Punky Reggae Live 2007

Moderator: Jacek-P

Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Punky Reggae Live 2007

Post autor: Sajmon »

"Od 16 lutego do 22 kwietnia potrwa tegoroczna, czwarta już edycja trasy koncertowej "Punky Reggae Live". Wezmą w niej udział Farben Lehre, Zabili Mi Żółwia, Koniec Świata oraz DJ Bigos (Pietia).
Gospodarzem trasy będzie, jak co roku, formacja Farben Lehre. Opróc płocczan zaprezentują się Zabili Mi Żółwia i Koniec Świata oraz goście: m.in. Leniwiec, Zmaza, De Łindows, Prawda, Voltaire i Meltdown. Trasa obejmie 28 koncertów. Wszystkie będą rozpoczynać się o godzinie 18:00. "Wyrażamy nadzieję, iż - wzorem lat ubiegłych - dotrzecie na tę imprezę nawet z najodleglejszych zakątków, by wspólnie z nami dobrze się bawić przy pozytywnych rytmach i w niepowtarzalnej atmosferze. Postaramy się z całych sił, by przygoda z PUNKY REGGAE live na długo utkwiła Wam w pamięci jako niezapomniane chwile, dobra muzyka oraz pozytywna i maksymalna energia" – piszą organizatorzy, grupa Farben Lehre."

a oto koncerty ktore odbeda sie w "okolicach" naszej miesciny (chociaz Torun nie jest znowu tak blisko):

12.04 - Toruń - "Od Nowa" + Voltaire
13.04 (piatek :o ) - Olsztyn - "Heaven Club" + Zmaza
14.04 - Ełk - ECK + Zmaza

do kwietnia jeszcze daleko ale info juz zamieszczam zeby chetni mogli przygotowac sobie zaplecze w postaci hajsu i ewentualnego noclegu.mozna tez zorganizowac ustawke "Ostrodzkiego teamu" i szturmem wziasci ten Olsztyn (badz inne miesto)
jesli o mnie chodzi postaram sie pojechac ale jeszcze bankowo tego nie powiem.w kazdym badz razie zachecam.

peace
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

"Zabili mi żółwia" ? Nazwa równie kretyńska jak muzyka , którą tworzą. Harmoszka żywcem wzięta z sowieckich, frontowych piosenek, a teksty na poziomie gimnazjum....fani widocznie też.
Sajmon
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 172
Rejestracja: 2007-02-06, 10:57:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: miasto seksu i biznesu

Post autor: Sajmon »

no wiesz daga, D-polo to to nie jest wiec sie nie pobawisz przy tym.a z twoich postow wynika ze jestes czestym bywalcem klubu Ibiza.poza tym nikt Cie nie obraza wiec czemu Ty obrazasz innych?nie podoba sie? nie sluchaj, nikt Cie nie zmusza.

peace
nie ma tego zlego, co by nam dobrze nie wyszlo
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Sajmon moze nie zauwazyles ale to jest forum dyskusyjne o kolezanka wyrazila swoja opinie na temat jednej z kapeli o ktorej mowa w twoim poscie a teraz zrobie to ja:
Zabili mi żółwia - dno
Farben Lehre - maja 2 dobre kawalki reszty nie da sie sluchac do tego dochodzi niczym nie uzasadniona gwiazdorka
Koniec Świata - całkiem okej
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Myszoł »

Nie musza sie wam podobac, ani trasa, ani zespoly jakie na niej graja. "Jedni wola matki drudzy sasiadki". Jedyne co powinniscie komentowac to wiadomosc o samych koncertach, a nie zespoly bo nie jest to forum muzyczne. Jesli chcecie sobie pogadac o "zabili mi zolwia" czy o jakimkolwiek innym zespole to na zle forum trafiliscie.
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

No to moze powiesz nam jak mamy rozmawiać o imprezie ktora sie jeszcze nie odbyla nie rozmawiajac o wykonawcach ?
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Jeżeli chodzi o dagę-to nie widzę tu żadnej rozmowy tylko namolne krytykowanie wszystkiego. Mi to osobiście nie przeszkadza, rzeczywiście-po to jest forum 8) Na imprezę nie jadę-kiepskie zespoły, średnia wieku to max 16...Sajmon to już lepiej do Booma się wkręcić :P
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Myszoł »

Szogunek pisze:Jeżeli chodzi o dagę-to nie widzę tu żadnej rozmowy tylko namolne krytykowanie wszystkiego. Mi to osobiście nie przeszkadza, rzeczywiście-po to jest forum 8) Na imprezę nie jadę-kiepskie zespoły, średnia wieku to max 16...Sajmon to już lepiej do Booma się wkręcić :P
Tomasz: widzisz? mozna kulturalnie :wink:
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Szogunek pisze:... Na imprezę nie jadę-kiepskie zespoły...
/Kiepskie/ i to jeszcze jak! :)
Nie oszukujmy się, to dolna półka gatunku. Pójść na koncert oczywiście można, ale chyba tylko po to, żeby sie napić i pogadać za znajomymi.
Radzę jednak umówic sie na spotkanie w innej knajpie ;)
pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pupek86 »

daga pisze:
Szogunek pisze:... Na imprezę nie jadę-kiepskie zespoły...
/Kiepskie/ i to jeszcze jak! :)
mam nadzieje ze nie twierdzisz tego na podstawie wypowiedzi innych tylko sie pofatygowalas i sciagnelas jakies utwory ww. kapel?
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

a więc........

Post autor: dr Jamajczyk »

"Wezmą w niej udział Farben Lehre, Zabili Mi Żółwia, Koniec Świata oraz DJ Bigos (Pietia). " ZAJEBIZA jak 20 lat temu.........
P.S. Do Dagi -zapisz się Dziewczyno do szachistów...co?
Zachowanie powyższych jest tak normalne , ze aż dziwne gdyby byli inni..Pozdrówaka dla Załogantów

Obrazek
Zablokowany