Pytanie do TV ostroda

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Pytanie do TV ostroda

Post autor: japa »

prosze panstwa dlaczego nie mozna obejrzec u Was wszystkich materialow z sesji miejskich - dwie sesje gdzies Wam przepadly, ponoc sesje nagrywane sa za kase podatnikow DLACZEGO WIEC NIE MOZNA ICH OBEJRZEC DO JASNEJ ANIELKI, ostatnia sesj jest z kwietnia a mamy juz prawie polowe czerwca byly chyba conajmniej dwie sesje rady (ponoc wszystkie nagrywane). Tak wiec gdzie one sa?????????
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Jest kilka powodów dla których nie można obejrzeć ostatnich dwóch sesji rady miasta.Na pierwszej sesji fatalnie wypadł burmistrz.Podobno wykrzykiwał na radnych i przegrał wszystkie głosowania.Podobno też pod koniec sesji na wniosek kogoś z pracowników urzędu głos zabrał niejaki Fredek.Człowiek raczej dla większosci mieszkańców naszego miasta anonimowy.Ale bardzo dobrze znany w tzw.półświatku.Fajeczki, royalek,trawka-wszystkie te towary można u faceta nabyć po przystępnej cenie.Adres goscia znają wszyscy taryfiarze.A pan burmistrz bardzo za meliniarzem się wstawił .Może liczy nz duży rabat z odroczonym terminem płatnosci.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Jeśli zaś idzie o ostatnią sesję to i tutaj pan burmistrz dostał między oczy.Próbował Jasiu bronić pani prezes Bilińskiej i zaatakował starostę.Zapomniał jednak o tym, że jego wypowiedzi przysłuchuje się radny Stasiulewicz.Odpowiedż radnego była podobno taka, że Jasiu gdyby mógł to zapadłby się pod ziemię. I jeszcze jedno.Burmistrz wymósił na radnych decyzję o zakupie za 100.tyś złotych nowego samochodu dla swoich potrzeb.
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Do JJ23
"Burmistrz wymósił na radnych decyzję o zakupie za 100.tyś złotych nowego samochodu dla swoich potrzeb".
A jaki sposób wymusił "kijem bejsbolowym" szantażem czy może urokiem osobistym?
Chłopie trzymaj jakiś poziom. Bo raz piszesz że poniósł sromotną klęskę a potem wymusił - przecież to co piszesz to jest bełkot. Nie trzymający się logiki.
Samochód w urzędzie (firmie) jest potrzebny. I z tego co wiem to nie jest na potrzeby burmistrza ale urzędu. Z wypowiedzi JJ23 wynika, że zatrzymał się na etapie taczki no może woza drabiniastego.
Gorące POZDRO - :lol:
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

JJ23 pisze:Burmistrz wymósił na radnych decyzję o zakupie za 100.tyś złotych nowego samochodu dla swoich potrzeb.
zauważ też pozytywne aspekty sprawy że stary przekazany został
bezpłatnie dla K.K.S Sokół
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Co ty chłopie piszesz?Byłem dziś w urzędzie i wyobraż sobie,że stary samochód ciągle tam jest.Nowego samochodu nie widziałem i raczej jeszcze go nie kupiono.A Sokół samochodu to potrzebuje ale raczej autokaru . Chociaż może dla Olgierda jako członka zarządu klubu można taki samochód przekazać.W końcu obiecał nam Euro 2012 w Ostródzie.Musi Oldzio być mobilny.Konkurencja nie śpi.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

A teraz co do wypowiedzi obserwatora.Jaki urok osobisty ?Że niby jego czar tak zniewala radnych?Tym kijem gdyby mógł, to pewnie chciałby pogrozić ale urząd nie znajduje się pod juryzdykcją firmy "Fortuna".Tam trzeba coś sensownie uzasadnić. Chociaż nie zawsze.Ciekaw jestem jak poszczególni radni głosowali w sprawie zakupu samochodu.Czy podobnie jak w sprawie automatów?
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Do JJ23 - myślałem, że człowiek zorientowany - a ty jesteś ciemny jak tabaka w rogu. Coś wiesz, ale sam nie wiesz co. Nie kompromituj się. Za przyjęciem uchwały głosowało z tego co 100% radnych.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

hihi. Obserwatorze, sie zgadzam. Trudno jeździć hulajnogą przy masie ponad 100 kilo. starosta podobno waży poniżej stówy, to hulajnogą może jeździć :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jestem za. Tylko dlaczego zaledwie 100 tysięcy. Normalny mercio z bajerami od 180 tysiączków się zaczyna. a tylko taki pasowałby burmistrzowi współpracującego z Osterode am Hartz Ostródy z Zachodnich Mazur. I prestiż odpowiedni i lodówka z mrożonymi napojami.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

chyba że napoje... mrożone :)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Wracając zaś do tematu: relacji nie ma, bo zleceniodawca -i płatnik zarazem- nie chce tych emisji. nie są one widocznie w jego interesie. Szkoda tylko pieniędzy podatników. Bo zapłacić pewnie musiał i tak.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Ciekawe,kiedy ze strony TVO zniknie sesja na której głosowano pozwolenie na automaty dla firmy "Fortuna".Bardzo ciekawie brzmi ta część , kiedy burmistrz wychwala pod niebiosa ową firmę.Snuje nawet plany o inwestorze strategicznym dla piłkarzy z Sokoła.Oczywiscie tym sponsorem miał być pan S.J.Posłuchajcie jakim to dobrodziejstwem dla miasta jest ta firma.Nowe miejsca pracy ,zwiększone wpływy podatkowe do kasy miejskiej i.t.d. ble,ble.Żenada.Więc niedługo tej sesji raczej już nie będzie na stronie TVO.Warto więc pooglądać póki jeszcze można.To jedna z nielicznych okazji aby poznać prawdziwe oblicze miłosciwie nam panującego....
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

JJ23 - znowu nadaje. Centrala jest zadowolona.
Czekaj na dalsze instrukcje. Skrzynka kontaktowa w fontannie. Znak rozpoznawczy - obłęd w oczach,
Gorące POZDRO
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Z tego co wiem radni są wybierani w wyborach i to mieszkańcy ich potem za to rozliczą. Jeżeli głosując za przyjęciem uchwały o opinii o salonach gier naruszyli prawo - no to JJ23 - pisz do ministra Ziobry. I nie ogrzewaj ciągle czegoś co było już wałkowane.
Popatrz na inne problemy - ale wiem, o innych trzeba coś wiedzieć, ciut ciut się znać...... :x
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

JJ23 prosze podaj ten link, o ktorym mowisz nie będę przeciez przegladal wszystkich sesji rady.

a spieszyc sie trzeba bo jak widac ze smutnego tonu obserwatora - ta sesja moze zaraz zniknac :lol:
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Witaj drogi Japo - dlaczego sądzisz, że mam smutny ton. Mylisz się. Bawię się super, nawet ktoś napisał że jestem "inteligentny". Pochwaliłem się tym żonie. Nie powtórzę co powiedziała - bo Moderator by mnie usunął.
A masz jakieś info o jakiś dalszych zatrzymaniach? Bo o tym od dłuższego czasu w kręgach zbliżonych do kół, tylko o tym się mówi. Ponoć można obstawiać to u bukmacherów. Oczywiście u tych, którzy jeszcze nie siedzą.
Niech moc będzie z Tobą.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Post autor: FinChan »

Myślę, że zatrzymań w Ostródzie jeszcze trochę będzie. Obserwując w TVO zachowania niektórych radnych opozycyjnych w stosunku do Starosty. Ciekawe co mają za uszami. Są to ludzie którzy pilnowali do tej pory czyjeś interesy, dlatego mają taki strach w oczach.
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Sesja o której piszę znajduje się na stronie TVO pod nazwą Sesja Rady Miasta 02.02.2007.Oglądajcie.Jasiu odegrał tam życiową rolę.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Tak warto obejrzeć - to może być jedna z ostatnich ról w tym serialu...
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

JJ23 pisze:Co ty chłopie piszesz?Byłem dziś w urzędzie i wyobraż sobie,że stary samochód ciągle tam jest.
może i stary jeszcze jest
ale o tym przekazaniu samochodu czytałem w środku miasta na Czarnieckiego na tablicy z informacjami z U.M.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Myślałem że warto obejrzec tę sesję ale zniechęciłem się juz na wstępie - jak burmietrz zaczął przekonywac radnych w temacie działki dla firmy Galon - tego bełkotu nie da się słuchać co drugie słowo "powiedzmy" a kręcenie a gubienie się we własnych wypowiedziach że firma długoletnia że znana i trzeba pomóc... żenujące można zadać pytanie - skoro ta działka była pod przemysł a burmistrz przekonywał aby zamienić ja na cele mieszkaniowe i burmistrz zaznacza zarazem że wolnych działek już nie ma w Ostródzie - to wynika że burmistrz żadnego zakladu w Ostródzie dającego pracę mieszkańcom - chyba nie chce. Naprawdę żenujące - juz sobie wyobraziłem jak burmistrz przekonuje "powiedzmy" radnych "powiedzmy" do kasyna gry... i dlatego dla spoojnych nerwów wolałem tego dalej nie oglądać ...
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Pytanie do TVO.
Jestem poza miastem, więc wiedze czerpie z netu. I co? TVO wali pół programu o żolnierzykach na samochodzikach, ale ani bąknie o sesji rady powiatu, na której prezentowano (na życzenie zresztą SLD) sytuacje w powiatowej służbie zdrowia, a konkretnie w szpitalu. Kiedy SLD wrzawę koło szpitala czyniło, a p. Kruszewski podgrzewał atmosferę to nie było programu TVO bez tego tematu, a z sesji każde beknięcie radnego Wawrzyńskiego nadawano. Teraz jak sprawę się wyjaśnia - cisza. Tematu nie ma?
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

droga TVO bardzo dziekuję za piękne relacje z Rady Powiatu!!!! To bardzo dobrze że mieszkańcy mogą się dzięki Wam dowiedzieć prawdy, i jakie intencje mają niektórzy radni tacy jak FWP.

ALE DLACZEGO OGRANICZACIE DAlEJ DOSTĘP DO SESJI RADY MIASTA!!!!!!? ILE TO JUŻ SESJI JEST WSTRZYMANYCH do emisji??
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Wstrzymałbym się z podziękowaniami. To nie są dziennikarskie materiały tylko nagrania opłacone. Dotychczas relacje z sesji rady miasta i rady powiatu opłacało bodajże miasto (powiat nie płacił), a teraz olo doszedł do przekonania, że relacje są dla układu niekorzystne, więc kasę wstrzymał. Zamiast relacji są krótkie migawki i tekst zgodny z zyczeniem. Relacja z sesji rady powiatu (w wiadomościach o tym nie było ani słowa) to albo wcześniejsze zlecenie albo zapłacił powiat. Nic za darmo. nic dziennikarskiego.
Zablokowany