PUNK w SMOKU

Moderator: Jacek-P

SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

PUNK w SMOKU

Post autor: SoundTrack »

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA KONCERT KTóRY SIE ODBęDZIE W PUBIE SMOK
17-GO MARCA O GODZINIE 19
PRZEWIDYWANA CENA BILETóW - 10 ZLOTYCH
MNIE OSOBISCIE DOBRZE KOJARZY SIę TO MIEJSCE I NIE ROZUMIEM POWODOW DLACZEGO PRZENIESIONO SIE DO MLYNSKIEGO KOLA. TERAZ POSTANOWILEM WROCIC NA STARA MIEJSCOWE

PODKRESLAM ZE TO PIERWSZY KONCERT KTORY ORGANIZUJE DLATEGO PROSZE O LAGODNA KRYTYKE ;] JAK NABIORE DOSWIADCZENIA POSTARAM SIE ABY BYLO CORAZ LEPIEJ ;]

http://www.wrzuta.pl/obraz/e24X0Lbsp3/plakatok
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Jedna dobra kapela w dodatku ostrodzka wiec kazdy byl na ich koncercie 8943598 razy. Nie wybieram sie.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

po co znów wzięliście H.N.C. ??!! powodzenia życzę w takim razie ;]
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

dla tych którzy kapel nie znają kapel:
UTOPIA hc/punk z żenskim wokalem z olsztyna
DESTINY CAN WAIT metal core w sam raz do ostrej zabawy olsztyn
agonia ostródzkie dinozaury wciaz zywe i energiczne
H.N.G. nie znam ale podobno z ostródy
ja na koncert sie wybieram i wierze ze bedzie milo
cenna za taki zestaw tez niewygórowana
pozdro dla kumatych i do zobaczenia 17 elo!!
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

AGONYA nie agonia ;)

Post autor: groh »

... :o ciekawych rzeczy dowiaduje sie tutaj ??!!
Fakt kontaktował sie ze mną pewien osobnik w sprawie owego gigu ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi/potwierdzenia także nasza obecnośc AGONYA !! pod wielkim znakiem zapytania !!
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

... WoooW ciekawych rzeczy dowiaduje sie tutaj PytajnikWykrzyknik
Fakt kontaktował sie ze mną pewien osobnik w sprawie owego gigu ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi/potwierdzenia także nasza obecnośc AGONYA Wykrzyknik pod wielkim znakiem zapytania Wykrzyknik
Soundtrack,brawo;] organizacja, widzę, pierwsza klasa;]
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

k

Post autor: SoundTrack »

f
Ostatnio zmieniony 2007-03-10, 13:47:35 przez SoundTrack, łącznie zmieniany 1 raz.
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

jesli tak z wszystkimi zalatwiales to obawiam sie ze zagra tylko HNC
Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: groh »

Dzis wreszcie doszło do dialogu pomiędzy mna a współorganizatorem - kto zawinił że wyszło jak wyszło ?? hmmmm trudno powiedziec :D w każdym razie próbujemy ratowac/rozwiązac sytuacje o postępach napewno poinformuje ;)
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

hmmm ja już ze względu na występ HNC się na owy gig nie wybiorę,bo to beton dla uszu,a nie jakieś składne dźwięki. Jedynie warta uwagi jest agonya,bo innych bandów nie znam :) 10 zł? zdecydowanie za dużo.życzę sporej frekwencji 8) pozdro!
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

k

Post autor: SoundTrack »

tylko krytyka... sa okresy ze nic sie nie dzieje przez 2-3 miesiace a jak juz ktos sproboje zrobic cos tworczego i cos sie nie udaje to nie wazne ze to jest robione po raz pierwszy najwazniejsze jest skrytykowac a moze zamiast krytykowac trzeba bylo zrobic cos... gdyby byl jakis koncert w ostrodzie organizowany przez kogos kto ma juz jakie takie doswiqadczenie to nie bralbym sie za to ale nikomu taki pomysl nie wpadl do glowy i zamiast dostac jakies tworcze rady dostaje tylko ironie i krytyke, wiec wskoczylem na gleboka wode zeby sie nauczyc... robie to PIERWSZY RAZ wiec bez przesady... nikt was nie zmusza isc na hnc a to ze nie znasz kapeli to hyba dobrze ;] pojdziesz to poznasz ;] jezeli to mi wypali to zdobede pewne nowe doswiadczenie i bede mogl organizowac jakies inne kapele
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

1 rada - lepiej dobieraj skład
2 rada - jak dogadujesz sie z kapela której członków znasz osobiście mozesz dogadac sie przez internet ale nie przez maila tylko przez gg w ten sposob unikniesz nieporozumien. Jesli zas zalatwiasz kapele ktorej czlonkow nie znasz rob to telefonicznie.
3 rada - licz sie z tym ze w Ostrodzie ciezko jest zrobic impreze na ktorej wyjdziesz do przodu.
Ostatnio zmieniony 2007-03-10, 21:30:20 przez Tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

skoro tak to taka rada: na początek (jeśli chcesz wyrobić sobie "renomę") radziłbym kierować się jakością wykonania,a nie ilością. pozdro
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

k

Post autor: SoundTrack »

odrazu lepiej ;) dzieki za rade postaram sie żeby nastepne gigi wychodzily lepiej mnie nie zalezy na wychodzeniu do przodu tylko na tym żeby wyjsc na zero, zdobyc wartosciowe doswiadczenie i zeby byl jakis koncert w ostrodzie w kazdym miesiacu ale tez zapewne rozumiecie ze jak koncert zaczyna sie o... 20 a konczy przed polnoca to jest pewien niedosyt...
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

mimo wszystko ludzie wolą pojść na koncert z kapelami,które coś pokazują swoim graniem,jakiś poziom, i myślę,że na dłużej taki koncert zostaje w pamięci,niż koncert bez końca za to z kapelami o wątpliwych umijętnościach.weź to pod rozwagę 8) a tak a propos-bardzo dobrze,że coś działasz,ponieważ teraz w tej materii jest u nas regres.oby do przodu i ucz się na błędach.pozdro
Awatar użytkownika
CeTe+
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 2006-12-19, 19:12:36

Post autor: CeTe+ »

heh a nie pamieta nikt o tym ze bywal;y w tym miescie koncerty ktore trwaly do rana a i kapele mialy duze umiejetnosci, i przyjemnie sie ich sluchalo. no ale oczywiscie widze ze niektorzy dostrzegaja tylko negatywne strony.
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

i jak zwykle wszyscy drą ryja nie wiedzac o czym... smieszy mnie i ednoczesnie zalamuje gdy ktos piepszy ze kapela jest do niczego gdy nawet o tej kapeli wczesniej nie slyszal jesli ktos ruszy dupe troche dalej niz tylko na laweczke przed blokiem np na gig do olsztyna dowie sie ze swiat nie sprowadza sie do kilku kapel a co do organizacji no cuz moze nie jest najlepsza ale drogi Tomeczku jak wyglodaly twoje pierwsze gigi?? wogule malo kto pewnie pamieta gig rbione na zamku kolo 6 lat temu od których (jak dla mnie sie) wszytko zaczelo puzniej byla fala gdy jako XcleanXbloodX sie ruszylo z hardcore i byly imprezy na które przychodzilo po 300 osób nawet a zaczynalo sie równeisz jak teraz chłopaki od zera tak wiec w miaer mozliwosc bede chcial im pomuc i wierze ze sie chłopaki z czasem naucza dawne czasy moga wrucic... a czytajac posty co niekturych naprawde zazdroszcze ze komus sie wogule chce ruszyc dupe i robić coś dla bady niewdziecnzych dzieciakuw którzy tak to marudza ze nic sie nie dzieje a sami dupy nie rusza no chyba ze trza kogos zjebac... ja jesli gig dojdzie do skutku 17 jestem na bank w ostródzie bo ciekawia mnie 2 kapele przyjezdne
tyle w temacie
i pozdro dla kumatych elo
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

Drogi Ciurku,krytyka jest po to,żeby wyciągać z niej wnioski.nie myśl,że piszę te uwagi tylko dlatego,żeby kogoś zjebać czy od razu spisać na marne.Myślę,że organizator powinien się liczyć z opinią publiczną.Poza tym jestem jak najbardziej za inicjatywą organizowania koncertów,bo te miasto pod tym względem umarło.Pozdro 8)
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Piotruś ale czy ja mówie że chłopak ma sie za to nie brac? Chce mu tylko uświadomić że to wcale nie jest takie proste jak by sie moglo wydawac. Zreszta doskonale o tym wiesz. Wydaje mi sie tez ze na poczatek nie powinien sam brac sie za organizacje koncertow tylko za wspolorganizacje z kims kto sie na tym zna. Mozna wtedy uniknac niepotrzebnych wpadek i nauczyc sie paru pozytecznych rzeczy. Tak zaczynalem ja i tak zaczynales ty. Tak czy siak mam nadzieje ze koncert sie uda, chlopak nie wymieknie i z czasem bedzie organizowal zajebiste imprezy.

I jeszcze jedno male pytanie do organizatora. Dlaczego zglaszaja sie do mnie ludzie i twierdza ze to ja robie ta impreze?
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

a to mnie zdziwienie haplo w tym momencie..... nie mam zielonego pojęcia dlaczego ludzie Twierdzą że Ty to organizujesz.... może dlatego że nikt nie kojarzy faktu gigu z moja osoba... porpostu nie wiem poraz pierwszy widze cos takiego....
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

sprawdz pw
Awatar użytkownika
groh
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 324
Rejestracja: 2005-04-10, 12:10:37
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: groh »

17.03 NIE ZAGRA !! AGONYA ... organizatorzy potrafia jak się okazuje korzystac z komunikatorów oraz tel. komórkowych - szkoda że tak późno ;)
Powodzenia ...... i do zobaczenia innym razem :-D
Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl
SoundTrack
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 215
Rejestracja: 2007-01-19, 13:07:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: SoundTrack »

szkoda... może następnym razem :) w każdym razie koncert się ODBEDZIE
cena biletów uległa zmianie teraz wynosi ona 8 polskich złotych :)
czesc plakatow ktore zostaly rozwieszone dziwnym trafem znikly...
w sumie nie wiem czy sie cieszyc czy sie smucic bo są już nie aktualne... więc z nienacka pojawią się poprawione plakaty ;] mam nadzieje że nie dostane dużej zjeby na tym forum ;] i do zobaczenia ;]
cYa
Straight Edge - Bo Życie Jest Tylko Jedno I Należy Je Szanować

Arkę wybudowani amatorzy a Titanica profesjonaliści.

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=97937
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

przepraszam,że się wtrącam, ale zwyczajem akwizytora chciałem coś zareklamować,czy też ogłosić. otóż w temacie nt. zespołu Sidhe dodałem posta z linkiem do naszego demka.zapraszam do ściągania i komentowania.pozdro i raz jeszcze sorry za "odbiegnięcie od tematu" ;)
8)
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

a może zamiast agonii w sobotę w smoku zagości sidhe?? co ty na to drogi lesńiku i drogi organizatorze? kapela lokalna wiec raczej nie powinna krzyczeć o kasę a dodatkowy trening przed publika zawsze sie przyda przed opanowaniem wielkiej wytwórni płytowej i zdobyciem platyny... pozdro dla kumatych i do soboty ELO...
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Zablokowany