Burmistrz w rozjazdach? A kto w Urzędzie Miasta?

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Burmistrz w rozjazdach? A kto w Urzędzie Miasta?

Post autor: japa »

Tak ostatnio zastanawiam się ile dni wynosi absencja p. Burmistrza z powodów podróży służbowych np. wyjazdów zagranicznych i co z nich wynika? A to np. p. Burmistrz bawił w Norwegii ileś tam dni a to na Litwie znów ileś tam dni. Czy coś z tego tytułu miasto Ostróda zyskało? Np. nowe miejsca pracy albo współpracę z podmiotami gospodarczymi? Przepraszam czy ktoś może mi powiedzieć, bo taki dociekliwy jestem ile to dni p. Burmistrza nie było w Urzędzie Miasta z powodu róznych wyjazdów? Może ustali to którys z radnych? mI teraz pytanie kolejne kto wówczas rządzi wówczas w Urzędzie Miasta czy panuje tam bezkrólewie? I co wówczas robią Wiceburmistrz i Naczelnik Wydziału Organizacyjnego?
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

A w Urzędzie Miasta myszy grasują i utopce z bagien. ;[
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

biuro podróży Urząd Miasta Ostróda. Są chętni na wycieczki?
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Chciałam porozmawiać ostatnio z p. Burmistrzem Nosewiczem i co się okazuje - przychodzę na rozmowę a tu Pana Burmistrza nie ma - gdzieś wyjechał poza Ostróde a interesantów przyjmuje jego zastępca wiceburmistrz - o przepraszam, to coś tu jest nie tak - bo ja sobie nie życzę aby tamten pan załatwiał moje sprawy - nie po to mieszkancy wybrali p. Nosewicza aby teraz wyręczał go tamten pan. Albo niech p. Nosewicz dobierze sobie takich zastepców, którzy nie sa tak kontrowersyjni (Fakt itd) albo niech sam załatwia sprawy mieszkańców, którzy Go wybrali ponoć w demokratycznych wyborach.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

w zyciu o jej......

Post autor: Tytus Andronikus »

....mysle ze pisanie takich pierdul to po prostu strata czasu lub zaplanowane szukanie popularnosci przez sasiadów Pana z Lubajn....bo kazdy kto wie idzie do Nosewicza a jak nie wie to daje szanse Olusiowi....tak jyuz jest i nic tego nie zmieni wiec lepiej isc na Dni Morza...choc tak Czarus na "wodzie" szaleje....
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Roma. Poczekaj cztery lata i będziesz miała szansę zmienić wystrój burmistrzowskiego urzędu.
Zablokowany