i na koniec - automaty...

Moderator: Jacek-P

yeti
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2007-03-12, 21:34:26

i na koniec - automaty...

Post autor: yeti »

Proszę o dokładną informację -może wykaz - na forum ( tak dla mieszkańców ..), kto i jak głosował w sprawie ostródzkiego przybytku dającego rocznie milion dla ubogich dzieci, konkretnie salonu gier....
Którzy radni stwierdzili że Ostródzie potrzebny jest właśnie salon gier, a którzy podtrzymali swoją wcześniejszą decyzję o tym żeby jednak tego salonu u nas nie było!! Dlaczego co niektórzy zmienili zdanie? Dziwne?
Interesuję mnie np. P. Dudzin ( żona jest dyr. szkoły miejskiej - a burmistrz popierał otwarcie salon ) po za tym p. Dudzin ubezpiecza "wiele" różnych rzeczy..., p. Rutkiewicz - znowu bliska osoba p. burmistrzowi ( układ pracy ). Dziwne?
A może wcale nie dziwne tylko po prostu w takich małych społecznościach to normalne że układ finansowo-samorządowy stłamsi nawet najwyzsze idee i zgnębi każdego kto myśli inaczej...
Po za tym nie ukrywajmy, że pomimo kilku zatrzymań i tak kazdy się boi... I ja się temu wcale nie dziwię - taka jest Ostróda.

Wracając do pierwotnego pytania proszę osoby zainteresowane spokojem w mieście o podanie danych na temat głosowania a może ktoś ma jeszcze wiedzę na temat zalezności? To byłoby ciekawe do rozpoznania może przez służby?

Nie mylić z ostródzką Policją.... Oprócz mandatów za złą jazdę i łapania małolatów ostródziaki nie wykryli żadnej grubej sprawy przez ostatnie chyba z 15 lat!!! A zatrzymanie przewoźników akcyz ( papierosy i wódka ) to kilka tzw. fuksów, które są zasłoną w nieudolności działania... Po za tym byli to przemytnicy z zewnątrz więc sprawy były wygodne!

A ha, ale "kryminalna" wiedzie za to prym w imprezowaniu, np. w Pabie w Chacie czyli w starym Turze, który jak wiadomo wszystkim należy do "niegdys" bardzo zaufanego wspólnika od automatów pana Sławomira J.
Ale czy to grzech sie zabawić stolik w stolik z tymi, po których dwa miesiące później przyjechał CBŚ z Białegostoku - śmechu warte! Nie to żadna hańba! Ostródziakom przystoi wszystko tylko niestety później ciężko jest "znajomych" łapać.. O przepraszam ale przecież oprócz paru wykroczeń nigdy nikogo z nich nie złapano!!!
Pewnie tu zaraz ktoś dopisze że to normalne chłopaki a ja jakiś nadgorliwy esbek jestem!

Niestety każdy kto mieszka w tym mieście zna prawdę i żadne tu wymysły nic nie pomogą!

Rozpisałem się a rano o 4.00 trzeba wstać do roboty i zarobić jakieś 940 pln/miesiąc pracując po 8 godzin w przeciwieństwie do niektórych....

Do jednego worka : tych co stoją cały dzień przed barem i mierzą kto ma większą "klatę" twierdząc że są ochroniarzami a tak naprawdę zapomnieli o tym że do tej roboty oprócz mięśni trzeba być "czystym" i mieć licencję ( zarabiają jednaj zaledwie 7-8 razy więcej od takiego szaraka jak ja ) i tych co udają że nam zapewniają na codzień bezpieczeństwo a w rezultacie przy każdej okazji tym pierwszym idą na rękę bo przecież chłopaki też chcą wyjść na imprezę ( oj lubią to ) czyli będą musieli się w końcu spotkać z tymi pierwszymi...

I jak tu żyć ? ???????????????????? ?????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????
KRewa
początkujący
początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 2007-02-28, 11:30:48

Post autor: KRewa »

Czytając wszystkie twoje posty odnoszę wrażenie,że z taką wiedzą operacyjną marnujesz się 8 godzin gdzieś tam za 940 zł. ABW czeka na takich informatorów. Poza tym gwarantowane jest nie ujawnienie przez najbliższe lata faktu współpracy z powyższymi służbami.
Gdyby głupota (i zawiść) miały skrzydła wielu by już odleciało w ..........
yeti
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2007-03-12, 21:34:26

wolę normalnie..

Post autor: yeti »

ja wolę po prostu normalnie żyć a słowo informator też mi nie odpowiada...
sędzia

krewa

Post autor: sędzia »

Krewa czy ty jesteś jakoś poukładany z panem Sławomir J. bo strasznie go na różnych postach bronisz. Jeżeli jesteś zatrudniony w firmie Fortuna to rozumiem, jeśli nie to dziwne. Jaki tu zachodzi związek zależności????
Pozdrawiam cię krewa ale myslę, że powinieneś się raczej skoncentrować na innych sprawach a nie mieszać sie do spraw aż tak ciężkich!!!!
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Re: i na koniec - automaty...

Post autor: daga »

yeti pisze:
Rozpisałem się a rano o 4.00 trzeba wstać do roboty i zarobić jakieś 940 pln/miesiąc pracując po 8 godzin w przeciwieństwie do niektórych....

Do jednego worka : tych co stoją cały dzień przed barem i mierzą kto ma większą "klatę" twierdząc że są ochroniarzami a tak naprawdę zapomnieli o tym że do tej roboty oprócz mięśni trzeba być "czystym" i mieć licencję ( zarabiają jednaj zaledwie 7-8 razy więcej od takiego szaraka jak ja ) ........
7-8 razy więcej? Chłopie, z byka spadłeś?
Naprawdę wierzysz , że nasi miejscowi "bodyguardzi" trzepią az taki szmal ? Rozbawiłeś mnie :)
Warszawski cieć lepiej zarabia ...
...plotki...plotki....plotki....
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Bodyguard-zi? Raczej wykidajły.....
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Yeti, usprawie :D dliwia Cię tylko ta 4 nad ranem. O takiej porze ja tez bredzę
JJ23
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 286
Rejestracja: 2007-04-20, 14:42:54

Post autor: JJ23 »

Bredzisz nawet o 20.29
Zablokowany