FESTIWAL NA STAREJ MIEJSCOWIE!!!

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Czytajcie mi z ust UWAŻAM ŻE ORF JEST NAJLEPSZĄ IMPREZĄ PROMUJACĄ MIASTO I DLA UCZESTNIKÓW ZORGANIZOWANĄ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE.

Dociera?

Jeśli jednak są kwasy spowodowane uciążliwością dla okolicznych mieszkańców to dlaczego im tego nie wynagrodzić? Jak? bardzo prosto. Z tego co wiem to najwięcej sprzeciwu napływa od mieszkańców bloku ul. Pieniężnego 28B, bo scena z głośnikami jest ukierunkowana na ten budynek. Gdybym miał coś do powiedzenia jako organizator to zaproponowałbym tym ludziom 2-3 dniowy wypoczynek w czasie festiwalu np. w ośrodku w Faltyjankach lub w Tardzie. Jesli ktos nie chce korzystac - jego sprawa lub problem jak to określa Piter. Ludzie bedą zadowoleni a tak macie tylko w tych osobach wrogów. Owszem jest to pewien koszt, ale czy aż tak duży?
Oczywiście jest to tylko propozycja - każdy może powiedziec że nie realna....
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Kurde odnosze wrażenie ze znowu kompetnie niepolityczny temat niektóre osoby na siłe przerobić na polityczny...I wkurza mnie że niektórzy wszędzie próbują wrzucić swoje polityczne 3 grosze mimo że np. ten temat ma znią wspólnego niewiele.
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Post autor: dr Jamajczyk »

Japa chyba czas aby się zapisał do Samo(0)obrony widze , że podzielasz punkt widzenia organizatorów oraz wszystkich innych tylko tak naprawdę ,to pachni jedną wielką schizofrenią....a twój pomysł aby mieszkańcom okolic festiwalu fundowac wczasy kilkudniowe to naprawdę piękny pomysł tylko zejć na ziemie, bo dr Sawicki nie ma jak Ci podać tabletek i zastosować kuracji...może masz jakiegoś radnego kolege, to zwnioskujecie aby mieszkńcy okolic festiwalu byli na czas kocertów zwolieni z czynszów- człowieku gdzie Ty się leczysz???
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

japa pisze:Czytajcie mi z ust UWAŻAM ŻE ORF JEST NAJLEPSZĄ IMPREZĄ PROMUJACĄ MIASTO I DLA UCZESTNIKÓW ZORGANIZOWANĄ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE.

Dociera?

Jeśli jednak są kwasy spowodowane uciążliwością dla okolicznych mieszkańców to dlaczego im tego nie wynagrodzić? Jak? bardzo prosto. Z tego co wiem to najwięcej sprzeciwu napływa od mieszkańców bloku ul. Pieniężnego 28B, bo scena z głośnikami jest ukierunkowana na ten budynek. Gdybym miał coś do powiedzenia jako organizator to zaproponowałbym tym ludziom 2-3 dniowy wypoczynek w czasie festiwalu np. w ośrodku w Faltyjankach lub w Tardzie. Jesli ktos nie chce korzystac - jego sprawa lub problem jak to określa Piter. Ludzie bedą zadowoleni a tak macie tylko w tych osobach wrogów. Owszem jest to pewien koszt, ale czy aż tak duży?
Oczywiście jest to tylko propozycja - każdy może powiedziec że nie realna....
w tym roku festiwal logistycznie będzie inaczej zorganizowany, główna scena będzie stała na betonowym placu po prawej stronie wchodząc od strony czarnieckiego...a teren będący wcześniej miejscem całej imprezy będzie polem namiotowym ze scena sound systemową...rezygnujemy z green stage, na rzecz mocno rozbudowanej sceny didżejskiej...

tak więc mieszkańcy pienięznego 28b, beda mogli spac spokojnie...pomysł twój odnośnie wczasów w faltyjankach powinien dostać nagrodę "złote usta", gdyby taki konkurs odbywał sie na łamach forum.ostrodaonline...
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

WAW! Widzę że Piter wezwał na pomoc dr Jamajczyka, uf co za zaszczyt. No, OK. Zaczynamy:

Szanowni Panowie, :)

Tak jak napisałem, w wdawanie się w z Wami w dyskusję do niczego nie prowadzi. Piter, Petara itd wiedzą wszystko najlepiej i co im tam głosy sprzeciwu mieszkańców jednego czy dwóch bloków lub połowy Ostródy.

No, więc dalej klapki na oczy i gramy, a co tam, impreza to impreza.

Konkurs Złotoustego na forum.ostrodaonline.pl bardzo mi się podoba. Serio. Zaproponuj tylko jakąś nagrodę np. teczkę z czerwonym dymem. Jak widać jesteś bardzo pewien swego zarówno przy organizacji festiwalu jak równiez tego, że ja go wygram.
A może Ty go wygrasz ze swoim jeżeli chodzi o miejsce festiwalu, rozumiem niezadowolenie niektórych osób, ale nie zamierzam o tym dyskutować...jak się komus nie podoba, ma problem.... ??????

Jak by nie patrzeć to ja chcę pomóc tym ludziom a Ty jakoś nie bardzo.

Tak więc prawisz Pan że główna scena będzie stała na betonowym placu po prawej stronie wchodząc od strony czarnieckiego...a teren będący wcześniej miejscem całej imprezy będzie polem namiotowym ze scena sound systemową...rezygnujemy z green stage, na rzecz mocno rozbudowanej sceny didżejskiej...

No, to powodzenia życzę... powodzenia

Aha i nie otwierajcie juz swoich "ust" do mnie, hm? Skoro według Was jestem chory i mam zmienić lekarza to po co ta dyskusja... :twisted:
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

no i niby przypadkiem przyszedł mail do organizatorów
Witam!
Od kilku lat mieszkam w Ostródzie przy ulicy Pieniężnego / na tyłach dawnych białych
koszar/. To co wszyscy mieszkańcy bliskich koszarom okolic przeżywają w czasie
trwania festiwalu to horror. Tak się szczycicie tym festiwalem a jak patrzy się na
jego uczestników to budzi wstręt i obrzydzenie. W centrum miasta organizuje go chyba
tylko ten kto mieszka daleko. Ciekawe jak zareagowałyby władze miasta gdyby
przedstawiciele tych władz mieszkali w pobliżu.
Należy zrobić wszystko / i będziemy do tego dążyć/ żeby w roku 2007 przenieść
festiwal poza miasto.
Organizujcie go sobie, ale nie tu gdzie po pracy odpoczywamy, a małe dzieci
pozbawione są przez was snu.
ŻB

do japy...
tobie jako nagrodę mógłbym zaproponować talon na lutownicę, a jak byś sie postarał, to w nastepnej rundzie zagrałbyś o kabel...
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

"Mądrej głowie dość po słowie" - widać nie każdej
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

również w kontekscie twoich wypowiedzi:
MĄDRY CZŁOWIEK NIE ZAWSZE MÓWI TO CO POMYSLI GŁOWA
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Całkiem niepotrzebnie robisz się agresywny, Piter.
Wyluzuj się, przecież podążasz drogą RASTAFARI ;)
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

*----------*

Post autor: banitez »

heh no i się zrobiło nieprzyjemnie :-(

Pozdrowienia dla mieszkańców ulic: Pieniężnego (szczególnie 28B), Jagiełły, Kościuszki i Czarnieckiego i dla całego miasta.

Często rozmawiałem z sąsiadami (takimi ok. 80 nawet) i pytałem czy im przeszkadza festiwal, no i co mówili? że gdyby mieli dość sił i zdrowia, to poszliby pobawić się ze wszystkimi.

Faktem jest, że w 2004 roku (pierwszy raz w koszarach) nagłośnienie i czas trwania koncertów nie było najszczęśliwsze dla okolicznych mieszkańców, ale to się zmieniło!

NIE ODDAWAJMY REGGAE DO IŁAWY CZY INNEGO GDAŃSKA!

Piter - olewka, jak JAPA coś napisze, zwyczajnie tego nie komentujmy, w końcu mu się znudzi, wyraźnie ma frajdę z robienia smrodu (głównie wokół siebie) - oczywiście szanujemy go. Japa, nie zmienisz miejsca ani formuły festiwalu wypisując dziwactwa na forum. Oczywiście cieszymy się, że jest wolność słowa, można pisać różności, ale apropos przysłów: "mądry wie co mówi, a głupi mówi to, co wie"

ONE WORLD ONE PEOPLE ONE LOVE
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

szacuneczek dla mieszkańców...

Post autor: dr Jamajczyk »

...szacuneczek dla mieszkańców...cała dyskusja nie ma jak dle mnie sensu, bo nie zapominajmy jak zostało to zaplanowane w tym roku ... meritum jednak sprawy nie jest jak wiemy trwałym problemem bo inwestycja ruszy i to nie będą jak mówi "japa" budynki mieszkalne tylko przez jednostkę przebiegnie ulica i w tym celu zostanie wyburzona hala sportowa, dobudowana po wojnie. Tylko Daga- nie mówi mi, że tam właśnie chodzisz na tenisa....wracając do dyskusji.... to po co "ona"???- nie rozumiem przecież tegoroczny plan został w styczniu określony z właściecielem obiektu już w styczniu... ...to problem zapytać czy lepiej szczekać??? :lol:
Obrazek
wyborca
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-19, 15:12:10

Post autor: wyborca »

piter pisze: jeżeli chodzi o miejsce festiwalu, rozumiem niezadowolenie niektórych osób, ale nie zamierzam o tym dyskutować...jak się komus nie podoba, ma problem....
Problem to możesz mieć ty Piter, jak się mieszkańcy poważnie zdenerwują i napiszą zbiorowy protest. Podstaw jest wiele. Do tego taka wypowiedź organizatora. Więcej szacunku dla tych, co są zmuszeniu do biernego uczestnictwa.
Ja się wybieram, będę się świetnie bawił, ale współczuje mieszkańcom okolicznych bloków.

Z góry przepraszam, ale pierdolicie głupoty porównując uciążliwość Disco Polo z ORF. Można odnieść wrażenie, że oczarowanie ORF przesłoniło wam racjonalne myślenie. To że festiwal jest super to jedno a to że jest uciążliwy dla pobliskich mieszkańców to drugie. Jeśli dobrze mi się wydaje to tak wielkie festiwale nie są organizowana w centrach innych polskich jak i europejskich miast. Nie bez powodu.
banitez
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 2005-04-27, 16:27:52

:-/

Post autor: banitez »

Do festiwalu zostało pół roku, w sam raz tyle czasu, żeby przenieść imprezę chociażby do Iławy - tam nikt nie będzie narzekał, bo znają wartość takich perełek jak nasz ostródzki festiwal.
Oczywiście mentalność Polaków górą - cała Polska zazdrości nam imprezy, ale sami na nią sramy!

szkoda gadać - usuwam się z forum.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

takie festiwale nie, sa za to wieksze festy organizowane 3 dniowe gdzie glowna ulica miasta jest calkowicie blokowana na 3 dni i wraz z nia od niej odchodzace uliczki, rozstawiane sa stoly i lawki wzdloz ulic, na koncu kazdej uliczki jest budowana mala scena na ktorej codzienie gra jakis zespol, na glownej ulicy jest duza scena .... jedyna pomoca dla mieszkancow biernie uczestniczacych w tym 3 dniowym zamieszaniu jest to ze codziennie rano ulice wraz z wejsciami do budynkow sa sprzatane Bo wyobrazcie sobie ze uzywane do picia sa szklane naczynia, a nie plastiki, po czym straz pozarna wyplukuje ulice po zakonczeniu festu, oczywiscie tez sa starsi ludzie ktorzy od wiekow co roku tego sluchac musza i na to patrza... ale zadna wladza nie zgodzilaby sie na to zeby taka impreze wyniesc za miasto.
Co do ORF predzej czy pozniej jak to niektorzy tu napisali przeniesie sie, wtedy nikt juz z kraju czy swiata nie powie ze jedzie do ostrody na ORF tylko ze ostroda lezy kolo ( innego gdanska)... Zreszta nie pierwsza Impreza ktora ostroda stracic moze....i bedziemy dalej slynac tylko i wylacznie z muzyki tanecznej disco polo.
Jezeli chodzi o koczujacych rastamanow w srodku miasta, to moze im powinno sie zaoferowac jakis tani nocleg ? ;> wiecej info na temat tego gdzie mozna spedzic te 3 dni ...
Po za tym zawsze do kazdej imprezy sa zwolennicy i przeciwnicy, mowicie zeby nie porownywac disco polo z ORF tak, roznica jest taka ze po ORF nie ma poprzewracanych smietnikow powybijanych szyb i porozbjanych glow butelkami, po disco polo sa ......

Moze faktycznie ktos kiedys sie wkurzy i Oleje Ostrode, przeniesie ORF w inne miejsce, kolo innego mista, sciagnie wystarczajaco duzo ochrony, ogrodzi teren przeznaczony na festiwal, sciagnie przewoznych sklepikarzy z dobrym jedzeniem i piciem, a nasza kochana ostroda ktora i tak juz jest nazywana prowincja zarosnie lasem, bez imprez bez pracy i tak dalej. [( fabryki paszly won, Orf paszol won)] ech ..
Obrazek
zapewniem ze to Europa.Tak dzieje sie w kazdym miasteczku i w kazdej wsi.
PS. zeszloroczny ORF spedzilam na ulicy Czarnieckiego na przeciwko koszar, impreza skonczyla sie relatywnie szybko, za szybko jak na moj smak..... do rana mozna bylo spac spokojnie.
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Sugestie dotyczące festiwalu z oficjalnej strony http://www.positive.pl/festiwal/ FORUM



"masta of rasta

Wpisujcie tutaj swoje sugestie dotyczace spraw organizacyjnych. Nie chodzi mi o propozycje artystow, ktorzy maja zagrac ale o organizacje. a zatem zaczynam... ->powiekszenie kas o pare okienek. stanie 3-4 godzin w kolejce nie jest zachwycajace a w tym roku moze byc jeszcze wiecej wiary ->toy-toy (nie musze pisac o tym wiecej) ->powiekszenie pola namiotowego. wg planu festiwalowych koszar 2006 pole zajmowala okolo polowe miejsca. mozna by je powiekszyc do wysokosci Hali Sportowej. ->Hala Sportowa....to dziala? :> :P ->azeby uniknac sytuacji kradziezy wieksza kontrola przy wychodzeniu z terenu festiwalu. opakowany telefonami gosc zostanie zaskoczony gdy przy wyjsciu na miasto zostanie zrewidowany. ->lepsze, bardziej alkoholowe piwo w nalewakach (to notka do przedsiebiorcow) ->prysznice, nie potrzeba luksusu. wystarczy cos w stylu tego nad jeziorem. sprawy sanitarne staly w 2006 na baaardzo niskim poziomie. nad tym trzeba chyba popracowac najbardziej. Wasze sugestie, propozycje? Piszcie!

noJA

1. bezwzględnie dostęp do jakiejś wody, kranów.. i to w odpowiedniej ilości... 2. większa ilość okienek kasowych i jakiś ochroniarz tam będący to pięknie by było...






10.02.2007 20:17





duch

Przede wszystkim dostęp do wody - kranówy




Bo w Ostródzie fajnie jest...
08.02.2007 10:08





martasta

Właśnie! Zapomniałam o kasach. Kolejka była nie do zniesienia...ale z drugiej strony warto było postać :)




Uważaj na ludzi, którzy się nie śmieją...
08.02.2007 08:01





izkaa0

mi sie nie podobalo ze przy kasach byl taki nie ład, nie dosc ze tyle trzeba bylo czekac bo kolejka wielkaaaaa , to wszyscy sie pchali co jeszcze bardziej utrudnalo kupienie tego biletu, postawila bym kilka zołniezy zeby pilnowali pozadku i kolejki :):):)






06.02.2007 15:01





martasta

Zgadzam się!Przysznice i toy toy przede wszystkim..w 2006 nie wyglądało to najlepiej.Pole namiotowe mogłoby być odrobinę większe..."

__________________________

To będą te krany i prysznice, czy jak zwykle łaźnia będzie nad jeziorem Kajkowskim? :)
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Anetchen pisze:takie festiwale nie, sa za to wieksze festy organizowane 3 dniowe gdzie glowna ulica miasta jest calkowicie blokowana na 3 dni i wraz z nia od niej odchodzace uliczki, rozstawiane sa stoly i lawki wzdloz ulic, na koncu kazdej uliczki jest budowana mala scena na ktorej codzienie gra jakis zespol, na glownej ulicy jest duza scena .... jedyna pomoca dla mieszkancow biernie uczestniczacych w tym 3 dniowym zamieszaniu jest to ze codziennie rano ulice wraz z wejsciami do budynkow sa sprzatane Bo wyobrazcie sobie ze uzywane do picia sa szklane naczynia, a nie plastiki, po czym straz pozarna wyplukuje ulice po zakonczeniu festu, oczywiscie tez sa starsi ludzie ktorzy od wiekow co roku tego sluchac musza i na to patrza... ale zadna wladza nie zgodzilaby sie na to zeby taka impreze wyniesc za miasto.
Co do ORF predzej czy pozniej jak to niektorzy tu napisali przeniesie sie, wtedy nikt juz z kraju czy swiata nie powie ze jedzie do ostrody na ORF tylko ze ostroda lezy kolo ( innego gdanska)... Zreszta nie pierwsza Impreza ktora ostroda stracic moze....i bedziemy dalej slynac tylko i wylacznie z muzyki tanecznej disco polo.
Jezeli chodzi o koczujacych rastamanow w srodku miasta, to moze im powinno sie zaoferowac jakis tani nocleg ? ;> wiecej info na temat tego gdzie mozna spedzic te 3 dni ...
Po za tym zawsze do kazdej imprezy sa zwolennicy i przeciwnicy, mowicie zeby nie porownywac disco polo z ORF tak, roznica jest taka ze po ORF nie ma poprzewracanych smietnikow powybijanych szyb i porozbjanych glow butelkami, po disco polo sa ......

Moze faktycznie ktos kiedys sie wkurzy i Oleje Ostrode, przeniesie ORF w inne miejsce, kolo innego mista, sciagnie wystarczajaco duzo ochrony, ogrodzi teren przeznaczony na festiwal, sciagnie przewoznych sklepikarzy z dobrym jedzeniem i piciem, a nasza kochana ostroda ktora i tak juz jest nazywana prowincja zarosnie lasem, bez imprez bez pracy i tak dalej. [( fabryki paszly won, Orf paszol won)] ech ..
zapewniem ze to Europa.Tak dzieje sie w kazdym miasteczku i w kazdej wsi.
PS. zeszloroczny ORF spedzilam na ulicy Czarnieckiego na przeciwko koszar, impreza skonczyla sie relatywnie szybko, za szybko jak na moj smak..... do rana mozna bylo spac spokojnie.
..tak, tak Anetchen, a potem wszyscy rozbijają obozowisko w centrum miasta i koczują jak w hipisowskiej komunie :)
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

...........

Post autor: morderator »

Ty Daga, co się wozisz przecież nawet nie idziesz na tą impre.........
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Re: ...........

Post autor: daga »

morderator pisze:Ty Daga, co się wozisz przecież nawet nie idziesz na tą impre.........
Gdybym miała gdzie umyć rączki, to bym poszła. ;)
Ty lubisz być na bakier z higieną, ja nie.
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Babcia na pewno nie będzie miała nic przeciwko abyś u niej umyła rączki 8)
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Szogunek pisze:Babcia na pewno nie będzie miała nic przeciwko abyś u niej umyła rączki 8)
Jeszcze nie znasz mojej babci. Mogę nawet zaprosić kilku brudasków z pola namiotowego i współnie z babcią umyjemy im zakurzone kudły ;)
To poważny problem, nie rozumiem dlaczego sobie żartujesz z ich tragicznego położenia. :)
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

A ja powiem tak: nie jestem ani zwolenniczką, ani przeciwniczką muzyki reggae ani festiwalu. Szanuję wszystkie gusta i tyle. I uważam, że opowieści o tym, jak to ludzie i głośna muzyka na festiwalu przeszkadzają ludziom w mieście są bardzo przesadzone!!!! Fakt, jednego roku było za głośno, no ale nie róbmy z tego afery. Kolejne festiwale zadbały już o to, żeby nagłośnienie było w normie. I fajnie by było, gdybyśmy uczyli się tolerancji, Każdy ma prawo się bawić, a miasto będzie się rozwijało tylko wtedy, kiedy będzie otwarte na różne, podkreślam RÓŻNE!! formy rozrywki i różne środowiska. I Festiwal Reggae jest tego najlepszym przykładem!!! I nie rozumiem Dagi. Koleżanko, Ty się wszystkich czepiasz...Daj spokój...Czemu jesteś taka ironiczna, co chcesz tym udowodnić? Na każdego masz jakiegoś haka. Ale chyba nie o to chodzi w prowadzeniu dyskusji na forum, co??? :D
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

studentka pisze:... Na każdego masz jakiegoś haka. Ale chyba nie o to chodzi w prowadzeniu dyskusji na forum, co??? :D
Po prostu jestem sobą. Większość tu piszących to sztywniaki, są nienaturalni ( boją się pewnie że zostaną zdemaskowani ) i sporo tu zwykłego lizusostwa. Wystarczyła mała prowokacja z mojej strony i paru osobników -zamiast ugryźć sie w język- pokazało, że są zwykłymi, prowincjonalnymi kmiotkami. Taka prawda...
Festiwal jest potrzebny , to juz ostródzki trade mark. Pozdr.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Nie czuje sie kmiotkiem....... :-x :-x
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

A co Ty, miastowa taka niby jesteś?????Nienaturalni i sztywniaki??? Wiesz, troche trudno poznać ludzi na forum i ciężko ich oceniać nie znając ich więc nie wypisuj takich bzdur...A poza tym to nawet jeśli poziom, na jakim jest prowadzona dyskusja na tym forum Ci nie odpowiada, to po co piszesz???? Przecież jeśli Ci nie odpowiada, to nie musisz się z kmiotkami zadawać, tak? Możesz sobie poszukać bardziej intelektualnego towarzystwa...No ale chyba skoro cały czas toczysz te bezsensowne polemiki, to widać nie bardzo odbiegasz od tego smrodziku kmiotczyzny prowincjonalnej...Ludzi nie zmienisz, zacznij ich sznować!Pzdr. :shock:
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Fisher »

fck tht sht, miejscówki lepszej nie może być jak na jednostce. Ja też mieszkam na pieniężnego i mnie dobijają festy disco polo czy też inne tandety na stadionie włącznie ze spier....nym sylwestrem i innymi chu....wami w niedalekiej okolicy. a te jedyne 3 dni w roku są zbawieniem dla mnie i nie tylko.
Zablokowany