28.12 Klub Młyńskie Koło - Triqueta , Popcore , H.N.C.

Moderator: Jacek-P

Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

NICZEGO NIE BEDZIE!!:P zadnych zmian...chcialem zdementowac plotke o zamknieciu smoka... bylem u wlasciciela smoka w sprawie koncertu 27 stycznia i wiem ze tego dnia jest tam impreza organizowana przez pewien ostrodzki zaklad :evil: a to ze go zamykaja to zwykla plotka wiec nie lamcie sie.. jeszcze kilka dobrych koncertow tam bedzie :)... i bedzie klimat :twisted: .... mam tez nadzieje ze ludzie poczuja klimat w mlynie... i jak to mowia pierwsza jaskolka wiosny nie czyni i po pierwszym koncercie nie ma co wysuwac takich drastycznych opini :P

Zapraszam wszystklich na koncert 27... wiecej info pod innym tematem. Pozdro dla kumatych :)
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

a ja sie wylamie z panujacej tu opinii nt. mlyna.otoz akustyka w mlynie jest o stokroc lepsza i grajace kapele to nie jedno wielkie dudnienie,lecz dobrze slyszalny performance.ale widac wiele osob tego tutaj nie zauwaza,tylko ma na wzgledzie to,ze smok mial klimat,a w mlynie to sa dyskoteki.kto by pomyslal,ze mlodziez odznacza sie takim konserwatyzmem...jak dla mnie jest naprawde bardzo fajnie i ciesze sie,ze nie odbywalo sie to w tej oslizglej i nieprzyjemnej jaskinii jaka jest smok.pozdro i do zobaczenia 27.01 na gigu w mlynie lwasnie :-)
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Post autor: CeTe+ »

ten tego.. to nie wiem czemu osoba pracujaca w smoku, w mojej obecnosci mowila o tym ze go zamykaja.. ?? dziwne...
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

no moze i idziwne... moze to ta osoba przestanie pracowac od konca stycznia :D ja te informacje mam od szefa. pozdro
Awatar użytkownika
rekin16
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2007-02-05, 11:26:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: rekin16 »

Fajne imprezka szykuje sie;) 9 lutego w Młynie zapraszam do pisania na ten temat tutaj viewtopic.php?t=1343
Awatar użytkownika
fronttt
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2006-10-13, 12:28:44
Gadu-Gadu: 0

Post autor: fronttt »

Reggae w naszym mieście jest już "przeżarte". Ktoś się uparł na ten rodzaj muzyki i tylko to będzie grane co dwa tygodnie lub co miesiąc w naszym mieście?
'idą chłopcy po ulicy browar w garści pełen luz
gra muzyka jest hulana, idą chłopcy po gałgana'
Zablokowany