Dąbrowski znów wiceburmistrzem...

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Dąbrowski znów wiceburmistrzem...

Post autor: japa »

No i stało sie to co przewidywałem: Nosewicz nie przeciął pępowiny łaczącej go z Dąbrowskim, tym samym nie pozbył sie swoich "doradców"...
Panie Janku a tak wielu Ostródzian wierzyło, że pozbędzie sie Pan tych ludzi... Znów Pan zawiódł...
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Jak Mozna wierzyc w cos, czego nikt nikomu nigdy nie obiecal....?
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Obudźcie się.

Post autor: przekleta »

Nie wiem czy Nos skłamał w sprawie Dąbrowskiego, ale na pewno obrzydliwie skłamał w sprawie pozyskiwania środków z UE, że pozyskał 10 MLN ZŁ. w tym na uzdatnianie wody. Czy ktoś coś zrobi żeby takie kłamstwa więcej się nie pojawiały w następnych wyborach. Ja nie mogę, ale ci co działają oficjalnie w polityce lokalnej ostródzkiej i powiatowej powinni jak najszybciej złożyć z powództwa cywilnego wniosek do sądu z doniesieniem o kłamstwo wyborcze. Przecież jeśli dzisiaj się tego nie zrobi, to za 4 lata Nos znowu powie, że pozyskał tym razem 20 mln. zł. i też mu ciemny lud uwierzy. Przecież tą sprawę trzeba napiętnować jak najszybciej. Politycy obudźcie się. PRZEDE WSZYSTKIM OTWARTY APEL DO NAJMOWICZA I BRODIUKA. Przecież to jest w waszym interesie, i mieszkańców przede wszystkim, czy tu każdy udaje ślepego???????? Ludzie o tym nie wiedzą Panowie. Jeszcze raz - w budżetach rocznych nie ma ani słowa o pozyskanych środkach z UE czy do kogoś to dociera czy nie???? I podziękowania dla Mandaryna, że pofatygował się to tak ładnie sprawdzić :)
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Przeklęta masz rację. Uważam że Nosewicz powinien odpowiedzieć za to co mówił i pisał w swojej kampanii wyborczej. Przed sąd kolegę!!!!! Tylko kto to zrobi? Radni jak widać trochę słabi...
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

sąd koleżeński :-D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Niestety, "przekleta", ale tego typu kłamliwa w istocie propaganda wyborcza nie jest nigdzie zaskarżana. Jest wpisana w system. Tyle, że u nas systemu nie ma, a zwłaszcza jednego ogniwa: niezależnych mediów lokalnych. To one w rozwiniętych demokracjach (we własnym zresztą komercyjnym interesie) spełniają role demaskatora wyborzcych kłamstw. Ich wyciągnięcie demaskuje kandydata i wpływa - z reguły negatywnie - na jego wyborczy wynik.
U nas media utrzymuja się raczej z dotacji budżetowych (vide GO) i nigdy nie zdobędą się na krytykę szczodrej ręki. Podobnie Vectra, która prawdopodobnie ma nakaz od góry aby nie krytykować.
U nas nie ma też ponadto dziennikarzy.
Schibaa
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-12-03, 16:15:07

Post autor: Schibaa »

Niestety "toledo" Vectra, o której mówisz, też nie jest całkiem obiektywna. To Telewizja Ostróda kierowana przez Pana Piotra W. To niezły krętacz i hiena. Do wszystkich robi słodkie oczy i wyciąga pieniądze zarówno od koalicji, jak i opozycji. Jest po stronie każdego, kto da zarobić, a w większości przypadków nie ma to nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską. Szczwany lis, uważajcie na niego. :?
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Obudźcie się.

Post autor: RobertP »

przekleta pisze:Nie wiem czy Nos skłamał w sprawie Dąbrowskiego, ale na pewno obrzydliwie skłamał w sprawie pozyskiwania środków z UE, że pozyskał 10 MLN ZŁ. w tym na uzdatnianie wody. Czy ktoś coś zrobi żeby takie kłamstwa więcej się nie pojawiały w następnych wyborach.
to nie kłamstwo, to zobacz prawda
Obrazek
przyniósł osobiście w tej torebce :P :rotfl2:
źródło informacji (zdjęcia) jest tutaj
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Tupet

Post autor: przekleta »

Ale masz tupet żeby takie kłamstwa powielać. Odpowiedzialność i splendor pozyskania tych środków spływa tylko i wyłącznie na PWiK w Osobie Dyrektora tej spółki z o.o. Pana mgr inż Sławomira Andrysiaka i nikogo więcej. To on powinien być burmistrzem, a nie taki Nosewicz co to przez ostatnie 4 lata nie pozyskał dla miasta żadnych środków, co dobitnie wynika ze sprawozdań budżetów miasta za poszczególne lata 2003,2004,2005,2006. PWiK jest spółką która pobiera wynagrodzenie za swoje usługi i musi się rozwijać, a miasto ma swoje poletko i w tym względzie pochwaliło się zerową skutecznością. No przyznajcie to w końcu, przecież to aż oczy pieką jak się na to patrzy. Na miejscu Pana Andrysiaka uznał bym to za ostatnie draństwo że Nosewicz zabiera mu ten sukces i przypisuje sobie. Draństwo i ostatnie świństwo.
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Tupet

Post autor: RobertP »

przekleta pisze:Ale masz tupet żeby takie kłamstwa powielać.
jeśli to do mnie to chyba źle się zrozumieliśmy !
zobacz co napisałem pod zdjeciem, chyba rozumiesz co miałem na myśli :)
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Przepraszam

Post autor: przekleta »

Bardzo gorąco cię przepraszam RobercieP. Przyznaję się do swojego zacietrzewienia w tej sprawie a to w pewnych okolicznościach nie pomaga w dyskusji i przez to pada mi na oczy i widać że nie doczytałam i nie zrozumiałam twojego humoru. Jeszcze raz wybacz mi tę pomyłkę. Ale z drugiej strony była okazja do naświetlenia i pokazania garstce internautów (niestety tylko garstce) tego jednego z wielu kłamstw którymi posługiwał się Nosewicz podczas kampanii wyborczej.
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że PWiK jest spółką w której miasto ma 100% udziałów. To burmistrz powołuje radę nadzorczą i ona wybiera lub odwołuje prezesa zarządu. Tak więc jeżeli burmistrz da "dupy" z wyborem prezesa to kto będzie winien?
Jak będzie z kranów leciała śmierdząca woda to kto będzie winien?
U niektórych myslenie (mędrkowanie) jest takie:
- jak jest dobrze to nie ma w tym zasługi burmistrza
- jak jest źle to burmistrz jest winien
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Żarty

Post autor: przekleta »

Jak C.W. się nachlał w urzędzie to nie wina Burmistrza. To tylko wina C.W. i to tylko on bierze na siebie odpowiedzialność, ale jak Dyrektor PWiK pozyskuje środki z UE to już zasługa Nosewicza. To tylko pokrętni SLDowcy takie tłumaczenia mogą uskuteczniać. Jakaś choroba drąży te miasto. Media milczą w tej sprawie i nagle obłudnie się obudzą z atakiem na prawicę. Teraz już tylko rada miasta i cały powiat będzie be a Nosewicz cały czas będzie ok. I nawet nie poniesie choćby moralnej odpowiedzialności za te kłamstwa, które uskuteczniał podczas kampanii??? Żartujesz sobie obserwator.
Jeszcze jedno. Teraz to podziękujmy wyborcom SLD że pozbawili nas środków z UE bo przez najbliższe 4 lata dzięki koalicji PO i PSL w sejmiku wojewódzkim możemy pożegnać się z milionami z UE, bo ani PSL, ani PO nie będzie "karmiło" nikogo na swojej piersi oprócz swoich, a już na pewno nie bedzie karmiło obrzydliwych sldowców. Czyli razem to już będzie 8 lat straconych. GRATULACJE.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

:killer:
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Żarty

Post autor: RobertP »

przekleta pisze:GRATULACJE.
a to też im sie nalezy za to , pewnie znowu będą mięli czym się szczycić
pocztyajcie, czym teraz mogą się pochwalić ... hehehe ... ;-) :o
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

a ja mam pytanie. czy vice burmistrz może być członkiem zarządu w klubie sportowym ??
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Może, ale po co?
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

http://ostroda.wm.pl/?&main=17&c=151,3,15750,, o i prosze jeden z czerwonych pokazał że ma jaja
Zablokowany