ULOTKI - ODZEW

Moderator: Jacek-P

reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

ULOTKI - ODZEW

Post autor: reggaemisiek »

I oto mamy! Kolejne "brudne" ulotki. Coraz bardziej wkurza mnie to, że kampania spowadza się do takich zagrywek. Wkurza mnie też to, że ktoś na siłę chce mówić mieszkońcom co mają myśleć i na kogo głosować. każdy zagłosuje na kogo będzie mu sie podobać. I wcale nie bronie Brodiuka. I on I reszta tego całego bałaganu są siebie warci. P.s. Ale posmiać się jest z czego. Całkiem dobry tekst. Ciekawe kto doładnie to napisał.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

O kurcze, zaspałem. A jest na necie?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

dowiedziałem się od kumpla policjanta że wczoraj policja złapała dwóch panów roznoszących ulotki, ciekawe dla kogo pracowali???
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Byly na Nosa teraz na Brodiuka w takim razie to sprawa Lidii lub Czeska ale to byloby za proste.Inna kombinacja. Moze Na Nosa zrobil Brodiuk ale Jas wzial odwet ? A moze Babalski zemscil sie za poprzednie wybory na Nosie ? :hmmm:
Jakos nikt nie mial odwagi zeby sie pod tymi ulotkami podpisac.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

GRATULUJĘ prominentom z ratusza ultki co to niby na siebie napisał pan WB. Brukowiec z niej wielki - nawet do podtarcia d...y się nie nadaje, bo na twardym papierze. Szkoda, że tak nisko upadli ludzie na których kiedyś oddałam głos. Tym razem tego błędu już nie zrobię!!!! BEZ RYZYKA chyba wtedy gdy zaproszą na kielicha.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Rzeczywiście, masz rację DarioLee.Wychodzą tajemnicze ulotki- widma, i na Nosewicza i na Brodiuka,nie wiadomo kto i co, jakieś przepychanki słowne.Nie chcę oceniać takich metod walki politycznej,bo zbytnio nie sympatyzuję z żadnym z wymienionych kandydatów, ale myślę,że autorzy tych ulotek- zarówno na Nosa i na Brodiuka, powinni mieć cywilną odwagę i ujawnić przynajmniej to, jaką partię reprezentują.Bo tak to jest zwykłe robienie ludziom wody z mózgu i chyba brak ogólnej kultury.Myślę,że nie trzeba zbytnio ekscytowac sie się żadnymi ulotkami, niezależnie na kogo one byłyby pisane i kierowac sie własnym rozumem. :-D
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

cdn, i na kogo zagłosujesz, na Brodiuka który wypisywał dużo bardziej obraźliwsze teksty i dużo mniej prawdziwe niż ten wczorajszy? Zresztą, skąd ta pewność, że to UM napisał a może to robota Najmowicza albo jeszcze kogo innego? Skończmy te pomówienia, skończmy z agresją wobec siebie. W końcu wszyscy chcemy tego, aby rozwijała się Ostróda. Jedynym, który może to zapewnić jest Nosewicz. A dlaczego? Bo ma największe doświadczenie, bo już dużo dla miasta zrobił, bo ma jako jedyny z kandydatów na swoich ulotkach problemy, które naprawdę można rozwiązać. Nie wierzycie? Poczytajcie! Np pan Brodiuk pisze o Miejskiej Sieci Internetowej. No cóż, wydaje mi się, że to nie do zrobienia, poza tym nie pisze jak miałoby to wyglądać, więc jest to chyba jedynie utopia... Pan Najmowicz z kolei chciałby na wszystko pobierać środki z UE. Niestety ani to proste, ani możliwe do wykonania. Myślicie, że to tak łatwo to zrobić, że piszesz "ja chcem pieniondze na amfiteatr" i gotowe? Raz, że UE nie przyjmuje większości starań o dotacje, dwa że potrzeba kompetentnych ludzi, którzy mogliby się tym zająć. No ale cóż, mamy demokrację, nikt nie zabrania Wam głosowania na swoich kandydatów. Ponadto każdy z forumowiczów ma swój światopogląd i swoje poglądy których nie idzie zmienić, więc debata jest chyba bezsensowan... Zobaczymy w niedzielę, kto miał rację, ewentualnie w drugiej turze, za dwa tygodnie, aczkolwiek uważam, że Nosewicz powinien wygrać w pierwszej turze, bo mimo Waszych głosów na jego niekorzyść - jesteście mniejszością:) Pozdrawiam:)
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

"skończ te pomówienia" niezła mowa, "i na kogo zagłosujesz, na Brodiuka który wypisywał dużo bardziej obraźliwsze teksty i dużo mniej prawdziwe niż ten wczorajszy? "

czyżbyś miała konkretne dowody jakoby to właśnie Brodiuk rozpisywał takie gtówna że tak ochoczo do niego je przyklejasz? O ile się orientuję to na każdej ulotce dyskredytujące obecnie nam panującego Pana Nosewicza leżały po 2 ulotki reklamujące kandydatów PIS-u, więc może to ich dzieło? Radzę ci zanim napiszesz konkretnie w którym kolwiek kierunku oskarżenia najpierw siędobrze dowiedz komu mogło na tym zależeć. Brodiuka zjechali konkretnie a dlaczego?? Bo stał się dla wszystkich zagrożeniem. To on jako jedyny wyszedł do ludzi i ludzie to docenili. Wszędzie spotykał się z uśmiechem, skąd to wiem? Popieram go i razem z nim chodziłem po tych mieszkaniach. Przedstawiał nie tylko siebie ale także kandydatów na przyszłych radnych miasta Ostróda. Jak do tej pory żaden inny kandydat czy to na stanowisko Burmistrza czy też radnego mnie nie odwiedził. Widziałem tylko plakaty i ulotki. Brodiuk pokazał że jest człowiekiem a nie postacią na ulotce. Uwierz mi ludzie to doceniają. Nie jestem może obiektywny powiecie bo idę w jego ekipie, nie mniej jednak ja mam czyste sumienie, z pod jego ani spod naszej ręki nie wyszedł żaden szmatławiec dyskredytujący któregokolwiek z kandydatów. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i powodzenia 12 listopada bo dopiero wtedy zobaczymy kto ma największe poparcie wśró Ostródzian. Ja już mam swojego kandydata.
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Piszesz, Kandydacie, że nie wyszedł żaden szmatławiec. No cóż, ja na Twoim miejscu pisałbym to samo:) Z nieoficjalnych źródeł wiem, a nawet mogę być w 99% pewien, że te ulotki to właśnie pana Brodiuka dzieło. No ale raz, że każda metoda walki, choć niegodna, niemęska i nieetyczna, dozwolona - wyciąganie starych dzieł faktu jak i zmyślanie różnych nomen omen faktów, dwa że człowiek nieomylnym nie jest i racji mogę nie mieć - ten 1% może przeważyć:) I każdy, kto nie popiera ani Nosewicza ani Brodiuka chyba powie, że to, w jaki sposób została napisana pseudo ulotka o Brodiuku jest lepsze niż ta o Nosewiczu. Chyba że nie ma humoru:) A to z kilku względów, które we wcześniejszych postach wymieniłem, a których nie będę powtarzał:) Pozdrawiam
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

Czy ten szmatławiec który godzi w dobre imie Brodiuka nazywasz po prostu poczuciem humoru? Nie życzę ci czegoś takiego w kierunku twojej szanownej osoby. Poza tym skąd to przekonanie 99% u ciebie że to jego robota a jaśniej pisząc nasza? Nie pamiętam Ciebie obok nas, kiedy ciężko pracowaliśmy nad swoimi ulotkami wyborczymi, kiedy osobiście odwiedzaliśmy wyborców aby widzieli ludzi a nie tylko postacie na ulotkach czy plakatach, nasza kampania była od początku do końca czysta, ja to wiem i ludzie z którymi idę i żadnego się nie wstydzę. Powiem ci na koniec, że ci ludzie roznoszący ulotki o Brodiuku, te z poczuciem humoru jak to nazwałąś są już znani policji, dzięki interwencji jednego z nas, sprawa wylądowała w prokuraturze o zniszczenie mienia, mówię tu o pociętym banerze, o zniesławienie czyli o tym szmatławcu, oraz o groźbach pobicia, jakie ci dwaj młodzieńcy mez szyi kierowali w stronę naszego kolegi, który tylko spytał o co chodzi z tymi ulotkami, W ostródzie była nawet stacja TVN i na TVN24 odpowiednio skomentowano nieczyste zagranie jednego z Panó, którego nazwisk nie wymienie, wymienią to nazwisko właśnie ci 2 młodzi ludzie złapani na gorącym uczynku, a wtedy się dowiecie kto za tym wszystkim stoi. Ale nie mnie oceniać....
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

Byłbym zapomniał, pozdrowienia dla zorro...
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

A plakaty, bilboardy Nosewicza nie zostały pocięte? Po raz kolejny powiem to co ostatnio, ja bym na Waszym miejscu, zwolenników Pana Brodiuka, mówił to samo, mówiłbym, że nic nikt nie zrobił... I powtórzę jeszcze jedno, kto będzie górą, okaże się w niedzielę. I wierzę z całego serca że będzie to Pan Nosewicz:)
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Ale robi sie wersal - kandydat - a czymże to zasłużyłem sobie na zaszczyt odzielnych pozdrowień (od razu mówię nie jestem z L...)
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
kandydat
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2006-10-22, 11:23:46

Post autor: kandydat »

hehe, wiem drogi zorro wiem, znam cie doskonale. Pozdrów rodzinke
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Ale kogo tak szczególnie pozdrowić, tak od serca?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

co za impreza była przed intrmarche tyle policji i kogoś w kajdankach wyprowadzili i karton paszkwili się znalazł no,no,no taki fajny sklep
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

I interesujace jak to w napisanym przez siebie paszkwilu Brodziuk wychwala przybocznych Nosewicza i niejakiego J., który chyba nadal jest w polu zainteresowania prokuratury w Białymstoku.
Jeżeli rzeczywiście policja przymknęła dwóch dystrybutoirów tego paszkwila to jest szansa na ujawnienie rzeczywistych autorów.
Awatar użytkownika
DeeSee
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-08-03, 11:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

.

Post autor: DeeSee »

Tyle o tych paszkwilach słyszę, ale do mnie nie dotarł żaden. Może ktoś chciałby przybliżyć dokładną ich treść? :)
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Brak mi słów. Słów mi brak. Co za (...) wypuścił takie coś. Ulotka była tragiczna ale nadaje się do kabaretu. Jak już obrzydzenie do niej mi przeszło to zacząłem się z niektórych tekstów śmiać. Np. coś w stylu: urodziłem się w Zwierzowie... co za k..a różnica jaka jest pisownia mojej rodzinnej miejscowości.. No i dobry był podpis

Wołodymir Borodiuk :-D
annar
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-11-17, 22:00:40

Post autor: annar »

Myślę, że jak ktoś nie może o sobie przekazać pozytywnej opinii ( w celach marketingowych :lol: ) to najłatwiej mu skopać kontrkandydata. Nawet takiego, który nie specjalnie zagraża... Też metoda dowartościowania własnej osoby
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

NO,ANNAR MASZ CAłKOWITą RACJE!
Nawijacz
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-13, 18:47:57
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ze wsi ostróda

tylko Najmowicz !!!

Post autor: Nawijacz »

Paszkwile, są tragiczne ale w przypadkui NOsa wiele z faktów jedgo pijackich akcji się potwierdziła. Ale ja bardzo chicałbym podziekowac publicznie za zatrudnienie w UM, Lubajniaka Ola człowieka , który od zawsze był czerwona pluskwą i pracował dla uparatu PRL a dzis struga demokratę oraz za zatrudnienie Czezarego "członka" SLD- pijaka i nie dziwie się , że pan Nos jest takim samym człowiekiem jakim się otacza.
Nos siedzi w kieszeni Janosika od maszyn, teraz sprzedał Słowikowi koszaary za pół ceny, które kupił Janosik przez osobę Słowika.
To jest tylko kropla jego "dobrego" rządzenia.
Cztery lata były w plecy ale nie dla Nosa, ale dla nas mieszkańców i najwyzszy czas powiedzieć STOP
Zablokowany