FESTIWAL NA STAREJ MIEJSCOWIE!!!

Moderator: Jacek-P

pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

FESTIWAL NA STAREJ MIEJSCOWIE!!!

Post autor: pupek86 »

niedawno doszla do mnie wiadomosc ze w tym roku nasz wspanialy festiwal pozostanie na koszarach.smie ktos zaprzeczyc ze to zle??
Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Myszoł »

Pewnie ze dobrze. Dla niedowiarkow link z oficjalnym oredziem Pitera :-) http://www.positive.pl/festiwal/
Awatar użytkownika
lesny09
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 158
Rejestracja: 2006-10-21, 14:32:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: lesny09 »

2 lata już sie wybieram na ORF i jakoś nie mogę się wybrać.w tym roku byłem na Bielawie,ale nawet nie ma co porównywać.byłem chwilowo na pierwszym ORF i po prostu diametralna różnica.mam nadzieję,że w tym roku się wybiorę na "naszą" imprezkę no i niech dalej będzie w koszarach;) ps.obym wytrzymał te 3 dni ciągłego reggae ;)
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

No brawo! Super! Nareszcie jakas pozytywna wiadomość :) Czyli do zobaczenia w koszarach :)
Awatar użytkownika
r00ts
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-12-19, 19:38:53
Gadu-Gadu: 0

Post autor: r00ts »

yes yes yes!
Leave us alone
Everything we build up see dem want trample down
Da one without a sin hafi cast the first stone
Dem can’t do it all-no-dem ina dread man zone
Awatar użytkownika
fronttt
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2006-10-13, 12:28:44
Gadu-Gadu: 0

Post autor: fronttt »

super! 8)
'idą chłopcy po ulicy browar w garści pełen luz
gra muzyka jest hulana, idą chłopcy po gałgana'
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

a ja dodam ze inny festiwal a mianowicie ostroda hc fest 3 tym razem jak zwykle na zamku lecz z malymi zmianami jesli chodzi o przekaz i forme ale to wkrutce...
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

I po jaką cholerę znowu pchacie sie do tych koszar?
PASZOŁ WON za miasto, na pole! Babcia przez trzy dni spac nie może ...
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Babcia na trzy dni za miasto ;)
POSITIVE MUSIC PROMOTION
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

daga pisze:I po jaką cholerę znowu pchacie sie do tych koszar?
PASZOŁ WON za miasto, na pole! Babcia przez trzy dni spac nie może ...
:o :o :o
BOŻE....co za prymityw...szkoda słów
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

piter pisze:
daga pisze:I po jaką cholerę znowu pchacie sie do tych koszar?
PASZOŁ WON za miasto, na pole! Babcia przez trzy dni spac nie może ...
:o :o :o
BOŻE....co za prymityw...szkoda słów
Nikt ci nie broni trzepać kasy, ale nie kosztem mieszkańców.
Koszary do dobre miejsce na jednodniową imprezę, a nie na ogólnopolski festiwal. Przenieś to koczowisko z plastikowymi sraczami w odpowiednie miejsce. Wbij sobie do główki, że nie każdy jest miłośnikiem reggae, a prymitywów poszukaj wśród znajomych, tam ich nie brakuje.
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Wydaje mi się że Disco-Polo to też ogólnopolski festiwal!
...ale cóż za płytka jesteś żeby ci dogodzić...
...i zapisz się w kolejkę do ojca dyrektora...


POZDRAWIAM
POSITIVE MUSIC PROMOTION
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

spać???

Post autor: morderator »

-spać??? Widać da dużo słucha Radia Ojca Dyrektora jak się słucha 6 godzin różańca, to póżniej nic nie wchodzi do ucha nawet bujająca wesoła i skoczna muzyka....no można przypuszczac , że Babcia z całym szacunkiem jest wyznawcą disco-polo i ma zupełanie inne oczekiwania po ostatnim koncercie Stachurskiego...to nie jest wina organizatorów, ze moherowe berety nie są w trójkolorowych barwach rasta....
najwyszy czas aby babcia załorzyła kiosk z pieczywem, to prze trzy dni zarobi i napewno poskacze sobie do woli w rytmach rege...
P.S. Są Babcie i Babcie

Obrazek
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

daga pisze:
piter pisze:
daga pisze:I po jaką cholerę znowu pchacie sie do tych koszar?
PASZOŁ WON za miasto, na pole! Babcia przez trzy dni spac nie może ...
:o :o :o
BOŻE....co za prymityw...szkoda słów
Nikt ci nie broni trzepać kasy, ale nie kosztem mieszkańców.
Koszary do dobre miejsce na jednodniową imprezę, a nie na ogólnopolski festiwal. Przenieś to koczowisko z plastikowymi sraczami w odpowiednie miejsce. Wbij sobie do główki, że nie każdy jest miłośnikiem reggae, a prymitywów poszukaj wśród znajomych, tam ich nie brakuje.
przemilczę, ale wiem, że prowokujesz
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

wesołe

Post autor: jezuita »

HeY Dada a Babcia nie ma ogródka gdzie zmieści się kilka tysięcy ludzi z całej Polski???
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Post autor: reggaemisiek »

daga pisze:I po jaką cholerę znowu pchacie sie do tych koszar?
PASZOŁ WON za miasto, na pole! Babcia przez trzy dni spac nie może ...
hmmm... a co Ty z bojówek LPR ??? Żenada.Ciekawe co się tak nagle przejełeś/aś dolą Babci.. Serdecznie pozdrawiam. One LOve!
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

przepraszam a kto w Ostródzie jest Normalnym mieszkańcem? Ci może co śmietniki wywracają idąc z imprez ? może ci co z palkami chodzą ? a może ci co w szkołach kasę od dzieci wymuszają ? a może właściciele piesków którzy pozwalają kupkę robić na chodnikach ? Na tym festiwalu nie tylko organizatorzy ale również mieszkańcy zarabiają, sklepiki aż sie nie zamykają, dochody w ciągu 3 dni są większe niżeli przez miesiąc...a żaden z udziałowców koncertu nie robi nic zległo, Nie demolują i żaden mieszkaniec miasta nie musi bać sie przechodząc kolo grupki rastamanów,
a zresztą temat powraca jak bumerang :)
PS. Ze babcia spać nie może, nie dziwie sie, pewnie jej same nogi chodzą w rytm muzyki :) i gdyby mogła poskakałaby z innymi:)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

Nie słucham disco polo i nie jestem przeciwniczką festiwalu reggae. Koszary to nieodpowiednie miejsce, bo nie ma tam właściwych warunków dla takiej liczby widzów. Pole namiotowe funkcjonuje na zasadzie- kto pierwszy ten lepszy, czyli większość musi koczować gdzie popadnie.
Inna sprawa to czas trwania koncertów. Kto mieszka w pobliżu ten wie o czym pisze. Z babcią nie żartowałam, starszym ludziom to naprawdę przeszkadza.
Biorąc pod uwagą skalę tej imprezy, powinno to byc zorganizowane podobnie jak na woodstock- kilka hektarów ziemi, gdzie będzie miejsce na pole namiotowe z prawdziwego zdarzenia i na scenę. Fajnie , jakby było się też gdzie umyć ;)
To tyle w temacie.
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

Post autor: reggaemisiek »

daga pisze:Nie słucham disco polo i nie jestem przeciwniczką festiwalu reggae. Koszary to nieodpowiednie miejsce, bo nie ma tam właściwych warunków dla takiej liczby widzów. Pole namiotowe funkcjonuje na zasadzie- kto pierwszy ten lepszy, czyli większość musi koczować gdzie popadnie.
Inna sprawa to czas trwania koncertów. Kto mieszka w pobliżu ten wie o czym pisze. Z babcią nie żartowałam, starszym ludziom to naprawdę przeszkadza.
Biorąc pod uwagą skalę tej imprezy, powinno to byc zorganizowane podobnie jak na woodstock- kilka hektarów ziemi, gdzie będzie miejsce na pole namiotowe z prawdziwego zdarzenia i na scenę. Fajnie , jakby było się też gdzie umyć ;)
To tyle w temacie.
Hmmm... Nie jesteś przciwniczką festivalu...Ciekawe.. A jeśli chodzi o koszary to ja osobiście nie widze lepszego miejsca. Wg mnie jest to najlepsze miejsce jakie można sobie wymarzyć. A co do woodstocku to się zastanów co Ty piszesz...Kilka hektarów ziemi dla kilku tysięcy ludzi...hmm..Każgy kto był na ORF wie jaki klimat mają koszary. Jeszcze kilka słów do Anetchen. Wielkie dzięki za dobre słowa. I zdecydowanie zgadzam się z tym co napisała Anetchen. Wg mnie organizatorzy ORF zrobili wielką rzecz dla miasta. A co do rastamanów to rzeczywiście nie ma sie czego bać. Jeśli ktoś wie minimum o rasta to wie, że nie ma chyba bezpieczniejszych i pokojowych ludzi :)
Aha i jeszcze jedno: mojej babci bardzo się podoba ten festival i gdyby tylko miała lepsze zdrowie to napewno by z nami poskakała :wink:
Awatar użytkownika
Szogunek
początkujący
początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 2006-11-04, 20:44:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Szogunek »

Proponuje zakup stoperów :) Dobrze, że mój św pamięci Dziadzia był głuchy :-D
manu_ciało
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2007-02-02, 08:53:21

Post autor: manu_ciało »

daga kompletnie nie rozumiesz przekazu imprezy, przyjdz a sama sie przekonasz, wez tez babcie...
a jak ci sie naprawde nie spodoba ( bo sa i tacy...) to zawsze mozesz wyjsc, masz blisko do domu, szybko spakuj siebie i babcie i ruszajcie do sanatorium, tam beda sie odbywac imprezy odpowiednie dla was
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

miłego

Post autor: dr Jamajczyk »

dziś przed smak festiwalu http://co.interia.pl/filmy,id,26,p,2
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

Obrazek mój pies tam lubi reggae.. :D
pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pupek86 »

widze ze sie ladnie dzieje,ja tu napisalem w temacie o tym ze festiwal na starym miejscu a tu jakas dyskusja na temat jednej babci ktora nie moze spac,hehe. a tak calkiem powaznie juz nie mowiac ze z ta babcia to przesada, to uwazam ze 3 dni i 3 noce w roku mozna wytzrymac. a to co mysla o tym te cale moherowe berety mam w dupie,powiem wprost,niech sobie sluchaja ojca dyrektora ktory robi im wode z mozgu,bo jest czlowiekiem....... wiecie sami jakim (nie chce isc siedziec za obraze waznej osobistosci), on tylko mysli o tym jak tu zrobic zeby kupic nowego Maybah'a. ale kij z nim.wazne jest ze mamy festowal tam gdzie byl do tej pory, wielkie dzieki dla Pitera i pozitivu. pozdro:) One LOVE:)
Awatar użytkownika
daga
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2007-01-06, 01:40:54

Post autor: daga »

pupek86 pisze: a to co mysla o tym te cale moherowe berety mam w dupie,powiem wprost,niech sobie sluchaja ojca dyrektora ktory robi im wode z mozgu,bo jest czlowiekiem....... wiecie sami jakim (nie chce isc siedziec za obraze waznej osobistosci), on tylko mysli o tym jak tu zrobic zeby kupic nowego Maybah'a. ale kij z nim.
Chyba mnie z kims pomyliłeś. Zapewniam cie, że nie mam na imię Tadeusz. Nawet nie jestem do niego podobna.
Jesteś aż tak ograniczony, czy naprawdę uważasz, że każdy kto nie słucha reggae robi moherowe bereciki na drutach?
pupek86 pisze:wazne jest ze mamy festowal tam gdzie byl do tej pory, wielkie dzieki dla Pitera i pozitivu. pozdro:) One LOVE:)
Straszny lizus z ciebie :lol: .
A jesli za rok festiwal odbędzie się w innym miejscu, to już nie będzie fajnie?
reggaemisiek pisze: mój pies tam lubi reggae..
Skąd wiesz, powiedział ci to?
manu_ciało pisze:daga kompletnie nie rozumiesz przekazu imprezy,...
O jaki przekaz chodzi? Jeśli zmieni sie lokalizacja festiwalu, to przekaz będzie inny? Prędzej czy później na pewno to nastąpi. Co wtedy?
reggaemisiek pisze: A co do woodstocku to się zastanów co Ty piszesz...Kilka hektarów ziemi dla kilku tysięcy ludzi...hmm..
1 hektar, to taki kwadracik 100mx100m , bo chyba nie wiesz.
Na jakiej powierzchni odbywa się festiwal w koszarach ( dolicz pole namiotowe ) ?

Anetchen pisze:przepraszam a kto w Ostródzie jest Normalnym mieszkańcem? Ci może co śmietniki wywracają idąc z imprez ? może ci co z palkami chodzą ? a może ci co w szkołach kasę od dzieci wymuszają ? a może właściciele piesków którzy pozwalają kupkę robić na chodnikach ? .
Ja też przepraszam, ale o co Ci chodzi?
Anetchen pisze:Na tym festiwalu nie tylko organizatorzy ale również mieszkańcy zarabiają, sklepiki aż sie nie zamykają, dochody w ciągu 3 dni są większe niżeli przez miesiąc...a żaden z udziałowców koncertu nie robi nic zległo, Nie demolują i żaden mieszkaniec miasta nie musi bać sie przechodząc kolo grupki rastamanów,
Jeśli festiwal będzie sie odbywał w innym miejscu to sklepy i puby nie zarobią? Jeszcze raz powtarzam- nie jestem przeciwniczką festiwalu.
Zablokowany