Koniec świata

Moderator: Jacek-P

OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Koniec świata

Post autor: OSTRreprezentant »

Na pewno zauważyliście, jak często mówi się teraz o zbliżającym się przebiegunowanie Ziemi, które ma rzekomo nastąpić w roku 2012.

Mieszkańcy Atlantydy i ich potomkowie Majowie i Starożytni Egipcjanie znali teorię dotyczącą pól magnetycznych słońca, o których nie wiedzą nawet i współcześni astronomowie. Zgodnie z tą teorią mogli przewiedzieć ogólnoświatową powódź w 9792 roku przed Chrystusem i tą nadchodzącą w roku 2012.


Kurde znowu jakiś koniec świata a w 2012 mamy EURO przecież (zawsze tak jest jak pech to pech) :P :P :P :P :P
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
turysci
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-30, 22:04:03

Post autor: turysci »

nie no ściema, to jest, w 2000 też miał być koniec świata - a tak bardziej ideologicznie - to codzinnie ktoś ma swój koniec świata
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

spokojnie dasz rade zobaczyć wszystkie imprezy , euro jest w czerwcu , a koniec świata w grudniu , 8)
turysci
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-30, 22:04:03

Post autor: turysci »

a skąd wiesz, że w grudniu?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

turysci pisze:a skąd wiesz, że w grudniu?
kalendarz majów kończy się 21 grudnia 2012 , w czasie przesilenia zimowego czyli o godz. 11:11 i stąd jest data zakończenia świata
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

taaaa, suuper!
:D :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

wczoraj w TV był program o Nostrodamusie.
Nie jestem gorszy, koniec swiata nastąpi wcześniej, za tydzień idę do dentysty - pozabijam wszystkich,łącznie z sobą,a bez wszystkich nie będzie świata. :-) :-)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk pisze: Nie jestem gorszy, koniec swiata nastąpi wcześniej, za tydzień idę do dentysty - pozabijam wszystkich,łącznie z sobą,a bez wszystkich nie będzie świata. :-) :-)
W sumie...
Całkiem niezły patent! :D :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Sceptyku gratuluje patentu;) Naprawdę niezły ;) Czyżbyś wynalazł sposób zapanowania nad czasem? ;) A swoją drogą to myśle, ze koniec świata już trwa :) Pozdrawiam . 1 miłość!
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

Ciekawe co będzie z Tym końcem coś czuje ze nawet Bóg nie będzie musiał zsyłać Plag na ziemie bo sami go sobie zafundujemy :D:D
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

planetę podobną do Ziemi znaleziono niedaleko - tylko 20 lat swietlnych stąd.
wszechświat maokoło 14 miliardów lat, Ziemia około 4,5 miliarda lat i podobne warunki jak teraz będą na Ziemii jeszcze około 2 miliardów lat, potem słońce zostanie czerwonym olbrzymem i zrobi z Ziemii kawałek gorącej skały.
Zycie na Ziemii ma około 3 miliardów lat.Dinozaury panowały około 300 milionów lat, a człowiekokształtni pojawili się na Ziemi 1,5 milonów lat temu. Historia Homo Sapiens to około 15 tys lat.
O jakim końcu świata mówicie. Jeśli rodzaj ludzki sam się zniszczy przyjdzie inny gatunek, który zagospodaruje tą planetę.
Wieczny jest tylko Bóg. a twierdzenie,ze z nami skończy się świat, to zwykłe zarozumialstwo. Nasz świat- może tak - swiat bez nas bardzo mozliwe. Mówię to bez żalu.
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

niech Ci będzie ale jeżeli to nie słonce nas zabije ? Ja czytałem ze w 2012 ma być przemagnesowanie Ziemi czyli:
-po 1 primo w jednym ułamku sekundy Bieguny Magnetyczne obrócą sie o 180stopni
-po 2 primo przy tak szybkiej zmianie namagnesowania Ziemia zacznie pękać planetę ogarną gigantyczne Kataklizmy
-po 3 primo z Tych powodzi (Tsunami) Huraganów, Tajfunów, Trzęsień Ziemi, Pożarów itd. zrobi sie jeden wielki BUR**L NA KOLKACH
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

to nieprawda zamiana biegunów magbetycznych zdarzała się już w historii
Ziemii wielokrotnie. uczeni potrafią odnalźc ślady tych zmian. Zresztą bieguny magnetyczne nie są statyczne cały czas zmieniają położenie.
to ciągłe biadolenie w telewizji o kataklizmach to szukanie sensacji. na Ziemii nie dzieje się nic szczególnego wcale nie tak dawno w miejscu w którym piszesz posty był lód grubości paruset metrów. Zdarzało się to kilkakrotnie( zlodowacenia) teraz jesteśmy w okresie interglacjału(ocieplenia0 ale to się skończy. Panta rei- jak mawiali starożytni Rosjanie :-D
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

Bieguny zmieniają swoje położenie ale nie w jedne sek. i nie o 180stopni :D widzisz jaka roznica
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

Boże, ludzie zmieniają zdanie na całkowicie odmienne i to jest tragiczne nie jakaś tam zmiana biegunów - nawet o 180 stopni. Krzyż biegunom na drogę :-)
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

niech Ci bedzie Ty tu jestes od Myślenia :D:D Mi sie do konca świata szczerze nie spieszy :P
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

mnie też, kobiety są takie piękne. ładniejsze od samicy Tyranosaurusa Rexa :D
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

noooo :D:D w sumie lipton by był jak bysmy latali najnowszymi samoachodami z pryszłosci dinozaurom pod nagami :D:d no nie ciekawe jak by to było jak bys sie wymieszał czas
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Post autor: sceptyk »

paskudnie by było. taka samica T. Rexa w ramach seksualnej pieszczoty wszamała by Cię na przekąskę razem z samochodem. To bydlę miało 5,5 m wysokości i ważyło parę ton.
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

ale na bank samochody z przyszłości by było 100 razy mocniejsze od dzisiejszych i w ogóle w przyszłości będzie taka broń ze teraźniejsza bomba atomowa będzie bronią typu dzisiejszej procy. A Słyszeliście kiedyś takie coś ze UFO jest z przyszłości i przybywa na ziemie aby przekazać ludziom informacje ?
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
OSTRreprezentant
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2007-04-18, 10:29:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OSTR'óda

Post autor: OSTRreprezentant »

ja wiem wiem mam dziwne informacje :D:D
Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje....
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Artykuł pobudzający wyobraźnię. Oby tylko zbyt szybko nie osłabił naszych szarych komórek :lol: Nie dajmy się zwariować. Jeżeli fatycznie ma dojść do zmian geologicznych - nic na to nie poradzimy. Chyba że - budową łodzi kabinowych (takie mini arki) i tym samym zajmiemy się rozwojem lokalnej gospodarki :D
A tak przy okazji: Jak nie zadbamy o przyrodnicze otoczenie, to znikniemy w śmieciach przed 2012.
Awatar użytkownika
koziororzec
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2007-07-12, 11:50:20

Post autor: koziororzec »

Tak Tak, koniec świata w 2012 roku , szcegulnie dla Polski . Przy takim tempie przygotowań do EURO 2012 , cały świat zrobi dla Polski koniec świata. He He
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

sceptyk pisze:mnie też, kobiety są takie piękne. ładniejsze od samicy Tyranosaurusa Rexa :D
Przywołuję Cię do porządku!!!!!! :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Zablokowany