Do nikogo nie trzeba specjalnie apelować - wygra Nosewicz!!!

Moderator: Jacek-P

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Do nikogo nie trzeba specjalnie apelować - wygra Nosewicz!!!

Post autor: jaś wędrowniczek »

Nie ma innej opcji. Zresztą lewica ma żelazny elektorat, a frekwencja jeśli przekroczy 30%, to będzie i tak dużo.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Łudzisz się co? Lewica ma żelazny elektorat? Prosze bardzo - to jest wolny kraj głosujcie na Nosa tylko prosze wziąć pod uwagę jedną rzecz - ponoć leży wam na sercu dobro ostródy - jak będziecie głosowac na nosa to w radzie nie będzie zgody - 14 głosów prawicy a burmistrz bedzie narzekał że tego nie zrobi i tam tego.
Jedyny rozsądny wybór to obecnie Najmowicz - gdyz tylko ten kandydat będzie miał oparcie w radzie miasta.
Tylko najmowicz będzie miał wiekszość w radzie
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Wielu mówi że Najmowicz jest "nijaki" bez werwy, nie mniej jednak on nie będzie płakał jak obecny że "Rada mi nie pozwoliła" Ostatnie rozliczenie kadencji Nosewicza w Tele Top było lekko mówiąc śmieszne, według niego w ciągu czeterch lat wszystko było jak najlepiej, jedyne co nie wyszło to wina rady. Panie Nosewicz jak więc chce Pan rządzić kolejne 4 lata skoro Rada znowu nie po Pana stronie? Jak pisałem z dwojga złego wolę porządek w mieście i zgodę między radą i burmistrzem a nie stek ciągłych niepowodzeń i zrzucania winy jeden na drugiego.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Najmowicz "nijaki" dobre sobie.
Każdy dobrze wie że jest to człowiek niekonfliktowy, uczciwy i pracowity i jak SLD mysli ze będzie walczył z PO to sie mocno zawiedzie.

On jedyny z aktualnych kandydatów na burmistrza wie jak duzo można zrobic w pokojowej atmosferze.
Biegii które organizuje od 16 lat odbywaja sie nie zaleznie czy u władzy był postkomunista czy burmistrz prawicowy, co świadczy o tym ze jest niekonfliktowy a cele społeczne stawia ponad wszystko.

Mam nadzieje że przy mocnym poparciu Platformy i Pani Dias uda się prawicy odzyskać burmistrza.
Jeśli złączymy wszystkie siły ludzie w Ostródzie zobaczą jak wiele nas łączy i że jest w Ostródzie szansa na normalność. Prawą, sprawiedliwą i obywatelską.

Miast dla SLD jest teraz ostatnim bastionem, będą walczyć do upadłego każdym sposobem bo tylko tu jeszcze moga powpychac swoich.
Urzędnicy powinniście obawiac się o swoją pracę, jeśli wygra Pan Nosewicz, bo będą potrzebować miejsc pracy dla swoich.
Daro
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Dobrze prawisz Daro! SLD wtopiło wybory tak jak i w skali kraju, zaś za zwycięzców można uznać PiS, PO i PSL. Zrobią dosłownie wszystko żeby Nos pozostał merem, aby mieć jakikolwiek wpływ na miasto. W obecnej sytuacji dla dobra miasta należy poprzeć Najmka bo mając 14 głosów w radzie nie będzie mógł tłumaczyć się za 4 lata, że rada mu nie pomagała, że zawsze byli przeciwni, że wszystkie porażki burmistrza to wina rady. Z takimi tuzami jak np. G. Kierozalski w radzie to Nosewicz gdyby został burmistrzem to musiałby prosić o pozwolenie na wyjście do toalety :-D Byłaby totalna opozycja rady wobec burmistrza pijaka i jego o wiele gorszych kolesi.
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Post autor: remi »

Też tak myślę, popieram Was Daro i Łysy, umarł król niech żyje Najmek – jedyny słuszny kandydat w obecnej chwili (będzie miał poparcie rady) i jak się sprawdzi to może zostanie na następne 4 lata!!!
To byłoby super mieć w Ostródzie burmistrza, który rządzi wspólnie z radą miasta!! A facet ma potencjał, może nie ma wielkich kwalifikacji ale przynajmniej jest jak dotąd uczciwy...

Jednak myślę, że czeka Was (PiS) i ludzie popierający Cz.N., jeszcze pracowite dni i to nie tylko przed dogrywką, bo Ostróda to również miasto wielu postkomunistów, którzy będą głosować na NOS-a i on liczy na nich !!! Uwierzcie mi nie zawiedzie się!!
Jeśli nic nie zrobicie Pis-owcy (nie tylko przed dogrywką), Najmek nie wygra, widać to po I turze i nic Daro tu nie da Twoja interpretacja wyników (60% negatywów)...
Myślę podobnie do Ciebie, tylko duża frekwencja na dogrywce może spowodować, że komuchy przegrają. Postkomuniści mają we krwi chodzenie do urn bo tak nauczył ich poprzedni system (mieli na to sposoby możnowładcy tamtych czasów).
PiS-owcy, musicie trafić do ludzi młodych (których nie było na wyborach), przede wszystkim studentów, którzy wyjechali do dużych miast zdobywać wykształcenie na studiach stacjonarnych....ale na wybory mogą przyjechać (wszak meldunek stały mają w Ostródzie i głosować mogą), tylko trzeba im udowodnić, że warto (nie tylko przed dogrywką)!! Będę Was obserwował i oni też uwierzcie mi!
Przekonajcie ich, żeby wiedzieli, że jeśli wybiorą Najmka, to będzie promowane: zatrudnianie młodych, wykształconych, znających obce języki z otwartymi głowami ludzi po studiach...jednak, nie wiem czy czasu wam starczy ;-))
Jak przekonacie studentów, to już oni pociągną swoje rodziny w Ostródzie, bo taki student w prostej rodzinie, to taki mały „szaman”, którego rodzinka słucha bardzo uważnie...

........hmmmm, może z lekka się zagalopowałem i rozmarzyłem.....z tym burmistrzem Ostródy, którego popiera rada i w końcu może normalnie pracować....a już w ogóle ze studentami, którzy po szkole dostaną pracę w Ostródzie (moje własne mrzonki), bo ją zapewni burmistrz wraz z radą.....i nie będą się wstydzili tej pracy, a jedynie będą mogli się nią chwalić przed kolegami z roku....ale cóż byłoby warte życie człowieka bez marzeń......

Tak na zakończenie mojego przydługiego wywodu to fajnie, że pozbyliśmy się znanego truciciela Kronospanu z Ostródy, ale pytam co będzie w zamian? Ludzie piękną naturą i czystym środowiskiem nie napełnią brzuchów, choćby nie wiem jakie wykształcenie i doświadczenie mieli.....

Pozdrawiam Wszystkich naprawdę kochających to miasteczko (naszą małą ojczyznę) !!!
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Bardzo logicznie myślisz i widać że zależy Ci na dobru miasta i jego mieszkańców. Kolejnym argumentem za kandydatem prawicy jest jego koncyliacyjny charakter. Jak widać potrafi dużo zdziałać zakulisowo i załatwić ważne sprawy, typu 1. miejsce na liście do sejmiku dla ostródzianina. Dzięki temu mamy swojego człowieka w sejmiku a kto orientuje się trochę w samorządzie wie jak to niezwykle istotne. Ponadto potrafi dogadać się z ludźmi innych opcji (poza sld ale to zrozumiałe) 8) . Mam nadzieję że owocna dla obu stron będzie współpraca z Gustawem z Gminy Ostróda, bo oba samorządy mogą na tym wiele zyskać. A że potrafią się porozumieć niech najlepiej świadczy koalicja która prawdopodobnie ukształtuje się w powiecie.
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Post autor: remi »

Dzięki Łysy,
ale nie było to moim celem żeby dostać pochwałę od Ciebie, mam po prostu parę marzeń co do Ostródy...i cały czas wierzę, że kiedyś się sprawdzą, może zbyt blisko patrzę, jednak tak zawsze będę myślał o Ostródzie i dlaczego nie Najmek? To miasto mojego dzieciństwa pełnego ideałów...gdzie wszystko było możliwe i się realizowało na bieżąco...Więc czemu nie rządy na najwyższym urzędzie w mieście wraz z radą miasta popierającą burmistrz?? Nie jestem upolityczniony na takim poziomie jak większość ludzi w tym miejscu się wypowiadających z takim zażarciem, do tego moje dochody nawet 0,5 % nie zmienią się w przypadku wyboru jednego lub drugiego kandydata, jednak super byłoby patrzeć na nasze miasto, które staje się ponownie przedwojenną Perłą Mazur, wraz z mieszkającymi tam, również młodymi i wykształconymi ludźmi, których zrodziła ta Ziemia....Co do Babalskiego, też jestem zadowolony, że jest w sejmiku....wiem, że nie wszyscy darzą go wielką sympatią ale dla mnie najważniejsze jest to, że jest z Ostródy i codziennie tak jak, ja do niej będzie wracał jadąc drogą z Olsztyna i ulicami naszego miasta. Więc na 100% jestem pewien, że wszystkie decyzje, które będzie podejmował będą wykonywane przez pryzmat Ostródy, bo tu otrzymał największe poparcie i wg mnie nie zapomni o mieście, z którego pochodzi. Dobrze mieć Ostródzianina, który będzie decydował o podziale kasy dla naszego regionu. Tu chyba wszyscy ze mną się zgodzą. Nie znam go dobrze, a raczej mało ale jednak fakty, które buduję powyżej wynikają z tego, co sam czuję, więc mam wielką nadzieje, że bardzo się nie mylę....
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Post autor: remi »

Jednak i tak należy dziękować Najwyższemu, że nie mieliśmy i nie mamy takiego kandydata:
:o :o :o :o :o :o
http://youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

...i Kononowicz lepszy niż Nos...
widać, że facet prosty ale uczciwy :-D no i nie ma takich dziwnych doradców, alkohol zlikwiduje, policje wyprowadzi na ulice...
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Post autor: remi »

Roma co Ty?
Nie wiem czy on jest uczciwy? Ale możesz napisać, po czym wnosisz (bo mam nadzieję, że nie po braku możliwości poprawnego wyartykułowania podstawowych informacji o sobie), chętnie się dowiem czegoś więcej o tym człowieku....w obecnej chwili wzbudza we mnie jedynie litość i pewnego rodzaju „niepokój”, że ktoś taki mógł w ogóle wystartować w wyborach bądź co bądź nie sołtysa ale Prezydenta miasta Białegostoku i nawet miał ponad 3% poparcie

:D

A co do takich to już mieliśmy wiele przykładów w naszej historii jak i czasach obecnych, jak to tego pokroju ludzie prowadzili wojny w Europie i przez ich decyzje zginęło wiele ludzkich istnień. Przez NOS-a odpukać jak na razie nikt nie zginął...a to, że chociażby dyskutujemy teraz na forum to znak, że nie mamy do czynienia z dyktaturą, a wciąż z demokracją. Więc nie ma sensu porównywać tych dwóch jak, że różnych postaci, bo to Twoje porównanie na miarę Korei Północnej i np. Bułgarii.

Więc proszę nie traktuj tego bardzo osobiście ale myślę, że delikatnie mówiąc: absolutnie nie masz racji!!!

:?
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Kononowicz to chory człowiek (był leczony psychiatrycznie) którego wykorzystali cynicy do wyśmiania wyborów. Cynik "major" Fydrych w Warszawie wyśmiał kandydatów, uzyskując więcej głosów od tuby LPR Wierzejskiego. To kwiatki do wyborczego kożucha. Mam takie same odczucia co Remi - dajmy spokój wystawionemu na pośmiewisko.
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

niech wygra lepszy
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

MAłA ALUZJA DO WYPOWIEDZI TOLEDO.Z TYM KONONOWICZEM TO JAKAS MASAKRA, JAKIAS SCHIZA NARODOWA.PROBLEM NIE TKWI W NIM SAMYM JAKO CZłOWIEKU,RóżNE DZIWNE RZECZY NA SWIECIE JUZ SIE ZDARZAłY........ALE TROCHE PRZEGRAZAJąCE JEST,ZE CAłA POLSKA TAK SIE TYM PODNIECA....NIE WIEM CZY TO JEST SMIESZNE, CZY ZAłOSNE, TEN CALY ROZGłOS WOKóL NIEGO...ALE ZROBIENIE Z TEGO SENSACJI NARODOWEJ TO NIE SWIADCZY ZBYT DOBRZE O KONDYCJI NASZEGO SPOLECZENSTWA....JAK USłYSZAłAM O NIM I O CAłYM TYM ZAMIESZANIU WOKOL JEGO OSOBY TO POCZUłAM SIE JAK W JAKIMS SREDNIEJ KLASY FILMIE GATUNKU GROZA-GROTESKA-ABSURD-PARODIA.......................................... :shock: JEDEN WIELKI ABSURD,LUDZIE NIE PODNIECAJCIE SIE TAK!!!!!!!!!!!!JESCZE NIE JEDEN Z JEGO POKROJU NAS W TYM KRAJU ZASKOCZY!!!!!!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Kononowicz prezentuje absurdy naszej pollityki i polityków w pigułce. Stąd może taka reakcja publiki. Czyż kogoś wam nie przypomina, gdy wali ręką w stół i grzmi, że czas z tym skończyc. Albo, że zlikwiduje to i tamto, zlikwidujue wszystko.
Czy czasem nie Kononowicze nami juz rządzą, pełni wiary w swą misję (przynajmniej na użytek tłumów), pełni przekonania w to co głoszą i rozróżniający tylko biel i czerń?
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

APEL: piszmy w tym miejscu o naszej Ostródzie !!

Post autor: remi »

Czuję się trochę winny, bo ja umieściłem link do strony „człowieka w pięknym sweterku”, kilka postów wyżej, nie wiedziałem, że rozpęta to taką wielką (głębia problemu) dyskusję.
:x
Nie wiedziałem również, że mamy tu tyle analitycznych umysłów, które dogłębnie studiowały psychologię człowieka...
:o
Chciałem jedynie pokazać jakie mamy „szczęście” w naszej Ostródzie, że nie mamy tego typu kandydatów, którzy dostają tak duże poparcie mieszkańców, a sobą nie reprezentują nic !!
:(
Jednak jak widzę mój zamiar nie został dosłownie zrozumiany!!
:(
Więc wracając na nasze podwórko mam nadzieję, że w następną niedzielę wygra w naszym mieście lepszy z kandydatów, który swoją osobą, pracą jak i postawą nie będzie powodował, że będę się musiał wstydzić tego, że jestem z Ostródy !!
:twisted: :evil:
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
Zablokowany