego z forum.
>>Masz stracha, że może się okazać, iż kolejna kadencja będzie należała do SLD
O to sie nie ma co bac. To ostatnia kadencja SLD i cale szczeście. Jak to sie mowi: Zmieniaja sie tylko nazwiska, a styl pracy pozostaje (niestety malo profesjonalny)
Tobie "KTOsiu" zalecam prace nad soba. Masz straszny problem ze skladaniem logicznych wypowiedzi, trudno cie zrozumiec.
Monia

Re: Burmistrz BIS

Post autor: Monia »

Nie zamierzam prowadzić dyskusji z ludźmi o niskiej kulturze.
Monia

Re: Burmistrz BIS

Post autor: Monia »

Dziękuję Panu Adamowi za wsparcie w wymianie zdań z tajemniczym chamem.
Anonymous

Uwarunkowania- ludzie !!!

Post autor: Anonymous »

Matrix tak samo jak "beton zazdrosny jest o wszystko co żywe". Podobnie jest z nie którymi ludźmi. Nie jedno krotne ludzie myślą, że mogą zmienić i (nawet zmieniają), lecz to wszystko jest zmianą poniekąd kontrolowaną.
W starostwie Ostródzkim pewna grupa nie zadowolonych, coś próbowała zrobić.
Narodzie Polski jest demokracja i jeżeli powiedziało się "Pec" to szlaban i kropka. Tak jest również w sprawie "Dąb". W świecie samorządu istnieją i istnieć będą figury niemożliwe. Tak samo w Ostródzkim samorządzie. Tak jest wszędzie. Ogólnie to przykre kiedy 4 osoby na 38 tyś miasto potrafią i korzystają z forum na ostrodaonline.pl. Jak myślę, to wina pogody?
Monia

Re: Uwarunkowania- ludzie !!!

Post autor: Monia »

Nie, Panie Kwiaikowki, to nie wina pogody. Często myślę, że ludzie w tym mieście, nie odzywają sie publicznie, zastygają w pewnych pozach - bo jest im tak wygodnie. Może też poprostu się boją. "Jak tak można pisać zże o panu burmistrzu (nieważne lewym czy prawym). Tymczasem grupka ludzi "trzymających władzę" jawnie kpi sobie z obietnic wyborczych - obiecując elektoratowi baseny, pracę i inne bajery. Praca owszem jest, ale dla znajomych i kolegów z klucza.
Anonymous

Słupy miejskie ???

Post autor: Anonymous »

Wiele by mówić o rzeczywistości politycznej miasta tak samo jest z życiem kulturalnym naszego grodu ale jedno jest pewne, to co tu jest to nasza sprawa i nasze możliwoiści realizacji. Źle się dzieje, że instytucja powołana do działań kulturalnych nie jest tak naprawdę władna i chętna do działań w tej materii. Faktycznie o działań w sferze kultury powstaje naturalny element - oferta skierowana do turysty i jednocześnie do mieszkańca Ostródy. Praca Centrum Kultury i Sportu nie jedno krotne stawia nam wiele do życzenie. Obecnie większość prestiżowych owych imprez robi dokładnie Biuro Promocji Miasta Ostróda i proszę nie mylić z promocja urzędu. Myślę, że w zamku nastąpią zmiany i jak myślę w dobrym kierunku, bo gorzej już nie może być.
W Ostródzie jest 26 słupów do wieszania plakatów. Od pewnego czasu dzierżawca słupów, płaci lub (zostaje umorzona) nie musi płacić opłaty za korzystanie z nich. W tym chorym przypadku miasto aby skorzystać z reklamy na własne imprezy i faktycznie na własnych słupów płaci dzierżawcy za usługi. Czy w śród wielkiego grona pracowników CK i S nie choć jednej osoby, która mogła by te zadanie spełniać?
Mówimy wszyscy o kasie ale tu właśnie można na niej oszczędzić i bardzie efektywnie realizować cele informacyjne nasze ogrodu i ich mieszkańców.
W czasie wyborów słupy są wolne od opłat i dzierżawcy i jakoś źle się nie dzieje. W tym momencie pracownik C K i S w zupełności da sobie radę.
Przypominam o wycinaniu kuponów z gazety Olsztyńskiej do konkursu "Letnia Stolica Warmii i Mazur" w tamtym roku wygraliśmy i jak myślę w tym roku ,też możemy być w pierwszej 5-tce.
C.I.A

Czy jest kultura ?

Post autor: C.I.A »

Jak sądzę kultura w przeciwieństwie do inteligencji mocą, którą zawdzięczamy doświadczeniu. Jak myślę, działa to wielu płaszczyznach i bardzo często o tym nie wiemy. Kulturę można nabyć, oczywiście wielu zaprzeczy, że można ją wyuczyć.
Ja jednak powiem tak: inteligentny człowiek wie kiedy świruje a nie inteligentny właśnie ( już) nie.
P.S. Pani Moniko zapytam:” czy jak w papierach, będzie więcej rzeczywistości, to czy świat nie będzie prostszy? Ostatni przeglądałem książkę z mojego dzieciństwa. Znalazłem tak tekst: „ w Polsce nie ma dziś kapitalistów”.
Przepraszam i zostaje Pani słuchaczem, choć nie znam (Pani?) prawdziwego imienia.
k

Re: Burmistrz BIS

Post autor: k »

O czym wy tutaj gawedzicie?
Nos to kawal obrzyna ktory sam w zaden sposob nie podejmie zadnej decyzji tylko zastawia sie ludzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do du.. mu sie trzeba dobrac cwaniakowi bo to on prowadzi nasze miasteczko w gruzy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

oj ''''''''''''''

Post autor: Tytus Andronikus »

Oj Kwiatkowski wy kupony wycinaliście a i tak was oszwabili z honoru..................za filmem "jak u Pana Boga z piecie" mówił Ksiądz Dobrodziej
Zablokowany