Jestem za zawodostwem !!!!

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Jestem za zawodostwem !!!!

Post autor: dr Jamajczyk »

Czy polska armia powinna być całkowicie zawodowa?
Mój pogląd jest taki od kiedy upadła komuna i od czasu NATO to jest jedyny i logiczny kierunek dla naszej Armii.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Popieram. W koncu rozsadniej jest miec zawodowa armie niz z "przypadku".
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Nie ulega wątpliwości, że armia zawodowa jest najlepsza. i wszystko idzie w tym kierunku.
Szkoda tylko, że różnej maści męty społeczne nie poznają juz smaku wojskowej grochówki i dyscypliny.
Mam na myśli ćpunów, hip-hopowców ( ograniczonych umysłowo ludzi w kapturach ) , rastamanów i całą tą "śmietankę" wykolejeńców w dresach.
:P
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Z całym szcunkiem Ryba ale nie mieszaj rastamanów z błotem. Gdyby było więcej takich ludzi którzy kierują się w życiu ideologią rasta (i nie mówię tu o zielu) świat naprawdę byłby lepszy. Aha i pisze o prawdziwych rastamanach a nie pseudorastamanach, którzy wiążą się z tym ruchem tylko dla zioła. A co do armii to uważam , ża wojsko to wogóle poronoiny pomysł bo uczy tylko nienawiści i zabijania. Ale skoro niektórym się to podoba to zdecydowanie wolę żeby armia (skoro musi być) była zawodowa.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Ok misiek, luz blues... wymcknęło mi się.
Zapomniałem , że na tym forum jest silne lobby "regałowców". ;)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Jestem jak najbardziej za zawodowa armia!!!To bedzie warunek ze w armii beda ludzie ktorzy tego chca i beda sie znac na rzeczy.i zmniejszy sie liczba tragedii w wojsku
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

studentka pisze:Jestem jak najbardziej za zawodowa armia!!!To bedzie warunek ze w armii beda ludzie ktorzy tego chca i beda sie znac na rzeczy.i zmniejszy sie liczba tragedii w wojsku
Blondynka?
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Ryba, średnio śmieszny jesteś...
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

marcelio pisze:Ryba, średnio śmieszny jesteś...
My chłopcy z PiS-u, już tak mamy. :)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Ryba, nie jestem blondynką...Twój wymuszony dowcip jest srednio smieszny...Taki w kategorii żenująco- żałosny... Nie wysilaj sie szkoda czasu :shock:
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

studentka pisze:Ryba, nie jestem blondynką...Twój wymuszony dowcip jest srednio smieszny...Taki w kategorii żenująco- żałosny... Nie wysilaj sie szkoda czasu :shock:
...wybacz mi najdroższa.... za mój wrzask, ale był to krzyk samotnego, błędnego rycerza, z którym nikt nie chce skrzyżować ostrzy... 8)
To było szczeniackie, uczniowskie poczucie humoru :?
Wiesz, mieszkam w Ostródzie od niedawna, a w domu mam fajną kolekcje płyt.
Co robisz dziś wieczorem?... albo jutro...
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Człowieku!!!Po co zaśmiecasz to forum???????Jak nie masz nic konkretnego na dany temat do napisania,to NIE PISZ!!!!Człowieku, ośmieszasz się, nie widzisz...I nie obrażaj ludzi na tym forum,przejrzałam Twoje posty,praktycznie nie robisz na nich nic innego tylko obrażasz ludzi...Wiesz, istnieje coś takiego jak ogłada i kultura osobista, widzę,że nie wiesz co to znaczy...Tym bardziej, kiedy wypowiadasz sie na publicznym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odsyłam do odpowiedniej literatury, poczytaj sobie zasady savoir-vivre'u i dopiero popisuj się na forum.....
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Nie bądź taka zasadnicza i zgorzkniała, studentko.
Każdy jakąś maske tu zakłada. 8)
Znam osobiście kilka osób z forum i naprawdę mam świetny ubaw gdy wdaje się z nimi w spory.
Wiesz, to taka gra ;)
Mylisz dorosłość i dojrzałość, z powagą i spokojem ;)
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Zawodowa armia. Jeżeli już ma być, to niech będzie właśnie zawodowa.
Zawód bardzo niebezpieczny w naszych czasach, kiedy "góra" decyduje, w czyjej wojnie chłopaki muszą wziąć czynny udział!
Tylko dlaczego POLACY mają walczyć na obcych lądach???? PAMIĘTAM ten zachwyt w prasie nad obiecanymi zyskami za udział w wojnie irackiej. Skandal.
Są osoby, dla których życie ma odpowiedni smak, gdy związane jest z podejmowaniem ryzyka, z podwyższoną adrenaliną. Dla nich zawodowa armia może być atrakcyjna...
Nie dajmy się ogłupić aktualną propagandą.
Te 62 lata pokoju to jedyny prawdziwy dar.
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

@Rybek moim zdaniem to hmmm nie jesteś chyba zbyt rozgarniętym człowiekiem 8) Obrażasz ludzi, twoje żarty są takie bardzo fajne ale nie dla nas, gadasz na rasta, a poza tym jeżeli ktoś ma bluze z kapturem to nie znaczy że jest ograniczony umysłowo 8) ale za to ty(specjalnie z małej bo nie mam do Ciebie szacunku) wykazujesz wszelkie oznaki bardzo ograniczonego umysłowo :lol:

Pozdro Studentko :P :D
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

A dzięki, dzięki Krzysiu.
Również pozdrawiam!!!
A Ryba to już chyba nie działa na tym forum :P
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

a co jego IP dostało dożywotniego bana :rotfl2: :?:
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

No chyba.. :D :D
Brykał ostro, aż mu się znudziło.. :D
A może dostał za swoje słownictwo :D :D
Kto wie...

Pozdro!! :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
czayo
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2006-07-07, 11:53:36

Post autor: czayo »

Ryba pisze:Nie ulega wątpliwości, że armia zawodowa jest najlepsza. i wszystko idzie w tym kierunku.
Szkoda tylko, że różnej maści męty społeczne nie poznają juz smaku wojskowej grochówki i dyscypliny.
Mam na myśli ćpunów, hip-hopowców ( ograniczonych umysłowo ludzi w kapturach ) , rastamanów i całą tą "śmietankę" wykolejeńców w dresach.
Jeśli mówisz o hip-hopowcach jako ludziach w kapturach ograniczonych umysłowo to bardzo mi ciebie szkoda. Po pierwsze jeśli nie masz pojęcia na jakiś temat to się w nim nie wypowiadaj, po drugie zapraszam na http://www.break.pl mam nadzieję, że czytanie idzie ci lepiej niż myślenie, po trzecie do wszystkich to czytających często jest tak, że hip-hop kojarzony jest z ćpunami, blokersami, ludźmi zdegenerowanymi, że tak powiem lecz nic bardziej błędnego.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

czayo, Ryba wszystkich obrażał na tym forum, obrażał, bo już go na szczęscie nie widać, albo zrezygnował, albo admin go usunął..
W ogóle nie ma sensu polemizować z nim, bo on po prostu pisał w celu obrażania, jakiejś tam niby prowokacji żałosnej..
Pozdro!! :D
Jestem młodą badaczką.
Kogo zbadać, kogo?
;D
Zablokowany