Totalny bałagan po tych wyborach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Totalny bałagan po tych wyborach

Post autor: DarioLee »

Po tych wyborach bedzie jeszcze wiekszy burdel niz teraz mielismy. Burmistrzem zostanie Nos, gdyby PO Broduika poparlo PiS Najmowicza to chyba mielibysmy pierwszy w Polsce cud polityczny. Tylko co z tego ze Nos bedzie ponownie burmistrzem skoro nie bedzie mial wiekszosci w Radzie. Czyli trafilismy z deszczu pod wodospad.
Nawijacz
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-13, 18:47:57
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ze wsi ostróda

hahaha

Post autor: Nawijacz »

A myślisz, żę był porządek ????
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Właściwie PO nie ma wyboru. Co najmniej z dwóch powodów. po pierwsze ze względu na haniebne działanie sztabu Nosewicza. Tym razem za przyzwoleniem samego Nosewicza. Po ubiegłowyborzczych bluzgach na Babalskiego wiedział o działaniach swego otoczenia. Po drugie ze względu na dziwne związki ostródzkiej czołówki SLD z klientami prokuratur.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

DarioLee możesz mi uwierzyć że wiele będzie osób, które są w PO a poprą Najmowicza chociażby dlatego aby czerwoni znowu nie mieli żądó w Ostródzie. Z dwojga złego (przepraszam za stwierdzenie) wolę Najmowicza i ma mój głos oraz mojej rodziny i znajomych. Jeśli wszyscy a chociaż ta większość podobnie pomyśli to Nosewicz nie obejmie ponownie rządów. Jeśli wyborcy Pani Dias oraz Brodiuka oddadzą głos na Najmowicza to możemy mieć niezłą czewroną plamę zamiast Nosewicza i za tą opcją jestem. Jakby sobie dodać głosy Najmowicza, Brodiuka i Diasowej można powiedzieć że ludzi którzy mają dość rządów "czerwonej opcji" jest 2 razy więcej niż tej drugiej. Można założyć że połowa nie pójdzie do wyborów drugi raz, nie mniej jednak i tak pozostaje te ponad 1000 przewagi nad nosewiczem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Muszę postulować do ministra Giertycha, aby oprócz patriotyzmu wprawadził naukę o samorzadach pod rygorem nakazu nauki, bo to co wyrabia nasze społeczeństwo to wała o pomstę do nieba. Może wyedukowane następne pokolenia bedą mądrzejsze i uniknął błędów, bo jak można wybierać radę prawicową a burmistrza z lewicy. To się gryzie i znowu będzie - rada odrzuciła, burmistz nie przyjął... a tak, dla przekory. Dlatego apeluję do wszystkich mieszkańcó Osrtródy, którym nie obojętny los naszego miasta -głosujcie na Najmowicza, trzeba wybrać mniejsze zło!!!
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

CDN Najmowicz nie jest złem to dobry i miły człowiek.

Zły będzie tylko dla czerwonych hahhahahaha a dlatego że lubi porzadek i uczciwość oraz rzetelność.
Daro
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

daro - mniejsze zło, to skrót myślowy. Dla mnie niekwestiunowanym burmistrzem był ( szkoda, że muszę to pisać w czasie przeszłym) Pan Brodiuk, więc dla mnie ta sytuacja to mniejsze zło. Niemniej jednak Pan Najmowicz ma mój głos, choć spodziewam się, że i Jemu SLD wysmaruje paszkwil nie do pozazdroszczenia
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Chyba, że przestraszą się ślamazarnego i nieudolnego śledztwa w sprawie paszkwila na Brodiuka.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

K... dajcie spokuj z tymi paszkwilami. NIe budujcie atmosfery "paszkwilowa". Z treści zawartch w "rewelacjach" napisanych przez "Altenrantywną grupę ..." czy jak jej tam, widac, że autorami są niektórzy forumowicze.
(po prostu mierny styl, bełkot, nie wspomne o gramatyce)[/u]
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

zorro - skąd ta pewność że autorami paszkwili są forumowicze a nie na przykład ktoś skopiował ich teksty z internetu? czyżbyś sam tworzył brudne ulotki?
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

zorro - sam pisałes, że zorro działa nocą, to tak jak te ulotki podrzucane nocą. Metafora jaką kończysz każdy wpis pasuje do pewnej osoby z UM, bo przecież tam powstała matryca, którą powielano w zaprzyjaznionej firmie. Można by rzec, że styl paszkwila też kojarzy się z ta osobą, wię może już nie komentuj tej sprawy, bo ktospomyśli, że jesteś współautorem tych wypocin
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

i znowu nasuwa sie mysl Monitoringu Ostrody ;> aj jak wiele ciekawych rzeczy mozna bylo by zaobserwowac .....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Zablokowany