BACKPACKING PO EUROPIE

Wszystko co nie pasuje do innych kategorii.

Moderator: Jacek-P

Kabul
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2007-05-22, 22:52:41

BACKPACKING PO EUROPIE

Post autor: Kabul »

Szukam chętnych osób do zwiedzenia kawałka Europy w sierpniu tego roku. Środek transportu to własne nóżki i uprzejmość kierowców albo ewentualnie rower. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to wrzucajcie propozycje na forum albo na moje PW.
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: SoundTrack »

coś mi się kojarzy z "euro trip" trzeba ruszyć ten temat to pare osób sie znajdzie ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Ja się wybieram na przełomie lipca i sierpnia (od jednej do drugiej połowy więc ok 30 dni) trasą przez Niemcy (Belin, Lipsk, Drezno), Czechy (Karlove Vary, Praga Ołomuniec), Słowację (Bratysława), Węgry (Budapeszt, Mako), Serbię (Vrsac, Novi Sad, Belgrad). A jak Pan Bóg energii i pieniążków nie poskąpi to jeszcze Rumunia i Ukraina.
Kabul
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2007-05-22, 22:52:41

Post autor: Kabul »

Pan.Ch pisze:Ja się wybieram na przełomie lipca i sierpnia (od jednej do drugiej połowy więc ok 30 dni) trasą przez Niemcy (Belin, Lipsk, Drezno), Czechy (Karlove Vary, Praga Ołomuniec), Słowację (Bratysława), Węgry (Budapeszt, Mako), Serbię (Vrsac, Novi Sad, Belgrad). A jak Pan Bóg energii i pieniążków nie poskąpi to jeszcze Rumunia i Ukraina.
Wygląda na to, że wszystko już masz zaplanowane. Małe pytanko: Sam się wybierasz czy może masz już jakąś grupę zorganizowaną?
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Pierwotnie miałem jechać z kumplem, ale ok. tygodnia temu mocno się połamał i czeka go rehabilitacja, co koliduje z podjętym przez nas terminem. Na razie więc jestem sam.
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Jedno jeszcze. Zaplanowana jest tylko trasa, wszystko się może więc pozmieniać.
Kabul
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2007-05-22, 22:52:41

Post autor: Kabul »

Pan.Ch pisze:Pierwotnie miałem jechać z kumplem, ale ok. tygodnia temu mocno się połamał i czeka go rehabilitacja, co koliduje z podjętym przez nas terminem. Na razie więc jestem sam.
Ja się ewentualnie piszę na ten termin jakbyś szukał jeszcze kogoś do wyjazdu :)
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Macie zdrowie chłopaki... :shock:
Zablokowany