Do ostatniej chwili miałem obawy...

Moderator: Jacek-P

hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Do ostatniej chwili miałem obawy...

Post autor: hakenbu »

... ale się udało! Poczekajmy jeszcze na oficjalne wyniki, ale wszystko wskazuje na to, że przewaga Nosewicza będzie bardzo duża. W stosunku do I tury Najmowicz nie ugrał prawie nic. Na nic poparcie Brodiuka. Elektorat Platformy, jak się okazało, nie jest na sprzedaż.
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

TAK JEST!!!
Nosewicz wygrał, na przekór Cześkowi i innym ludziom nieżyczliwym Ostródzie!!! No cóż, Romy, Japy, Daro, Przeklęta i inni krzykacze. To my mieliśmy rację! Ostródzianie dobrze wybrali!!! Brawo dla nich!!!
Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

Powiem tyle YES, YES, YES VIVAT Janek
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Brawo Brawo Brawo Dla Jasia !! i dla wyborców którzy oddali na niego głos. :-D
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

I tak ma być :brawo: :mrgreen: :mrgreen:
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Zorro jest szczęśliwy - siedzi sobie i pije Johny Wokera (tylko bez doszukiwania się kto to).
Do wszystkich moich przeciwników, nie udało się. Nie będzie Bartuś sekretarzem, Marcinek komendantem (chyba że komediantem), daro też nie dostanie fuchy w urzędzie, Tomaszek nie będzie w promocji.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

zobaczymy czym będziecie się chwalić za następne cztery lata? może wybudują jakąś nową stację benzynowa, to będzie o czym mówić, hehe[/i]
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

A w Warszawie wygrała Hanka :)

Post autor: hakenbu »

Kiepsko ubrana i uczesana kobieta, z wadą wymowy wygrała z ulizanym, wykreowanym specjalnie na te wybory, obiecującym w gładkich i miłych słowach wszystko wszystkim, facetem. A mówią, że Polacy to głąby. Nabrać można się dać raz, potem pokazuje się tym co oszukali właściwe miejsce w szeregu. Na nic socjotechniczne sztuczki PISu.

Tu na naszym ostródzkim podwórku akurat kwestie partyjne nie są tak eksponowane jak w Warszawie, ale myślę, że plakietka PISu z pewnością nie pomogła i tak kiepskiemu samemu z siebie kandydatowi na fotel burmistrza Ostródy.

Nosewicz potraktował wybory poważnie, nie uznał z góry, że ma je wygrane, choć patrząc na swoich kontrkandydatów mógł mieć daleko więcej optymizmu na starcie. No dobra, po fakcie to każdy może być mądry :).

Przyznaję, miałem obawy, po ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich przestałem wierzyć w tzw. "ludową mądrość". Rozum podpowiadał, że Najmowicz nie ma żadnych atutów w starciu z Nosewiczem: bez programu, na dzień dobry rozpolitykowany bez umiaru, unikający debaty, bez doświadczenia i charyzmy.

Z drugiej strony ludzie dokonując wyborów nie zawsze kierują się rozumem. Bardzo często decyduje złość, ot dokopmy tym co obecnie rządzą bo jak mi się nie powodzi prywatnie to pewnie ich wina, no i niech im się też nie powodzi. Na szczęście, w naszej kochanej Ostródzie, taka kalkulacja przyświecała mniejszości.
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

No to wypijmy za zdrowie Burmistrza Pana Nosewicza :zdrowie:
W końcu lampka szampana czy kieliszek koniaczku nikomu nie zaszkodzi :)
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Gratuluje zwycięstwa. ;)
Bez urazy, ale elektorat Nosewicza przypomina mi pewnego pana-bezdomnego Huberta H.
... i nie pytajcie dlaczego, bo i tak nie napisze :P
Hakenbu, wyczuwasz o co mi chodzi? Te slamsowe uliczki, ludzie bez wykształcenia i jakichkolwiek perspektyw....
...ok, nie generalizujmy.....
Lewicowe miasteczko gdzie nawet nie ma z kim na piwo skoczyc i pogadać o polityce..... tylko plotki, plotki i ..... nic więcej .

Jeszcze raz gratuluje.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

A ryba się psuje od głowy a smród wokoło.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
ciara
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2005-02-11, 22:08:55

Post autor: ciara »

bjoneq pisze:zobaczymy czym będziecie się chwalić za następne cztery lata? może wybudują jakąś nową stację benzynowa, to będzie o czym mówić, hehe[/i]
Tak Tak wlasnie teraz zobaczymy co przez 4 lata zrobi rada miejska (czyt. Wielkie Porozumienie) To oni będą decydować czy misto bedzie sie rozwijać czy te porozumienie jest tylko żeby blokować pracę Burmistrza.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

No i stało się. Ostródzianie wybrali.Wybór zgodny z wolą większości. Nie pozostaje nic innego jak zabrać się do pracy
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Klęska. 4 lata partyzantki

Post autor: przekleta »

Niestety elektorat ostródzkiej PO nie poszedł na wybory. Będą mieli co chcieli. Ja w pierwszej kolejności pozwała bym do sądu za te kłamstwa wyborcze dotyczące pozyskanych środków z UE. Jeszcze raz proszę o wskazanie w sprawozdaniach budżetowych za 2003,2004,2005, i plan wykonania za 2006 tych środków. Znajdziemy tam tylko i wyłącznie 90 tyś euro. Ni mnie ni więcej. Ostródzianie znowu dali się oszukać. Tzn tylko ci którzy nie poszli na wybory. Na placu boju pozostał elektorat SLD i PIS. Niestety prawica jest wbrew pozorom rozbita, nie ma jeności na prawej stronie. To smutne.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Słuchaj przeklęta (chyba raczej głucha i ślepa) trzeba się pogodzić z przegraną. I tyle.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

To prawda: ludzie dokonując wyborów nie zawsze kierują się rozumem. Amen.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

zorro pisze:A ryba się psuje od głowy a smród wokoło.
... a ty masz aspiracje zostac nadwornym klownem u Noska?

;)

Obrazek
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Wszystkie rybki śpią w jeziorze,
jedna ryba spac nie może,
i z przegraną sobie
rady dać nie może...
(z tytułu praw autorskich preznaczę na buty dla jednego z Alternatywej Dupy...)
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Przesadzasz........ mnie to rybka ;)
Szkoda mi Warszawy. Piskorski ich niczego nie nauczył.
Za 4 lata znów posprzątamy. ;)
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Ryba wyluzuj. Masz u mnie piwo. Zostaw Warszawę. Patrz co jest tu. Ważne, że grupa smarkaczy nie doszła do wadzy. Będzie dobrze. Uwierz w Zorro.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

no i się odbyło

Post autor: sceptyk »

Pozostaje tylko pogratulowac zwycięstwa Janowi Nosewiczowi, co niniejszym czynię.
Bez wątpienia zadecydował elektorat PO,który nie poparł Najmowicza.
Sytuacja jest bardzo skomplikowana, głównie ze względu na brudną kampanię wyborczą(to juz takie przekleństwo tego miasta).
Sytuacja rady miasta i burmistrza jest po równo zła, bo zasypać podziały będzie trudno, głównie ze względu na otoczenie burmistrza.
Życzę im wszystkim osiągnięcia kompromisu, bo przecież chodzi o dobro tego miasta, a społeczeństwo przegranej konkurencji z innymi sąsiadującymi samorządami już nie wybaczy.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Przepraszam - nie uwierz w zorro ale uwierz zorrru. Bo ja jestem tylko biednym grajkiem......
A gdzie są te charty Najmowicza: Daro, Roma, Japa, Przeklęta itd. itp ? Te zastępy wykształcownych i przygotowanych kadr, mających wizje... Co poszli niszczyć już przygotowane pieczątki i wizytówki?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Do Sceptyka - co nie załapałeś się na stanowisko? Rób swoje a będzie dobrze. Zorro czuwa. (jak kiedyś ORMO - chyba pamiętasz)
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

zorro pisze: A gdzie są te charty Najmowicza: Daro, Roma, Japa, Przeklęta itd. itp ? Te zastępy wykształcownych i przygotowanych kadr, mających wizje... Co poszli niszczyć już przygotowane pieczątki i wizytówki?

Poszli chlać z rozpaczy :?: :mrgreen: :mrgreen:
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Poszli chlać z rozpaczy - a za co? Kto im postawi?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Zablokowany