Ostródzkie bary i restauracje.

Co mnie boli i nie tylko

Moderator: Jacek-P

OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Ostródzkie bary i restauracje.

Post autor: OSTRreprezentant »

Co myślicie o jakości ostródzkich barów pubów restauracji ?? W których najbardziej wolicie przesiadujecie a które omijacie z daleka.
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Stołuję sie tam gdzie nie ma tłumoków o przaśno-buraczanych ryjach, twojego pokroju.
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

wiesz co jesteś ostatnim burakiem jakiego poznałem na tym forum Ciebie wogóle nie powinni dopuścić do tej strony a nie wspominając o klawiaturze
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Ryba, zawsze wypowiadasz się z klasą, ale ten post... hm, to Twoje słowa, czy ktoś Cię wyręczył? :?
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Post autor: ost2006 »

Witam bardzo dobrze oceniam COLUMB nad jeziorkiem.Często bywam :D Zawiodłam się na restauracji ALTANA obsługująca Pani zajęta plotkami nie raczyła podejść do stolika po zamówienie a potem po rachunek.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

ja sie stołuje w barze naprzeciwko przychodni. dobry i niedrogi kebab.
a piwko to wole wypić sobie na nasypie przy torach na Olsztyn :)
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Subiektywny przewodnik po ostródzkich lokalach gastronomicznych (nie wszystkich oczywiście)

Mariaszek - wystrój owszem owszem, lokalizacja kapitalna, wnętrze urządzone z pomysłem (może nie kapitalnym, ale jak na ostródzką fantazję to rzeczywiście nieźle). Menu nie zachwyca, ale i nie rozczarowuje, jedzenie dość smaczne. Ceny przystępne. Oczywiście musi być jakieś ale, będzie ich dwa: 1. Obsługa ślimaczy się niemożebnie (45 minut na grzane piwo i 20 na cztery zwykłe to jednakowoż stanowczo zbyt wiele), ponadto raczej niesympatyczna (choć ostatnimi czasy pewien młody Pan zaskoczył mnie bardzo: nie dość, że szybki to miły, uśmiechnięty i frontem do klienta). 2. Swego czasu w ogródku kelner poprosił mnie o uregulowanie rachunku od razu a nie przed wyjściem, bowiem jak mnie beztrosko poinformował kierowniczka lokalu stwierdziła, że mogę uciec nie ujściwszy należnej opłaty. Wyszedłem bez słowa, bez płacenia. Jak miałbym się rozkoszować letnim ciepłem i chłodem goryczkowego napoju w miejscu gdzie a priori mają mnie za złodzieja??

La Luna - wystrój bezsensowny, obsługa jakby jej nie było. Pizza dobra, ale oszukują na niej (zamiast sera z błękitną pleśnią dostałem tymianek na zwykłym - twardym!!! - totalny brak profesjonalizmu!!! Swego czasu najdłużej czynna knajpa w mieście, ale cechy historyczne nie podnoszą oceny.

Columb - Wystrój niepowalający, ale jednolity i przemyślany, jedzenie naprawdę dobre i za przystępną cenę, ale dziwi duży wybór pizz, ale, jak na lokal o charakterze marynistycznym, brak ryb. Obsługa sprawna choć zdarzają się wpadki - swego czasu dzwoniliśmy do baru (telefonicznie), żeby zauważono nas po niemal pół godzinie. Ponadto co niektóre panie zbytnio spoufalają się z klientami (ja oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Ostróda to małe miasto, ale nie koniecznie mam ochotę zwierzać się komuś kogo znam tylko z widzenia i to przy pełnym wypełnieniu lokalu). Spora ilość panów określanych mianem karków, ale ostródzian to już nie dziwi.

Night Club Inferno - Tłok, tłok i jeszcze raz tłok. Zdziwiło mnie, że w Ostródzie jest aż tylu ludzi. Za wstęp na dyskotekę cena niewygórowana (10 zł) zważywszy na jej popularność. Drinki średnie (kursu barmańskiego nie ma zapewne nikt). Obsługa sprawna. Mile zaskakują dwie rzezcy: 1. Panie sprzątające potłuczone szkło 2. Możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu.

Cliff (vel Antałek) - Tanio, zarówno alkohol jak i pizza, smaczna nota bene. Obsługa sprawna. Wystrój taki sobie. Plusem jest możliwość gry w bilard. Niestety słaba akustyka, co szczególnie daje się we znaki gdy muzyka włączona jest zbyt głośno, szczególnie, że bywa bardzo kiepska (wiem, wiem o gustach się nie dyskutuje).

Pik - Piwa dużo i tanio. Barman gawędziarz, a to nie zawsze dobrze. Klienci różnoracy, czasem dziwni. Wystrój fatalny - zwiewne romantyczne firanki i piwsko - zestawienie przyprawia jednak o uśmiech.

Altana - no comment
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Siedzenie w knajpie i zabawianie się na siłę rozmową to zwykła strata czasu....... i zdrowia ;)
Tu raczej chodzi o odpowiednie towarzystwo, a nie o lokal.
Banał? Byc może, ale pokażcie mi w Ostródzie lokal, w którym
nie śmiedzi papierosami, są czyste toalety, kelnerka zna biegle jęz. niemiecki, a przy stolikach nie siedzi hołota.
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Siedzenie w knajpie i zabawianie się na siłę rozmową to zwykła strata czasu.......
Ubogaś duchem moja droga jeśli musisz się z rozmową siłować. Mnie to problemu nie sprawia.
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

a piwko to wole wypić sobie na nasypie przy torach na Olsztyn
Szczególnie zimą tudzież porą deszczową jest to wybór doskonały. No ale co kto lubi, a o gustach się przecież nie dyskutuje. Nieprawdaż?
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

nie no oczywiście chodziło o to jak jest ładna pogoda.
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Pan.Ch pisze:
Siedzenie w knajpie i zabawianie się na siłę rozmową to zwykła strata czasu.......
Ubogaś duchem moja droga jeśli musisz się z rozmową siłować. Mnie to problemu nie sprawia.
Życie jest piękne i nie ma brzydkich kobiet , tylko czasem wina brak. Prawda Panie Ch. ? ;)
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

daga pisze:Życie jest piękne i nie ma brzydkich kobiet , tylko czasem wina brak. Prawda Panie Ch. ? ;)
Oj, niezupełnie. Życie bywa jak kamyk w bucie, niezwykle nieprzyjemne. U kobiet szpetota występuje również, niestety coraz częściej ta duchowa. A cóż złego jest w smakowaniu życia??, a jeśli miałoby ono smak dobrego wina...
Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy Panno Dago. Zapewne jako osoba inteligentna kojarzy Pani nazwiska Hrabal, Bondy i Boudnik. Otóż osobnicy ci spędzali mnóstwo czasu w Praskich hospodach (tak po czesku przez h) i choć dwu spośród nich trzech skończyło nienajpiękniej, to o żadnym z nich niepoważyłbym się powiedzieć, że w tej knajpie siedział bez sensu, bowiem każdy swym talentem na świecie zasłynął.

Browar w Nymburku uważył piwa Postrziżinske z podobizną Hrabala na etykiecie. Czyż to nie piękny gest??
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

daga pisze: Banał? Byc może, ale pokażcie mi w Ostródzie lokal, w którym
nie śmiedzi papierosami, są czyste toalety, kelnerka zna biegle jęz. niemiecki, a przy stolikach nie siedzi hołota.
yyy Raczej w ostródzie nie ma restauracji ani barów gdzie nie mozna palic a co do toalet, wykształcenia kelnera, i hołoty w barach to niestety musze Ci powiedziec ze w Ostródzie nie ma jeszcze Sheraton'u
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

skąd tyle jadu w pani wypowiedziach,panno dago?
widać nie ma pani nic lepszego do roboty,skoro uwagę poświęca panienka temu forum...Ostróda?Kiedyś artystyczna,antałek(teraźniejszy cliff),smok... tylko ze względu na pustki i przemiłą panią dorotkę:)przynajmniej można porozmawiać spokojnie:)fakt-faktem nie liczy się miejsce a ludzie... chociaz zgadzam się z poprzednikiem-jeżeli chodzi o piwo-nasyp-łamaniec-most:)ahh no tak,przecież to takie nieeleganckie i nie trendi dżezi kul prostackie i prymitywne...:P
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

CLIFF - bardzo fajny lokal ;] żulernia tam sie nie zbiera jest czystko, schludnie, w toaletach zwłaszcza ;] z barmanem da sie dogadać nie tylko po polsku ;]

Mariaszek - następny lokal w którym żule nie siedzą, miła obsługa i miejsce także przyjemne ;] osobiście znam tam kelnera który po niemiecku mówi ;]

Restauracja Artystyczna(obecny Zip) - ;] nowo otwarty klub który robi same pozytywne wrażenie ;] obsługa bardzo miła sądzę że na poziomie podstawowym dogadali by się z zagranicznymi klientami

co do papierosów... nie wiem czy jest w na mazurach jakikolwiek fajny lokal w którym zabroniono by palić papierosy lecz jeżeli nie chcesz sie na nie narażać to można przecież odwiedzić te miejsca nie w godzinach wieczornych kiedy jest komplet gości lecz wtedy gdy jest ich mało, odrobinę wcześniej.
Wystarczy sie przejść po mieście, zrobić rozeznanie i pomyśleć, ale poco... myślenie boli. Prawda panno Dago ?

Jeżeli chodzi o towarzystwo... może Ty masz takich że sie nudzisz w ich towarzystwie i musisz sie wysilać na rozmowę, ja tego problemu nie mam ;] moi znajomi są na tyle interesujący że rozmowa sama z nimi "jakoś leci" nie muszę się wysilać aby "coś mówić" jeżeli Ty masz taki problem to to jest Twój problem ;] najprostszym rozwiązaniem jest zmiana towarzystwa ;] pójdź na jakieś koncerty czy coś w tym stylu poznaj ciekawie zakręconych ludzi i problem z głowy ;]
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
yourheadlights
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2007-05-09, 11:18:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Where people selling jesus.

Post autor: yourheadlights »

Tu się bracie zgodzę;)
W ustach mamy granaty co moga nam wypalić
Powiedźcie ludzie jesteście gotowi?
Zimne nerwy a serca jak prodiż?
Duże dzieciaki mali chuligani?
Granaty w ustach mogą nam wypalić?
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

Restauracja Artystyczna(obecny Zip) - Uśmiech krzywy nowo otwarty klub który robi same pozytywne wrażenie Uśmiech krzywy obsługa bardzo miła sądzę że na poziomie podstawowym dogadali by się z zagranicznymi klientami



A można wiedzieć gdzie znajduje sie ta Restauracja ??
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

;/ ;/ Uśmiech krzywy
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

hehehe dziwnie wyszło bo skopiowałem ten kawałek i zamiast minek ";]" wyszły napisy "Krzywy Uśmiech "



To co wie ktoś w końcu gdzie jest ta restauracja
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

No co, oryginalnie Ci wyszło i tyle! :D :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

Oryginalnie czy nie oryginalnie ale dalej nie wiem gdzie ten bar
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Pan.Ch
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2007-05-06, 04:25:41

Post autor: Pan.Ch »

No dobra, tylko co z tego??
Zablokowany